9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Pares
    #6776
    Utálom a kempereket. Sose szoktam kempelni. Tudom, hogy ez így a fórumon keresztül úgy jön át, hogy mondhatok akár mit, de így van, ha hiszed, ha nem. Az viszont hihetetlen számomra, hogy nem ma kezdted az FPS-eket, és mégis szarrá vernek a multiban. Én speciel nem szoktam magam halálra játszani az FPS-ekkel, mégse éreztem magam totál gyengének a Crysisben. Nekem is vannak gyengébb pillanataim, ezt nem tagadom, de általában a legjobb 4 közt mindig ott voltam.
  • mcwolf
    #6775
    Nem tudom mit rinyáltok a multi miatt.
    Ez a kemper szöveg baromság. Van 1-2, de az mindenütt van (CoD,BF).
    Ésszel kell használni a nanoruha adottságait, és akkor hatékony tudsz lenni.Nem szabad rohangálni,mert az is szívja az energiát. Szerintem pont emiatt jobb, mint az agyonajnározott CoD az idióta perkjeikkel. A BC2-vel nem hasonlítom, mert az kicsit másabb tészta.
  • Pares
    #6774
    Ha 3/2 meg 2/13 szokott lenni a kill/death arányod, akkor szerintem ideje elgondolkoznod a fölött, hogy ez a játék neked való-e?! Nem dicsekvésből mondom, vagy valami ilyesmi, de azért ilyen gyatra arányom sose volt.
  • grebber
    #6773
    Hogy sikerült elindítanod a benchmarkot?Írd már le kérlek!!
  • priluki
    #6772
    :D ahogy érzed öcskös...
  • Smithwarden
    #6771
    Aha, szoval mindenki bena es huJe, csak te vagy helikopter?
  • Pares
    #6770
    Te se.
  • Pares
    #6769
    Nem tudsz játszani.
  • priluki
    #6768
    teljesen egyet értek veled.. ha jó statisztikát szeretnék összehozni mondjuk tdm-be akkor kempelnem kell de egy sarokba,mert itt mindenki lö mindenkit mindenre mindenhonnan mindennel:D eszeveszett baromság az egész.. jaa és én se ma kezdtem fpsezni:S
  • ngar146
    #6767
    Na ezert rossz ez a jatek!!! Tegnap szembetalalkoztam egy emberkevel, Lottuk egymast vadul, en m60-nal voltam , o scarral, Igy mire beleereszthettem volna a 100 loszerem, addig o ketszer cserelt tarat es kinyirt engem. Na mi az elvezet ebben? Jo par eve multizok fps-ekkel, de itt a legjobb eredmenyem talan a 3/2 volt, de altalaban 2/13 szokott lenni. Lehet nem tudok jatszani, de a black opsban es a battlefieldben is benne szoktam lenni az elso haromban 5-bol legalabb haromszor. Singleplayer tettszik, grafika gyonyoru, bugokat leszarom, mert nem zavarnak, de a multi resze rosszabb a pajzs es a lathatatlansag miatt mint a black ops osszes perkjevel eggyutt. Nincs ertelme vele jatszani. Classic modban meg probalkozok egy darabig, de nem lessz hosszu eletu szerintem.
  • Pares
    #6766
    Nem mondtam hogy hidd el. Én nem találkoztam nagyobb bugokkal, max olyanokkal, hogy az ellenfél beakadt egy tereptárgyba, de az is csak egyszer-kétszer lehett. Semmi történettel kapcsolatos vagy kritikus hibával nem találkoztam. A játék egyszer sem omlott össze. Mindezt az 1.1-es patchal. Ez van. Ezek szerint szerencsém van, vagy én nemtudom...
  • kill3r21
    #6765
    minket leköt, téged nem, mert idegesit, hát ezvan :)
  • Smithwarden
    #6764
    Rendben, akkor en oszinten orulok annak, hogy te egy 100%os jatekot kaptal.
  • Pares
    #6763
    Ha ebben katasztrofálisan rossz az AI, akkor az előző részekben abszolút nem is volt.

    Multiplayerrel kapcsolatban pedig utoljára a DEMOban találkoztam cheaterrel. Az egész játékben eddig nem vettem észre, hogy cheatet használnának, vagy nem föltünően csinálják (bár volt egy gyanús eset). A jelszavam megjegyezte.
    A szintek elfelejtése meg egyáltalán nem bug. Ha nem ranked szerveren játszol, akkor gyakorlatilag nem számolja az XP-t. A kör végén annyi lesz az XP-d, mint az elején. Ha fejlődni akarsz, akkor muszáj Ranked szerveren játszanod.

    Másrészt ennek kb. annyi köze van a CODhoz, mint akár melyik másik FPS-nek. Teljesen más jellegű játék, a multija is máshogy játszható (még ha van Classic mód is, ahol nincs nanoruha).
  • kill3r21
    #6762
    én két buggal, amikor beakad az ellen, meg eccer volt hogy három katona saját magát kinyirta....a utso szorta a gránátot az elöttük levő 2 alá, és nem vették észre, nem reagálták le....a 3. meg pont a gránátja felé indult el futva, és csat meghaltak, ezis csak egy véletlen hiba, mint neo a mátrixban xD
  • kill3r21
    #6761
    kinek mi az orbitális hiba....számomra, ha kilép játszhatatlan, lefagy, akad kezelhetetlen, esetleg akkora hiba van benne hogy nem tudod végigvinni...az hogy a katona megakad egy tereptárgyban? én viccesnek találom persze gáz, de nem elviselhetetlen, algoritmus hiba az aI-ban, ami sztem nem minden esetbe jön elő, sokunknak volt baja a semper pályával, nekem xboxon is, de sokaknak nem volt vele gond, szal ez egy random hiba....ami elég kiszámithatatlan...
  • Shep
    #6760
    Hát én nem vagyok bugvadász de ebben a játékban több buggal találkoztam (még nem fejeztem be), mint az előző részekben a 4 végigjátszás során.
  • kill3r21
    #6759
    nekem is volt az hogy lövöm és nem hal meg, gondoltam cheater, aztán játszottam ellenséges csapatban haverommal, akit löttem és nem halt meg majd belement egy tár, és ittjön a trükk, néha ha nincs bekapcsolva azt armor mód, és lövöd, majdnem meghal mert nem találszbe , akkor ő épp bekapcsolja az armort, akkor az fogy és utána megint a health, közbe regenerálódik, söt ha fejlettebb mint te, erösebb az armorja, simán előfordulhat hogy rálösz egy tárt, 50% os találati aránnyal és éppen túléli....és persze egyből mondjuk rá hogy cheater, mert emberek vagyunk nem szeretünk vesziteni, sztem ha valaki cheater az látványosabb dolgokbn nyilvánul meg, de aztán lehet tévedek...
  • Smithwarden
    #6758
    Single playerben idokent katasztrofalisan hulye az AI.
    De engem csak a multi erdekel.
    - Nincs anticheat, at lehet irni a single player cheatet siman multira (orok energia, stb), nevetseges.
    - Warezzal siman lehet tolni eredeti szervereken!!!
    - Kodot nem jegyzi meg a multi (csak egy hulye trukkel).
    - Nem jegyzi meg a szinteket a multi ha kilepsz idonkent.
    - Az igert dx11 sehol es lehet nem is lesz
    (Ez annyira nem erdekel, csak azt nem szeretem hogy osszevissza hazudoznak. Errol is.)
    - Stb stb, csak parat irtam.

    Kb hulyenek nezik a PCseket es szarnak az egeszre, Crysis 1-nel is ez volt, tapasztalbol irom.

    Nem flamelni akarok, sztem bizonyos szinten jo jatek lett, COD szeru valami, van akinek ez bejon.
    De hogy orbitalis hibakat hagytak benne, ez TENY.
  • Pares
    #6757
    Én egészen biztos vagyok ebben. Sőt szerintem vannak itt páran, akik amint elindították a játékot, leszartak mindent, és textúra vadászatra indultak. Négyzetméterenként átnézték a pályát, és amikor megláttak egy gyengébb felbontású kukát, azonnal jöttek az SG-re sírni. Annyira gyerekes, amit egyesek csinálnak, hogy nem szánalmas, hanem már nevetséges...
  • asysoft
    #6756
    Ha ennyire szarkonzolport ez a játék, akkor tedd meg, hogy feltelepíted a Far Cry1-et (sokáig nem volt konzolverzió), de méginkább a Crysis1-et, és számold meg, abban hány van úgy, hogy már kijött hozzá sok patch. Én most játszottam végig, 2 "kritikus hibát" tapasztaltam (kritikusnak azt nevezem, mikor kilép/lefagy),
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyszer, mikor fel kellett robbantani az épületet, hogy akadályt képezzen, bár ekkor is csak ~15s-re dermedt le, utána ment tovább, mintha mi sem történt volna,
    és volt, hogy induláskor ikonra kattintás után kijött a szokásos "a program hibát észlelt..." szöveg. Ezzel szemben fullosra patchelt Crysis csomószor lefagyott, főleg végefele... FC meg multiban ugyanúgy dobálta a serialos hibát (Crysis-szal nem igazán multiztam). Vannak benne bugok? Persze. De miben nincsenek, s 1 hete sincs, hogy kijött...
  • strebacom
    #6755
    Annyi csaló van a szervereken hogy elmegy a kedvem a játéktól...oszt még irja a gyerek(wh-s) löni tudni kell, meg érzem hogy ott állsz....
  • kill3r21
    #6754
    tudod a hibát nem keresni kell, hanem találni...sztem van aki csak azokat keresi :d
  • Pares
    #6753
    Single Playerben egyetlen bugot sem vettem észre. Multiban az elején kérte párszor a kódot, azóta nem, na meg itt-ott, nagyon ritkán ledobál a szerverről... Ennyi. Semmi bug nem volt nálam. Szóval ne mondjátok már nekem hogy ilyen meg olyan bugos szar, amikor nem.
  • kill3r21
    #6752
    énis most sírtam ki magam ezmiatt xD
  • Pares
    #6751
    Váááá, milyen szar ez máááá a fűűűű fele olyan nagy fölbontásúúúú! Bühühühühüüüü.
  • kill3r21
    #6750
    sztem ha lesz anti cheat akkor is lesznek elvetemült csíterek
  • Fpocok
    #6749
    Tényleg nem. Az anti cheat-et direkt hagyták ki
  • kill3r21
    #6748
    akit zavarnak a bugok, vagy vétel előtt van, ne vegye meg töltse le, mindenki maga dönt :)
    Hibátlan játék nincs, én a bétát se neveztem volna félkésznek....csak egy erős javitásra szoruló vázlatnak. :)
  • Smithwarden
    #6747
    Kicsit nezz mar korbe, hogy mennyi hibat es bugot hagytak benne.
    Kritikan aluli.
    PCre.

    Black Opsra pedig azt mondom hogy alfa verzio igen.
  • Rage47
    #6746
    egyáltalán nem félkész

    Black Opsra mit mondtál volna, alpha verzió?:D
  • Smithwarden
    #6745
    Ez is egy ujabb bug a Cryfos-tol PCn...
    Ugy lehet megoldani, hogy belepsz multiba / beirod a kodod / atvaltasz single-be / ujra atvaltasz multiba / ujra begepeled a kodot es akkor menti el vegleg a jatek.
    Felkesz fost adtak ki sajnos PCre.
  • Fpocok
    #6744
    Nekem más milyen routerem van és már nem emlékszem hogy csináltam meg, tudom, hogy valahogy meg kellett néznem a saját IP címemet, de tényleg nem emlékszem többre. Keress a neten, vagy kérdezz rá az okosoknál pl prohardveren.
  • kill3r21
    #6743
    fele olyan szép kétszer olyan gyorsan megy, nem értem a problémát.....ha jó lenne nem menne sírna mindenki, egyébként vicc, hogy valaki a füvön van fentakadva? meg ezt tesztelgeti hogy mejik szebb??? vicc és szánalom :D
  • strebacom
    #6742
    Köszi, de ezt én nem értem....ha leirnád priviben részletesen megköszönném....( a végén van hogy:192.168.0... no ide mi kell?)
  • Fpocok
    #6741
    Nem kötelező mindegyiket megvenni. Én 3at vettem összesen. Jobb stealthelés, gyorsabb regen meg a cloak detecteset.
  • kill3r21
    #6740
    Gamekapocs Teszt
  • Maxtreme
    #6739
    hát egen..
  • Csokis
    #6738
    Crysis 2 Textures Are 1/2 Size of Crysis 1 – Proof
  • Shep
    #6737
    A nanoruha kiegészítők új végigjátszásnál megmaradnak? Ha nem akkor jól el van szarva az egész, lassan a végére érek és még alig tudtam értelmes dolgot megvenni, pedig igyekeztem az összes akármit összeszedni.