9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • kill3r21
    #6496
    van? :D
  • reywind
    #6495
    Multiplayer?
    Magyar szerver?
  • XenHai
    #6494
    gpu 51
    gpu memoria 75
    Bár ez 4870x2 nél egészen jó.
  • gduck
    #6493
    Nézzél GPU hőfokot!
  • kill3r21
    #6492
    éb próbálgattam, és arra jutottam hogy ha itt a programban very highra rakom nagyon ramatyul megy, ellenben a játékon belül raktam very highra, akkor szépen fut, külömbséget grafban nem láttam, szal én hanyagoltam a progit
  • szala
    #6491
    Nagyon köszönöm :(
  • grebber
    #6490
    Igen.Fasza! Lassan már belepakolják ezek a dx11-et
  • Csavez
    #6489

    ezt használta már valaki?
  • asysoft
    #6488
    Pedig kékhalál eszköz(meghajtó) hibára utal. Talán driver-updateben javítani fogják (már ha a legújabbat használod).
  • MauroN
    #6487
    Köszönöm kill3r21 és Maxtreme.
  • kill3r21
    #6486
    demo már nem él...
  • szala
    #6485
    Sziasztok,
    Kicsit kizökkenteném a melyik jobb, szebb, több polyból készült, szebb texturás témát a bénázásommal :)
    Letöltöttem a multi demot, hozzá a patch et, elindul, bejelentkezek, viszont a szerver lista üres :( Van erre valami okosság, vagy mit kell átírni, cserélni, szerkeszteni?
    Köszönöm
    Üdv:szala
  • grebber
    #6484
    Simán lehet történet szerint 3. rész! Mert mondja a harcnak ezzel nincs vége és mutatja is a földet hogy hol vannak még alien támadások.
    Kérdés csak az mi lesz a helyszín.
  • kill3r21
    #6483
    Ámen!
  • kill3r21
    #6482
    rossz? :D hagyjuk is a rossz ott kezdödik hogy callofduty, amit azért vesznek mert az a cime hogy cod....( És hiába is irja bárki hogy hááá köcsög nem is szar istencsászár....ugyanazt tömik évről évre az emberekre pár moddal kiegészitve) xD
    Mauron: egy idő után alapból is eltünik.....
  • Boron Power
    #6481
    Na valamit csináltak, be tudok jelentkezni a mycrysis.com-ra a játékból és fogadta a limited edition és a redeem code-ot is. Sőt megjegyezte a cd kulcsot is.

    Most már csak kb. 500 mb bugot kell patchelni, dx11-et hozzáadni, hackereket, warezosokat szerverekről kibaszni stb.
  • Fpocok
    #6480
    Én most vettem azt hiszem 12 ezerért egy olyat, amitől gyorsabban tudok stealth be menni, és kevesebb energiát fogyaszt!
  • lolSL
    #6479
    nagyon gagyi a legtöbb fejlesztés úgyhogy nem is gyűjtögettem
  • Maxtreme
    #6478
    folyamatosan.
  • MauroN
    #6477
    Valakinek volt már olyan, hogy felvette a halott alienektől azt a valamit, amit fejlesztésre lehet gyűjteni, és amikor újra betöltötte a játékot akkor már nem volt meg?
  • gduck
    #6476
    Nem rossz játék ez, de nekem a Crysis multija sokkal jobban tetszett
  • Shep
    #6475
    Ez inkább úgy helyes, hogy számodra nem éri meg.
  • MerlinW
    #6474
    Nem rossz játék ez, viszont az árát nem éri meg. Ez is olyan, hogy egyszer végigszaladsz rajta, aztán elfelejted.
  • Anthrax
    #6473
    Én is megvettem, és nekem tetszik a multi, hajrá lehet fikázni :D:D
  • Zoliz
    #6472
    Mivel a Crysis 2 egy rossz játék. Az EA viszont még így is milliárdokat akar kaszálni belőle az eladásokkal. És még van aki megveszi.
  • Anthrax
    #6471
    Át kéne nevezni ezt a topicot, Crysis 2 - Fikázzunk egy jót
  • Shep
    #6470
    Komoly bosszú :)
  • Csokis
    #6469
    Ahha, mert állítólag ezek nem is DX11-es képek!

    "So far in Crysis 2 is not possible, a DirectX 11 mode to select. However, some users show through pictures how the new Crytek shooter could possibly look like with DX11 look."
  • Prince23
    #6468
    Hú de szar ez a multi.nem nekem való. Több halálom volt most mint killem. Olyan büszke vagyok hogy nem vettem meg most ezt a gamet:)
    uninstall hamarosan

    topik meg:

    -fav
  • IMYke2.0.0.0
    #6467
    Hát, nem vizeltem magam alá a döbbenettől, az tény.

    Külön kiemelném a kocka-mód lengedező zászlót...
  • Csokis
    #6466
    DirectX 11-es képek!

    Teljes mérethez a kép jobb alsó sarka alatt lévő Bild in Originalgröße feliratja kattintsatok!
  • KaBuTo666
    #6465
    Multiban korlátozva van pár cucc?
    Csak mert ugye a fegyverekre lehet pakolni gránátvetőt, hologram kivetítőt, de érdekes módon pl ezek nem jelennek meg a meccsen, csak az alap fegyver és rá az optika vagy red dot...
  • Pares
    #6464
    Pontosabban minden kinyírt alien holteste közelében megjelenik egy ilyen kis csillámló felhőcske, abba kell belesétálni..
  • XenHai
    #6463
    Nem való színű ! Teszt programon játékok mindennél tökéletes ,ezt az 1 et le számítva....
  • Gabe18
    #6462
    Mikor lelősz egy alien-t mászkálj kicsit a holteste körül, és akkor kiírja hogy felvettél valami "nano catalyst" cuccot. Abból tudod fejleszteni.
  • kill3r21
    #6461
    ott valszeg a gépeddel van a baj...
  • XenHai
    #6460
    Jó nektek nem kék halálozik a game ...
  • kill3r21
    #6459
    én láttam heti listát pc-n is első volt az eladás...azt kitudja meddig
  • bertino
    #6458
    hat kivancsi leszek az eladasokra, de PCre biztos nem fog sok fogyni.
  • RYO21
    #6457
    Ezeknek a nanoruha fejlesztéseknek mi értelme? Egyáltalán hogyan lehet megvenni a modulokat? Mert mindig 0 izém van, és semmit sem birok megvenni. Egyszer vettem egy modult, de később az is eltűnt.