CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

broman191
#88
Ilyen alapon a háromnegyed évi játéktermés ingyen lenne<#idiota>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#87
Hát nem csodálkoznék ha a Pro Street ingyen lenne<#nyes><#nyes><#nyes>Nem egy világmegváltó gém 😄
ON

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

broman191
#86
Nó komment<#pias><#ejnye1>

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#85
Deus Exet honnan veszed h veszteséges volt? nehéz elképzelni, ha hozzáveszem, h konzolra is kijött ...
és a Tomb Raider 5-6-ot honnan gondolod? csak mert a kritikák lehuzták, a név simán eladhatta ...

itt viszont keményen sz*r eladások vannak, emellett tudjuk h 20+ milla fölött volt csak a fejesztési költség, ehez vedd hozzá a marketinghadjárat árát és ossz+szorozz, mennyit kell eladni, h megtérüljön 😊

Forza.

broman191
#84
Ne nézz már hülyének, hogy csak azért mondom hogy lesz, mert van itt egy hónaponta 2 postos topik...😄
Sok játéknál volt már hogy veszteséges volt egy bizonyos rész és végül jött a 2./3. rész. Á la Deus Ex. A 2-tõl nem ájult el senki, de nemsoká itt a 3. Vagy a Tomb Raider széria 5.része/6.része teljes bukta volt, és azóta már jött van 2-3 új gam. Ennyit errõl. Akkor mondom én is hogy nem lesz, ha majd Cevat Yerli kijelenti hogy nem lesz. TÉK

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#83
felesleges, elszórandó vszeg nincs, különben ingyen lett volna a ProStreet 😉

Forza.

#82
Ki mondta nektek, hogy nincs az EA-nek pénze?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

arty
#81
érvek?

csak mert ez a topik van, attol még nemlesz 😄 egy játékot akkor folytatnak, ha lehet belõle pénzt KIVENNI.

egyelõre az elsõ rész deficites, mibõl gondolja bárki is szted az EA-nál, hogy majd egy második rész tarolna? ;-)

_esetleg_ egy full olcso, összehányt folytatást el tok képzelni, ami fillérekbõl összedobhat a meglévõ motorral+contentel egy feltörekvõ albán (olcsó!) csapat ... és valamennyit csak el lehetne belõle adni 😄

Forza.

broman191
#80
Lesz, hidd el-.-

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#79
Az aljnövényzetnél egy kicsivel lényegesebb lene egy optimalizáltab motor és egy kevésbé rémhülye,bugos ai nemdebár?😊))))

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

arty
#78
ugyse se lesz második rész 😄

Forza.

grebber
#77
Bárcsak ebben a 2. részben rágyurnának (remélem ezt most olvassa valamleiyk magyar érdekeltségû fejlesztõgárda tag is) a növényzet megjelenítésére is.
Mert a Crysis szép de csak a víz meg a pálmafák meg az azokon átszûrõdõ napfény.De sajnos ha már dzsungelbe vagy környékén játszodik javarésze azokra is kellett volna fordítani valami plussz idõt.Én biztos leszúrtam volna a növény designert vagy ki a tökömet ha ilyen növényzetet tett volna elém!

Next PC upgrade: 2022

arty
#76
jah, de olyankor a folytatás max videora(dvdre) jött ki 😊 itt meg nincs olyan ... (ill. régen volt h konzolra kihoztak, value kategoriába)

killer2: persze, azért amit nyujt korrekt. önmagában a gépigény nem elég a buktához, nem ez az elsõ game, ami kifekteti az aktuális gépeket ... pl. a dirt miért nem bukott? pedig az rétegjátékabb autos game, ez meg az übernépszerü fps kategoria 😞

Forza.

broman191
#75
utána*

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

broman191
#74
Nem néztem után az adatoknak, de összességében sokaknak nem tetszett, így azt írtam. De volt már példa bizonyára veszteséges sorozatokra.😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

KILLER2
#73
A Crysis-al a gépignye a baj. Mondjuk szerintem átlagban teljesen korrekt, mert ilyen látvány mellett meg lehet érteni, de manapság ez még sok. De hát megvan a fejlõdés ára, és szeritnem ez az engine azért erõsen a fejlõdés irányába mutat, bár azért ez sem tõkéletes, sõt....

Töltsük le az internetet!

arty
#72
broman191:
resevil1: bevétel 100milla, beker ár: 30milla
resevil2: bevétel 130milla, beker ár: 45milla
resevil3: bevétel 146milla, beker ár: nincs adat (de szvsz ez lehetett az eddigi legolcsobb, sajnos láttam ... 😞 )

Remélem látható, h szo nincs veszteségrõl 😉

Lac coo: index cikkben, hardwireden, kinti cikkek ... ezek sajnos az allitolagos eladasi adatok 😞

Mindenki: nyugi, nem ellendrukkolok! A demot 5x toltam végig, minden nehézségen. Mindezt egy 7600GT-n, 10-12fps mellett. Csak emiatt veszek majd egy értelmesebb VGA-t a pc-be, nameg persze a FarCry2 miatt, ezek érdekelnek nagyon, de nem jönnek xboxra. A gépigény is belejátszhatott a szörnyû eladásokba, ill. szvsz a cod4 is nagy konkurrencia volt, nameg a konzolok iszonyuan pörögnek idén! Minden rekord megdõlt...

Forza.

broman191
#71
Hmmm na és az is belejátszik a nem túl kiemelkedõ eladásokba hogy egy fullos gépen is elég gyalázatosan megy mindent maxra tolva. Én egyetértek azzal aki azért nem vette meg mert most még nem megy sok helyen jól...elõbb atomreaktor aztán a game.-.-

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

bertino
#70
egy techdemo nehezen lehet bukta... szerintem

mellesleg az EA marketingosztályának vezetõje ismerõsötök, hogy így tudjátok, hogy nem lesz folytatás ? 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

broman191
#69
Nem CoD4eztem, de a sok trailer meg gameplay és a demó után inkább esélyt sem adtam-.-
Crysis pedig végig van tolva a 2 legnehezebb fokon, és mind a 2 végigjátszást élveztem, minden alkalommal más volt az élmény, és hogy csak alap grafon tudtam játszogatni elfogadható sebességgel az sem gond, minden más kárpótolt^^

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#68
lehet szapulni a crysis-t, nekem például a CoD4 nem tetszett, semmi jo ötlet nincs benne a 2-höz képest... a crysisban ott a nano ruha, amiatt is lehet sokféle stilusban játszani, nekem néhol még x-akták filing is volt😄
meg az egész ahogy volt bejött... a második is jo lett, csak vigye el a gépem vmi alap grafon:S

broman191
#67
1.)Nézzük a Resident Evil filmeket pl...egyik sem volt kifejezetten közkedvelt és nyereséges, erre meg már a 3. résznél tart^^

2.)Az EA nem szenved pénzhiányban így sem, és idõvel az eladási index változhat valamit...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

lac coo
#66
Ezt hol olvastad ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

arty
#65
EA bukott ezen 30 millát dollárban mndjuk ...
miért is áldozna még 20at egy következõre?
ami mitõl lenne nyereséges, ha ez az elsõ nem lett?

érveket pls!

nem lesz tovább, bukta filmeket/játékokat nem szokás folytatni 😞

Forza.

broman191
#64
<#wow1>?
Lesz akkor is nyugi-.-

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#63
87ezer eladott példány mellett totális csõd a crysis. igy nem lesz folytatás...

Forza.

PrisonMan
#62
Hát jah, érkeznek majd a képek, a trailerek. Maaajd <#vigyor>

#61
õõ sztem kicsit korai még a topik. A sima Crysisba még mehetne sztem a 2 hírei.

fsgh
#60
Low és Medium között szalad vígan...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Prince of Máté
#59
Kevés hát, de ezt a Crysis topikban kéne megkérdezned.

#58
Állandóan azt hallom h a 7600GS kevés a játékhoz, szeretném megkérdezni hogy
jáccotta-e már valaki Gainward Bliss 7600GS 256MB GDDR3 PCX Golden Sample Goes Like Hell 500Mhz/1200Mhz
egész karis hûtõborda és gyári tuning ha igen megosztaná velem tapasztalatait.
(A kari 3.2Ghz-es sima P4-el és 1GB rammal van megtámogatva)
2.Érdemes ezt a fajta karit felhúzni vagy a teljesítményben nem számít?

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

Qwerty4
#57
Hadd maradjon, amikor megjelenik biztos fognak írni és már azelõtt is a rajongók.
Ez mindig is így volt.

Qwerty4

PyRex
#56
kb. ilyen erõvel meg lehetne nyitni a crysis 3 topicot is ^^

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Soldiers
#55
fölösleges ilyen hülyeségekre topikot nyitni minek 1 hét múlva már nem ír bele senki

Nem akartam én soha osztagot vezetni. 8 napja látom az embereimet, a testvéreimet, ahogy ölnek és megölik őket. 8 napja kívánom bárcsak véget érne. XBOX Live: Toiast26 HUN

tommyg
#54
jó így legyen

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

AntiHero
#53
Ne kezdjünk offolni, de azért ezt még beírom:
A Max Payne 3 már jövõre megjelenik?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

tommyg
#52
Miért nem lett harmadik rész?
Ez igen sok találgatásra ad okot. Egyesek szerint a játék nem volt elég sikeres, vagy csõdbe ment, amit igencsak kétlek, mivel mind 2001-ben és 2003-ban is a Max Payne-t az év játékának választották, arról nem is beszélve, hogy a Remedy már a következõ játékán dolgozik, aminek fõszereplõje szintén "beszélõ" névvel rendelkezik: Alan Wake (Payne: pain=fájdalom, Wake: awake=éber). Kifogytak a szereplõkbõl, ami elég nyomós érv, hiszen a második rész végére csak Max maradt életben. Mona pedig kétes, mivel Detective, és Hard-Boiled szinten Mona meghal, de Dead on Arrival szinten Mona túléli. Ezt vagy Easter Egg-nek, vagy eredeti befejezésnek tudhatjuk be, mivel Mona az elsõ rész végén is meghalt, mégis feltámadt a második részre.
Forrás

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

AntiHero
#51
Lesz na Rockstar csinálja. Keresrá a max payne 3 topikra😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

tommyg
#50
jó, így legyen én is azt szeretném

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

AntiHero
#49
Pedig lesz...

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

tommyg
#48
hát ja 😞

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#47
<#rinya>

Aláírás (max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#46
xD 😄D lol
tommyg
#45
nem lesz max payne 3

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#44
off

ide e

on

Aláírás (max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

#43
Pazmeg, már cod4 megint itt van... nincs elegetek belõle? Mármint abból, hogy úgy polírozzátok, mint a bohócot. Másik meg, hogy egyáltalán nem szar annyira a Crysis, igenis sok jó ötlet van benne. Ami egyedül elszomorít az a crytek hozzáállása. Ha jól emlékszem az volt írva a topik elején említett cikkben, hogy "az elsõdleges céljük a grafika magas szintû emelése". Pffff... azért ennyire nem techdemo mániás a világ, az is biztos...

Aláírás (max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

tommyg
#42
cod4be felhúzza az mp5-öt tárazás után, csak rátöltéskor nem de akkor nem is kell

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

Ability
#41
#38: Átírhatom a topik nevét, és szerintem sem rossz ötlet. Az új részre még legalább egy évet kell várni, addig pedig a másik téma kellõképpen lelankad majd. Egy év alatt szerintem a többség ki is fogja próbálni a játékot. Tehát amikor kijön majd a második rész, akkor már az elsõvel nem nagyon fognak foglalkozni a fórumozók, szerintem nem fognak keveredni a bizonyos részekhez tartozó kommentek. Minenkit az új rész fog érdekelni akkor. Az idõközben publikált pár videó, és az azokra érkezõ reakciók meg bõven elférnek ott is ... szerintem.
Bence94
#40
ezzel nem azt akartam mondani hogy minek nyitottál hanem hogy így praktikusabb lenne.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

AntiHero
#39
hajrá😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun