9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #6896
    Ne is nézd meg, előítéletekkel élve is lehet szórakozni, csak másképpen.
    Gépet se fejlesz mert a csúnya ati meg nvidia leszakít rólad súlyos ezreket.
    stb.

    Ha rám halgatsz azt csinálsz amit akarsz!

    De soha ne hallgass másra! Ettől rosszabb nincs.
  • Sir Cryalot
    #6895
    na nézzük akkor az EA tönkrebaszott 1 hónap alatt 2 PC franchise-t
  • wednes
    #6894
    Még nem próbáltam ezt a részt, majd talán egyszer ha akcióba lesz a steamen pár euróért. De amiket olvastam róla, (pláne azt, hogy COD-ra hasonlít) nem is nagyon érdekel.

    Egyébként annyira veszem komolyan ezt a kijelentést, mint, hogy PC-re külön fejlesztettek. Ettől a riogatástól nem fogják többen venni. Na meg ha 2013-ban is ezek a "nextgen" konzolok lesznek a célplatformok, akkor nem veszteség ha nem jelenik meg mégse PC-re.
  • DarkSector
    #6893
    Semmi baj, rohadtul nem izgat a BF3 de tutira benézek évvégén a topicba hogy melyik retkes paraszt lesz az aki majd sír a nagy gépigény meg az optimalizálatlanság végett.

    Most akkor fogjuk rá hogy oké legyen konzol klón (szép-részletes-kiváló animációk, optimalizált ez gondolom a konzol port tulajdonságai) annak ellenére hogy full külön csinálták, de kiváncsi leszek KURVÁRA ezekután hogy az itteniek közül hányan fognak rinyálni november vagy mi környékén hacsaknem csúszik a BF3.

    Remélem senki.
  • Totti5
    #6892
    konzol klón:D:D zseniális amiket kitaláltok!
  • Magiszter
    #6891
    Hehe. Én megmondtam. Elénk tolnak egy elb.szott "konzol-clone"-t, ami hemzseg a hibáktól, majd mikor ezt megemlítik nekik mindenfelől, akkor hőbörögnek és ráfogják, hogy a warez miatt nem adnak ki többet PC-re.
    "Call me Prophet!"

    Ha ez csak egy ilyen elő-áprilisi tréfa, akkor szánalmas vicc. Ha nem az akkor sem fogok könnyeket hullatni.

    Amúgy meg az édes anyukájuk retkes valagát!
  • RYO21
    #6890
    Hmm... Részben örülök neki, h nem jön több crysis PC-re, de azért sajnálom is, mert így nem lesz módom kipróbálni a Crysis 3-at. Túlságosan le lett butítva a második rész az elsőkhöz képest. Van elég cod a piacon, nem kell még +1. És ez a b*zi török a warezra fogja. Hát persze van benne valami, de azért gondoljon bele abba is, hogy mit műveltek ezzel a játékkal. Hogy hogyan hazudtak a PC-s rajongók szemébe.

    Nah,de majd meglássuk, hogy milyen is lett a következő rész, persze emulátoron. :D

    Egyébként van hivatalos forrás? Vagy ez csak egy pre-áprilisi beta?
  • garfield5001
    #6889
    Elmondaná nekem valaki mi történik a játék végén mert nem igazán értem.
  • Fpocok
    #6888
    ez
  • Szthomas
    #6887
    Sziasztok. Csak ma jutottam el odáig hogy kipróbáljam a Crysis 2-öt, de már most meggyőzött. Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy van valami mód arra, hogy például kikapcsoljam az élsimítást? Nekem 1600x900-as felbontásban, kikapcsolt v-sync-al, valamint high beállítással majdnem tökéletes, de néhol kicsit belassul. Bocs ha volt már hasonló kérdés, de még új vagyok ebben a topikban és nem igazán olvastam vissza.
  • Zoliz
    #6886
    Szóval lehet játszani a warezzal a hálón????? Halál komoly nem tudtam, de kár, hogy még ingyen se érdekel a multi ebben a "játék"-ban, mert annyira rossz.
  • kill3r21
    #6885
    lehet hogy télleg tréfa....mondjuk, ha jók az eladások, meg erről kapták a hirnevük, bár én kajak elhinném :)
  • Prince23
    #6884
    ááá holnap jön az új bejelentés tőlük. megvárjuk azért azt is :D
  • csizihungary
    #6883
    áprilisi tréfa vajon?
  • Smithwarden
    #6882
    Amugy ezt a hirt honnan vetted, hol lattad?
    Mert nem irtal forrast a cikkhez es en sehol nem latom kulfoldi hirekben ezt.
  • Smithwarden
    #6881
    Ezen a hiren reszben nem csodalkoznek, de valahol megis, mert pont mostanaban kezdenek visszaallni a fejlesztok PC-re (foleg FPS-ekben, de masban is).
    Ezt nyilatkoztak BF3 ugyben is, hogy utobbi par evben kezdtek elhanyagolni a PC-seket, de ujra minosegi jatekokat probalnak nekik csinalni, nem csak konzol portokat, mert igenis megeri dolgozni vele, mivel ha jol van megcsinalva a jatek akkor megveszik az emberek.

    Utobbi 1 evben bc2, cod-bo, moh, ezeknel megoldottak hogy ne szivarogjanak ki a szerverfajlok, ezert aki multizni akar annak kotelezoen meg kell venni a jatekot.
    Szoval ha jol megcsinaljak a gamek a multis reszet akkor az biztos es nagyon jo bevetel PC-n is.
  • foxxi
    #6880
    Mindent elmondtál
  • kill3r21
    #6879
    jól hangzik....:)
  • Smithwarden
    #6878
    ...Ma adtak ki a biztonsagi frissitesek elso reszet.
    Azokat az accountokat ahol talaltak valami visszaelest lenullaztak es ha ezutan is eszreveszik a trukkozest ezeknel, akkor vegleg bannoljak azokat.
    Ha kirug a jatek, akkor azert lesz mert cheateket hasznalsz.
    (Gondolom a single player cheatekre erti, ha felmenne valaki azokkal a modositott faljokkal multira.)
    Tovabbra is folyamatosan frissiteni fogjak az anti-cheat rendszert, a csalasmentes kozossegert...

    Kb ennyi a lenyeg.
  • MerlinW
    #6877
    Nem "köcsög konzolosok". Ha krájziszról van szó, akkor inkább "úgy kell nektek konzolosok"
  • kill3r21
    #6876
    nah mostmár akkor lehet üvölteni, köcsög konzolosok hehe, ilyenkor holvagy LOLS barátunk? :D :D :D

    Facebook szösszenet:
    Today we released the first of a number of security updates. Accounts that we have identified as exploiting an unfair advantage have been reset and if the activity persists, they will be banned permanently. If you find yourself being kicked, it is because our systems have detected that you are cheating. We will continue to update the anti-cheat software in Crysis 2 and strive for a cheat-free community.

    aki tudja fordítsa le :)
  • Boron Power
    #6875
    Ez mondjuk nem lett jó (megvettem pedig). Ilyen nem kell.

    Jöjjön a red orchestra 2, azt legalább pc-re fejlesztik, nem hülygyerekeknek konzolra, akiknek a célzásról fogalmuk sincs.

    A másik, hogy a codokban, bad company 2-ben meg tudták oldani, hogy a warezosok ne jöjjenek fel eredeti szerókra, akkor ezek miért nem? Ennyire hülyék? Azt gondolták átportolják pc-re és kész? Semmi anti cheat progi?

  • foxxi
    #6874
    bánom is meg nem is. Hogy miért nem? mert nem kell ( munkabérből ) 100ezreket költeni csak hogy játszhassak, rossz hogy megreked a "szintezés". Deh, inkább a rossz ;)
  • Totti5
    #6873
    Nem lesz, majd szépen a konzok portot fogják kiadni pécére. Ugylátszik nem éri meg csúcs grafikát csinálni.
  • foxxi
    #6872
    Én nem bánom. És megvettem, Mind megvan. És még egyszer, nem bánom. Lesz helyette mástól, más ( jó, jobb, sokkal jobb. )
  • darkerlomy
    #6871
    már előre látom hogy mindenki mondja majd hogy köcsög crytek meg bekaphatják azt rohadtul nem is vették meg a játékot...
  • Prince23
    #6870
    Crytek: Nem lesz több Crysis PC-re!
  • janihunk
    #6869
    Köszi akkor talán nálam is menni fog persze nem full HD ban.
  • Seth
    #6868
    Ha találsz egy fegyvert amin van vmi kiegészítő, teszemazt a hangtompító, akkor az unlockolódik az összes ugyanilyen fegyverhez. Ha legközelebb felveszel egy ugyanilyet,csak mondjuk hangtompító nélkül,akkor a fegyverbuháránál rárakhatod, nem kell leszerelni az előzőről.
  • Noodlee
    #6867
    Én azonos fegyverre gondoltam, nem másik típusra.
    Kb 1 óra játék után találtam egy hangtompítós, laser sightos pisztolyt.
    Amúgy nekem nagyon bejön a lézeres célzás.
  • Fpocok
    #6866
    Én sem jöttem rá, de én is erre gondoltam. De egy fegyver hangtompítója nem jó egy másik hasonló fegyóéra. Meg mondjuk a pisztolyra hangtompítót sehol nem találtam :S

    A laser sight meg úgy szar ahogy van.
  • woy
    #6865
    gondolom lesz egy 500mb-os patch,tesznek bele 2 új efektet amit fél nap múlva már dx9 alatt is belet majd kapcsolni ,úgy mint az első résznél volt a dx9 ,10el
  • Fehercsoki
    #6864
    Ő csak egyszerűen nem tudja mire költeni a fogyatékosságáért járó segélyt.
  • Noodlee
    #6863
    Hello!

    Egy hülye kérdés:

    Ha találok egy fegyvert hangtompítóval, és leszerelem róla, majd eldobom, és késöbb felveszek egy olyan fegyvert, amin volt a hangtompító, akkor azt fel tudom tenni az új fegyverre. Tehát amit leszerelek a fegyverekről, azt elrakom, vagy eldobom azt is a fegyver cserével?
  • Neoncsoves
    #6862
    mert most ez a menő. régen a dx10 volt, most itt ez a hülye marketingfogás és pár idióta már be is tárazott a DX11-re (tirexi)
  • woy
    #6861
    amúgy miért várjátok annyira a dx11-et ?
  • vzajcev
    #6860
    Beszivárgó filing
  • Csokis
    #6859
    Ja igen, de nálam automatikusan rákérdezett a Comodo Firewall. Egyébként ez direkt ilyen. Nem textúra bug az, csak többször kivált a készítője nézelődő üzemmódba, és átmegy a falakon meg ilyesmi, ekkor látszik úgy, mintha textúra bug lenne.
  • grebber
    #6858
    Na csak elindult 435.re kiírta portot kell nyinti.
    De ez a benchmark nagyon bugos tele textúra hibákkal (vagy ez csak nálam ilyen?)
  • Sir Cryalot
    #6857
    az vsynces