CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Qwerty4
#188
Én szinte biztos vagyok, hogy pont olyan rövid lesz...

Qwerty4

#187
hát remélem, hogy nem lesz annyira rövid mint a crysis..:S
ja és nem lesz annyira szar a vége..mert az izom béna volt<#levele>

WoT / Gw / Gw 2 / Aion / L2 / WoW

broman191
#186
<#idiota><#vigyor3><#wink>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

KILLER2
#185
T3'll3g, 3lcs3szt3m xD

Töltsük le az internetet!

broman191
#184
Inkább Cs0d4'l4t0s 😄😄

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

KILLER2
#183
Cs0d3'l4t0s xD

Töltsük le az internetet!

broman191
#182
4=a 4'=á 3=e 3'=é 😊))

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

KILLER2
#181
Ja köszi. Nem megy ez az internetszleng xD

Töltsük le az internetet!

bertino
#180
áfa

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

KILLER2
#179
Hát nem tudom. Nekem bõven nem szalad Highon. Megvan a 20-30 FPS, de multiban nem nagyon lehet vele játszani, inkább csak Mediumon. De neked legyen igazad, felesleges errõl beszélni. Amúgy mi az a 4'fa?

Töltsük le az internetet!

broman191
#178
Vedd az egészet 4'fa nélkül + ház, extra hûtés nélkül és GT helyett GS-sel. És 4500 pörög 2,6/2.8-at gyári hûtéssel úgy hogy nem kell fürdõgatyában tolnod a Crysis-t. Ja és helyesbítve: haverom 100ból vette a gépet amit mondtam, de 60ból is lehet olyat venni amin igaz nem high-on hanem medium-on bõven szalad és szép is.😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

KILLER2
#177
Alaplap,ház,vinyó,táp,hûtés (mert bizony eléggé kell hûteni egy alaposan meghúzott processzort), RAM. Kb ennyit kell majd még venned.
Plusz semmi sem garantálja, hogy a processzorod kigírja azt a húzást, amit akarsz, mert nem kicsit kell megrángatni, hogy az enyém szintjén legyen.
Szóval tekintve, hogy egy 8800 GT kb 60e Ft, akor 20E FT-ból kell processzort venned. Ez max egy E4500-ra elég, ami 2.2 Ghz. Akkor ezt igaz, hogy csak 200 Mhz-t kell húznod, ha E6600-at szintet akarsz (bár nem véletlenül drágább az E6600, mint az E4500, szóval ezonos szinten nem nagyon leszel), de szeirntem én jóval tovább tudom húzni. Viszont akkor megint csak rá lehet jönni, hogy hülyeséget mondtál, mert megvan a 80e Ft és ott vagy egy processzorral és egy VGA-val.
Akkor kell még (mint már írtam):
- alaplap: monjuk 20e Ft
- hûtés: kb 10e Ft
- RAM: min 10e Ft, mert kell szienrtme 2 GB, de hátha van.
Most sorolhatnám, de rá kell jönnöd, hogy hülyeséget mondtál. Max úgy oldható meg, ha már van egy géped, amit csak ennyivel kell újítanod, de akkor nem azt mondod, amit elõször, mert akkor jóval több a gép, mint 80e Ft. Viszont te 60-80e Ft-ot mondtál, amibõl a 60e már a kártyára is szinte kevés. És mivel nekem inkább átlag 20 FPS-el fut (húzott processzorral), akkor tovább kell húzni a processzort.
Lényeg, hogy 60-80e Ft-ból kivitelezhetetlen egy komplett PC összepakolása, amin a Crysis highon rohangál.

Töltsük le az internetet!

broman191
#176
Veszek a c2d6600 helyett egy kisebbet féláron, felhúzom, + egy 512-es GT és ott vagyok mint te...és jobban jöttem ki. Errõl beszéltem.😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#175
béfa nélkül okosan;-)

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

KILLER2
#174
Ja azé. Hát ja, én nem vagyok olyan profi, mint egyesek. Szép dolog bromantól, hogy nem szidja a krízist, én is szeretem, én sem szeretem, ha szidják, de ez elég nagy baromság volt. Nem tudom, hogy most 80e Ft-ból milyen gépet lehetne összerakni, de azt igen, hogy a 1,5 éve 200e-ért vett gépemen el se indulna. Amúgy ezzel a 80e Ft-ból összerakott crysist highon hajtó PCvel annyi a baj, hogy a videókártya, ami alkalmas lenne erre, az épphogy nem jönne ki ennyi pénzbõl.

Töltsük le az internetet!

arty
#173
mer' a tiéd nem 60-80ezerbe került és a krizis csak azokon megy jol, meg lett mondva 😄 😉

60ezerbe egy irodai alapgép fér bele, valami alap videokártyával 20k alatt ... márpedig én nemtok 20k alatti kártyárol, ami megmozditaná a krizist highon értelmes fps mellett

Forza.

KILLER2
#172
Miért is?

Töltsük le az internetet!

arty
#171
de te biztos nem a legokosabban vásároltad 😉

Forza.

KILLER2
#170
Azt megnézem, mert az én gépemen 1280x1024-be nincs meg highon az átlag 30 FPS, 20-30 között ingadozik.

Töltsük le az internetet!

broman191
#169
Inkább legalább 30 fps-re, természetesen a legokosabban vásárolva és szûréseket kikapcsolva...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#168
(izé, ha a 'vígság' a 5-10fps-re vonatkozik, akkor igazad van)

Forza.

arty
#167
LOL, háppersze'

Forza.

JaSoN HuNTeR
#166
jól leirtam^^

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#165
150000 ezerbõl.Olyan gépet összepakolsz hogy simán megy.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

broman191
#164
Ezt õk is tudják, ezért inkább csak a textúrák minõségébe piszkálnak majd bele.

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#163
Errõl annyit hogy egy 60.000-80.000Ft-os gépen is elfut 1024x768-ban High-on vígan a cucc...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Qwerty4
#162
Ezzel egyetértek, nincs szükség jobb grafikára.Ami az elsõ részben volt az is elég jó...felesleges tovább fejleszteniük, de úgyse fog leállni a játékipar a gfx-fejlesztéssel addig amíg teljesen élethûre (filmszerûre) nem csinálják.Már nem is tudom hol a határ ebben.

Qwerty4

#161
hát figyeld valakinek még arra sincs pénze hogy olyan gépet vegyen amin a crysis menne higon vagy very higon....akk most minek hozzonak még szebb grafikát??? hogy minden egyes alkatrész 100 000 ft kerüljön?bár tölem lehet szebb grafika is és remélem hogy lesz is csak a kkor elötte tanulják meg optimalizálni is.

#160
"a grafika az maradna olyan mint az elsö."
hogy érted miért maradna? mikor sokkal jobb lesz olyan gép kell hozzá ami még nem is létezik!
#159
OK.THX A FELVILAGOSITAST...szerintem többetérnérnk el ha a 2-dik rész csupa véres háboru lenne az emberiség és az alinek között.a grafika az maradna olyan mint az elsö.és tényleg vami brutális akcios horor gyilkolos játék lenne+ egy pár uj efekt dologgal.én most jelen pillanatban igy tudnám elképzelni a crysis 2-dik részét!

Qwerty4
#158
jav.:futja 😊

Hedic:
Most úgy gondolják, hogy 3 részbõl tudnák befejezni azt a "sztorit"...
De közbejöhet az is, hogy a 2. rész teljes bukás lesz és már nem foglakoznak 3. résszel, vagy az 1-nek se lesz megfelelõ eladása és befejezik a 2. résszel.Õk tudják.

Qwerty4

#157
há jovan de akkoris honnan tudják a mi kis crytekes játékkészitöink hogy 3 reszes lesz a crysis??már elöre eltervezték ez elsö részt amit kiadtak,meg annyira jol álnak a storyval hogy már a harmadik részt is készitenek miközben még a 2-dikat se kezdték el csinálni..már bocs de mekkora balfa*ok.

Qwerty4
#156
Úgy híresztelték.De sztem jobb lenne belefogniuk valami másba, csak ilyen szigetes játékokat tudnak csinálni, másra nem fussa a képzelõerejükbõl. 😊
Nekem a Crysisból igazán csak az idegen hajó tetszett, annak a résznek volt valami hangulata is.A többi pfff... 😞

Qwerty4

broman191
#155
A M O S T A N I tervek szerint.😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#154
most mért van az hogy a trilogia 2-dik része?? honnan tudjátok hogy három részes lesz?lehet hogy a 2-dik résszel befejezik.

#153
hm 2 évig tart lemásolni a far cry 2õt nemár!<#hehe><#hehe><#hehe><#hehe><#hehe>
broman191
#152
Nem is az a gond hogy nem tudod eladni...de már tényleg nem ér semmit annyi idõ múlva. Annak idején radeon 9600-zal toltam vagy 3 évig...és a mostani config volt mellette és boldogan futott minden...-.-'

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#151
én vettem egy x800pro-t, amivel majd 1.5 évig high-max környékén játszottam 😊 és utána is inkább az sm3 hiánya, mint a nyers erõ hiánya lett a gond ... 😞 (55ért vettem, 30ért adtam el. ma veszel egy 88gtx-et 80ért, 1 év mulva 40et nem kapsz érte...tényleg más idõk voltak)

Forza.

broman191
#150
Akkor linkeljek más oldalt ahol ugyenezt írják? lol...bár már linkeltem másikat-.-'

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

bertino
#149
ne linkelj gémszaros híreket.
0,0000000000000000000000000000001% az igazságtartalmuk, felesleges, télleg

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

broman191
#148

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#147
De akkor is jó pénzbe került egy olyan kari és nem is volt az mindenki gépében...bár azok más idõk voltak😞

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#146
doom megjelenés: julius
teszt készült: augusztus

Forza.

arty
#145
a doom3??? rosszul emlékszel.


melyik mostani konfigon megy átlag 50fps-t a crysis 1280/4xAA mellett ??? 😮

márpedig a 6800GT messze nem a csucskártya volt akkoriban ...

Forza.

broman191
#144
Doom3 gépigénye is nagy volt valamikor...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

grebber
#143
Crysis gépigénye tényleg nagyon nagy.
Az én gépemmel highon (very high biherral) 1280*102 2xaa sokszor a 15 fps-t látom.És még ugye nem is vagyok a havas pályánál mert ott ha nem akarok 10fpst akkor lekell mondanom élsimitásról tuti.

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#142
De a haverod gépe is lazán benne van az elõkelõ elsõ 5%-ban világviszonylatban 😊

Szal szvsz most van egy kis pénzgyûjtés konzolon, aztán meg lesz valami ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

broman191
#141
Nagy felbontásokban mindent felhúzva igen...de jól játszható ha nem veszed nagyra a felbontást és high felé nem húzod...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

lac coo
#140
Én meg tapasztalatból tudom, hogy egy Highend gépen is tud 5 fps-el futni, nagyon elgányolt motor ez, belefullad a saját részleteibe ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

broman191
#139
Most is van HW hozzá amivel rendesen megy...egyik haverom most újított gépet és nem High-end, annak ellenére simán megy neki 1024x768 High beállításokkal korrekt módon...2x2 giga ddr2, valami kisebb core 2 és egy középkategóriás vga...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64