CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bertino
#288
Best of Cryengine 2

állítólag.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

KILLER2
#287
Az nagyot ütne. Meg a gép ára is alá. De ha más nem low-on játszanék, de az nagyon fasza lenne. A tárgyak rombolása kicsit hiányzik a játékból. A házakat szét lehet kapni, de nagyot dobna az egészen, ha pl ha nem is szétlõni teljesen, de némileg rombolni lehetne pl a betontorlaszokat, házak faláról le lehetne lõni a vakolatot, ilyenek. Meg én abban bízom nagyon, hogy a második részben javítanak a fizikán (szerintem nagyon nem keltett reális hatást az elsõ részben, pl ahogy a tárgyak csúsztak a földön), megokosítják az ellenfeleket (bár sandboxban egy jól berendezett pályán lehet ahol van nekik sok jelzés, hogy fedezék meg ilyenek, így tudtommal egész jól viselkednek, de jó lenne egy kis önállóság is nekik, meg esetleg stratégiálhatnának) és végül pedig igenis mozogjanak a hullák és sérüljenek az emberek. Tudom, hogy beteg vagyok, de igenis ne csak fröcsögjön a vér, legyenek szép nagy sebek és én örülnék (bár a szülõk nem biztos, hogy jó szemmel néznék, mit mûvel a gyerekük), ha egy gránát vagy egy tár a SCARból, esetleg néhány lövés machine gunból tépkedje csak lefele a kezeket-lábakat-fejeket. Meg szeritnem nagyot ütne még, ha kihasználnák a nanoruha közelharci lehetõségeit. Kéne néhány kombó, változatosabb közelharci lehetõségek és lehetnének olyami mozdulatok is, mint pl amit a FEARban is láthattunk, hogy ha átugrunk egy korlátot, akkor mondjuk az egyik kezével támaszkodik, ilyesmik, mert így is szerintem a Crysiban láthattuk eddig messze a legszebb mozgást.
Na ezekbõl beletehetnének néhányat (minden úgysem lehetne, az már nagyon durván összetett lenne, így sem egyszerû egy ilyen játék technikailag). És köszönöm, ha valaki képes volt ezt idáig elolvasni 😄

Töltsük le az internetet!

Kopiati
#286
Én abban reménykedek, ha már városi környezet esélyes akkor végre át lehet majd robbantani magunkat a falakon... nagyon patent lenne így kommandózni 😊)

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

vérpocok
#285
régi konfigom: CPU - intel p4 2,4 ghz
RAM - 512 mb 667 mhz
VGA - 128 mb Sapphire radeon


új konfig: CPU - intel p4 2,8 ghz
RAM - 768 mb 800 mhz
VGA - 256 mb Ati HD 2400 pro


<#hawaii><#vigyor>

Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.

KILLER2
#284
Nekem az már volt az elsõ Crysis elõtt. Az most megy max közeli beállításokon, de a Crysis 2 nem hinném, hogy ugyanígy fog menni. Multihoz így is kevés az E6600am, még szarráhúzva is, 2.4 helyett 3.6 Ghz-en járatom. Nem tudom, hogy ez mennyire lesz elég a Crysis 2höz. A videokártya csak ellesz vele valahogy, GTX260 nem szar féle.

Töltsük le az internetet!

kuzco007
#283
már a gép fejlesztés bevan ütemezve😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#282
2. részhez való ramok <#hehe> tessék beszerezni. 😛

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.

KILLER2
#281
Cryengine még eddig úgysem látott várost, szóval baj nem lehet belõle. Meg azért ha ez nyílt téren fog játszódni, akkor azért az valamennyire új, mert olyan FPS azért nincs olyan sok, a legtöbb épületen belül játszódik kevés szabad térrel. De azért egy város változatosabb tud lenni jóval,mint egy erdõ, meg ott azért vannak emberek is (de fogják szeretni ezt a gépeink). Meg azért gondolom erdõs rész is lesz, mert azért mégiscsak az elõzõ rész ott játszódott, csak nem marad ki a folytatásból teljesen. Mindegy, igazából mindegy milyen helyszínek lesznek, a lényeg, hogy jó legyen.

Töltsük le az internetet!

bertino
#280
és fut majd gyökkettõvel.

de talán nem, ugye ? <#banplz>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

extra sensory
#279
A város az kevésbé egyhangú szted? Ház után ház, azután meg még több ház, azt annyi.
Én már unom a Crysis szigetvilágát is, meg a városi fps-eket is. Azokból is van már annyi mint a nyû.
Ezen a téren újat alkotni sajnos már nem nagyon lehet, már mindenféle környezetet felhasználtak: városok, trópusi sziget, víz alatti világ. épületbelsõkben játszódó fps-ek.
Akkor fantasy vagy épp sci-fi környezet... Úgyhogy mindegy már szinte, hogy milyen lesz a játéktér, csak a zúzós grafikában bízhatunk, hogy az majd kiemeli a játékot a nagyátlagból.

Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick

KILLER2
#278
Pedig egyhangú az. Nem azért, mert egyforma, hanem azért, mert az egész játék alatt egy erdõben sétálsz. Szerintem jót fog tenni a játéknak a városi környezet.

Töltsük le az internetet!

Bokafix2
#277
"...és egyéb sajátos atmoszférával bíró helyszínekkel enyhítenek a trópusi pályák egyhangúságán."

LoL... csili-vili gyönyörû szigetvilág, két fa nem néz ki ugyanúgy, változatosak a pályák is amennyire lehet erre ide is benyomják hogy egyhangú... már akinek, de biztos vok benne hogy ilyen helyekre a kedves cikkíró is szívesen elmenne nyaralni, de ehelyett valszeg csak a Balatonban áztatja a fürdõgatyáját.

Azzal viszont egyetértek hogy nem fog októberben kijönni... emlékezzünk a Stalkerre, az is mennyit csúszott mire megjelent... éveket. aki októberben jáccani akar vele az vásároljon idõgépet, mert elég necces h akkor kijön.

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

grebber
#276
Crysis 2 - Legkorábban jövõre érkezhet!!

Bár milliós rajongótábora türelmetlenül várja a Crysis folytatását, idén még nem pakolhatják a karácsonyfa alá.

A Crysis 2 bejelentése óta meglehetõsen nagy csend honol a projekt körül. Kaptunk ugyan egy nem túl informatív videócskát az E3 alkalmából, de ezzel aztán ki is fújt.

Annyit mindenesetre kikövetkeztethetünk a szilánkokra vetített jelenetekbõl, hogy a Crysis és a hazai fejlesztésû Crysis: Warhead eseményei után eszkalálódik a helyzet, s a krízis globális méreteket ölt. Vélhetõen civilekkel telezsúfolt városi környezettel, és egyéb, sajátos atmoszférával bíró helyszínekkel enyhítenek a trópusi pályák egyhangúságán. Ez a néhány mondat eddig kemény 0, azaz nulla információt tartalmazott, de nem is azért ragadtam billentyûzetet, mert unatkozom.

A PC, PS3 és X360 platformokra érkezõ, CryEngine 3 hajtotta Crysis 2 bejelentésekor nem hangzott el hivatalos dátum. Ennek ellenére az Amazon.co.uk 2009. október 30-ra datált premierrel számol. Mielõtt azonban örömtüzeket gyújtanátok, nem árt elgondolkodni a szituáció életszerûségén. Cirka három hónap lenne tehát hátra az ominózus pillanatig úgy, hogy egyetlen fránya kép, videó, vagy bármilyen használható információ napvilágot látott volna.

Ennyi idõ alatt megfelelõ hype generálása rengeteg pénzébe kerülne a kiadónak még akkor is, ha valóban olyan stádiumban lenne a fejlesztés, hogy képesek lennének tartani az idõpontot.
A józan ész sugallatainál azonban ezerszer meggyõzõbb az a szimpla kijelentés, ami a Crytek fórumán "hangzott el" egy, a közösség felügyeletével megbízott alkalmazott "szájából". Cry-McGinge szerint nem hogy október harmincadik napján, hanem az év folyamán késõbb sem jelenik meg a játék.

info: Gamestar

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#275
Ez nem pont paintbe készült? Az szokott ilyen szemetet hagyni a bevágott cuccok körül.

Töltsük le az internetet!

vérpocok
#274
Paint-tel jobbat csinálok.<#idiota>

Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.

Bokafix2
#273
Borítónak mehet. 😛P

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

KILLER2
#272
Nem tudom. Biztos jópofa, de egyrészt szemüveges vagyok és így nem lenne egyszerû használni 😊 Másrészt meg nem tartunk még ott, hogy valóban jó térhatást hozzunk így létre. Jól nézhet ki, de biztos nem tûnik valóságosnak és a szemet is fárasztja. Szívesen kipróbálnám egyszer, de én is max ingyé, pénzt már nem adnék érte.

Töltsük le az internetet!

extra sensory
#271
A 2. részt kipróbálnám egy ilyennel. Milyen durci lenne valódi 3D-s csirkéket halálra öklözni. <#idiota> Megfognád felvennéd és ott karattyolna a pofád elõtt 10 centire. <#hehe>

Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick

#270
Trackmania nagyon jópofa volt a piros-zöld szemüveggel..csak a szokásos illuzió romboló színelvesztõ hatás is ott volt...
bár ahogy látom,ez talán poláros megoldással dolgozik...
#269
Mocskosul gazdag hardcore gémereknek tuti találmány.

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.

grebber
#268
Ingyen kiprobálnám az tény de pénzt nem adnék ki érte.

Next PC upgrade: 2022

Shep
#267
Az igaz, de azért ha lenne rá lehetõség kipróbálnánk mindannyian, gondolom én.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

grebber
#266
Szemüveg 46 ezer ft monitor ami támogatja 83.000FT nem ér ennyi ez az egész 3D-s marhaság.

Next PC upgrade: 2022

Bokafix2
#265
De jó volna ha ez a szemüveg a crysis 2-höz is tökéletesen használható használható lenne. Lenne játékélmény rendesen. Bár a tesztek szerint nem minden gémhez jó egyformán.




Idézet a cikkbõl:


Elkapjuk a fejünket a repülõ tárgyak elõl

Mivel a 3D-s látvány illúzió, eléréséhez tulajdonképpen szemünket csapja be a hardver - a két szem felé gyorsan váltakozva eltérõ képeket vetít, melyeket a speciális szemüveg a lencse polaritásának fürge váltogatásával tesz élvezhetõvé -, lefényképezni nem lehet, csupán a cég marketinges illusztrációira hagyatkozhatunk.

Ezek nem hazudnak, valóban döbbenetesen jó, bár kissé papírból kivágott hatással rendelkezõ látványt nyújt a ketyere: a hirdetésekben a monitorból kiemelkedve látszódik a virtuális táj, a valóságban épp hogy befelé mélyük, mintha a monitor kávája ablakot nyitna rá - sõt, a képbõl "kiemelkedõ" részen a 3D-s objektumok sokszor nem is élesek, jó minõségre belül érdemes számítani. Vibrálást igazából nem tapasztaltunk, bár ha a játékos mozgatja a fejét, tapasztalhat némi káprázást, és az volt a benyomásunk, hogy a szemünk is hamarabb kifáradt a térhatású játék alatt. Ráadásul egy kicsit olyan érzés ezt használni, mintha napszemüvegben ülnénk a gép elõtt, a fényerõt és a kontrasztot ennek tükrében feljebb kell emelni a szokásosnál.

Teljes cikk

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

KILLER2
#264
Az a jó 😊

Töltsük le az internetet!

Black Ghost
#263
Semmi sértõdöttség nincs bennem és én sem akarok senkit megbántani.
Béke
KILLER2
#262
Picit túlreagálod, senki nem akart neked beszólni vagy megsérteni.

Töltsük le az internetet!

Black Ghost
#261
Majd legközelebb megkérdezem tõled hogy szabad e "ide betenni", bár lehet hogy nem mert te úgyis azt bírod.

De ugye a képeknek volt volt némi valóság alapja, én is csak több oldal után akadtam rá egy cáfolatra,
"A kiadott sajtólevél szerint a képek valóban Crysis felvételek, de nem a folytatásból származnak, hanem egy modding csomag pályáját láthattuk"
tehát tudom (már) hogy micsoda.

Utólagosan is elnézést kérek Mr.szagértõ úr, de tudja nekem csak napi 10-15 perc adatik meg hogy foglalkozzak a témával, így belefér egy kis baki.

Ellenben ha esetleg az autó alkatrész gyártásról (pl:futómû tervezés, nc-cnc gép programozás) lenne kérdésed, fordulj bátran hozzám én abban profi vagyok.
KILLER2
#260
Hát, van ilyen, mindenki várja már a játékot. Bár én személy szerint nem igazán vágyok túl sok képre vagy videóra. Nem volt jó, ami az elsõ résznél volt, hogy mire kijött a játék, már mindent tudtunk róla, minden egyes kis grafikai szarságot és a játék felét is láttuk már videókból.

Töltsük le az internetet!

grebber
#259
Tudja õ ezt jól hogy nem neki.De birom amikor ha találnak valami cumot amirõl aztse tudják micsoda jönnek ide betenni. Fõleg ha már voltak!

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#258
Kozco007 ezt nem neked írta.

Töltsük le az internetet!

#257
nem csak ezek a moddolt képek már voltak ezerszer

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

kuzco007
#256
jaj kis telhetetlen😄 talán Te fejleszted hogy tudod miaz és mi nem?XD

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

grebber
#255
Ez még mindig nem a Crysis 2!

Next PC upgrade: 2022

Black Ghost
#254
Most találtam pár képet


Black Ghost
#253
Basszus nem elég hogy elcseszem ráadásul volt már és nem is jó. <#falbav>
grebber
#252
Errõl beszélünk lentebb hogy ez fake köze nincs a Crysis 2-höz!

Next PC upgrade: 2022

Black Ghost
#251
Black Ghost
#250
http://www.youtube.com/v/Ax4VZwcWS8s&hl/flash]
KILLER2
#249
Mint azt már elõttem is írták, ennek semmi köze nincs a Crysis 2-höz. Ez egy renderelt videó, amit még a Crysis megjelenése elõtt adtak ki, de mint utólag látható, ahhoz sem volt sok köze, a játék még egy kezdetleges verziójának modelljei voltak benne (más kicsit a SCAR és a videó folytatásában látható nanoruha is teljesen máshogy néz ki, mint a végleges)

Töltsük le az internetet!

kuzco007
#248
nem semmi, jó lesz ez a játék, csak JÖJJÖN MÁÁÁR!!

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

samsung123
#247
Szinte érezetm hogy belefog valaki kötni... jó akkor helyesbítek a szûrõk használata is emberi mértékben legyen😊
DE az igaz hogy a 1680*1050 már már alapnak számítana...a monitorork miatt, de sajana ehhez tényleg nem elég egy középkatos gép...ezért nyomon én HDready tévén😊

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

tnm
#246
nekem az 1680*1050 is emberi felbontásnak számít olyankor, mikor 40ezertõl indulnak a 20-22"-os TFT-k (amiknél ez az alap felbontás).

grebber
#245
"a Crysis 1et egy középkategóriás gép emberi felbontásba viszi maxon"

Sajnos te nem vagy tisztában a max fogalmával. ( minden Very HIGH és mindkét szûrõ maximumon nvidia esetébe 16xQ élsimitás és 16 anizotrop szûrés)
GTX 295 már már csak csak tudja maxon vinni 1280*1024-be.

Next PC upgrade: 2022

samsung123
#244
Na. a Crysis 1et egy középkategóriás gép emberi felbontásba viszi maxon DE moddolt cfg már nem...amitõl tényleg kiadja a szépségét. Namost: elvileg a cryegine3 nem a lesz 2xbb mint elõdje azaz nem lesz akkor külöbség mint a Farcry és a mostani Crysis között, a lényege az uj motornak hogy multifunciós lesz azaz helyel közel bármit lehet belõle csinálni akár autós játékot kis tulzással...ráadásul konzol a cél ugyhogy max pécén fog szebben kinézni crysis2 az 1nél.

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

grebber
#243
LOL ez egy kb 2006-ban készített CGI animáció semmi köze nincs a Crysis 2 -höz!

Next PC upgrade: 2022

attila2323
#242
Nem tudom, látta-e már ezt valaki na ez oda**sz. Nemcsak a grafika, de az animáció is. Nem gondoltam ,hogy ilyen hamar lesz fent róla valami.

http://www.youtube.com/watch?v=Ax4VZwcWS8s

<#worship><#worship><#worship>

semmi

grebber
#241
Elvileg a GTX 295 megbirkozik vele 1280*1024-be. És ha a következõ széria annál erõsebb lesz akkor már azokon menni fog.Ez majd kiderül amint lesz az embereknek új ati vagy új nvidia!

Next PC upgrade: 2022

bertino
#240
legalábbis szerintem.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#239
kell egy kis idõ ahhoz, hogy olyan jöjjön.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!