9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • rob210
    #7665
    Basszus ez nem játékos fórum.
    Miért nem mentek egy szakmai topikba ezzel a sok technikai paraméterrel?
    Én is szeretek foglalkozni a kütyükkel némileg értek is a gépekhez.
    No de ide most azért jöttem hogy megnézzek egy két pálya kijátszást.
    Mert szégyen ide vagy oda egy helyen megakadtam csúnyán.
    Erre a játékról magárol egy sor nincs leírva.
    :-(
  • orichalcos
    #7664
    Van új patch:
    Patch

  • Tatyla
    #7663
    tegnap a végére értem.7 óra 30 perc össz játékidővel,de igazából már nem volt olyan élmény mint az 1 a vége már inkább szenvedés volt mint öröm.
    meg az állandó grafikai bugok hogy nagyobb effekteknél a hud-on kívül nem láttam semmit az is kiakasztott.
    szóval ez inkább maradt techdemónak továbbra is mint maradandó játékélménynek amire öröm vissza gondolni,sajna manapság már nem sok ilyen játék készül hanem inkább a parasztvakítás és a pénzlehúzásról szól az egész.
  • asysoft
    #7662
    OFF: Szerintem majd akkor kell várni DX11 lehetőségeit kihasználó megoldásokat, ha megéri. Amíg az OS-ek között XP vezet (bár már USA-ban a 7), valamint nem lesz minden PC-ben DX11-es GPU, nem fogják tömegesen meglépni a DX11-only címeket. Kettős renderert meg aligha valósítanak meg, arról nem is beszélve, hogy tesszellálás kihasználására valószínű fel kell készíteni a modelleket is... (Azt meg, hogy Direct3D megjelenésekor elavult volt, nem tudom, de ha Carmack nem olyan rég azt nyilatkozta, hogy most jobb, mint az OpenGL, én elhiszem neki:))
  • Sir Cryalot
    #7661
    én arra gondolok hogy vagy adnak dx11-es AI-t az editorhoz, vagy "bróker" AI lesz :D
  • janihunk
    #7660
    Hát én most felraktam az Cry1 et próbaképpen. És még mindig kevés a gépem hozzá főleg a ram menne maxon 2x élsimivel 1280x720-ba 30-35 fps de a vinyó tölt mint a veszedelem és ezért laggol igen szépen. A Cry2 meg fullmaxon 4x élsimi 1280x720 40fps. Azért ez nemsemmi.
  • DarkSector
    #7659
    magyarul dx11 módot. :)
  • grebber
    #7658
    Crysis 1-et írják Cryengine 3-ra na az már fasza mod lenne!
  • arty
    #7657
    mindegy, csak directx11es legyen!
  • Sir Cryalot
    #7656
    Na állítlóag lesz crysis2 editor, ki milyen modot akar, mondjátok béláim!
  • arty
    #7655
    többet játszok pécén mint te, balfaszkám :DDD
  • DarkSector
    #7654
    Just Cause 2 pl csak dx10. Tudtommal.
  • Dante73
    #7653
    Viszont, mivel gyorsabb, így több erőforrás marad szabadon, amit fel lehet használni mondjuk a részletesség növelésére.
    Egyébként eddig nem is igazán láttunk VALÓDI dx11-es játékot. Persze, benne van, de 9-es alapon. Mivel a 10, és 11 visszafelé nem kompatibilis.
    Majd tán pár év múlva, ha kihalnak a dx9-es hardverek, elképzelhetőnek tartom, hogy látjuk majd a különbséget. (vagy nem, ugyanis a dx már megjelenésekor elavult volt, de ugye win kell mindenkinek, abban meg az van...)
  • DarkSector
    #7652
    Pontossan a technológián múlik, meg a grafikus motorokon, a dx9 10, 10.1 meg 11 csak egy része a grafikának.
    A dx11 önnmagában nem jelent grafikai különbséget, inkább gyorsaságot, csakhogy ha dx9-ben fut a crysis 2 és "állítólag" mindenkinek kurvajól fut, még ráadásul rajtam kívül sokaknak jobban mint az első rész, akkor meg minek?
  • lolSL
    #7651
    mindig ilyen kis lépésekben fejlődött a grafika, csak dx9nél mindenki pofájába tolták a hdr-t és azt hiszed hogy az többet számít mint a kis repedések a falon.
  • grebber
    #7650
    Én nem értek hozzá meg nem is vagyok jártas ezekben a tecnhologiákban,de amit látok a dx11-es game-ekből és benchmarkokból az ez:

    - Tesszaláció szép meg minden de ha mindenre alkalmazzák akkor nem mozdulna meg a game.Ha meg csak olyan szinten teszik bele mint a mostani játékokba akkor meg minek ha kb nem is látjuk.

    - Élsimítás az viszont jobb mivel sokkal kevesebb erőforrás emészt fel mint más dx alatt.

  • Gabe18
    #7649
    Akkor ez egy zseniális "teknológia"...
    Nem alkalmazzuk, mert akkor használhatatlan lenne az egész, de ha alkalmaznánk, akkor csodás lenne!

    Biztos én vagyok hülye, de DX9-től felfelé olyan minimális eltérések vannak az esetek 99%-ban a különböző összehasonlító képeken az egyes játékokban hogy vicc. Persze arra jó hogy vegyél új kártyát 150 ezerért mert csak az tudja hogy legyen még 3 repedés a falon, meg egy fénysugár beszűrődjön a tetőről...
  • DarkSector
    #7648
    Nem, de sokak igényét kielégítené ahogy látom.
  • Totti5
    #7647
    Dirt 2 alatt volt amiből senki sem vett észre semmit. AVP3 alatt is volt de az a játék teknóban nem nagy szám így teszla nélkül is meg lehetett volna oldalni a dolgokat, persze azt nem tudom hogy teszla nélkül miért kellett lópolynak lennie a modellnek, de biztos van rá magyarázat.
  • grebber
    #7646
    Tesszaláció az nem kamu csak basznak alkalmazni.Ha van is kb állóképen nagyítóval észrevehető.De mondjuk mellette szól ha agyon lenne minden tesszalálva akkor nem lenne gép ami vinné.
  • Totti5
    #7645
    Eddig mindig olyan dolgokat nyomtak le DX11 alatt az emberek torkán ami kamu volt. Aki ezt nem látja...
  • lolSL
    #7644
    na a konzolos hülyegyerek mi mással jöhetne mint egy színválasztós példával :DD nyomd meg a zöld gombot hogy megnyerd a crysist!
  • arty
    #7643
    "egy retek fuvarozási cég 20nm-es irodájában jobb gépen pötyögik be az adatlapokat."

  • arty
    #7642
    "szaggat mint a szar, pedig szinte nem is látni a különbséget!!! rohatt krájtek!!" ? :D
  • grebber
    #7641
    Há mer mi az hogy gyenge gépen is jól fut.DX11be majd nem fog ennyi.Ezért várjuk hogy lehessen megint fikázni hogy mocskos szar optimalizálatlan!
  • lolSL
    #7640
    te meg ne foglalkozzál már ezzel ha pcd sincs csak telefonról jössz ide trollkodni
  • lolSL
    #7639
    hát ha neked ott van az igény szinted hogy elég ha valami ugyanúgy néz ki mint egy ma már értéktelennek nevezhető hardverekkel szerelt konzolon.. egy retek fuvarozási cég 20nm-es irodájában jobb gépen pötyögik be az adatlapokat.
  • arty
    #7638
    totti, darksector

    még szerencse, hogy van akinek leesett...
  • Totti5
    #7637
    Annyit kellett volna csinálni hogy dx9re ráhúzni egy homály effektet amit a dx11 menü alatt kikapcsolhatunk... másik így csinálják és mindenki örül vagy dx9 alá le kellett volna butítani a textúrákat felére ami dx11 alatt lenne olyan mint most ( DA2 így csinálja ). Tényleg hülye a Crytek hogy nem nézi hülyének az embereket, de leglább készül az átverés és mindenki boldog lesz.
  • DarkSector
    #7636
    már megint a dx...

    Crytek a hülye jól mondod, mert annyit kellett volna csinálniuk, hogy az indítóikonnak ezt a nevet kellett volna adni: crysis2dx11.exe

    és a kutya nem sírt volna, nem vette volna észre hogy nem dx11-ben fut.
  • asysoft
    #7635
    Akkor azt hiszem nekem is el kéne kezdeni várni. Bár igazat megvallva, Crytek a hülye. Megint eljátszották volna a kamu DX módot, lehetne tapsikolni, hogy DX11, és milyen jó!
  • Buscemi
    #7634
    Path felrakva, játék többször újra rakva. Egy autosavenál lép ki.
  • Totti5
    #7633
    Önigazolás az összevásárolt DX11es kártyák miatt.
  • Buscemi
    #7632


    ezzel a hibaüzivel lép ki a játék közepe táján. Ismerős ez valakinek?

    Köszi!!!
  • asysoft
    #7631
    Miért várjátok messiásként ezt a nyomorult DX11-et?:) Szerintem bekerül max 1-2 effekt, és kész.
  • DarkSector
    #7630
    Össz - platform:

    1. CRYSIS 2
    2. WORLD OF WARCRAFT PREPAID CARD
    3. BATTLEFIELD BAD COMPANY 2
    4. ASSASSIN`S CREED: BROTHERHOOD
    5. LEGO STAR WARS 3
    6. FIFA 11
    7. SHIFT 2 UNLEASHED
    8. CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2
    9. THE SIMS 2 BASE GAME
    10. KINECT SPORTS
    11. THE SIMS MEDIEVAL
    12. ASSASSIN`S CREED 2
    13. MEDAL OF HONOR 10th ANNIVERSARY
    14. SHOGUN 2 TOTAL WAR
    15. CALL OF DUTY: BLACK OPS
    16. THE SIMS 3
    17. WORLD OF WARCRAFT CATACLYSM
    18. CALL OF DUTY - WORLD AT WAR
    19. WORLD OF WARCRAFT: WRATH OF THE LICH KING
    20. CALL OF DUTY 4
  • arty
    #7629
    a játék eleji logo már kész, mást ugyse tesznek már hozzá, viszont hatásosabb, ha két honap után adják ki egy patchben, mert akkor az olyan laikus vérpistik, mint te majd elismerőbben csettingetnek az engedélyezett 1-2 effekt láttán, hiszen "nem 2 nap alatt jött ki, tuti van benne meló"
  • arty
    #7628
    "RDR jönni fog. csak időpont nincs még. szóval nem hazudtak ők.
    ha mást nem emulátorral.

    Ne legyünk kárörvendők. :)"

    - de, hazudtak, mivel nemlétező információkra alapozva állították, hogy "jön" (izé, a hallottam a közértben, hogy holnaptól ingyen lesz a sör, az nem forrás, ilyet épelméjű ember nem hoz le hírként)
    - emulátor :DDDD még az előző generácio sincs emulálva, te miről beszélsz??
    - abban mi kárörvendés, ha azt mondom, hogy a gamestar = blikk és NE olvasd, mert elrohad tőle az agyad?
  • janihunk
    #7627
    Hát ilyen nincs. Meddig csinálják még a DX11-et?
  • Malakai
    #7626
    Rendszeresen visszatérő hír, persze Crytek is újra meg újra felhívja a figyelmet ezen terveire. :)
    Az nem tiszta még, hogy a license, limitációk, ilyesmi pontosan miként fog kinézni, gondolom erősen merítenek az UDK-tól, az elég sikeres lett...