9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #1929
    itt is televan épületharccal.
    XD

  • DarkSector
    #1928
    jah elnézést a rajongóktól a far cry 2-őt elfelejtettem, pedig az elég szorossan ide illik.
  • DarkSector
    #1927
    jah bocs lehet én nyomultam rossz játékkal, nekem eleve a szabadba kezdődött a játék, folytatva a havas résszel stb. ahol minden volt csak belső helyszin ami kevésbé.

    de nem kell meggyőznünk egymást, mert felesleges, izlés kérdése.
  • kifli
    #1926
    bf-be a harc általában kisebb településeken zajlik, nem kint a fák közt a jellemző.
  • DarkSector
    #1925
    amúgymeg tudtommal lesz a 2.részben is erdős dzsungeles téma, mert ugy tudom több idősikban fog játszódni a játék.
  • DarkSector
    #1924
    nem könnyű, hidd el.
    amit könnyű, azt a crysis-ban láttad már 3000ugyanolyan fa, csak győzze a pc-d.

    te akkor közelítsük meg úgy a dolgot, meik fps-el játszottál pl eddig a legtöbbet, ha van origi fps-ed akkor abból irj egy címet.
  • modelcar
    #1923
    Szerintem úgy lenne a 2 jó hogy az elején úgy kezdődne a történet h visszamennének a szigetre, ott valami "dolgot" találnának ami azt jelzi h jönnek a zufók , és az ufók célpontját később tudnák meg prophet-ék, kiderülne hogy New York. éppen indulnak a szigetről vissza a hadiszállásra, amikor űrhajókat jeleznének a műholdak....

  • arty
    #1922
    bfbc2-t nem emlitettem meg énse, hogy pusztuló városos, holott romos urbán hadviselés kiteszi a pályák felét, ahogyan az erdei kommandózás a maradékot

    cod7 dettó
    mohaa dettó
    stalker dettó
    avsp - ezt nemtom, nem birtam idegekkel. de az első pálya full lepukkant bázison játszódik - és a rengeteg kép, amit láttam, mind szűk belső téren készült. véletlen lenne?
    ofp - régi
    arma2 - itt is van város és van környezet is

    bioshockban és sinularityben talán egy fa sincs, nemhogy dzsungel :)

    egyébként a lerobbant város miért népszerű? könnyű megcsinálni a pályakészítőknek??
  • DarkSector
    #1921
    most a bc2 pl hogyhegyekben játszódik, nem vizparton és siima fák vannak nem pálmafák, nekem fullmind1.

    a természetes környezet nekem 1re megy.
  • DarkSector
    #1920
    kiforgatod a szavaimat, konkrét dzsungeles pálmafákkal nincs olyan sok, de nem is épületharc.

    2.pedig hogy a köztes állapot az köztes állapot.
  • arty
    #1919
    avp, mint dzsungelcím??? első pályát se birtam idegekkel, de nehéz elgondolni, hogy ez később kimegy a természetbe...

    megatöbbi, mert van 1-1 pálya?

    Singularity és a bioshock2 pedig már az abszurd dzsungeles kategoria :DDD

    esetleg a lego indiana jonest nem akartad még felirni a hosszu listádra? :D
  • DarkSector
    #1918
    jó ezek nem teljessen dzsungel, inkább növényzetes természetes környezetben játszódó cumók.

    de egyre megy részemről.
  • DarkSector
    #1917
    néhány cím, írhatnék többet, de nem akartam most a régebbi cimekbe belemenni mert nem lenne elég a hely.

    Sniper Ghost Warrior
    Bad Company 2
    Call Black Ops
    Medal of Honor
    Stalker
    Alien VS Predator
    Operation Flashpoint
    Arma 2

    köztes állapot:

    Singularity
    Bioshock 2

    és egyedül 2 cím van, ami betondzsungeles van ami szerintem igencsak jó cucc a Riddick és a F.E.A.R 2

    és majd most a Crysis 2
  • DarkSector
    #1916
    pontossan.
  • grebber
    #1915
    Deadly Dozen 2, Far Cry,Crysis :D H
  • Kandurex
    #1914
    far cry, crysis
  • Kandurex
    #1913
    cod4-5-6-7 jah, hát kérem, aki nem veszi észre, hogy a COD 1 óta nulla a színvonal, az magára vessen...mondjuk az R6vegas kurvára nem romos város,..a Mohaa, megint csak első rész után felejtős (egyébként VH környezet, nem modern). Army bár-akármi meg lehet, nem is ismerős.
  • arty
    #1912
    mondj már pár dzsungeles játékot plz :)
  • arty
    #1911
    de a vonatos pálya nagyonnagyon jó - a crysis legjobb része :) uncharted2-ben is van egy dzsungeles, vonatos pálya, azonnal a warhead ugrott be, amikor játszottam.

    (farcry1-ben meg a river volt a kedvenc, lám minden crytek játékban van emlékezetes ;) )

    romos város: cod4-5-6-7, armyoftwo1-2, mohaa, r6vegasok, grawok, kb az összes nemscifi tps, stb stb stb

    ere a dzsungelkirály fejleszők is idehozzák a játékuk folytatását :(((( mééééért?
  • Kandurex
    #1910
    Má'nemazé...de eddig inkább a dzsungel ment orrba - szájba, a romos város, pláne ismertebb nekem teljesen felüdülés lesz...
  • kifli
    #1909
    nem a vonat jó, hanem a dzsungel
  • arty
    #1908
    dzsungel >>> romos város

    ez utobbi minden második fps alapelyszíne :(((
  • DarkSector
    #1907
    megértelek, de vonat nem lesz sajna. Fasza részek lesznek, csak vonat nem.
  • kifli
    #1906
    most a warheadről tudok beszélni, mert simával rég játszottam. De ilyen rész ami ennyire megfog, nemhiszem hogy lesz. Olyan monumentálisan nagynak tűnt az egész, mikor bementünk a vonattal az erdőbe, elhalkult minden, köd, kidőlt fák, majd lezuhanó sziklák.

    2 helyen volt olyan érzésem hogy nabazdmeg, magamalászarok, az egyik itt az erdőben, a másik pedig mikor a földalatti bányába mentem. Volt egy rész ahol be volt szakadva a föld, és egy folyó folyt befele, ott a fényhatásoktól pisáltam be, és lent a bányában is, olyan árnyékok meg fények voltak, jól megcsinált texturákon, hogy így 3. végigjátszásra is megálltam nézegetni a dolgokat. Aztán, eszembe jutott, hogy a 2. részben egy nagy büdös, koszos városba megyünk...
  • DarkSector
    #1905
    nem is lehet olyan, de ezt már tisztáztuk. :)

    az első részben a grafika volt a lényeg hogy durva grafika legyen.

    most a játékélmény lesz a lényeg, lenne egy fasza példám is erre.
  • arty
    #1904
    meg a texturák se olyan élesek, ugye? :D

    felejtsétek már el a streamelt videok elemzését... értelmetlenség.
  • DarkSector
    #1903
    jah a tv-s dolog is lehet igaz, de sok haverom nyomja a pc-jét nagy lcd-tv-ken, és forditva, van olyan aki a konzolt nyomja egy kis monitoron.
    ez nem kifogás szeintem. egyszerüen amire én gondolok, egy olyan játék ezesetben crysis kell amiben egy izgalmas történet legyen, gondolom én.

    meghát valjuk be az első crysis-nak nem is volt tul nagy sikere, még eladásokban sem.
    pénz-pénz-pénz. tudod. :P
  • DarkSector
    #1902
    én néztem a beta-t, most leszámítva a graf illetve stilúsbeli eltéréseket, full ugyanaz mint mikor a sima Crysis-al játszottam online.
    nekem nem tűnt agyonscript-eltnek.

    a single-ben is szerintem annyi lesz amennyi kell a történetvezetéshez, ami ugye eléggé csorba volt az első részben. legalábbis szerintem.
    fizikára se láttam kivetnivalót, bár nem mindenre kiterjedő volt a beta.

    majd kiderül, de mint egy bizonyos játéknál is ugye megtörtént azért kellett úgy dönteniük akkoriban ahogy és azért nem lett gta szabadság, mert a törénetre épitettek és akkor nem tudnának ilyen módon akcioban tartani a játékosokat..

    minden embernek ugye nem tehetnek jót, nem akarom elkiabálni, de eddig nem láttam olyat ami engem eltántorítana a játék elől.
    bár nem vagyok nagy fps fan.
    amugy ez mindig is egy örök probléma lesz, ha túl nagy a szabadság nincs a játékos kicsit terelve, vagy lekötve a történettel ezesetben script-ekkel, akor unalmas is lehet a játék egy idő után.
    a cod-okkal sem éreztem hogy szar lenne , inkább rövidek. ott meg a multi lett a fontos, azért szarták le a single részt.
    itt viszont nem tehetik ezt meg, holott a crysis, még szerintem nem tett multiban semmit az asztalra. a beta izgisebb lett mint pl részemre a sima cry multi, de azért még van mit letennie.
  • RYO21
    #1901
    Van egy olyan érzésem, hogy a Crysis 2 is úgy el lesz baszva, mint a Call Of Duty-k, hogy az amerikai hülyegyerekek is tudjanak vele játszani a 107-es plazmatévé előtt. Szal egy agyonscriptelt, fizikátlan fost kapunk majd.
  • DarkSector
    #1900
    végülis ebben igazad van. izlés kérdése.
  • kifli
    #1899
    nem vagyok meggyőződve róla...
  • DarkSector
    #1898
    jah ilyenek igazán nem, de jobbak igen.
  • kifli
    #1897
    Ma végeztem a crysis warhedel megint, és azt sajnálom, hogy a 2. részben nem lesznek ilyenek:


    ez a rész annyirakurvajól néz ki, hogy beszarás :D
  • Smithwarden
    #1896
    Az pont a 3D miatt van.
    Mivel a szemuveg egyik felevel csak a kepkockak felet latja az ember, de a masik felet ugye a kamera nem tudja mutatni.
    Folyamatosnak akkor latnad ha te venned fel a szemuveget.
  • grebber
    #1895
    Hát pedig amikor először odaküldi a szemcsit akkor láthatóan belassul a game!
  • Smithwarden
    #1894
    Jol megneztem ujra es folyamatos, en nem latok szaggatast.
    Ahhoz kepest hogy ez valoszinu nem a vegleges verzio, egesz jol "ossze van dobva" eddig.
  • grebber
    #1893
    Ha jól megnézed a videót láthatod hogy nem is annyira folyamatos a kép :D
  • kifli
    #1892
    pedig a 3d tényleg nagyon sokat levesz az fps-ből. A nagyobb gépigényű játékok nem futtathatóak egy közepes vga-val 3d-ben. Régebbiek, elmennek egy 5770-en is talá (source engines játékok pl)
  • Smithwarden
    #1891
    Oke hogy belegondolok...csak abba nehezen gondolok bele hogy ezek szerint hogy tudjak megis megfelelo sebeseggel osszehozni a sok eves xboxra a Crysis 2 + 3D-t.
    Marpedig a linkelt videon mar ezt latjuk.
    Ezert nem vagyok meg most sem biztos ebbel a felezos fps dologban.
  • kifli
    #1890
    Szerintem meg a videoban lehet, hogy olyan tv-t használnak, ami a 2d képet 3d-re alakítja. Tehát nem a box hanem a tv csinálja. (Néztem már ilyen tv-n f1-et, annyira nem szar :))