9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #6856
    Akkor valóban .asztak a pc-sekre még egy normális benchmarkot sem tudtak összehozni.
  • Csokis
    #6855
    Igen, nekem is ugyan ezek az fps-ek min/max-ra! Nem véletlenül csak az avg fps szerepel a Crysis2\TestResults\autotest.log file-ban.
  • Magiszter
    #6854
    Én nemes egyszerűen behúztam a Crysis2 mappát a C:\ alá és megy a teszt.

    Eredmény:
    AVG: 41,667
    Min: 29,994
    Max: 30,004

    Mivel a Max FPS szám az AVG-hez és a tapasztalthoz képest elég érdekes ezért Futtattam még egyszer, de ugyanazt az eredményt adta.

    A benchmark setting a következő volt:
    sys_spec: 3
    r_Fullscreen: True
    resolution: 1920x1080
    demo_ai: True

    Konfigom:
    AMD Phenom II X4 945 (3ghz)
    ATI Radeon HD6870 1Gb DDR5 (775/1050-en downclock-olva, majd megnézem 900-on is)
    2Gb DDR3 1333Mhz


    ----
    1000/1050-en a VGA-val az eredmény:
    AVG: 50.000
    Min: 29.994
    Max: 30.004

    Szóval a min és a max FPS szám érdekesen be van betonozva. Felhúztam a memória órajelet is 1250-ig, de csak 2 fps különbség volt, cserében fagyott a gép :)

  • grebber
    #6853
    De azzal számolj ,hogy a gépigénye is jóval nagyobb lesz!
  • Csokis
    #6852
    Ne tartsd annak, mert igaz! Van még egy "rejtett" beállítás, amit elő lehet csalni (még csak a kis progi se kellen hozzá).
  • MauroN
    #6851
    Most olvastam, hogyha én hardcore-ba állítom a grafikát, akkor sem lesz maximumon a grafika, de ezzel az advanced graphics programmal a gyárinál is szebbé lehet tenni. Igaz ez? Mert én hülyeségnek tartom.
  • Csokis
    #6850
    Az nekem is ilyen! Be is teszi a bal oldali listába a Just Cause 2-t, de azt kitörlöm és kész.
  • grebber
    #6849
    Az az érdekes hogy ez a benchmark progi valami miatt just cause 2-vel akarna valamit. Mert ha én a progi inditás előtt megnyitom a steam-et majd indítom a progit akkor bejön a steam és a just cause 2 oldalára dob és a progiba is alul just cause 2 infok lesznek.
    Nem értem.
  • Csokis
    #6848
    Hmm... Pedig akkor mennie kellene! Akkor nálad már tényleg nem tudom, hogy mi lehet?! Nálam így most megy.
  • grebber
    #6847
    f:\Vegyes\Crysis2\
  • Csokis
    #6846
    Jó, de milyen almappában? Ha pl. simán a C:\Program Files (x86)\Crysis2, akkor az sem jó, mert van benne space és zárójel is!
  • grebber
    #6845
    Crysis2 nekem is átnevezés után!
  • Csokis
    #6844
    Alapból elindítja, de akkor nem volt jó nekem. Előtte elindítottam a Steam-et és csak utána a progit. Egyébként milyen mappában van a Crysis 2? Nekem E:\Games\Crysis2!
  • grebber
    #6843
    Leszedtem én is. Átneveztem a mappát ,de teljesen mindegy mert ugyanazt csinálja.Ha elindítod a progit alapból elindítja a steam-et.
    Add OA Application és válaszd ki a Crysis2.exe-t! Lesz egy ablak, de azt csak OKézd le és elindítja automatikusan a Crysis 2-t!Sehogy nem indítja el legyen bármi a mappa neve :(
  • Csokis
    #6842
    45 videókártya tesztje Crysis 2 alatt!
  • TaRka0107
    #6841
    Főleg amikor én is izzadok. Kimegyek a szobából, közbe be van kapcsolva a crysis és amikor bejövök meg csap a forróság. Oda megyek a géphez és szinte izzadokXDDDDD
  • gduck
    #6840
    Meg az is hogy felesleges milliókat gépbe ölni, mert az én konfigumon is megy átlag 40FPS-t Extreme 1680x1050 Igaz viszont, hogy a VGA izzad :D
  • Csokis
    #6839
    A leírás szerint csináltam, de nekem is hibát dobott! Rájöttem, hogy a Crysis 2 mappa neve nem tetszett neki! Szóval, nem szabad pl. szóköznek lenni benne, mert nem lesz jó, így csak simán Crysis2 lett a mappa neve. A másik, hogy csak nálam akkor működött normálisan ez az oaMan UI Tool, ha a Steam kliens el volt indítva! Hogy miért, azt nem tudom.

    Ha a progi megvan (oaMan UI Tool), akkor csomagold ki valahova. Indítsd el, majd Application -> Add OA Application és válaszd ki a Crysis2.exe-t! Lesz egy ablak, de azt csak OKézd le és elindítja automatikusan a Crysis 2-t! Ha nem indul el, akkor bizony nem jó a Crysis2 mappa neve!!!
    Miután kilépett a játékból megjelenik a Crysis2.exe a bal oldalon. Nyisd le a plusz ikonnal mellette és akkor megjelenik alatta a benchmark.cfg! Erre a benchmark.cfg-re kattints duplán(!) és akkor a jobb oldalon megjelenik a táblázatban 1 sor. Na, ez a sor maga lesz a benchmark. A jobb oldalon alul 4 értéket tudsz állítani és kész! Ezek fntről lefelé: Grafikai beállítás (1, 2, 3 -> Normal, High, Extreme), Teljesképernyős legyen vagy sem, Felbontás, végül maga a demo_ai, de ez utóbbit ne piszkáld. Ha beállítottad a megfelelő grafikai szintet és felbontást, akkor Benchmarks -> Run Benchmarks -> Selected vagy All és elindul a benchmark. Amikor végez, akkor a jobb oldalon a táblázatban megjelenik az Avg/Min/Max fps szám, bár ez nálam kissé fura lett! Az Avg magasabb volt, mint a Max! Végülis az Avg igaz, mert a teszt közben a bal felső sarokban mutatott fps szám nagyjából annyi volt! Ja, és ha kilépsz a progiból, a teszt eredményét a Crysis2\TestResults\autotest.log file fogja tartalmazni!
  • grebber
    #6838
    Goggle jól elrejtette eddig nem adta ki pedig nem mai.No a lényeg megvan.
    Egész jól látni a 2 vs 4 vs 6 mag közötti különbséget.

    Crysis 2 GPU & CPU Performance Test
  • grebber
    #6837
    Csokis: Hogy sikerült elindítanod a benchmarkot?Írd már le kérlek!!

    Basszus még mindig nem találtam neten hardware tesztet a Crysis 2vel :( Pedig nagyon érdekelne a procik skálázódása.Ez tényleg nem techdemo.Crysisnál ilyenkor kb minden oldal csak az ilyen tesztetkről szól.
  • grebber
    #6836
    Ipon teszt 89%
  • gduck
    #6835
    A Crysis egy tech demó volt, nem lehetett full grafikán futtani mert nem volt hozzá hardver és volt benne egy ál DX10 is.

    A Crysis2 egy (bárki bármit is mond) tipikusan konzolra készült játék. Semmi extra, jól el lehet vele játszani. Szép, gyorsan fut. Mindek ide a DX11?
  • The Protector
    #6834
    egész korrekt értékelés.mindenben egyetértek.
  • Rage47
    #6833
    mindenhol ott van:)
  • Fpocok
    #6832
    A negatív reklám is reklám. Mondják a szar marketingesek.
  • Pares
    #6831
    Pont helyett Delete.
  • Pares
    #6830
    Már megint Te?
  • kill3r21
    #6829
    egyébként sztem ez hatalmas reklám, mégha negativ is...:)
  • Fpocok
    #6828
    Ott a pont.
  • lolSL
    #6827
    le lesz törölve mindenki gépéről addigra
  • Csokis
    #6826
    Crysis 2 DX11 fix in 2-3 months
  • grebber
    #6825
    1 hetet mondtak!
  • RYO21
    #6824
    Magyarítás kb mikorra várható?
  • Fpocok
    #6823
    Aki 4magosítani akar egy kétmagosat, annak ajánlom, hogy nézzen be a hardveraproba, mert ott vannak olyan procik, amig tuti 4 magosíthatóak a megfelelő alaplappal.
  • kill3r21
    #6822
    péntek este is jó
  • Skynet
    #6821
    Kell hozzá egy alaplap ami támogatja a feloldást,és kell hozzá egy proci ami szeretné hogy 4magos legyen (Boltban vagy jót fogsz ki vagy nem,kézalól pedig lehet "kipróbáltakat" szerezni)..:)
  • strebacom
    #6820
    Van olyan alaplap, ahol fel lehet oldani a letiltott 2 magot....pl Asrock UCC, van videó is róla az Asrock oldalán!!!
  • JaSoN HuNTeR #6819
    Hogyan müködik ez a négymagositás?
  • ngar146
    #6818
    mert sajna nem tudtam hogy ilyen fos lesz a multi része azért!
  • Pares
    #6817
    Esetleg még ma este ráérek.