9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • lolSL
    #6696
    google cache-ben még megvan
    a lényeg hogy a játék egyáltalán nem ellenőrzi hogy milyen fileokat módosítasz, így külső cheat program sem kell
    single playerben használható végtelen élet/energia féle összes cheat megy multiban számok átírásával..
  • Prince23
    #6695
    1.2 patch a héten
  • Shep
    #6694
    Nekem semmi nem jön be :(
  • lolSL
    #6693
    úristen
    azonnal elvenni a programozó diplomáját az összes crytekesnek, ez egy vicc
  • bcrics
    #6692
    Aztakurva,Feltelepítettem a játékot és 8600gtvel már el sem indul,,hát ez fasza:D
    ez most vmi vicc vagy mia kínnya neki?..
  • Skynet
    #6691
    Teljesen elájulva én sem vagyok, a nanofejlesztések gyakorlatilag perkek,és biza van ittis autistáknak való...De legalább itt még a fegyverek valamilyen szinten jól vannak bekalibrálva,és nem mindenki norecoilos acogos gépágyúkkal rohangál...:)
  • koschwarz
    #6690
    én mondjuk a demós crysis2 multitól sem voltam elájulva. a nanoruhás fejlesztések szerintem kb. ugyanabba a kategóriába tartoznak mint egy új cod perkjei, és a pályák is hangyafasznyiak. de a fegyverek hatékony használatához tényleg kell egy minimális skill.
  • Skynet
    #6689
    Ott figyel mellette a (tizedes) rangjelzés.
  • strebacom
    #6688
    És ezt honnan látom hogy "ranked" a szeró???
  • Skynet
    #6687
    Az a gáz hogy a valós életből vett COD multija a főleg a 6. résztől kezdve mélyponton van,mondhatni ha realitást nézünk akkor szánalmasan nevetséges kategória a fantáziából szült Crysis mellett...:D

    A COD6-nál még elkövettem a hibát hogy megvetem és aligtudtam eladni...Cod7-nél nem követtem el,ránéztem 30 percet a multira elég is volt, ha CODozni támad kedvem felrakom a régi részeket,de ezekkel az új porbabutított szemetekkel köszönöm nem játszom,maradjon csak az autisták játéka akiknek az a skill ha automata csipával 3 méterrel az ember feje fölé/mellé célozva is beadja a játé a fejlövést...:D
  • Skynet
    #6686
    "Ebbol is latszik, hogy a black ops multija ezerszer jobb, jatszhatobb. "

    Az ilyeneken szakadok..:D
    A vicces az hogy a Crysis egy futurisztikus arcade lövölde lenne...De még ígyis a fegyverek hatásába több realizmus került mint az új COD részekbe.... A Black ops jobb? Loool....Lehet van akinek az jobb ha a fegyvernek semmi rángatása vagy széthordása nincs,és a nagypapit úgy tartjuk a kezünkben mint egy T800-as...A gond csak az hogy az agyonbutított norecoil szarral van kitömve az egész Black Ops multi,az autistáknak való kisegítő perkekről nem beszélve...ÉLvezd..:)
    Itt legalább,bár ugrabugra van meg nano gizdulás,delegalább a fegyverek többsége rángat és széthord ahogy illik...


    //Multi: Akinek nem menti a dolgokat figyeljen rá hogy ranked szeróra lépjen be,különben a játék bár számolja az xp-t mégis az első kilépés után visszadob abba az állapotba amilyenek a szeróra lépés elött voltunk...Vagyis Unranked szerón is számol xp-t meg adja a cuccokat de amint kilépünk pápá motyik..:)
  • DemonHunterW
    #6685
    Crysis 2 teszt
  • strebacom
    #6684
    Bassza meg ezt a szar játékot...miért nem menti el a multi az unlockolt cuccokat......toltam vagy 1.5 órát, unlockolt más fegyókat is....váltok szervert oszt megint minden zárolva...kapja be a krátek.......
    Mi a fasz baja van....
  • RYO21
    #6683
    Ezek a grafikai konfigurátorok működnek a patcheletlen verzióval is?
  • strebacom
    #6682
    hELP:6676!!!
  • Csokis
    #6681
    Na, ez a durva!

    http://crymod.com/thread.php?threadid=67744
  • Rage47
    #6680
    alig van különbség
  • grebber
    #6679
    Crysis 1 gegen Crysis 2 im großen Feature-TÜV: Welcher Cryengine-Shooter kann was besser?

    Értelemszerűen az 1 és a 2 grafikáját vetik össze.Alant van róla kép.
  • XeeN
    #6678
    Sem pedig nano-catalyst bug javítás. (A többiről már nem is szólva...)
  • lolSL
    #6677
    No patch was ever confirmed, I have no idea why this website even posted such information. This thread is locked just the same as the others for trying to spread inaccurate information. When there are any big announcements regarding Crysis 2 they will be posted on MyCrysis, if you read something about a patch for example, but don't see it on MyCrysis.com, then it isn't genuine.

    nem lesz itt dx11.
  • strebacom
    #6676
    Arra van valami megoldás, hogy az unlock-t cuccok meg is maradjanak.....
    Kép!!

  • Fpocok
    #6675
    "hiszen a BF-ben részben szimulátor is, mivel vannak játművek"

    Érdekes következtetés :D
  • grebber
    #6674
    Nem mellesleg bekapcsolod nanovisiont azt cloackolhat akkor is látod!
  • DarkSector
    #6673
    Valakinek tetszik valakinek nem.

    De mint írtad az előbb baromság összehasonlítani, ez egy új stílus, nincs a kategóriában másik.

    Cod max a BF-hez lehet méregetni de az is baromság, hiszen a BF-ben részben szimulátor is, mivel vannak játművek, max grafikában lehetne összenézelődni.
  • Gabe18
    #6672
    Mert mégis mit bizonyít ez a videó?
    Mindkét játékban különböző tulajdonságok, lehetőségek vannak, amiket ki lehet használni. A Crysis-ban te is láthatatlanná válhatsz egy időre, mint bárki más. A CoD-ban meg nem.
    Ennyi erővel lehetne Unreal Vs CoD videót is csinálni, amiben a Unreal játékos 6 méterest ugrik, és 4 rakétát lő egyszerre. Az is legyalázná a CoD karaktert.
    Eleve az egész összehasonlítás nevetséges, egy valós életből vett CoD a Sci-fi Crysis ellen.
    Ettől még a CoD multija szerintem is jobb, de ez a videó szerintem elég értelmetlen ilyen szempontból.
  • ngar146
    #6671
    Nagyon jo ez a vidEo. Ebbol is latszik, hogy a black ops multija ezerszer jobb, jatszhatobb. Sajna kidobtam egy tizest egy olyan jatekert, amivel nem fogok multizni. Remelem jon nemsokara a battlefield 3, addig is black ops.:)) elado a crysis 2-om ha erdekel valakit, bar nem ajanlom senkinek, egy csalodas lett.
  • cabal151
    #6670
    sziasztok! 1 kérdés! pls help vki! hogy a rossebbe lehet becsuszni?? és löni közbe? milyen kombot kel tolni hozzá?? azt tudom futás, meg c (gugolás) de nem csinál semmit
  • Shep
    #6669
    Ez nagyon jó.
  • KaBuTo666
    #6668
    Csak linkben, khm.
  • bertino
    #6667
    Nanosuit 2.0 FTW!
  • bertino
    #6666
    tek.
  • KaBuTo666
    #6665
    Nanosuit 2.0 FTW!
  • Pares
    #6664
    Nanosuit 2.0 FTW!
  • orichalcos
    #6663
  • Muttley
    #6662
    bocsánat
    kössz, h beraktad spoilerba
  • Pares
    #6661
    Veteránon elsőre nagyjából 8 óra (pár perccel több).
  • grebber
    #6660
    Ez az egyéntől függ nekem a béta elsőre 5,5 óra volt mostmár 4. végigjátszásra már 3 óra 49perc elég! (Normál szinten)
  • MauroN
    #6659
    Aki végigvitte, az mondja már meg hogy átlagosan mennyi a játékideje?
  • Sir Cryalot
    #6658
    Pedig már amikor a szokásos EA DLC-zést elkezdték az már cinkes volt
  • Frank99
    #6657
    kösz, és örülök!!!!!

    lassan haladok, de nagyon szeretem. nálam ez 10 óra lesz kb...

    mert lassú, öreg kivénhedt szamár vok, de vállalom!