9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #9146
    Itt szoktam fájdítani a szívem!

    Ha mezei userek ilyet tudnak akkor nagyobb céget ha beleölnénbek némi időt olyan atombüntető gameket lehetne csinálni,de sajnos eddig nem sok info van,hogy lenne ütős CE3-as cim.
  • Ryder62
    #9145
    Ezek a képek miből, honnan vannak?
  • szaszmarci
    #9144
    Hello
    Segítsetek !
    Nem tudom mi történt,de nem tudom betölteni a játékot,a multi megy ,ha új játékot kezdek az is ,de amint abbahagyom,majd újra folytatni akarom a játékot,akkor hibaüzenet és kidob a windowsba ! Full eredeti limited edition szoftverem van,most felraktam a win 8-at de ezzel is ugyan ezt csinálja,tehát nem a win 7 szarakodott !
    Ha valakinek van rá megoldása kérem írjon
    Előre is köszi
  • Maxtreme
    #9143
    nem nekem kéne! :)
  • broman191
    #9142
    Áztákur'...tényleg több tehetséges CryEngine-t használó fejlesztőcsapat létezhetne... :O
  • arty
    #9141
    dehát most vettél egy bf3-at!! :))
  • Maxtreme
    #9140
    Srácok
    A Multi miatt mennyire érdemes megvenni ezt a cuccost? Játszanak vele, vagy konganak a szerverek az ürességtől?
    Illetve milyen rendszerű a többjátékos? Normál szerverkeresős, meglevő szerverekkel, vagy Cod6 style, p2p alapú szar?
  • DarkSector
    #9139
    Jah ez az első 2 kép annyira durva hogy kevesen mondanák meg hogy ez realtime lenne.
    A 2. képen a jobb oldali fa kibaszott élethű lett. :D
  • grebber
    #9138



    Ilyen grafikával ellennék egy STALKER-rel!

    Rák egye ki a szívüket,hogy ilyen kevés Cryengine 3-as cucc van /jön :(








  • Maxtreme
    #9137
    Nm.
    Tettem még ide képeket, ha érdekel valakit.
    01
    02
  • KaBuTo666
    #9136
    wow...thx, ránézek.
  • Maxtreme
    #9135
    opp, már meg is találtam:

    So... all you have to do is create an autoexec.cfg file and place it into your "Crysis 2" folder.
    Now copy paste these two lines into the autoexec.cfg and save it and play.
    r_PostMSAA = 2
    r_UseEdgeAA = 3
  • Maxtreme
    #9134
    Ide is bedobom, hátha valaki érdekel.
    Elkészült a MaldoHd 4.0 névre hallgató hd textura pack, amit innen tudtok letölteni.
    Az este folyamán ránéztem, marha sokat dob a játék látványvilágán.

    Lőttem is pár képet: (Nem a legjobb lés legszebb helyekről, de a lényge látszik:)





















    A fotók a dx11-es pacth, a hivatalos hd textura pack, és ultra beállítások mellett készültek.


    ps: Már csak a DX11+AA kombóra kéne valami megoldást találnom (legrosszabb esetben marad az FXAA) és akkor lesz tökéletes az összkép. :)
  • Syrakusa
    #9133
    Köszi!Megpróbálom majd....Nem nincs ékezet.....nem adtam meg telepítési mappát a program fileba telepítette.....
  • arty
    #9132
    próbáld meg, hogy nyitsz egy notepad-ot, lentieket belemásolod és elmented crysis2.reg -ként, majd duplaklikkel "lefuttatod":
    (persze az install dir-t modositsd a saját mappáidnak megfelelően! remélem ékezetes karakter nincs a te elérési utadban, pl c:\játékok...)

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Crytek\Crysis 2]
    "CD Drive"="V:\\"
    "DisplayName"="CrysisŸ 2"
    "Install Dir"="d:\\GAMES\\Crysis 2\\"
    "Installed From"="V:\\"
    "Language"="English (US)"
    "Locale"="en_US"
    "ProductName"="CrysisŸ 2"
    "Registration"=""
    "Suppression Exe"=""

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Crytek\Crysis 2\1.0]
    "DisplayName"="Crysis 2"
    "Language"=dword:00000001
    "LanguageName"="English (US)"
  • Syrakusa
    #9131
    Ja és itt a kép:

    http://www.kepfeltolto.com/kep/crysis2-1
  • Syrakusa
    #9130
    Sziasztok!

    Segítséget kérnék azzal kapcsolatban,h miért nem sikerül az 1.9 patch - et felraknom?Feltelepítettem a játékot/crackes verzió/mivel Nekem még az angol van meg így szedtem le hozzá magyar nyelvet de az csak az 1.9 -es patchel megy........Leszedtem az 1.9 patchet meg az 1.9 patch + DX11 -es bővített javítást is de már a sima 1.9-nél is a képen szereplő ablakot dobálja fel kb 40 másodperc "keresés" után.........Mi a baja Neki?
    Előre is köszi!
  • Omlás
    #9129
    Ötletem nincs nálad mi lehet a hiba :/
  • Darun
    #9128
    Ha jól emlékszem, nekem pl még Origin se volt telepítve mikor végigvittem a Crysis-t. A ME3 CE szedette le velem. Nekem eddig semmi komolyabb bajom nem volt az Originnel.
  • Gedrageddon
    #9127
    Már kétszer tettem újra originről és csak a kódómat kellene visszaigazolni,de nem megy.Warez meg egy rendszerrel ezelőtt volt fent szval az se most volt.
  • Omlás
    #9126
    Ha volt fent warez verzió bekeverhet. Leg tisztább az lenne: uninstall ami fent van és originből installálni ismét.
  • Gedrageddon
    #9125
    Hozzáadtam Originben,az letöltötte a telepítőt,én feltettem ,indítanám ,kéri cd kulcsot,én megadom és várok,majd azt írja nincs netem csekkoljam a net kapcsolatomat.
  • Omlás
    #9124
    Kérdés, Originen belül hozzá adtad a CD kulcsot ? Vagy akkor írtad be mikor indítottad a játékot ?
  • Gedrageddon
    #9123
    -.-Már leírtam korábban NEM AKTIVÁLJA A CD KULCSOT a JÁTÉK azt a hibaüzenetet kapom,hogy kapcsolódási hiba kérem ellenőrizze az INTERNET KAPCSOLATÁT!!!!!!!EZ A BONYOLULT.Van internetem töltök seedelek játszok az interneten egész nap.
  • Omlás
    #9122
    Mivel originből csak úgy tudod indítani ha originen keresztül töltöd le és telepíted... ha lemezről teszed fel akkor simán ikonnal indítsd. Mi ezen a bonyolult ?
  • Gedrageddon
    #9121
    Ha a borítóra mutatok telepíteni akarja..de fent van :/.

    Felmentem az EA help centerbe ahol gondoltam regizek és kérek segítséget.Rámentem,hogy account létrehozása és az a rohadás azt írta jelenleg nem elérhető ez a funkció -.-.Gusztustalan ez az EA.
  • Omlás
    #9120
    Ha jól rémlik a multi külön kéri a cd kulcsot.

    Az indítás meg a "borító" fölé viszed a kurzort majd feldob egy ablakot ahol katt az indít gombra.

    Persze ha a legfrissebb az origin kliens akkor van így.
  • Gedrageddon
    #9119
    A telepített játékok rész szürke,nem látja feltelepítve,de ha újra akarom tenni originről azt Írja fel van telepítve a termék másik verziója.Most komolyan a warez verziót meg crakeltem anno és simán kivittem,ezzel meg az idegbaj kerülget -.-".
    Vajon eredetit megcrackelem akkor megy a multy???
  • Gedrageddon
    #9118
    Én noob vagyok ehhez az originhez ,hol kell benne elindítani a gamet?
    A steam-et elsőre tudtam használni anno :s
  • Omlás
    #9117
    ccc :P
  • DarkSector
    #9116
    Jah nem történt semmi, nincs baj abból ha kérdeztek.
    Azért fórum. :)
  • Omlás
    #9115
    Ok, nem fog már az agyam így hétvégére :/ :]
  • DarkSector
    #9114
    Csak mert amit írtál azzal van összefüggésben, nem válasz, de ahoz füztem hozzá gondolatmenetben.
  • Omlás
    #9113
    Nem értem most mire fel válaszoltad ezt nekem de biztos úgy van ahogy írod... :]
  • arty
    #9112
    crysis2 már van steamen ;)
  • DarkSector
    #9111
    "Tényleg nem Maxtreme vagy bárki más végett, mert mindenki ugy tesz ahogy neki jólesik, de ez a NEM? STEAM-es akkor le van szarva dolog már kezd engem is idegesíteni....régen még a JÁTÉK számított.
    Manapság meg csak az hogy hová tudom beregelni."

    Bocs de hányinger kerülget ilyenkor. :,

    BF-ről meg annyit hogy az a külön program elvileg maga a JÁTÉK menü, csak ez nekem azért is tetszik, mivel a játék menüjét fél óra elinditani, ez meg egy weboldal lévén 1 sec és szebben elférnek az opciók rajta....
    Mert a BF3-nak nincs rendes multiplayer játékmenüje, csak annyi hogy amiben az irányítás+hang+képet állítod az van játékon bellül.
  • Maxtreme
    #9110
    tudnának szerintem, csak magasról leszarják a PC-seket. Én meg őket, ennyi :)
  • Omlás
    #9109
    A bf3 battlelogos hülyesége tényleg nem a legjobb megoldás de annak sok köze nincs az originhez az a DICE hülyesége, hogy nem tud normális ingame szerverbrowsert írni...

    Viszont nem értem itt a bonyodalmat én is megvettem a játékot elindítottam origint hozzá adtam a kulcsot leszedte a játékot telepítettem elindítottam és játszottam semmi bonyodalom nem volt benne nem értem a problémát... ilyen téren miért lenne rosszabb mint a steam mikor gyakorlatilag ugyan azt csinálod mind két esetben :] a steam is egy külön program az origin is szóval mi a problem ? :]
  • Maxtreme
    #9108
    Jaja. Többek között az origin miatt bukott nálam a crysis 2 és bf3 megvétele is (ráadásul a bf3-hoz még más fos is kell)
    Hát had én döntsem már el hogy milyen szarokkal pakolom tele a gépem.

    Ha mind2 steames lenne, egy percig sem gondolkoztam volna..
  • Herold
    #9107
    Az ilyenek miatt megy el az ember kedve a vásárlástól.