9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Omlás
    #9106
    Add hozzá a kulcsot originen belül, ha hozzáadtad akkor originen belül indítsd.
  • Gedrageddon
    #9105
    Sziasztok!

    Megvettem a játékot.Ez az Origin miért ilyen fos?A lemezen van a játék,de nem telepítette fel,hanem originen keresztül töltötte le.
    El szeretném indítani a játék exe-vel vagy launcherrel ,de felugrik az Activation Manager és kéri a széria számot az aktiváláshoz.Bepötyögöm a kézikönyvön található számsort,rányomok a next-re vár egy kicsit és kiírja:
    :- Connection failed.Please check your internet connection.

    Van net kapcsolatom.Mi a fracért nem aktiválja?
  • Darun
    #9104
    Mind a három van benne. Csak a multi miatt viszont nem érdemes megvenni.
  • KaBuTo666
    #9103
    ki ne hagyd!
  • arty
    #9102
    akkor vedd meg!
  • Krisztiam #9101
    fps, autós, mászkálós :D
  • mk452001
    #9100
    Ha az 1-el játszottál, sztem nem árt, főleg ha érdekel a sztori ;)
  • arty
    #9099
    honnan tudnánk, hogy te milyen játékokkal szeretsz játszani? :)
  • Krisztiam #9098
    sziasztok
    Crysis 2-t érdemes megvenni? 3000 Ft..
  • Darun
    #9097
    Én kb fél éve voltam fenn asszem egyszer. Akkor max én voltam halott elég sűrűn. Nekem nagyon nem jött be, szóval azóta sem próbálkoztam. De ha gondolod, szétnézek neked a szervereken.
  • Fehercsoki
    #9096
    Egyébként a játék multija mennyire halott? Megéri most megvenni?
  • Fehercsoki
    #9095
    Sandbox 3-ban alapból benne van a nano ruha, tehát lehet azzal is tesztelni a pályákat? Vagy csak akkor lesz benne ha a pályát lementem és Crysis 2-n belül megnyitom?
  • DIESEL DOG #9094
    Már-már olyan mint a valóság... :)
  • grebber
    #9093
    Szép dolgokat lehet ezzel a Cryengine-el csinálni.Remélem a későbbiekben sokszor találkozunk még vele!







  • arty
    #9092
    van

    dx11 patch, textura patch.
  • Krisztiam #9091
    patch van a játékhoz?
  • grebber
    #9090



  • DarkSector
    #9089
    1-2 fejlesztő biztos. :P
  • Ryder62
    #9088
    Valaki használja a CryEngine 3 SDK-t?
  • DarkSector
    #9087
    szarügy.
  • arty
    #9086
    nincs
  • Omlás
    #9085
    Semmi baj nincs a patcheléssel nálam hibátlanul ment.

    Eredeti a játék amúgy? :)

    Legrosszabb esetben telepítsd újra és utána patcheld, úgy működnie kell.

    Grafikával és hangulattal nincs semmi gond, egy nagyon jól összerakott játék igaz ehhez megvan a gépigénye is :]
  • DarkSector
    #9084
    Origin-nél nincs autopatch?
  • Conqvistador
    #9083
    Ez komolyan vicc.
    Ennyire gagyi módon megoldani a patchelést még nem láttam.
    Nem megy fel egyik sem. Keresi a könyvtárat végignézi az összeset mindhárom winyón és bár a játék megy tehát fent van mégse látja, hová települjön. Mi az ördög van ezzel a játékkal?
    Egy Crysis 2 szintű játéknál elvárható lenne, hogy ésszerű patchelést moddolást eszközöljenek a fejlesztők.
    Mit csináljak szeretném az 1.9es patchet feltenni de állítólag az előtte lévőket is fel kellene. (És direkt nem a C meghajtón vannak a játékok ha ez a Crysis baja akkor inkább letörlöm az első képkockák után elég gyengének tűnt igaz lehet azért mert alapból full low grafikára állt be a játék és nem akartam átállítani a patchelés előtt.)
    Amúgy win7 64bites a rendszer és a többi játéknál nincs gond.
    Valami ötlet?
  • Ryder62
    #9082
    Én igen. De mivel állandóan kifagy hagytam a francba.
  • MauroN
    #9081
    Nem tudja valaki, hogy le lehet-e tölteni felhasználók által készített mapokat? Gyönyörködnék a grafikában...
  • kutyu007
    #9080
    Igen azt próbáltam, de a játékon belül egy darab szervert nem talált a program. :( Akkor most nincs versenyhelyzet? Az ember azt hinné, hogy minden lehetséges módon megakarják nyerni az embereket vásárlónak. Oszt még ki sem lehet egy normális single.multi demoval próbálni?
  • grebber
    #9079
    Csak multi demoról tudok
  • kutyu007
    #9078
    Sziasztok! Van demo a játékhoz? Nem találok.
  • szilard12
    #9077
    Kösz!
  • arty
    #9076
    1 játék, 1 kód, egyszerre 1 gépen használva
  • szilard12
    #9075
    Azt szeretném kérdezni hogy, ha veszek egy új játékot akkor hány aktíváló kodot adnak hozzá?? Egy játékkal két gépen egyszerre lehet multizni??
  • Herold
    #9074
    C:\Users\***NEVED***\Saved Games\Crysis2\
  • Drazse23
    #9073
    Sziasztok!

    Gondoltam ismét végigviszem a Crysis 2 kampányát, úgy, hogy megtalálok minden elrejtett dolgot. Na ez sikerült is, de a profilt szeretném lementeni, de sehol sem találom.
    Nem tudja valaki, hogy Win7-en hova teszi a játék a mentést?
  • arty
    #9072
    esetleg köss bele abba is, hogy béna, hogy kockás a táj :D

    (techdemo bazz!!!!!)
  • Herold
    #9071
    Én meg azt nem értem, hogy mitől megy az autó, mikor nincs is benne vezető.
  • bulba
    #9070
    Gondolom azért mert látványban elég keveset számít, az hogy átmegye-e rajta, vagy szimplán elhajlik-e, de a számítási igény gondolom brutális lenne minden egyes fűszálra.
    1:00-nál lévő bukásnál viszont kicsit keveslem a tető roncsolódását, de ez gondolom csak parametrizáció kérdése.
  • broman191
    #9069
    Megláttad a lényeget.
  • grebber
    #9068
    Pff szánalom az még mai napig nem oldották meg hogy a fű textúra ne menjen át a kocsin lol.
  • broman191
    #9067
    Egész nap csak roncsderbiznék, nedves gatyával.