9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • modelcar
    #1969
    Azért nem hiszem hogy 1440x900ba ne lehetne tolni majd ilyen GTX460 HD6850-el....
  • wednes
    #1968
    Értem. Azt mondod 50%, és kihasznál 4 magot, de úgy, hogy semmivel sincs előrébb mint a 2 magos társa. Akkor 8 magot meg 25%-on pörgetne? Akkor ennek semmi értelme. Egyébként maguk a fejlesztők nyilatkoztak azt még anno, hogy a Crysis akárhány magot ki tud használni. Persze olyat is mondtak, hogy egy középkategóriás 8xxx Geforce-on meglesz a 60FPS szép látvány mellett.
  • grebber
    #1967
    De most nem VGA-ról van szó.Köztudott ha jól akarod tolni a játékot és nem médiumon 1280-ba akkor GTX 580 fog kelleni.
  • DarkSector
    #1966
    nemjól olvastad el a hsz-omat.
  • wednes
    #1965
    Itt egy CPU teszt a Cysisról.
    Ebből világosan látszik, hogy a 4 magos CPU semmivel se gyorsabb mint a 2 magos párja a játék alatt.
  • Magiszter
    #1964
    Crysis és a sokmagos CPU-k. Kár hogy a játék megjelenést követően 2 évig VGA limites volt, mert nem lehetett olyan VGA-t kapni ami elég lett volna neki. (Most jöhettek a "de mert nekem 170 ezerért olyan volt", de az átlag fizetésből élő ember nem vesz 170-ért egy sz.ros nyákot, ventilátorral, meg alumínium lemezzel.)

    Szóval oké hogy kihasználja a 6-8-12 magot is, de lesz olyan VGA amin nem ütközik VGA limitbe? Az átlag fizetésből élő ember szemében
  • grebber
    #1963
    Pff hát nem is otthona asztali gépekre játékra tervezték!
    Én már annak örülnék ha már csak olyan game-ek jönnének ami kihasználja a a 4 magot.
    Elvileg a Crysis 2 6magot is használja majd!
  • DarkSector
    #1962
    érdekes kijelentés, a 4 magos gépnél a teszben mind a 4-et használta 50%-on.
  • markans16
    #1961
    Kössz!
  • arty
    #1960
    semmit nem ér, hiszen a crysis eddigi részei két magot voltak képesek használni...

    ezer magos vga nincs? ;)
  • vérpocok
    #1959
    Nem kell aggódni hogy nem fok futni a játék...

    Elkészült az első 1 000 magos processzor
  • arty
    #1958
    basszus :(
  • modelcar
    #1957
    a modderek majd csinálnak hozzá magyar feliratot vagy szinkront (remélem)
  • gduck
    #1956
    Bementek EAstoreba, elkezditek az előrendelést és sajnos látszik hogy nincs magyar :(
  • wednes
    #1955
    :DD
  • Magiszter
    #1954
    Ehhez még angol hang sem lesz :)
    Csak a zajokat teszik bele és a story-t (ha lesz) majd szájról olvasod. Úgyis nagyon reklámozták a Facial Capture technikájukat.
  • wednes
    #1953
    Az EA új honosítás politikája minden játékra vonatkozik, úgyhogy ehhez a részhez még magyar felirat sem lesz.
  • Bokafix2
    #1952
    Majd ennek a résznek a kiegészítője is Budapesten fog készülni. Ahhoz majd lesz szinkron is.
  • byzhouse
    #1951
    bocs,de még nem találták fel az erőműgépet a háztartásokban

    processzor AMD Phenom II X6 1075T 3.5GHz
    memória 4GB Kingmax DDR3 1333MHz
    grafika ATi Radeon HD 6850 1GB DDR5

    szerintem ez is gyenge lesz hozzá :D
  • Jaffa 2843
    #1950
    amilyen játékok kijönnek mostanság én annak is örülni fogok ha egyáltalán játszható lesz...
  • grebber
    #1949
    Szerintem nem,annak is örülhetünk ha legalább a felirat magyar lesz!
  • SL
    #1948
    Biztos sokan tették fel a kérdést: szinkronnal adják ki?
  • grebber
    #1947
    Lehet jelentkezni!

    A szerencsések részt vehetnek a Crytek stúdió látogatásán ahol megnézhetik a Crysis 2-öt!
  • Jaffa 2843
    #1946
    mi a tökömért kell megjelenés előtt 20évvel azt kérdezgetni hogy futni fog-e?
    1, ha gépet akar venni a játékhoz akkor azt ne a megjelenés előtt tegye meg vki
    2, megjelenéskor (ergo késöbb) olcsóbbak lesznek az alkatrészek..

    komolyan ilyen nehéz egyeseknek felfogni, hogy egy még meg sem jelent játékról az atyaisten sem tudja hogyan fog futni.. ismtenem..

    jah és persze:
  • DarkSector
    #1945
    kb ezt kellett volna leirnod a hozzászolásban:

  • arty
    #1944
    vagy igen vagy nem
  • gduck
    #1943
    Jó kérdéseid vannak... Reménykedjél, hogy minél kevesebb grafikai beállítást kelljen visszavenni maxról
  • Seth
    #1942
    Nem, az árnyékokat meg a élsimítást ki kell kapcsolnod,a felbontást is lehet le kell venned 800X600-ra
  • markans16
    #1941
    A Crysis2
  • markans16
    #1940
    Heló szerintetek full grafikán fog menni???
    Gigabyte GA-MA785GT-UD3H
    AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition
    GEIL Black Dragon 4096Mb DDR3 1600Mhz CL9 KIT
    SAPPHIRE HD4890 1GB DDR5 PCIE (New Edition)
  • DarkSector
    #1939
    :)
  • arty
    #1938
    2010ből bfbc2-t választanám :)
  • DarkSector
    #1937
    hát azért a BF2 óta megjelent vagy 90-100.
    már 2010-ben jöhetett vagy 10-15
  • arty
    #1936
    mi az hogy "újak" ??

    nem jön ki havonta 5 fps játék, hogy újak közt is lehessen "kedvenc"
  • DarkSector
    #1935
    én az ujak közül gondoltam a kérdésemet, de látod kb ennyire népszerü a crysis.
  • arty
    #1934
    legtöbbet nyilván olyannal töltöttem, amiben volt mulriplayer: battlefield2 (előtte battlefield 1942)

    szingliben a GRAW1-2-vel töltöttem a legtöbbet, mivel mindkét rész konzolon is és pécén is végigjátszottam :)
  • gduck
    #1933
    Má nemazé, de gyöp, a szép ződ gyöp, a gyöp, csak a gyöp fog hijányozni! Az k**vára fog hijányoznija
  • DarkSector
    #1932
    komolyan csak érdekességképpen hogy mennyi épület volt a dzsungelbe.
    végén látni a játék fizikáját is.

  • DarkSector
    #1931
    crysis is tele volt, nemértem a problematikát, de mindegy.:D

    amúgy télleg ritkább volt kicsit, de pont ez a problémó full egyhangú unalmas volt nekem ez végett. nembaj ha már csak én egyedül jobban szorakozom majd a crysis 2-vel már akkor megérte elkészíteni. XD
  • kifli
    #1930
    nem kell épületen belül lenni, de ha negnézed itt is tele van a map épületekkel, konténerekkel stb...