9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #7016
    Attól függ mikor jön a következő Crysis. Mert ugye pár éven belül jön az Unreal Engine 4 vagy bármi is legyen majd a neve!
    Meg majd jön a Doom 4
  • DarkSector
    #7015
    Jogos az is elég szép lett.
  • DarkSector
    #7014
    Majd visszatérünk rá. :)
  • DarkSector
    #7013
    Túl sokat képzelnek a játékosok az egész mizériába, az effectekkel teletűzdelt low textúrás atomjáték majd nagy pofáraesés lesz. :)

    Ezt borítékolhatom.

    Persze még nem játék, csak bemutató, tehát csak kb érezteti hogy mire képes, majd sokan padlót fognak ha majd kijön az első gém.

    Crysis 2-nél is komoly játékot dobtak össze, a következő fps is magamögé utasítja majd ezeket a szarhitboxos BF-eket, meg persze ebbe a cod is beletartozik, meg minden.

    A Cry 1 a legszebb volt anno most a Cry 2 tarol, a következő bármi is lesz gyalázni fog.
    Én szóltam majd visszatérünk rá jövőre. :)
  • Smithwarden
    #7012
    Egy katonai, BF-szeru mod elegge kozel kerult a vegso allapothoz Crysis 1-re, de nem adtak ki vegul, mert nem lattak ertelmet. Vartak a Crysis 2-re, mivel elmeletileg nincs nagy kulonbseg a ket motor kozott es at tudnak dolgozni nem tul nagy meloval.
    A masik dolog amiert nem adtak ki, hogy a Crytek elegge baszott rajuk, hiaba igergettek, hogy tamogatjak es segitik a moddereket.
    Casus Belli (Crysis 1 / 2? mod)
    Meg most is szuper lenne ha sikerulne kiadniuk valahogy, de lassan jon a BF3 es az ugy nez ki durvan odabasz technikailag ennek is.
  • grebber
    #7011
    Ezek csak videók egyenlőre.Eddig egyenlőre szinte 0 Cryengine 3 licensz van.
    city interactive az aki talán fog valami szépen hozni nekünk (Chrome 4ből is elég szépet kihoztak)
  • lolSL
    #7010
    ez nem game.. cégeknek csinálnak kiképző/bemutató szoftvereket. source-al is készültek műtét szimulációk pl, amikben bizonyos dolgok sokkal részletesebben egy játékban megjelenőnél, de nem sok dologra fókuszálnak.
  • Smithwarden
    #7009
    Ez a 120Hz-es dolog engem is erdekelne.
    Vegigneztem a konzolparancsokat, de persze nem igazan talaltam ilyet benne.
    Lehet hogy ezt (is) "elfelejtettek" a PC verzioba belerakni a Crytekesek.
  • Bence94
    #7008
    ügye csak irona akart lenni ? frostbite 2 rulez na az lesz a megtestesült PC game!
  • DarkSector
    #7007
    BF3 R.I.P.
  • grebber
    #7006
    Vannak ott még über videók.De ahogy nézem a licenszeket megint alig veszi meg valaki :(
  • Smithwarden
    #7005
    Miota meglattam par eve a Cryengine-t, valami ilyesmi katonai jatekot szeretnek latni ezzel a motorral...csak hat ezt meg is kellene csinalnia valami fejleszto csapatnak vegre.
  • FlyHigh
    #7004
    Azt hol tudnám beállítani, hogy 120hzen fusson a játék? Valamiért mindig 60-on indul és nincs képfrissítési opció a menüben sem a configurátorban.
  • hiper KOCKA
    #7003
    Nekem is volt, főleg a napfényes részeken kinn a szabadban úgy vibrált a kép hogy alig lehetett tőle látni, legfrissebb driver mellett is.
    Valami nyilván el lett cseszve a fényeffektekkel. Sztem túl erősek a fények alapjáraton is.
    Na de mindegy... megszüntethető, csak nevezd át a Crysis2.exe indítófájlt rift.exe-re, vagy dirt2.exe-re és meg is szűnik ez az idegesítő bug.
  • grebber
    #7002
    Militärsimulation auf Basis der CryEngine 3: Neues Video zeigt Charakter-Animation
  • KaBuTo666
    #7001
    hálás köszönetem !!
  • lolSL
    #7000
    users/user/saved games
  • KaBuTo666
    #6999
    windows 7ben hova menti le a mentéseket? se a dokumentumokba se a mappájába nem találtam nyomot.
  • Shep
    #6998
    Kösz. Na akkor addig nem kezdem el újból.
  • grebber
    #6997
    Jövőhét végére ígérik!
  • Shep
    #6996
    A minap én is a végére értem majdnem 9 óra volt veteranon de sajnos nem mondhatnám ,hogy nehéz lett volna. Na de majd legnehezebben :)

    Fordításról van valami hír?
  • ngar146
    #6995
    Sziasztok!

    Még mindig eladó a Limited Edition CRYSIS 2-őm 5e Ft-ért!!!!!!
    Ha valakit érdekel írjon az [email protected] címemre!
  • AnarchoiD
    #6994
  • DarkSector
    #6993
    Van 4-5órás fps is.
  • Pilutika
    #6992
    Halik! sajna én sem értem teljesen a sztori végét. ha valaki tudna linkelni 1 oldalt ahol elolvashatnám magyarul azt +köszönném. :)
  • grebber
    #6991
    Milyen szinten nyomtad?
  • barcames
    #6990
    8 órás játék elég rövidke lett
  • zöldeshányás
    #6989
    cső

    letöltöttem zet a progit:
    Crysis2AdvancedGraphicsOptions

    kikapcsoltam a motion blur-t.de semmi változás.mitől lehet ez?van valami más megoldás arra hogy kikapcsoljam mert megőrülök ettől a sok homálytól.
  • grebber
    #6988
    Bármibe fogadok hogy meglesz.Arra nem hogy idén de lazán meglesz!
  • kill3r21
    #6987
    egyenlőre nagyon jók....de a 7millió biztos nem lesz meg :D
  • kifli
    #6986
    és csodálkoznak, hogy nem jók az eladási adatok, terveztem hogy megveszem, de nem ezek után

    (mondjuk mit várjunk, ha megvétel nélkül is lehet multizni...)
  • kill3r21
    #6985
    csak ezek a cheaterek öcsém, délután toltam, instant action, 50es szint, egyet lő végem, repülnek, és olyan gyorsan futnak hogy mire észbe kapsz eltünt....visszajátszásból sokminden kiderül, volt hogy gugoltam a falnál és lelöttek a visszajátszában látszott hogy az ürge a falat lövi...és engem talál...vicces :D
  • Pares
    #6984
    Jó volt szerintem is. Bár a magyar szerverrel valami gondok vannak. A többi viszont ment szépen.
  • kill3r21
    #6983
    Nah Pares, jó meccsek voltak, bár ma nekem nem ment valami jól :D mondjuk utolsó se voltam :D
  • grebber
    #6982
    Addigra már szarrá játszom és nem érdekel.
  • Pares
    #6981
    És gondolom akkor majd jól kielégíted magad rajta.
  • DarkSector
    #6980
    Április 1. 22:25 :P
  • grebber
    #6979
    Annyi kavarás van már csak akkor hiszem el ha a menüben látom majd a dx11-es graf opciókat.
    De ha igaz is lenne 3 hónap múlva már senki nem emlékszik a gamere!
  • Prince23
    #6978
    http://gamekapocs.hu/hir/22525/crysis_2_honapok_mulva_johet_a_dx11_patch
  • Frank99
    #6977
    igen unalmas, amikor egy saját maga által is elismert WAREZ észt oszt.
    sztem huzzál el magadban, oda mondjuk a warez topicba!!!!

    most aztán megint futhatsz sírni a modikhoz nyugodtan, sötétszektor...