9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #7096
    Ilyen ígéret szerintem nem hangzott el!
  • DarkSector
    #7095
    Csak itt megvan a 7 milliónak az 1/10-e. Lassan meglesz ez. :)
  • garfield5001
    #7094
    Nem azt igérték hogy lesz rombolható környezet?
  • grebber
    #7093
    Vgchartz.com adatai (ebben nincs benne a digitális letöltés) első héten eladott db szám!

    PC :103.373
    PlayStation 3: 228.079
    Xbox 360: 366.816

  • DarkSector
    #7092
    Mutass warez hsz-t, vagy cry2 fikát és akkor nemszóltam.

    Jah és a warezjani ha arra érted hogy most játékra egyenlőre nincs lóvém, és nem tudom megvenni, akkor igen jah az vagyok, de nem is szedtem le most a warez-t bármennyire is hihetetlennek tűnhet, mert egy időre kijátszottam magamat a demo multival.
  • Csavez
    #7091
    Nem tudom,mit osztod itt az észt!Warezjani,ha nem vetted meg,menj át a másik topikba,osszál ott.
  • Frank99
    #7090
    akkor meg majd a megjelenés után azt okádja a topicjában mindenki
  • broman191
    #7089
    A Cryengine arcgenerálója gyakorlott anyuka az ikerszülésben. :D Bár az valószínű hogy Prophet és Jester kinézetét nem randomban generálgatták le vele, csupán pár opciót állandóra téve...persze ki tudja... :)
  • DarkSector
    #7088
    Az egy dolog, ettől még ikrek. :)
  • broman191
    #7087
    r*
  • broman191
    #7086
    Ő egy másik csapattárs a képen, nem Prophet. Ott is van a feliaton hogy Jester.
  • KaBuTo666
    #7085
    9 óra 24 perc alatt sikerült végigjátszanom...9/10 (nem 100%-ra)
  • DarkSector
    #7084
    gyűhhaaa ez meg mi ez 2090 október? vagy 1990 októbere? :P

    nem írtam le, csak vitrinbe raktam, a RE2 melé kicsivel arrébb de alatta lévő polcra. :)
  • Csavez
    #7083
    HL2-t ne nagyon írd le!!!
  • DarkSector
    #7082
    Az elsőben még matt festék volt a kugli fején, a 2. részre meg lefújták lakkal. :)
    Meg az orra mint egy karácsonyi csengő oldalnézetből. biztos boxoló. :)

  • DarkSector
    #7081
    Én inkább ilyen mocskosszar ingame képeket tettem vóna ki, dehát nem én tehettem ki. :)

  • grebber
    #7080
    Ezeket hívják marketing képeknek!
  • Pares
    #7079
    Vagy nem is. Inkább a game enginjével készített képek. Minden esetre látszik rajtuk, hogy nem ingame jelentek. Mellesleg igen (vagyis nem), nincsnek ilyen helyszínek a játékban.
  • MerlinW
    #7078
    Én jó játékot akarok nem szépet. Így engedelmeddel nem felejtem el a Rage-et:) Viszont Crysis 2-őt heteken belül el fogom felejteni:) Aztán lehet a Rage-et is, de ugye azt még nem tudjuk.
  • Pares
    #7077
    Concept Art. Szerintem ezzel mindent elmondtam.
  • DarkSector
    #7076
    Te ezek milyen printscreen-ek?
    Crysis 2 steam (fele kép szerintem nincs is a játékban nem? vagy vannak ilyen jelenetek? :))
  • Pares
    #7075
    Helyes.
  • DarkSector
    #7074
    Már ott van előrendeléseknél. :)
  • lolSL
    #7073
    DOTA2 amúgy eladásokban nagyon durva lehet.. kb nagyobb tábora van annak a játéknak mint a wownak, csak eléggé szét van szóródva a társaság. ha megfizethető áron adják az ázsiaiaknak is akkor nagy pénzbenúszás lesz :)
  • Pares
    #7072
    Figyeld meg hogy az első helyen lesz majd minden platformon, amin megjelenik, és igen nagy eladásokat fog produkálni. Azért hidd el nekem hogy nagyon komoly vevői bázissal rendelkezik a Valve...
  • DarkSector
    #7071
    Persze, igaz.


    Nem ehhez tartozik, érdekességképpen:

    most néztem hogy eladásokban STEAM->LEGTÖBBET ELADOTT JÁTÉK még mindig elől van 60 Euro-s árával (rablás) a cod7
    pffffffffff omg.
  • lolSL
    #7070
    nem versenyeznek senkivel kb
    finanszírozni tudják a fejlesztéseket a steam bevételekből is, ha egy darabot se adnának el akkor is jönne majd egy következő rész, amit jobban átgondolnak hogy eladjanak belőle egy darabot :)
  • DarkSector
    #7069
    :)

  • DarkSector
    #7068
    Ebben egyetértünk jó munkát fognak végezni, de valjuk be, még ha én te és sok más ember odavan az ilyen amúgy fasza fejtörős portalokért.

    A legtöbb játékost nem vagy nehezen tudják manapság megfogni sajnos.
    Jön CoD-BF-Crysis (Killzone-Halo) és nehezebb dolguk van manapság.

    Persze Portalban lesz eladás darabszám, de szerintem közel nem egy mai multis fps-hez képest, persze ezzel nagy baj nincs csak hát ez tény. :)
  • Pares
    #7067
    Bármire is gyúrnak, a Valve jelenleg olyan helyzetben van, hogy megengedheti magának az ilyen hosszú fejlesztési időt. Személy szerint szerintem is a HL3-on dolgoznak. És a Valve félkész munkát tuti nem ad ki a kezéből. Ha megjelenik, ütni fog, az adott kor elvárásait forradalmasítja, ahogy az előző két rész is ezt tette.
  • DarkSector
    #7066
    "Ebben az egy dologban mondjuk egyetértek. Már mint hogy a Valve lepipál mindenkit. Mindenben."

    nem hülyeségeket, hanem akkor félreértettem amit írtál. :)
    sorry akkor visszaszívom.
  • Pares
    #7065
    Ezzel én is így vagyok. Ebben a pillanatban is itt figyel a gépemen az összes HL + Portal. Számomra a Bioware és Valve játékok jelentik a saját kategóriáik csúcsát. Van néhány másik, amit egy adott időszakban élvezek, de eddig egyik se tudott olyan maradandó élményt nyújtani, mint ezen fejlesztők játékai.
  • DarkSector
    #7064
    Chuck Norris verhetetlen, egylapon nem említhető játékokkal. :)
    Igen majd a 3 vagy a ep3...de oda nem véletlen gyúrnak rá. Mert feltételezem arra gyúrnak.
  • Pares
    #7063
    Hülyeségeket beszélsz, már bocs. Mi az, hogy mai szemmel? 7 éves játék baszki!
  • lolSL
    #7062
    én a HL-ekre úgy nézek vissza utólag, hogy nem lesz más olyan game, amit ennyiszer fogok végigjátszani, és évek múlva is van esély rá hogy inkább azt vegyem elő mint az újabb remekműveket.
  • asysoft
    #7061
    HL2: E3 mire megjelenik...:(
  • Pares
    #7060
    Na meg persze az Episode-oknak.
  • DarkSector
    #7059
    TÖKÉLETES igen. Nem is vitattam, de eltelt pár év egyik nap küldtem újra NOSZTALGIA, nem utálom, tisztelem, de mai szemmel már nem hogy nem üt semmit, de még csak megemlíteni sem lehet persze szabad és kell is tisztelni.

    Én arra írtam hogy mai játékokat már nem pipál semmilyen szempontból sem.

    De ez így van rendjén.
    Te értetted mire gondoltam. :)
  • Pares
    #7058
    Én meg szimplán nem játszottam olyan FPS-el, ami akár csak a közelébe is jutott volna a HL1-HL2 duónak.
  • Pares
    #7057
    Az Episode Three akkorát fog ütni, hogy a megjelenéskor minden elektron pozitív töltésűvé változik, és Chuck Norris megtanul sírni.