9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Skynet
    #6576
    A blizzard sem sokáig,Diablo 3 már nem pc exkluzívként jön,abban a pillanatban hogy jobb eladásokat fognak produkálni konzolon (márpedig gyakorlatilag eddig ez mindenkinek bejött),pápá pc mint főplatform.
  • aricsi
    #6575
    Naja hát a blizzardon kívül(a wow miatt) nem nagyon van olyan aki megteheti hogy pc-re koncentrál. A Crysis 1 kultjáték, meg arra fejlesztettek gépet anno, húúú hogy az menjen dx10-be 40fpst. És lehetett arról hallanni hogy több milliót adtak el belőle? Nem, mindenki lewarezolta, új vga-t,procit vettek inkább. Elég nagy idióták lettek volna a crytek-esek ha ugyanazt csinálják mint az 1-nél.
  • Skynet
    #6574
    "hogy csak az ilyen elkonzolosított félszar játékok topicjaiba"
    Magyarázd már el legyél olyan bűbáj,hogy a Crysis 1-hez képest mivan itt elkonzolosítva,megy a sírás amiért nincs favágószimuláció,és nem techdemo szinten mozog a játékmenet....
    Persze a magadfajta konzolhater idióták egyből fröcsögik kifelé a konzolutálatból áradó baromságaikat minden egyes játékra,ész nélkül.
    Egyáltalán ha ennyire szar retek konzolbutított fos ez a játék mi a francért vagy itt,vagy egyáltalán mi a francért nem takarodsz az édesanyádba erről az egész fórumról,nem tünt fel hogy a pc játékok bő 90%-a mára egytől egyig konzolport???? :)
    Menj a még megmaradt pc exkluzív játékok topikjába,bár lehet szomorúan fog rád hatni: ezekből egyre kevesebb van a minőségük pedig kb éves szinten 1-2 használható/jobb darabból ál....:)


    Niiincs dx11,niiincs favágás...


    Idióta....HOgy mekkorát fogok röhögni majd amikor a BF3 topikot fröcsögöd tele (hidd el,nem a pc lesz ott sem az elsődleges platform bármennyire is hazudozzák) hasonló "ész"érvekkel..:D
  • Muttley
    #6573
    aha :)
    és ezt te láttad mááá? :D

  • Seth
    #6572
    Hatalmas vagy
    Valami kereszteződést nem ártana néha beépíteni abba csőbe amiben te laksz
  • lolSL
    #6571
    nincs
  • Shep
    #6570
    Úristen!
  • lolSL
    #6569
    nem, és ez csak az első lépés lenne
    börtönvárosokat kéne építeni azoknak a szülőknek, akik konzolossá nevelték a gyerekeiket, igazából tönkretették az életüket olyan élményektől fosztják meg őket. sose lehetnek jó játékosok
    és egy szörnyű gyerekkor után nem valószínű hogy teljes életet fognak élni, mindig az egyszerű kibúvókat keresik majd a kötelezettségek teljesítése alól

    a konzolos gyerekeket pedig egy ilyen táborba küldeném hogy észhez térjenek:
  • Shep
    #6568
    Én PC-s vagyok de ez amit leírtál ez biztos csak egy rossz vicc akart lenni.
  • Seth
    #6567
    A neved tökéletesen megfelelő, a hozzászólásaidat tökéletesen véleményezi.

    Személy szerint nem konzolos vagy pc-s vagyok hanem játékos. Nekem tökmindegy milyen platformon van a játék, ha azt élvezem. Nem vagyok olyan szűklátókörű mint Te.
  • Berguson
    #6566
    Bocsánat,ez lemaradt: az 1.1es patch fentvan,de hiába írok be a konzolba bármit is,ismeretlen parancsot ír ki...
  • lolSL
    #6565
    #6559 | #6561
    nem véletlen hogy csak az ilyen elkonzolosított félszar játékok topicjaiba irogattok, ratyi konzolosok vagytok csak pc előtt ültök, de ez nem teszi jóvá. egy red orchestrára rá se bírtok nézni csak kell a cod adag negyed évente, de még a bf3 topicban se láttam a kis lógótok, ahol legalább remény van hogy nem lesz szar ::)
    aki 1x konzolt vesz azt büntetni kéne azzal hogy nagy betűkkel ki van írva aneve mellé hogy melyik oldalon is áll, ugyanis ez érvénytelenítené automatikusan a véleményét, és nem kéne itt vitatkozni.
  • Berguson
    #6564
    Sziasztok!
    Olyant szeretnék kérdezni,hogy itt nem működnek a konzolba beírt parancsok,mint pl. i_giveitem,vagy g_godMode stb.? Mert a betaban ezek jók voltak.
    Vagy hogy tudom ezeket elővarázsolni? Köszi a segítséget.
  • Csokis
    #6563
    Itt az általam használt autoexec.cfg file tartalma.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    con_restricted=0
    sys_spec_shading=4
    sys_spec_gameeffects=4
    sys_spec_objectdetail=4
    sys_spec_particles=4
    sys_spec_physics=4
    sys_spec_postprocessing=4
    sys_spec_shadows=4
    sys_spec_sound=4
    sys_spec_texture=4
    sys_spec_water=4
    g_skipIntro=1
    cl_fov=75
    pl_movement.power_sprint_targetFov=75
    i_mouse_accel=0
    i_mouse_accel_max=100
    i_mouse_smooth=0
    r_motionblur=0
    g_radialBlur=0
    cl_zoomToggle=1
    r_UseEdgeAA=3
    r_TexMaxAnisotropy=16
    r_PostMSAA=0
    cl_crouchtoggle=1
    r_ColorGrading=1
    r_SSAO=1
    r_VSync=0
    e_shadows=1
    g_enableInitialLoginScreen=0
    r_HDRBloomMul=0
    r_HDRBrightLevel=0
    r_FSAA=1
    r_MultiGPU=0
    gg_useHitSoundFeedback=0
    hud_hide=1
    cl_bobHud=0
    r_HDRVignetting=0
  • felony
    #6562
    Srácok, ne irtsátok már egymást. A végén még bűntudatom lesz, hogy én inicializáltam a vitát.
  • Seth
    #6561
    Te meg egy szánalmas troll, ahogy már máshol is megjegyeztem. :)
    A te szavadra még anyádnak sem szabadna adnia
  • Frank99
    #6560
    jó játék ez, és látványos.

    a sok köpködő meg kit érdekel????

  • Muttley
    #6559
    magadra ismertél, maistro?
  • Fpocok
    #6558
    Srácok, van egy beugratós kérdésem.
    Melyik effektet kell bekapcsolnom a configuratorban, hogy ne legyen a teljesen képernyő fekete, amikor valami pl a pofámba robban, vagy pont azt nézem de messze robban valami. Legalább 3-4 másodpercig fekete minden, azt addig kinyírnak. Nem jó dolog...
  • lolSL
    #6557
    ahogy rád se mert csak egy vagy a 100 millió retard konzolosból
  • Muttley
    #6556
    nem tudtad, hogy divat fikázni? :o)
    csórikáimra a kutya se figyelne, ha nem tennék ;)
  • felony
    #6555
    Akárki akármit is mond, ez egy kurvajó játék. Sokszor, miután kiirtottam az ellenfeleket, csak járkálok és a környezetet nézem, mert annyira tetszik a grafikája, és a multija is nagyon bejön. A Killzone 3 esetén is úgy voltam vele, hogy na ebbe nem lehet belekötni. És lehet. Sok nyafogós, magát semmivel lekötni nem képes emberke abban is talált kifogást (lásd Otherworld teszt). És szerintem a cod-ok is nagyon jók, a Black Ops meg kifejezetten tetszett.
  • Sir Cryalot
    #6554
    bádoghangszar deactivated
  • Csokis
    #6553
    Na végre, mennyire vártam már ezt a kis modot!

    Deactivated Nano Voices
  • Synchronous
    #6552
    Hát... kicsit rosszabb lett. Hiányoznak a csirkék.
  • strebacom
    #6551
    Hát nemtom de egy kicsit bánom hogy megvettem a multi egy szar, nem kapcsolódik, ha felkapcsolódik utánna megszakad a kapcsolat, a BadCompany, és a COD-al semmi baj, ez meg szarakodik, söt ha tudok multizni, akkor miután kiléptem nem megy az internet, még ujra nem indítom a gépet...hogy miért nemtom( és csak ennél a játéknál)?????

  • Sir Cryalot
    #6550
    Úgyis az jár a legjobban aki kivárja amig felpatchelik , LCD-hez persze nem szükséges semmi mert egy nagy rakás szar az egész display. Ha OST-t akarok hallgatni akkor meg letöltöm FLAC-ba (aztán ha tetszik megveszem külön).
  • Kandurex
    #6549
    1680X és felett már nem szükséges :)
  • kill3r21
    #6548
    zsomi60 hajrá
  • Tomy Lee
    #6547
    Nagyon jó lett ez a játék komolyan ilyen játékélményben régen volt részem
  • Csokis
    #6546
    FSAA szart se ér.

    Galéria
  • grebber
    #6545
    Már kész van csak az a bétához készült most tesztelik és ültetik át a fullba!
  • Csokis
    #6544
    Jó ez a kis progi, a legújabb 1.6-os verióban már van egy új Extreme szint, amiben a textúrák szép élesek lesznek! Ja, és van benne normális FSAA is!
  • Skynet
    #6543
    Nahjah csak a fejlövésből visszavehetnének mert kb 5 alkalomból 4szer fejlövéstől halok,és ezek rendszerint ilyen makonya találatok....A sisaknak gyakorlatilag nincs értelme az ember fején,hiába MaxiArmor,egyetlen eltévedt pisztolygolyó és elborul a karakter mint a húgyosvödör...:D
  • Pares
    #6542
    Mit percenként! Sokszor örülök, ha 20-30 másodpercet életben tudok maradni! Bár egyes pályákon akár a 10 másodpercenkénti elhullás is szokásos... :D

    De fasza a multi, nekem bejön. Játszottam a COD:MW multival is, az is jó volt, de ez valahogy másabb. Érdekesebb.
  • Pares
    #6541
    Van, mert akkor taktikai nézeten kívül is jobban látod az ellenfeleket, főleg ha olyan környezet van, ahol nincsenek jó látási viszonyok.
  • Pares
    #6540
    VYCanisMajoris_HUN
  • Jericho19
    #6539
    Hello!
    Magyarítás várható a játékhoz? Nagyjából megértem a dolgokat,de azért jó lenne magyar felirattal is végigjátszani.

  • Rage47
    #6538
    ja, olyan, mint a cod
  • Rage47
    #6537
    nincs szerintem