9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #6536
    Az hogy bétával tudtam multizni eredetivel egyenlőre soha mivel mindig más hibákat ír ki.Mondjuk 5 perc után feladom és kilépek a ..csába!
    Majd egy új patchenél megpróbálom megint!
  • KaBuTo666
    #6535
    kill3er, Pares nem tudom megkaptátok e a friend felkérésemet...csak mert mikor elküldtem a felkéréseket és kiléptem a játékból, a felkéréseket már nem mutatta a friends listában (bakker crytek)...így gondolom nem kaptátok meg, szóval mi a nevetek multiban?
  • Kandurex
    #6534
    Egyébként a taktikai nézetbe van valami értelme megjelölni az ellenfeleket?
  • kill3r21
    #6533
    aki nem szeret percenként elhalálozni az ne multizzon xD
  • kill3r21
    #6532
    mi köze az eredetinek a dolgokhoz?
    egyébként igen kurvára kemény játékosok vannak, de nem szabad feladni
  • grebber
    #6531
    Fegyverrel sincs igaz eredetit még nem sikerült játszanom egyszer sem.
  • kill3r21
    #6530
    alap hogy van de multiban azzal esélyed sincs, más világ :D
  • Pares
    #6529
    Jaja, jó volt! :D
  • grebber
    #6528
    Multis pályákon van bevásárlókocsi? Mert én azzal irtanék akkor
  • Skynet
    #6527
    Nekem nemkell bemutatni,nem én elégedetlenkedek a 2-vel..:D
    Csak átérzem amit itt páran rendeznek fikázásból...:D
    Hamár nincs favágás,nincs paradicsomi környezet,és még a DX11 sem került alapból bele na akkor már ez csak egy szar lehet,és sírjunk..:D

    //Nem volt rossz az 1 de nagyon techdemo szagú volt,az akció és a hangulat pedig jócskán elmarad a 2-től...Az első résznek kb az utolsó 1 órájában van akkora hangulat mint ennek a résznek az első 1 órájában...
  • Skynet
    #6526
    Mégtöbb Norecoil fegyver,rettenetesen suta hitbox, idegesítő óvodásokat segítő perkek amik a normál játékosokat el is kergették.
    A multiról van szó COD-nál. A SINGLE része a COD-oknak egy mezei pályacsomag,előre scriptelt események és mesterséges intelligencia.
    A legújabb COD-nak sikerült még eztis alulmúlni....A COD széria gyakorlatilag pc-n halott,béke poraira.
    A régi jó,és értelmes playerek már vagy mással játszanak vagy a régi codokkal nyomulnak...
  • Micsu
    #6525
    sztem az 1 játéknak is jó volt, azért itt is el lehet dobálni a tárgyakat még ha fát vágni nem is lehet, vannak nagy terek és többféle lehetőség is mint pl a deus exben, én legnehezebben nyomom, szopok is néha mint állat, egyszemélyes kommandót el kell felejteni
  • kill3r21
    #6524
    nah toltunk egykis multit pár sgs arcal, (pares janihunk) kellemes volt, bár volt olyan játékmód amit még nem is láttam xD
  • lolSL
    #6523
    igen
  • woy
    #6522
    teljesen igazad van!
  • Shep
    #6521
    Valaki írja már le nekem, mert én tényleg nem értem, hogy miért írja mindenki ,hogy a Modern Warfare után a MW2 lebutítás? Mit butítottak le, számomra ugyanaz volt mindkét rész, csak más pályákon zajlott a lövölde, vagy a multiról lenne szó?
  • Skynet
    #6520
    Már megbocsáss de mitől rossz játék a Crysis 2? :)
    Mert nem egy szaros techdemo lett mint az 1 hanem valamivel látványosabb tartalmasabb akciódúsabb? Jaaaj nemlehet fátvágni....:(((( :DD
    Vagy mert sok idióta szerint a Crysis 1-ben nagy szabadság volt itt meg nincs?? (segítek az első rész is egy sima cső fps volt,esetleg itt ott szélesebb csőpályával)...
    A COD-hoz hasonlítani pedig baromság, a COD széria főleg a 6. résztől kezdve egy porba butított szar lett...Itt mit is butítottak?? Őőőőő....Jaaaaaajjj nincs DX11 és nincs paradicsomi környezet meg favágás.....Sírjunk baszod! :DD
  • CalebJoe
    #6519
    én is várom már a Duke-ot pedig biztos nem lesz több egy Bulletstorm féle lövöldénél de mégis csak egy régi kedvenc
  • Kandurex
    #6518
    bizony, bizony :)
  • Zoliz
    #6517
    Folytatják, mert a név miatt eladnak belőle 7 millio darabot és legközelebb fele ilyen x@r lesz és azt is megveszik. COD is ilyen, csak egy név, ami már nem az ami lehetne.
  • TBTPumpa
    #6516
    Holnap jön a Patch, de a DX11-en kívül semmi mást nem fog tartalmazni (bugírtás és hibajavítások kilőve)!
  • lolSL
    #6515
    shogun elvinné az sc2 skillt, nemszabad :)
    meg Duke is mindjárt itt van :D
    esetleg ha kijön a HL3 1-2 éven belül (és nem jön mellé vmi új CS vagy ilyesmi amit minden nap játszani kell évekig), utána tudnám letenni egy kicsit az egeret, a valve nagyobb dobásai után mindig évekbe telik míg valaki tud jobb élményt nyújtani.
  • CalebJoe
    #6514
    főleg annyi CS után amit nyomtunk
  • Shep
    #6513
    Nem kell ahhoz 1-2 év, elég 1-2 más stílusú játék végigvitele.
  • Kandurex
    #6512
    Szvsz egy időre hagyj fel az FPS -el, 1-2 évre mondjuk, addig keress más típust ami még tud szórakoztatni mondjuk stratégiát (Shogun 2 ajánlom figyelmedbe), a jóból is meg árt a sok, és ez különösen igaz a játékokra!
  • lolSL
    #6511
    igen ezt én is érzem, egyszerűen nincs erőm kisérletezni és kipróbálni azt a pár extra lehetőséget se amit beépítettek, és nem érzem magát a lövések erejét benne, ahogy megölöm őket nem ad olyan élményt mint egy painkillerben 5 éve :).
    a 3. alkalom után én rá se néztem a tactical tanácsaira a gépnek, aztán ha nem sikerült elsőre amit kitalálok akkor egyszerűen fogtam magam és átsprinteltem az ellenfeleken túlra, úgyse jönnek utánam vagy checkpoint és köv. területen kezdődik előről
  • Kandurex
    #6510
    [vállatvon] olyan nincs, h nem látod kettő közt a különbséget....vagy az van, hogy túl sokat játszottál az utóbbi pár évben FPS -et, és nem látsz bennük változást, én pont leírtam, hogy kihagytam őket, láttam egy tucat - egy kaptafa, minek rontsam el a saját játékélményem fasságokkal? így csak kiégnék és lassan egy program sem fog tetszeni, nem szabad mindennel játszani...
  • lolSL
    #6509
    pedig kb ugyanaz a szint
    csak ezt 1-2 évvel tovább csinálták mint 1 cod részt, meg őket nem korlátolja a 10 éves engine
    majd ha tartják a 2013 megjelenést a 3-hoz és azt is ennyire butítják mint ezt az elsőhöz képest, akkor ennyi különbség se lesz
  • Kandurex
    #6508
    kettő hangulata messze nem ugyanaz, meg a lehetőségek sem....már ne haragudj de a legutolsó COD amit láttam...hál'istennek nem én játszottam, szóval annyi történt, hogy valami muki rohant mint egy idióta közbe lőtt...és kb. ennyiről szólt a játék, az ellenek respawn -oltok jobbra - balra, mögötte, mellette, éppen, hogy csak a nyakába nem ugrottak és közben lőtt és lőtt és lőtt..nem történt más..lőtt tovább, tövig rágtam a kezem az izgalomtól...itt egyetlen perc többet ért, mint ott húsz...
  • Kandurex
    #6507
    visszaolvastam...hát látom csak én lelkendezek..:(

    na, mindegy :) remélem, hogy folytatják majd a készítők
  • lolSL
    #6506
    üdv a codok világában
  • Kandurex
    #6505
    de tényleg olyan helyszínek vannak, mintha bent ülnék a moziba és néznék egy frankó kis filmet, szerintem tök eszméletlen, már csak a pattogatott kukorica hiányzik :) pl. most ott járok, amikor megyünk a belvárosba és először kapjuk meg a silent puskát lézeres irányzékkal. na ott amikor beindul a zene, meg ülsz a tetőn és figyeled az utcát, közben mennek a helikopterek hatalmas toronyházak füstölnek, a katonák felderítenek...az valami félelmetesen jól ki van dolgozva

    (először ezen a helyszínen terminátoroztam, :D akkora brutalitás, ahogy lekapod a géppuska állványt a kocsiról...mint lekapod?! leszakítod, letéped, aztán belőve a maximum defense -t, Zimmer adrenalin bomba zenéjével aprítani az utcán...kurva jó :))
  • kill3r21
    #6504
    végre egy vélemény egy olyan embertől aki nem butult el a codtól....példaértékű
  • grebber
    #6503
    Na legalább van akinek tetszik !
  • kill3r21
    #6502
    sehol?
  • grebber
    #6501
    Van itt jó németes?

    "Eine Bestätigung dafür, dass der DX11-Patch für Crysis 2 morgen kommt, ist darin allerdings nicht enthalten."

    Mert én úgy értelmezem hogy a DX11-es patch ami holnap jön nem tartalmazza a dx11-et. Nem vágon :(
  • Kandurex
    #6500
    Nekem geci nagy élmény a játék :D ...mondjuk lehet azért is mert az utóbbi pár évben a fos COD parádét kihagytam :)

    Teljesen bejön a játékmenet, akkora durvaságok vannak, meg bombasztikus helyszínek olyan zenével, hogy beszarok, egy jó fülessel maximum basszussal tökéletes mozi hatás. A grafika is zsiványan über.

    Tök jó, hogy sokféleképpen meglehet oldani a helyszíneket, egyszer sompolygok - lopakodok, máskor meg leszakítom a géppuska állványt a dzsipekről és terminátor feeling -be nyomatom. Nekem olyan apróságok is tetszenek, hogy pl. a leszakított taxi ajtókat használhatod pajzsként, vagy az autókat egy jól irányzott rúgással be lehet vonni a harcba. Meg az egész brutális hangulat. Vér profi játék. Le a kalappal.
  • Sil3nt
    #6499
    felbontáson kivul a tobbi graphic beallitast hol lehet allitani?
  • Pares
    #6498
    +1. Már én is.
  • minimize
    #6497
    megrendeltem, megérdemli!
    Epic.