9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #6976
    Jelentem a Lego játék nem valami AAA de valóban fasza kis coop cumo lett, megérdemli a ranglista 2.helyét (kis ideig)

    Az ACB meg EGYÉRTELMŰ, mert kurvasokan veszik, Homefrontot hiányolom még a dobogós helyről.
  • DarkSector
    #6975
    Magyar lista.



    PC:

    1. CRYSIS 2
    2. ASSASSIN`S CREED: BROTHERHOOD
    3. THE SIMS MEDIEVAL
    4. BATTLEFIELD BAD COMPANY 2
    5. WORLD OF WARCRAFT PREPAID CARD
    6. SHOGUN 2 TOTAL WAR
    7. LEGO STAR WARS 3
    8. DRAGON AGE 2
    9. ASSASSIN`S CREED 2
    10. WORLD OF WARCRAFT CATACLYSM
    11. ASSASSIN`S CREED
    12. CALL OF DUTY: BLACK OPS
    13. WORLD OF WARCRAFT: WRATH OF THE LICH KING
    14. COUNTER-STRIKE 1: ANTHOLOGY DVD
    15. HEROES V Gold Edition
    16. THE SIMS 2 BASE GAME
    17. THE SIMS 3
    18. FIFA 11
    19. GTA SAN ANDREAS (PG)
    20. THE SIMS 3 LATE NIGHT

    Xbox 360

    1. CRYSIS 2
    2. LEGO STAR WARS 3
    3. KINECT SPORTS
    4. FIFA 11
    5. CALL OF DUTY: BLACK OPS
    6. DANCE CENTRAL
    7. ASSASSIN`S CREED: BROTHERHOOD
    8. HALO WARS
    9. ALAN WAKE
    10. KINECT JOY RIDE

    PS3:

    1. CRYSIS 2
    2. LEGO STAR WARS 3
    3. KILLZONE 3
    4. CALL OF DUTY: BLACK OPS
    5. FIFA 11
    6. GRAN TURISMO 5
    7. ASSASSIN`S CREED: BROTHERHOOD
    8. DRAGON AGE 2
    9. FIGHT NIGHT CHAMPION
    10. SPORTS CHAMPIONS
  • DarkSector
    #6974
    Hát külön platformokon is első mindenhol...igaz magyaroknál. :)
  • DarkSector
    #6973
    igen az lemaradt sorry. :)
  • Prince23
    #6972
    De PC-n már nem mindenhol.- hehehe

    Sims Medieval powa mindenütt hazánkban pl.
  • grebber
    #6971
    Azt hozzá kell tenni hogy a magyar eladások alapján.
    Mindenhol első a Crysis 2 :D
  • DarkSector
    #6970
    Össz-platform:

    1. CRYSIS 2
    2. ASSASSIN`S CREED: BROTHERHOOD
    ***********************************
    3. LEGO STAR WARS 3
    4. THE SIMS MEDIEVAL
    5. BATTLEFIELD BAD COMPANY 2
    6. WORLD OF WARCRAFT PREPAID CARD
    7. SHOGUN 2 TOTAL WAR
    8. FIFA 11
    9. CALL OF DUTY: BLACK OPS
    10. DRAGON AGE 2
    11. ASSASSIN`S CREED 2
    12. KINECT SPORTS
    13. NEED FOR SPEED HOT PURSUIT
    14. WORLD OF WARCRAFT CATACLYSM
    15. ASSASSIN`S CREED
    16. THE SIMS 3
    17. TRANSFORMERS 2
    18. WORLD OF WARCRAFT: WRATH OF THE LICH KING
    19. CALL OF DUTY - WORLD AT WAR
    20. COUNTER-STRIKE 1: ANTHOLOGY DVD
  • DarkSector
    #6969
    Jah értem akkor az első részben még nem voltak ennyire "konzolbuznyákok?" :)
  • Prince23
    #6968
    A Yerli-tesók a Crysis franchise atyja.
  • DarkSector
    #6967
    pfff. :)
    az szép
  • DarkSector
    #6966
    Ördögi sírás az azért legyen nem? :)

  • Prince23
    #6965
    Hát nem tom, pl ezt a DP-s kamuhírt már vitték át gamer365-ra analízisre XD
  • DarkSector
    #6964
    Az a fickó az eső részben nem vot benne? :)
    csak kérdezem mert nem vágom a fejlesztő-kiadói gárda tagokat.
  • Pares
    #6963
    De jó is lenne, ha PC-n nem lenne annyi Cry (sírás)!
  • DarkSector
    #6962
    Csak az a baj április 1.jével nem ezekkel a hirekkel, hanem másfajta globális erőltetett dolgokkal hogy mindenki tudja hogy mai nap átverések napja van, mégis próbálkoznak és mindenki azt hiszi hogy más nem tudja hogy ápril 1.-je van.

    Nem minden poénnál erőltetett, de láthatunk néhány helyen abszurd szarságokat, nem 1 esetben azt is hogy 30.-án felhívják a tagok figyelmét is hogy holnap lesznek fars hírek és majd figyeljenek jól....omg. :D
  • Prince23
    #6961
    Tekintve, hogy Cevat Yerli "konzolbuzi", örüljünk, hogy az EA egyáltalán kiadta PC-re a Cry2-őt. :D
  • DarkSector
    #6960
    Tény hogy azt mindenki tudta hogy kamu, főleg a kézikonzolos téma (crysis 1 motor csak pc compatible).
    Viszont a másik hogy PC-re ne legyen több cry, az ha vicc is de nem annyira távoli jövő amúgy ahogy alakul a dolog. :)
  • DarkSector
    #6959
    hát-hát. :P
  • Solid Snake
    #6958
    De persze lehet hogy a kamu hír a kamu, ma semmi sem biztos
  • grebber
    #6957
    "Sunny-val szerintem elég jól és hitelesen felépítettük a Crytek-es illetve a Crysis 2 kézi konzolos kamuhíreket."

    Elég jól ja vajon 1 vagy 2 ember dőlt be neki?
    Bár elég sok debil már fuckolta a Cryteket.Látszik az emberek nem szeretnek neten keresgélni.Mert nehogymár 15 sec plussz időt elvegyen másból
  • kill3r21
    #6956
    tehát ahogy gondoltuk kamu volt :D
  • Prince23
    #6955
    A Crytek válaszolt a DP-nek, hogy nem igazak azok a bizonyos állításuk
  • Gabe18
    #6954
    Windows-on belül az egér beállításoknál a "Rámutatás pontosságának javítása" menüt kikapcsoltad?
    Ha nem, meg lehetne próbálni.
  • Cápafogxy
    #6953
    Akit esetleg érdekel: eladó Crysis 2 (Nano Edition) PS3
  • MerlinW
    #6952
    Február óta a 11.04 preview-t használom és minden szárnyal gond nélkül.
  • gunners
    #6951
    Ok köszi.Pontosan hova kell másolni, mert nekem hibát ír ki!
    Csak a Crytek mappa vagy valahova máshova ?
  • Mlinarcsik
    #6950
    gunners: Probaltam azt is... En mar mindent kiprobaltam az elmult 2 napban... De azert koszi...

    Probald ezt a grafikai beallitasokhoz.
    http://www.wasdie.blogspot.com/

    Letoltod, es csak el kell inditani. Az elso inditasnal kerdezi, hogy hova van installalva a crysis2. Azt megadod neki, aztan allitgatsz, es mentes, majd ebbol a progibol kell futtatni a jatekot...

    Sok szerencset!
  • gunners
    #6949
    Üdv Mindenkinek!Tudom,hogy a menübe nem lehet állítani részletesen a játék részletességét ugy tudom van progi honnan tudom leszedni illetve hova kell azt másolni stb. segítsetek ebben köszi :)
  • alma2
    #6948
    Anelkul, hogy nagyon atereztem a problemad :) Azt probaltad, ha leveszed az erzekenyseget es ugy erzed jol mozog, de lassan, utana meg a jatekban felveszed az erzekenyeseget, "hogy ne kelljen 5x meghuzni" akkor nem lesz jo ?
  • Mlinarcsik
    #6947
    Szevasztok: Nekem egy kerdesem lenne. Egerrel kapcsolatosan.
    Ugral az egerem jatek kozben. Egyszeruen keptelen a finom mozgasokra. Pont most vettem egy gamer egeret, e miatt a jatek miatt. Egy Razer DeathAdder-t. 3500 dpi, 1 ms response time, meg kis millio szir-sz*r rajta, es nem tudok jatszani. Ha leveszem a dpi-t akkor eleg finoman lehet iranyitani, de akkor meg 5X kell meghuzni az egeret, hogy 180 fokot forduljon, olyan lassu. Ha meg felrakom 3500 dpi-be, akkor a gyorsasag jo, de keptelen vagyok finom mozgasokra. Pld: messzirol tavcsovel lonek egy ellent, es egyszeruen nem vagyok kepes ravinni a celkresztet. Vagy melle megy, vagy fele, vagy atugrik rajta. Finoman probalnam huzni, de egyszeruen nem indul el az eger, amikor megmozditom, utana meg tulmozdul a celponton. Baromi idegesito. Foleg, hogy most koltottem egy "kalap" lovet egy egerre.
    Nem tudja valaki mi lehet ez ? Vagy csak szimplan bena vagyok? Nem eleg az FPS-em a jatekban ? Nem tudom. Nagyon regen jatszottam mar FPS jatekokat...
    Valami, otlet, vagy segitseg ?
    Elore is koszi !!
  • Skynet
    #6946
    Gta 4 a látványon kívül visszafejlődés volt a Sün andrához képest,a sztori pedig unalmassá vállik ahogy a játékmenet is kb a játék felétől.
    Shift 1: A kormánykezelés kritikán aluli volt ami autósjátékban azért...És nem javították,moddereknek kelle úgy ahogy rendbeszedni,csakúgy mint a nevetségesen oldalra pattogó autókat..
    Rdr jóvolt,a pc-sek csak sajnálhatják hogy nemjött és nem is fog.
    BUlletstorm: agyatlan hentjáték, látványos hangulatos,nem is akart több lenni ez van akinek bejön van akinek nem,nekem nem de feleslegesen nemfikázom.

    Itt a C2,nincs dx11 meg favágás szimuláció,vannak bugok,és a multi egyenlőre elcseszett. Hogy szarlenne? Nem...Gyengébb mint az 1? Látványban talán esetleg,de ettől még a hangulat az akció a játékmenet jobb mint az első rész,nincs techdemo szag...De persze multiplatform cím,ráadásul ez is konzol port lett, a pc fanatikus idiótáknak egyből megkell találni a "nagy" hibákat...Én effektíve leszarom hogy nincs dx11,és nincs favágás meg trópusi táj...A játékmenet sokkal szórakoztatóbb mint az 1 volt...
  • Magiszter
    #6945
    Április 1 van, így ma semmit nem hiszek el. Majd holnap :D
  • priluki
    #6944
    semmi gondom vele :) tényleg szép,de ha lehet fokozni,miért ne
  • Prince23
    #6943
    Kézikonzolokra is jön a Cry !
  • Magiszter
    #6942
    Nekem a 11.2 tökéletesen működik minden játék alatt... nem tudom mi bajod vele.
  • Bokafix2
    #6941
    Ati-sok az új drivert kipróbáltátok már? Vagy ez is kalap bocikaka mint a 11.2?
  • Magiszter
    #6940
    Bulletstorm az ritka jó játék. Múlt hétvégén próbáltam ki és nem bírtam felállni előle, annyira élvezetes volt!
    GTA4 is jó volt, igaz sose vittem végig :D
    Autóssal nem játszom.
    DN meg nem érdekel, de lehet megnézem.
    Crysis 2-re sem mondom hogy rossz, mert jó a maga nemében. A Crytek miatt húzzák le sokan (köztük én is), hogy az ígéretek után elénk tolnak egy ilyen játékot. És ez kérlek, arcpirító!
  • DarkSector
    #6939
    nfs-nél nem csodálkozom, RDR-nél anná inkább, nem hallottam még hogy valaki fikkantotta, max azt hogy pc-re miért nem gyütt.
  • kill3r21
    #6938
    én már megszoktam, minden fikáznak a mai világban....GTA 4 kijött fikázták, NFS shift kijött fikázták, Read Dead Redemption kijött aztis szidták....Bulletstorm kijött aztis, Crysis 2 aztis....Duke Nukem kijön (?) aztis szidni fogják mint a bokrot....bármi jön szar...ezvan :)
    ugyanez a tendencia a filmeknél is....Termi4 szar, 2012 szar, Battle LA szar....minden szar....és ahogy protector irta...ha kinyulna egy kéz a monitorból és kiverni azis szar lenne, mert nem törölné le utána a genyót a falról xD
    mindig vannak olyan emberek akik eröltetik a negativumot, pl érdemes megnézni, AVATAR....azért volt ottis egykét elvetemült, de nézzetek meg egy imdb szavazást....átlagosan vannak 80-90% os votek, én vagy egypán 1 pontos is, azok biztos direkt csinálták, érdekes dolog ez.....
    meg birom mikor van egy hiba egy játékba, és leirják hogy gyerekek 2011van ez nem fér bele....hiba mindig van , és mindig lesz is 2025ben is lesz hiba, ha nem lenne hiba, megbomlana a téridő kontinium....xD
    Tökéletest soha semmien ember nem csinál.....soha nem épitenek földrengés álló épületet, illetve épitenek olyan ami simán kibir egy 10es erősségüt....és milesz ha eccer lesz 30as erőségü? :D tehát semmi sem tökéletes.....sokan olyan dolgokat várnak el hogy eszméletlen....
  • The Protector
    #6937
    Akármennyire fun dolog populáris dolgokat fikázni ez a játék tanult a hibáiból és egy nagyon klafa AAA kategóriás lövöldét kaptunk.Most mit vártatok?Kinyúl egy kéz a monitorból és kiveri a farkatokat?

    Gyönyörű graf,élvezetes játékmenet,jó hangok,BARÁTI GÉPIGÉNY.Mi kell még?
    Sztem nagyon jó lett.

    Akinek nem inge ne vegye magára.