9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #7056
    #7055
  • DarkSector
    #7055
    De csak én nem vagyok hl fan külső szemmel nézem fps-eket.
  • Fpocok
    #7054
    A HL2 szvsz egy legendás játék remek folytatása. Emlékszem, mikor kijött... 9 órakor ott ültem, vártam, hogy feloldják... egy ültömben végignyomtam.
    A HL1 az fpses egyik úttörője. A második rész történetileg és megvalósításilag is egy baromi jó játék volt. Akkori szemmel.

    Utolsó mondatoddal egyetértek.
  • Pares
    #7053
    De most komolyan. Már nem azért, de a HL2 messze nincs agyonhypolva. Egyszerűen ilyen jó. Mind a történet, a világ, amiben játszódik, mind a karakterek, mind a játékmenet.
  • bcrics
    #7052
    ??.
    Nemigazán értetted sztem miről vakerlok itt,na mind1:)
  • Rodman6
    #7051
    3d tévém van, ahhoz van szemüveg. TV által konvertálva sem rossz de jobb lenne ha be tudnám kapcsolni a stereoscopic módot.
  • DarkSector
    #7050
    :)
  • Pares
    #7049
    Húzd le magad a vécén.
  • lolSL
    #7048
    van monitorod meg szemüveged hozzá telepítve?
  • DarkSector
    #7047

    Hát a 2-es számot felesleges volt odaírnod.:)
  • Rodman6
    #7046
    Nincs valami console parancs vagy ilyesmi amivel engedélyezni tudom a 3D Options-t?
  • DarkSector
    #7045
    Jah Doom engemis jobban rdekelt eddig is, csak a Rage előbb jön azért írtam azt. :)
  • lolSL
    #7044
    DNF2 előtt kijön?
  • DarkSector
    #7043
    A sok-sok hype. Megfertőzött.
    Tedd már be mai szemmel, nem különb a többitől, max néga 2 deszkát beraksz egy dombra hogy fel tudj menni, mai játékokban is vannak ilyenek, régebben én is kis fostos voltam megettem mert annó valóban nagy szám volt a palettán.

    Ma kijönne szemem se rebbenne, lehet a Episode 3-at ezért nem merik kiadni. :)
  • grebber
    #7042
    Rege-et felejtsétek el.Már többször mondták a Doom 4 sokkal szebb lesz szóval igazán abban fog kiteljesedni mit tud az id tech 5.
  • bcrics
    #7041
    A HL2 nem játék,egy életérzés:)
    Stílusa,atmoszférája van,Oan mint 1 egéritató,cseppekben adagolja azt amit akarok:))
    az elejétől a végéig jól átgondolt ,felépített világ...az amit aláraktak techonológiát pedig félelmetes:)

  • DarkSector
    #7040
    LepipálT mindenkit, múltidőben sajna.
  • DarkSector
    #7039
    Ezt senki sem tudja, ahogy azt se hogy miről beszélnek. :)
  • DarkSector
    #7038
    Igen ez igaz az durva lesz, kár hogy tiszta négyszőg minden.
  • TheGrinder
    #7037
  • Pares
    #7036
    Isten egy átlag ember volt? Véletlenül nem Jézusra gondolsz?

  • Pares
    #7035
    Ebben az egy dologban mondjuk egyetértek. Már mint hogy a Valve lepipál mindenkit. Mindenben.
  • DarkSector
    #7034
    Igen az egyikről beszélsz, mint természetfeletti lény, holott egy átlag ember volt.
    Mígy a másik egy állat, és az valójában is az.
  • Rodman6
    #7033
    3D tévén szeretnék játszani, de mivel 4850 videokarim van, nem ajánlja fel a 3D opciókat. Nem lehet ezt valahogy kijátszani?
  • lolSL
    #7032
    de nézd meg a portal2 videokat, ugyanaz az engine, de beteg ahogy kinéz

    ők legalább nem kamu marketingelnek és 3 év alatt portolják ugyanazt konzolra mint a crytek, hanem van látható fejlődés játékról játékra
    +AI director, reagálás a játékosok lelki állapotára nem épp mindennapos feature. sokkal úttöröbb fejlesztő a valve mint a többi bagázs, csak nem olyan látványosan teszik.
  • Pares
    #7031
    A Half-Life 2-t a többi játékhoz hasonlítani olyan, mint ha Istent hasonlítanád egy csimpánzhoz...
  • DarkSector
    #7030
    Abban a kis dlc-ben beletették.
  • Akra
    #7029
    Erre a videora én is emlékszem. A fullban még sem volt benne :( igaz sok más effect is hiányzott.
  • DarkSector
    #7028
    Asztakurva.
  • Fpocok
    #7027
  • DarkSector
    #7026
    Gondolom ipad
  • lolSL
    #7025


    motion blur is van engine váltás óta
  • Akra
    #7024
    Rage - Quakecon 2010
  • DarkSector
    #7023
    jah bocs, de valszeg valami kezdetleges semmitmondó, kb mint a crysis 2-ben a dx11-es effectek. :)
  • Fpocok
    #7022
    Tudtommal HDR volt a HL2ben.
  • DarkSector
    #7021
    Kb majdnem mindenben egyetértek, de miaz hogy konzolgraf? :)
    Új szleng. :)

    Valamint a HL2-őt hagyagoljuk, egy fos, jó fizika azt szevasz van, idióta textúrák, csittegős hangok voltak benne, a source grafban 1 jó volt, hogy nem volt benne post proc. meg blur, meg hdr. mert valakiket zavar... :)
  • Akra
    #7020
    Rage az ütni fog. Carmack nagyon készül :)
  • bcrics
    #7019
    a Rage és az Újabb carmack motor megjelenését Úgygondolom nagyon elhúzták,Tavaly kellett volna megjelenni hogy vmelyest lenyűgőzze a Piacot...
    Nyilván énis csak PreShotokat,Videókat láttam az Enginből de engem nem különösebben fogott meg,...
    Így 2011ben pedig méginkább ellaposodik az egész,..és az egész legnagyobb hibája hogy nem próbál fotorealisztikus lenni,Megmarad annak aminek a Doom3ban láttam,elnagyolt Műanyag karakterek,1 Újjab KonzolGraf..,pedig így már csakcsak elvárnám hoyg végre legyen már vmi Ütős ami magában hordozz a !!CRYSIS 1 Stílusjegyeit,Az La.Noir arcmimika megjelenítését a Half Life Történetmesélését ne adj isten az Uncharted kidolgozottságát,Red dead-et pedig még toltam.

    A half life 2 volt az első lépcsőfok a valódi nextgen felé,..majd jött a Crysis,..nem gondolom hogy a Carmack motor lesz a Következő Szint,és nem is a most kiadott cryengine
  • DarkSector
    #7018
    Nézzétek meg a korrekt animációkat, effecteket, és egy prev-gen konzolon fut, ha lenne ereje többre, a fejlesztőkön nem múlt volna. :)

  • DarkSector
    #7017
    Igen mondom a BF3 az loszar, lesz benne néhány effect, textúrák ugyanolyan gagyik a videóban is, mint az elődökben, csak Animáció+sok effect ami dob rajta.

    Sok sok játék előbb használta ezeket a fícsőröket már (Crysis 1-2, Killzone 1-2-3...még biztos más is van)

    Én ezért sem vagyok annyira padlón, még jön a RAGE is.