CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kopiati
#238
Hát tényleg egy semmit mondó teaser videó volt, de valószínûleg a tüntetõs bejátszások tovább erõsítik az idegenek felbukkanása által kiváltott Crysis-t... 😉

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

grebber
#237
Én is egy olyan VGA-t akarok venni legközelebb ami viszi a Crysis-t és a Warhead-et full max beállításokkal! Remélem új dx11-es ati vagy nvidia már bírni fogja!

Next PC upgrade: 2022

tnm
#236
arra akartam csak utalni, hogy a 2007-ben kiadott 1. rész egy mai még erõsnek számító gépen* se fut úgy, ahogy akarom. (azért alapból, ha egy 2007-es game-et rakok fel, akkor azzal kezdek, hogy mindent maxra állítok.)

ezek alapján mikor megjelenik, lehet csak az 500ezret értõ zsír új gépeken fog olyan beállításokkal folyamatosan mûködni, amelyeknél ki is jön a -várhatóan- felsõrendûbb grafika, meg fizika.
én meg nem fogok félmilliót gépre költeni. (nem csak egyszerre, de egy éven belül se)

<*Phenom 9650@2,8GHz, 4GB DDR2 800 MHz, 4850Toxic, külön hdd rendszernek és külön játékoknak, hogy még ott se tartsák fel egymást>

RoyalPredator
#235
Nemtudom megfigyeltétek e, de az egyik szilánkban egy jódarabig a budapesti sztrájkot mutatják. Gyurcsáyn a Crysisban OMG.

Ez amúgy Teaser, és azok ne szégyenkezzenek, akiknek nem megy very high-on, nem ebbõl áll az élet.

Remélem érdekesebb story lesz, ahol nyilvánvalóan ki kell használni a nanoruha képességeit, és leglaább mehetnénk csapattal.

&#12300;iREVOLUTION.EU&#12301;A Demokrácia selejt.

#234
Az 1-et sem tudod very high-on tolni? Na és? Mire ez a 2. rész kijön addig még sok cián lefolyik a Tiszán.
Lehet addigra tudsz egy vadi új bika gépet venni. Talán nyersz a kenón, vagy egyik nap találsz az utcán 500 ezer forintot... (na jó, ebbe ne éld bele magad <#idiota> ), szal csak arra akarok kilyukadni hogy addig még újíthatsz egy olyan gépet amin a 2. is akadásmentesen futhat a legjobb beállításokkal.

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.

tnm
#233
"ha meglátod a játékot futás közben valszeg szétfolysz a székben"

én sírni fogok. crysis egyet se tudom még very high beállításokkal natívba nyomni. pedig annyira nem gyenge a gépem. (vsync meg alapból kikapcsolva és élelmosás is csak 2x)

gondolkozom azon, hogy pár (mondjuk 3) évig nem játszom új játékokkal és utána minden évben a 3 évvel korábbiakat veszem meg. a játék ára is lemegy (sõt, meguntakat nagyon jó árban lehet majd kapni), hibák többségét kijavítják addigra és a játék szempontjából egy bika gép is vállalható pénzbõl összehozható.

mondjuk ez multiknál nem járható út 😄

KILLER2
#232
A mostani kis videóba szerintem nem érdemes belekötni, mert ezt szerintem tényleg csak arra csinálták, hogy ne csak szimplán kiírják, hogy Crysis 2 valami szép betûtípussal, hanem valami látványosabb módon kerüljön ki. Infót a játékról ez nem tartalmazott a játékról a nevén kívül szóval nem érdemes sokat nézegetni.
Én személy szerint remélem, hogy nem lesz az, mint anno az elsõ résznél, hogy mire kijön az amúgy is rövid játék, addigra már a felét láttuk a videókból.

Töltsük le az internetet!

extra sensory
#231
Nem tudom mért szidják a legtöbben ezt a kis Crysis 2 "trailert" hogy milyen semmitmondó meg fos meg ilyenek, amikor meg kijön a játék habzó pofával õrjöngenek a fórumokon hogy "azta ez odab*sz" meg "ez mekkora über király."
Talán várni kellene egy kicsit mire megérkeznek a többet mutató normálisabb trailerek is. Ez a kis montázs nem azt jelenti h xar lesz a stuff, hanem csak egyszerûen megmutattak belõle egy árnyalatnyit.
Ezt így tervezték el... késõbb egyre többet fognak róla mutatni és egyre többet lehet majd megtudni. Kezdetnek ez elég is, nyilván nem fognak már a legelején 25 perces ingame videót az arcodba tolni.

A cryengine 3 képességei elég meggyõzõek, és Yerli elmondása alapján teljes maximalizmusra törekszenek minden fronton, úgyhogy a grafikára biztos nem lehet majd panasz, ha meglátod a játékot futás közben valszeg szétfolysz a székben, a fizika is hozza minimum azt, ami az elsõ részben volt, de nyilván jobb is lesz, az MI szintén.

Úgyhogy nem kell itt elsõ trailer alapján következtetéseket levonni, mert senki sem a trailerrel fog játszani hanem a játékkal.

Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick

bertino
#230
fail

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

tnm
#229
nem trailer, teaser 😞

poppe
#228
milyen má ez a trailer... <#wow3><#wow3>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
lófasz

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Bokafix2
#227
Ha lesz nanosuit 2.0 akkor lesz exosuit 2.0 is, mert gondolom így lenne fair.

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

Kopiati
#226
Azért a történetre kíváncsi leszek, mert ha ott folytatódik ahol az 1 befejezõdött, akkor elég durr bele kezdése lesz a játéknak...

Meg talán ha már a cím Crysis 2 lehet NanoSuit 2.0 is...adjunk az idegen népségnek...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

grebber
#225
Solten
#224
<#vigyor>

Saor Alba

extra sensory
#223
FuLLHD-ban ez a játék a diafilmek történetében a legnagyobb mérföldkõ lesz.<#vigyor1>

Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick

Solten
#222
Wow, kivancsi leszek mivel tolhato full hd-ben... <#gonosz1>

Saor Alba

grebber
#221
Csak a pc-vel az a baj hogy nagyon sokféle konfigra kell "optimalizálni" a stuffot.Xbox meg ps3 ugye egy adott konfig azokra fényévekkel könyebb.
De bizakodó vagyok.Ha megint nemsikerül nekik max megint 1,5-2 év múlva fogom csak tolni max grafikán mint a Crysist!
Remélem jõvõre már tudom majd azt is futtatni maxon 😄

Next PC upgrade: 2022

SZilaJMaGGoT
#220
Jó, hogy szebb lesz, de nemártana ráfeküdniük a játék optimalizálására...

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

#219
Még jó... egy xbox-ban pl. közel sincs annyi kakaó, mint egy high end számítógépben. Egy xbox-ban pl. nem is intel hanem IBM architektúrájú processzor található egy 3 magos Power Pc Xenon. Másik h egy xbox-ban max. 512 mb memória van. Nyilván h PC-n ennek a sokszorosa és ennek megfelelõen a látványt is szebbé tudja tenni.
Csak kell hozzá egy nagyon atom vga majd, és nem árt egy HD felbontású monitor sem. (Azon sokkal szebb a kép, még alacsonyabb (1680x1050) felbontáson is, mint pl. egy nem HD-s monitoron ugyanebben a felbontásban. Ez tapasztalat.

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.

grebber
#218
Pc-n lesz a legszebb!

Meg a leggépigényesebb is <#eplus2>

Next PC upgrade: 2022

grebber
#217
Cevat Yerli: "A Crysis 2 totálisan kihasználja a PS3-at!"

Nem volt túl nagy meglepetés mikor az E3 0. napján a Crytek bejelentette: érkezõben a CryEngine 3-ra épülõ Crysis 2. Az alkotás mindig is ismert volt brutális gépigénye miatt, mely Cevat Yerli nemrégiben elhangzott mondatai alapján az új epizód esetében még kegyetlenebb lesz. Elmondta ugyanis, hogy egy, a Sony Playstation 3 rendszerén végzett tesztben a terhelési értékek csekkolása után kiderült, hogy a PS3 összes CPU-ja, a GPU és a memóriája is csúcson volt járatva...

info: Cybergen

Next PC upgrade: 2022

Kopiati
#216
De itt valami vírusról lehet szó mert az egyik felvillanó képen a Karantén felirat olvasható, míg az egyik feliratban valaki konstatálja, hogy nem érti, hogy maradt életben... kikockáztam...és amikor a szilánkokból összeáll a varázsszó akkor olyan mintha valami furcsa szerkezet lenne a felirat mögött....

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

kuzco007
#215
új igazolás😄😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

extra sensory
#214
Gordont? Gordon Freeman a parlamentben?!? Na de kéremszépen!<#idiota>

Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick

kuzco007
#213
azért az mennyire vicces már, hogy SÜNös tömegoszlatós, tüntetõs, mtv székház felgyújtós jelenetek is helyet kaptak a vidiben😄😄😄 ilyenek lesznek a Crysis 2ben?😄 érdekes lenne, ha az lenne a sztori, h budapesten játszódik és ilyen különleges katonákat vetnek be nanoruhával a tüntetõk ellen😄 a végén meg átállnak, elfoglalják a parlamentet, kiûzik gordont és..."You won"😄😄😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

ToCsEk
#212

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#211
link?

ToCsEk
#210
van egy teaser videó is már

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#209
ezé egy kb dátumot mondhattak volna...

#207
Crysis 2 bejelentve hivatalosan!

Itt az E3, itt az õrület! Jön a Crysis 2!

Egyelõre csak egy gyors hír: Az Electronic Arts bejelentette, hogy meghosszabbítja szerzõdését a Crytekkel, és kiadja a Crysis 2 nevû játékot. A Crysis 2 a Crytek saját multiplatform motorjával, a CryEngine 3-al készül majd Xbox360-ra, Playstation 3-ra és PC-re!

További részletek hamarosan!

-GSO

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

broman191
#206
Nem gond ha az lesz, úgyis felhúzzák a PC-s igények szerint...teljesen egyforma nem lesz. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

werkfilm
#205
95% hogy ugyanaz lesz, úgyis a konzolból fog a több pénz jönni ha az ea jól bereklámozza.

grebber
#204
Remélem majd hamarosan az új PC-s enginerõl is kapunk majd infókat.Mert nagyon remélem nem ez lesz a pc-s folytatásba ami a konzolosba.

Next PC upgrade: 2022

broman191
#203
A péjesen' szerintem is jobb valamivel. Viszont nem vágtam hanyat magam attól hogy milyen szép...a füst engem kicsit a FEAR elsõ részére emlékeztetett, a város kissé Unreal 3 engine fílinges (lehet ott szebb - PC-n·^). Mint Pc-s arc nem vártam sokat tõle, konzolon a konkurenciával felveszi a versenyt azt meg kell hagyni.😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

bertino
#202
nahát, konzolos prezentáció.

PS3 kinézet kicsit ûbereli az MS X360-ját.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#201
grebber
#200

Next PC upgrade: 2022

bertino
#199
mégis lesz...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#198
Egyetértek killer... A snipert én is nagyon hiányoltam belõle és a rendes sebzést is. Idegesítõ hogy 4szer 5ször kell fejbelõni mindenkit hogy kifeküdjön :\
grebber
#197
Az nem folytatás hanem a Crysis kiegészítõje nem 2. rész. A Warhead még ebben az évben jön a folytatásra a 2. részre még várni kell pár évet.

Next PC upgrade: 2022

ToCsEk
#196
az csak 1 kieg és nem a 2. rész lesz...

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#195
Crysis Warhead a neve a folytatásnak...irok mar vmit me elég lehangoltnak tünik ez a topik.

broman191
#194
Úgyhogy 200 méterrõl bedobsz egy csirkét a sárgáknak aztán amikor fekve röhögnek a repülõ csirke láttán akkor láthatatlanul elsomfordálsz mellettük😊))

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

KILLER2
#193
Ja xD

Töltsük le az internetet!

broman191
#192
Taktikafüggõ hogy hol használsz és mit😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

KILLER2
#191
Amúgy nekem is tetszik. Bár én még csak másodszorra tolom végig. Az alienek hajója nagyon szar, de a többi rész tetszik. Hangulatos kis (azaz marha nagy) játék. Nehezebb szinteken már tatktikázni is kell, meg bújkálni. Én az egyetlen amit hiányolok belõle, az az, hogy nagoyn keveset kell snipert használni, pedig én azt szeretem.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#190
Majd csinálok valami kiegészítõt, amivel odavágom a Crysis történetét xD

Töltsük le az internetet!

grebber
#189
Az engem nem zavar.4-ed szerre fogom végigvinni 😄

Next PC upgrade: 2022