9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Zoliz
    #6736
    Ennek a Krájsis 2-nak döbbenetesen rossz a grafja az igazi Crysishez képest
  • Fpocok
    #6735
    Ha a Crysis2 ugyanazokat a portokat hasnzálja, mint a demója, és miért ne... akkor így tudod megnyitni a játék által használt portokat a te routereddel.
  • strebacom
    #6734
    Segitsetek már légyszi.....ha a routeren keresztül akarok multizni, nehezen csatlakozik a szerverrekre, ha kihagyom a routert akkor sokkal jobb most szar a router, de a BC2, meg a Cod 6 tökéletes routerrel is, mit kell tennem, irja már le valaki légyszi...Köszi!!!
  • Fpocok
    #6733
    Igen, normális. Szinte mindenki panaszkodott róla. Majd javítják.
  • Sponnyabob
    #6732
    Sziasztok!
    Az normális hogy ha belépek a multi részbe minden alkalommal kéri a telepítő kulcsot? Illetve néha mikor csatlakoznék egy szerverre kiírja hogy a kulcsom már használatban van. Pedig eredeti a játékom és tudok is multizni csak elég zavaró hogy mindig mikor játszani akarok elő kell kotorni a könyvét a kulcsért. Szóval ez normális vagy átbaszták a fejem a vásárlásnál?
  • Pepsi Twist
    #6731
    na mit vettem fel? :D

  • Csokis
    #6730
    Sikerült megoldanom a benchmarkot, de ez nagyon gyenge. Csak a beépített szinten lehet tesztelni (High/Very High/Extreme), különböző felbontásokon. Ennyi.
  • Fpocok
    #6729
    Csak óvatosan állítgasd mert neked is be fog rúgni Alcatraz :D
  • KaBuTo666
    #6728
    Nagyon szépen köszönöm!
    Az új Crysis2AdvancedGraphicsOptions 1.7 meg el sem indul nálam, "...működése leáll...a kellemetlenségért elnézésért kérjük...."

    Hát ez nem az én napom.
  • Pares
    #6727
    Tessék.
  • Pares
    #6726
    lolSL, Te hegyitroll, azt mond meg, hogy ha egyetlen egy dolog sem tetszik a játékban, akkor mi a szarnak írogatsz ide? Miért cseszed el a szabadidőd a faszságaid ránkerőltetésével?
  • KaBuTo666
    #6725
    Crytek\Crysis 2\bin32\Crysis2Launcher.exe fájlt valaki át tudná küldeni?
    Az antivírusom törölte...nincs kedvem újrarakni.
  • Pares
    #6724
    Nekem meg nagyon is tetszik a főmenü zenéje.
  • kolbaszosfank
    #6723
    Sziasztok,

    Elért már valaki ahhoz a részhez amikor egy katona kiránt az ablako aztán egy marha nagyot esel? A ruha utána rebootol meg a képernyő befeketedik - gondolom eszméletvesztés. Namost itt jön egy videó hogy kedves Gould barátunk pofázik hogy a CELL ügynökök engem nemtudomhova VISZNEK! (többszor is megnéztem a videót) - Egyértelmüen sugallva hogy fogoly vagy... namost ezutan a képernyő visszajön és egy tetőn állok, minden fegyverem megvan, sehol egy ellenfél... Nagyon nem értem. Kihagy a gépem egy videót? Baromira nem áll össze igy...

    Valami 5let?

    Köszi
  • lolSL
    #6722
    tudom, már a beta alatt is fogtam a fejem és nem hittem el hogy ezt nem cserélték le :D talán az özönvizes részhez illik, de hogy minden 2. map végén ezt nyomják

    akkor már inkább licenszelhették volna ezt a mestertől:
  • Skynet
    #6721
    "megbeszéltük szépen hogy te azért szereted ezt a játékot mert nem kell hozzá jó játékosnak lenni"
    Nem ezt te állítod mert baromságokból ezt következteted ki és úgy forgatod a szavakat ahogy akarod,úgyhogy ahogy tetszik legyen igazad baromarcú,majd egyszer talán túljutsz a konzolhaterkedésen és fogod tudni értelmezni is mások sorait.:)
  • Fpocok
    #6720
    Hogy mondhatsz ekkora hülyeséget? A főmenü zenéje az egyik legidegesítőbb pontja az egész játéknak.
    Elsőre még rendben van, jól szól.
    Másodjára még elmegy... de sokadjára... mint egy sírás.
  • lolSL
    #6719
    mi ezen az off? megbeszéltük szépen hogy te azért szereted ezt a játékot mert nem kell hozzá jó játékosnak lenni
    én meg szeretem a főmenü zenéjét
    mindenki boldog a crysis 2-vel
  • Skynet
    #6718
    Ja értem az életkor mindent elárul....Jéézusom,befejeztem te tényleg csak egy trollkodó kis konzolhater gyökér vagy aki szétoffolja a topikokat...:D
    Nemszeretné kivágni innen a kedves házigazda eztaz idiótát?? :D
  • Fpocok
    #6717
    Lehet ám választani. Akinek gyengébb gépe van, az megy dx9ben, akinek meg jobban bírja, az választhatja a dx11. Senki nem mondta, hogy az a baj, hogy most elfut. Az a baj, hogy nincs választási lehetőség.
  • lolSL
    #6716
    Életkor: 25-30 között

    esélytelen
    vagy van vmi servered ahonnan bannolod a kisfiúkákat? :D
  • Gabe18
    #6715
    Igen, a Far Cry óta arra mentek hogy mindíg olyan játék ami majd esetleg 2-3 év múlva játszható a legtöbb embernek full közeli beállításokkal. Eddig azért ment a sírás, meg hogy "ezek azt hiszik egy játékért költök a gépre még 150 ezret, hát nem!"
    Most csináltak egy játékot ami így is kiemelkedően néz ki, a játékmenet is javult, és egy átlag gépen gond nélkül elfut. Most ez a baj...

    Viszont ha a multiban valóban nincs semmi védelem, az határtalan "böszmeség", az biztos... Jóval nagyobb hiba mint hogy DX11 hiányában a falon öttel kevesebb repedés van, vagy harminccal több fűszál.
  • Skynet
    #6714
    Kellően nagy tévedésben vagy,azt sem tudod ki vagyok mi vagyok,és nem az általad leírt bujkálós stílus nem az én műfajom,1ébként pedig a régi COD részekkel a mai napig játszom.
    Fröccsfröccs...:)
  • lolSL
    #6713
    valószínüleg te nem azért fejezted be a codozást mert nem jön be a game, csak eltanultál egy kis trollkodást azoktól akik tényleg gyűlülik ezt a konzolosodást. de valójában csak nem tudsz már mit kezdeni a fiatalok gyorsabb reflexeivel
    ez meg bejön mert még jobban el lehet bújkálni előlük meg hátbaszúrkálni őket, minimális az olyan helyzetek száma ahol egyenlő eséllyel állna ki egymás ellen 2 player
  • Skynet
    #6712
    Jókora tévedésben élsz...:D
    Látszik üresjáratban fröcsögsz,játékmenetbeli butítás a faírtáson kívül nemigazán van,szemben a COD-al ami javarészt butításból áll....
    Fröcsögsz mert nincs DX11 nincs favágás,és befigyelnek bugok meg egyenlőre hibádzik a multi....Nomeg fröcsögsz mert egy elvakult konzolhater ostoba barom vagy és ez a játék egy mezei konzolport lett.....:)
    Fröcsögj tovább Emese..:)
  • lolSL
    #6711
    ez a codok codja
    pontosan ugyanattól hulladék mint azok az új részei, sőt még hatalmas péklapátokkal teszik rá a játékot randomizáló fasságokat
  • Shep
    #6710
    Ez elfogadott tény?
  • Skynet
    #6709
    Nem a vicc te vagy, az unalmas konzolhater szövegeléseddel és a grafika fikázásoddal...
    És még érteni sem érted láthatóan mi az amitől a COD számomra egy hulladék,ha értenéd nem hoznád szóba...:D
    Eszed mint látszik...:)
  • Fpocok
    #6708
    Crysis franchise egy hatalmas techdemó. Ha nincs benne mindig a pont legaktuálisabb grafikai dolgok, na az szánalmas. Minden más játéknál elfogadható a dx11 hiánya. Ennél nem.
  • lolSL
    #6707
    te egy vicc vagy
    lépten-nyomon ugatod a codokat, aztán kikötsz ennél az übercodnál :D
  • lolSL
    #6706
    everytime i play, everyone have camped all the "good" corners. Its like the sterio type idea of what germans are like on holiday, they get to the beach at 2 am and cover it with beach towels....

    can we please in the next patch have more corners to hide in PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    :DF
  • Skynet
    #6705
    Kinemszarja le még mindig a grafikánál tartasz? :)
    Az első rész játékmenete egy techdemo szintjén volt ehhez képest...

    Márpedig egy játékban a lényeg a hangulat és a játékmenet,a grafika hozza a 2011-es szintet,a játék egész jól optimalizált,innentől kezdve leeeszarom..:)
    Sírj tovább..:D
  • Shep
    #6704
    Én nem értem mi ez a nagy DX11 mizéria, tőlem aztán DX7-es is lehet ha jól néz ki és jól fut.
  • shaddam
    #6703
    Brühühü
  • Maxtreme
    #6702
    bazz. ..és én még meg akartam venni.
    Akkor marad továbbra is a Crysis Wars.
  • lolSL
    #6701
    az első rész textúrái kétszer részletesebbek voltak..
  • Fpocok
    #6700
    Na és most ez az a pont, ahol örülök, hogy nem vettem meg. No offense.
  • Fpocok
    #6699
    Most olvasom, amit csokis írt... hát ekkora szánalmas dolgot régen láttam.
  • Smithwarden
    #6698
    Prince23, irthattad volna a sajat neveddel is az oldalreklamot.
  • Csokis
    #6697
    Így van, azaz nincs semmilyen védelem nincs multiban!