9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #7456
    Kíváncsi vagyok nagyon hogy a 3. rész hol fog játszódni.
    Maradnak-e a betondzsungelnél vagy visszatérnek a sima dzsungelbe vagy valami egészen mást akarnak.

  • BoneDragon
    #7455
    Óvoda. Szerinted érdekel, ki kezdte? Olvasd még el párszor mit írtam.
  • Renjike
    #7454
    nem én kezdtem a H&S meg DA témát ;)
  • BoneDragon
    #7453
    Attól, hogy a te nevedhez lett címezve, mindenkinek szól aki offol. Egyáltalán, hogy kerül DA, Crysis topikba? Főleg nem itt kéne vitázni arról mi H&S és mi nem :)
    Ja és nem kussolok. :)
  • Renjike
    #7452
    kuss mondtam hogy csak helyretettem a dolgokat mielőtt még itt is a Dragon Age fikázás megy . ahelyett hogy ezt leirtad volna az ez előtti hsz emet is elolvashattad volna . de a sznobja csak átgörgeti ;) (bocshatenem)
  • Totti5
    #7451
    Nyilván csúsztatás volt, de ahogy követtem az eseményeket h&snek lett beállítva, mert gyorsabb és mert nem 1 féle gagyi animáció van hanem dinamikus és folyamatos kombók...
  • BoneDragon
    #7450
    Tényleg, ezek kurvára kellenek egy crysis topikba...
  • Renjike
    #7449
    H&S ?
    Dragon Age 2 : (PC)

    HÁT NEM!

    (XBOX360 / PS3)
    HÁT NEM csak kicsit felpörgették a játékmenetet az (néha) unalmas harcokból , és lehetővé tették a konzolon való élvezhetőséget. mert az 1. irányítása pocsék volt tudom mert az 1 et végigvittem konzolon és gépen is. a 2. al csak demót jácottam mind a 2-n (és igen az 1 mind a 2 platformon eredeti :) )
    Witcher 2 :
    H&S ? NAGYON NEM ! ENNYI ERŐVEL A GOTHIC IS AZ .

    H&S :
    IGEN kérem tisztába lenni a fogalmakkal és hogy mi hova tarcozik köszönöm :) (bocs h ide irtam csak tisztázni kelett)
  • Shep
    #7448
    Na hát ez is valami. Kösz az információt!
  • orichalcos
    #7447
    A srác akinek a korrektúrát és a tesztet kellene csinálni, nem foglalkozik vele, így egy fordító a magyaritasok.hu-ról, szólt neki hogy elvégezni a hátralévő munkát. De ő most érettségire készül, így ha meg is kapja a fájlokat ellenőrzésre, csak májusban lesz belőle valami. De az legalább minőségi lesz.
  • Shep
    #7446
    Mi hír a magyar feliratról?
  • Renjike
    #7445
    te meg képes vagy gondolkodni? . figyelj ránézel a játékra jóval szebb mitn az elődje. lehet hogy nem robban minden de figyelj mikor nem papírházrór beszélsz hanem betondzsungelről az szabadon rombolható lenne leéggé megbaszná a száját az összes paltformnak PC-n se menne el olyan könnyen konzolra meg ki sem lehetett volna adni . ahelyett hogy mindenki verné a faszát hogy milyen szép játékot kaptak (mert enyhén szép a rombolhatóságot leszámítva ( főleg a konzolokhoz képest szép) ) ehelyett 50 agyatlan barom azon veszekszik hogy az 1 még a mostani konfigokat is terheli nemhogy az akkorit , most itt van a 2 ami mindenre kijött és nagyon szép. csak nem rombolható és ti ezen vagytok kiakadva ha rombolni akarsz mennyél el kőművesnek bakker. nem egy full jó játékba kéne belekötni . Sztori nagyon jó Grafika nagyon szép Játékélény nagyszerű Sg fúrumozók nagyon retardáltak. JOBZDONE!
  • Alexandra888888
    #7444
  • Totti5
    #7443
    Mennyit adtak el a Sourcéből?
  • lolSL
    #7442
    összes cod összeadva nem olyan népszerű mint 1 CS a kettőből.
  • Shep
    #7441
    Én is tudom de általánosságban véve írtam, egyébként 4x vittem végig úgyhogy nagyjából képben vagyok :)
  • gduck
    #7440
    "Egyébként meg a Warheadben sokkal kisebbek voltak a pályák"

    Voltak benne nagy pályák is, ráadásul járgányokkal!
  • Shep
    #7439
    Erről beszélek.
  • Shep
    #7438
    Igen és szerintem rohadt jó volt. Egyébként meg a Warheadben sokkal kisebbek voltak a pályák és szinte folyamatos akció volt úgyhogy ...
  • arty
    #7437
    összefogás?? ki fogjon 9ssze? tetszik vagy sem az átlagjátékos szereti a crysis2-t (és annak multiját), nekik megfelel a "codos" irány

    ez van :/
  • Shep
    #7436
    Hát mondjuk adott.
  • Totti5
    #7435
    szabadság? és mire mentél vele, daráltál 10 percet aztán 3 órán keresztül szabadságoltál az erődbe? két részen keresztül?
  • arty
    #7434
    ez nekem is fáj, szerettem a crysis1 szabadságát

    de nem a lerepülő tető tesz jóvá egy játékot. más lett a prioritás, kevésbé te vagy én vagyunk a célcsoport (a szingli miatt egyszer majd azért megveszem)
  • Shep
    #7433
    Jó ez a topic, szórakoztató meg minden de miért kell ezt is tönkre vágni ezzel a teljesen értelmetlen konzol vs pc vitával? Irkálhattok óla napestig változás úgysem lesz addig amíg a sok játékos aki megveszi a COD x-edik részét és a másik y db ugyanolyan rókabőr játékot. Ha egyszer a játékosok összefognának és azt mondanák, hogy apátok fülét nem vesszük meg a szarotokat mert évről évre ugyanazt kapjuk meg csak egymást majmoljátok, na akkor a kiadók elkezdenének gondolkodni és újra lenne innováció. Viszont attól tartok ilyen mértékű összefogás soha nem lesz, mert lássuk be az emberek nagy többségének elég ez is, hogy folyamatosan ugyanazzal játszik csak kicsit más körítéssel.
  • arty
    #7432
    ha a pécés közönség nem milyen, akkor miért a cod a legnépszerübb "itt is" ?

    ugyanmár...

    az egy játékkal évekig, napi 8 órát gyakorló zombikat meg ne sorold már a játékosok közé plz, mert nem azok, nem képviselnek semmiféle vásárlóerőt, amire egy fejlesztőnek figyelnie kéne :)
  • lolSL
    #7431
    nem, csak SZABADSÁG. ez már nincs. csak lőni lehet mint a codban. meg bújkálni a sarokban mint a codban, csak még jobban.

    3 év alatt nagy fejlesztés
    :)
  • arty
    #7430
    meg. adott extra játékelemet, hogy lerepült a tető? nem

    viszont szarul fut mindenen (értsd: reménytelen a fix60fps)
  • lolSL
    #7429
    " ugyan olyan közönség mint a pécés, semmivel semmásabb, különb."

    a francokat. éves gyakorlások árán sem nem tudnátok fraget lőni igazi fps-ben mert már annyira elbutult a kezetek meg az agyatok a controlleres bohóckodástól meg a kanapén tunyulástól
    nektek interaktív film kell ahol ha felvillan az A betű megnyomjátok a zöld gombot és kiírja hogy nyertetek. ugyanilyen egy pc gamer? lol
  • Totti5
    #7428
    "The Witchernek miért megy?"

    Az nem h&s mint a DA? érdekes nekem videókrol az jön le hogy nagyon a látrványra mennek és a dinamikus harcokra, tehát ha a DA2 h&s akkor ez 2szeresen az:)) persze nem illik fikázni, mert only PC van még csak ráírva, aztán ha kijön konzolra ( nagyon remélem ) lesz mire fogni ugye, vagy csak addig lesz jó játék...

    ME olyan amilyen, sosem akart más lenni, annak jó ami ezért is sikeres.

    DA 2nél több a rinya mint kellene, de azt senki sem tagadhatja hogy egyes elemi a javára váltak, mások lehet hogy rosszabbak, tehát egyensúly van, hisz az első résznek voltak komoly hibái amit senki sem tagadhat le...

    NFSel nem tudom mi a bajod, végre olyan mint régen, sőt...

    TDU 2 visszafejlődött mert bénák a fejlesztők és az autózás helyett a simsre mentek rá, ennek keményen meg lett az ára, persze ettől még fizikát írhattak volna alá, meg kiadhattak volna egy használható játékot, ami működik is, de ennek SEMMI köze a konzolhoz vagy bármiféle közönséghez, vagy ha azt hiszed akkor buta vagy...

    Crysis 2 is fejlődött, persze nehéz lehet megmemészteni hogy nem favágásról van szó most benne és rendesen is lett optimalizálva, de sosejósemmi mint tudjuk...

    Jó lenne megérteni hogy a konzolos közönség ugyan olyan közönség mint a pécés, semmivel semmásabb, különb. Játszani szerenének jó játékokkal, a fejlesztők pedig olyan játékokat csinálnak ami mindenki számára élvezhető és kielégítő.
  • Dante73
    #7427
    Én olyat sosem írtam, hogy a konzolok miatt, vagy ha írtam esetleg, akkor tévedtem. Az igények miatt, amit a konzolos közösség jelenít meg. És NEM AZ AZ EGYETLEN igény. Ezt a játékgyártók, kiadók nem akarják tudomásul venni, és ennyi, inkább ráfogják a nyuszira, és rátesznek még egy lapáttal. Lásd Crysis, TDU, NfS, Me, DA, stb.
    The Witchernek miért megy?

    Na persze, értem én hogy optimalizálni, ötleteket belevinni, megvalósítani macerás, és minek, ha el lehet adni a fele annyi munkával elkészült szart is? Ráadásul milliók igényesezik, meg verik a seggüket a földhöz örömükben...
    Másik milliók meg ki vannak kiáltva warezhuszárnak, meg rinyagépnek. És le vannak ... ejtve.
  • Sir Cryalot
    #7426
    szép a crysis2? igen

    elég szép hogy új displayt vegyé miatta? nem

    szép a crysis2? nem
  • lolSL
    #7425
    #7395
    megnézted? mert úgynézki csak vakon trollkodol
  • arty
    #7424
    de nincs visszabutitva, baszod! :D

    szép a crysis2? igen
    jól fut a többségnél? igen

    mi a kérdés??? hogy miért nem irták meg ugy, hogy fosul menjen mindenkinél és alig adjanak el belőle????
  • arty
    #7423
    "Ez a "warez miatt" akkora parasztvakítás,"

    pont mint a "konzolok miatt lett olyan, amilyen" ;)
  • Dante73
    #7422
    Sorolhatnám az érveket, de
    1; Ez nem az a topik,
    2; Úgy érzem, hiába tenném. Nem azért, mert nincs igazam, hanem mert döntöttél, és a vitapartner esetleges érvei lepattannak rólad. Ha Te így érzed, a Te dolgod. Én másképp látom.
  • asysoft
    #7421
    Nem, hanem mert tudtommal ez a neve az Activisionnek már.
  • BoneDragon
    #7420
    Blizzard miért? Mert kihoz 2 évente egy új játékot, amik szerintem eléggé igényesek?!
    Ha a wow féle havidíjra gondolsz, akkor valamiből nekik is meg kell élni. Más játék is havidíjas.:)
  • asysoft
    #7419
    Szerintem van igazság abban, amit írsz, de nem is értek mindennel egyet. Kezdjük ott, hogy azok, akik azzal védekeznek, "de ha nem töltöttem volna le, akkor sem vettem volna meg EZT"/"ennyit nem adok játékra, POFÁTLANSÁG!" (utóbbiakat külön szeretem, mikor egy i7/GTX580 SLI konfig mellől rázzák az öklüket), azok nagy számban igen is megvették volna, nyilván nem véletlen van gépük játékra...

    Az pedig, hogy a konzolok kerülnek előtérbe, szerintem egyáltalán nem véletlen, érdemes megnézni az eladott darabszámokat. Több bevétel jön be úgy, hogy kevesebbe kerül a fejlesztés? (=Kisebb a kockázat.) Ki lenne az a hülye, aki ezek után PC-exkluzív címet csinálna? Írom mindezt úgy, hogy világéletemben "PC-s" voltam, konzolom sem volt még soha...

    A "kiemelkedő játék=piaci siker" meg sajnos nagyon nem igaz. Gondoljunk a DeusExre, Thiefre, System Shockra, legjobb tudomásom szerint egyik sem volt kasszasiker, jóllehet kiemelkedő alkotások voltak (mondom ezt úgy, hogy utóbbi 2 nem igazán felelt meg a szájízemnek, de azért elismerem)...
    Amúgy miért az EA lett kikiáltva főgonosznak?:) Szerintem Activision-Blizzard jóval túltesz rajtuk...
  • 7th uwu
    #7418
    Ebből egyébként van is egy kis probléma.
    Mert pont ez a játék az ahol látszik mi lesz akkor ha konzolra is ugyanazt szeretnék mint PC-re: visszabutítják a grafikát és vagy a motort.
    látom nagy konzol fan vagy, de azét beláthatnád azt amit egyébként mindenki tud: a konzol előnye csak annyi hogy olcsó, és könnyű rá optimalizálni.
  • Totti5
    #7417
    Pécére is ugyan azok a játékok a legsikeresebbek, tehát az igény ugyan az. Egy kis rétegnek nem max.