CRYSIS 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Na ezekbõl beletehetnének néhányat (minden úgysem lehetne, az már nagyon durván összetett lenne, így sem egyszerû egy ilyen játék technikailag). És köszönöm, ha valaki képes volt ezt idáig elolvasni 😄
Töltsük le az internetet!
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
RAM - 512 mb 667 mhz
VGA - 128 mb Sapphire radeon
új konfig: CPU - intel p4 2,8 ghz
RAM - 768 mb 800 mhz
VGA - 256 mb Ati HD 2400 pro
Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.
Töltsük le az internetet!
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.
Töltsük le az internetet!
de talán nem, ugye ? <#banplz>#banplz>
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Én már unom a Crysis szigetvilágát is, meg a városi fps-eket is. Azokból is van már annyi mint a nyû.
Ezen a téren újat alkotni sajnos már nem nagyon lehet, már mindenféle környezetet felhasználtak: városok, trópusi sziget, víz alatti világ. épületbelsõkben játszódó fps-ek.
Akkor fantasy vagy épp sci-fi környezet... Úgyhogy mindegy már szinte, hogy milyen lesz a játéktér, csak a zúzós grafikában bízhatunk, hogy az majd kiemeli a játékot a nagyátlagból.
Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick
Töltsük le az internetet!
LoL... csili-vili gyönyörû szigetvilág, két fa nem néz ki ugyanúgy, változatosak a pályák is amennyire lehet erre ide is benyomják hogy egyhangú... már akinek, de biztos vok benne hogy ilyen helyekre a kedves cikkíró is szívesen elmenne nyaralni, de ehelyett valszeg csak a Balatonban áztatja a fürdõgatyáját.
Azzal viszont egyetértek hogy nem fog októberben kijönni... emlékezzünk a Stalkerre, az is mennyit csúszott mire megjelent... éveket. aki októberben jáccani akar vele az vásároljon idõgépet, mert elég necces h akkor kijön.
"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"
Bár milliós rajongótábora türelmetlenül várja a Crysis folytatását, idén még nem pakolhatják a karácsonyfa alá.
A Crysis 2 bejelentése óta meglehetõsen nagy csend honol a projekt körül. Kaptunk ugyan egy nem túl informatív videócskát az E3 alkalmából, de ezzel aztán ki is fújt.
Annyit mindenesetre kikövetkeztethetünk a szilánkokra vetített jelenetekbõl, hogy a Crysis és a hazai fejlesztésû Crysis: Warhead eseményei után eszkalálódik a helyzet, s a krízis globális méreteket ölt. Vélhetõen civilekkel telezsúfolt városi környezettel, és egyéb, sajátos atmoszférával bíró helyszínekkel enyhítenek a trópusi pályák egyhangúságán. Ez a néhány mondat eddig kemény 0, azaz nulla információt tartalmazott, de nem is azért ragadtam billentyûzetet, mert unatkozom.
A PC, PS3 és X360 platformokra érkezõ, CryEngine 3 hajtotta Crysis 2 bejelentésekor nem hangzott el hivatalos dátum. Ennek ellenére az Amazon.co.uk 2009. október 30-ra datált premierrel számol. Mielõtt azonban örömtüzeket gyújtanátok, nem árt elgondolkodni a szituáció életszerûségén. Cirka három hónap lenne tehát hátra az ominózus pillanatig úgy, hogy egyetlen fránya kép, videó, vagy bármilyen használható információ napvilágot látott volna.
Ennyi idõ alatt megfelelõ hype generálása rengeteg pénzébe kerülne a kiadónak még akkor is, ha valóban olyan stádiumban lenne a fejlesztés, hogy képesek lennének tartani az idõpontot.
A józan ész sugallatainál azonban ezerszer meggyõzõbb az a szimpla kijelentés, ami a Crytek fórumán "hangzott el" egy, a közösség felügyeletével megbízott alkalmazott "szájából". Cry-McGinge szerint nem hogy október harmincadik napján, hanem az év folyamán késõbb sem jelenik meg a játék.
info: Gamestar
Next PC upgrade: 2022
Töltsük le az internetet!
Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.
Töltsük le az internetet!
Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick
bár ahogy látom,ez talán poláros megoldással dolgozik...
Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Next PC upgrade: 2022
Idézet a cikkbõl:
Elkapjuk a fejünket a repülõ tárgyak elõl
Mivel a 3D-s látvány illúzió, eléréséhez tulajdonképpen szemünket csapja be a hardver - a két szem felé gyorsan váltakozva eltérõ képeket vetít, melyeket a speciális szemüveg a lencse polaritásának fürge váltogatásával tesz élvezhetõvé -, lefényképezni nem lehet, csupán a cég marketinges illusztrációira hagyatkozhatunk.
Ezek nem hazudnak, valóban döbbenetesen jó, bár kissé papírból kivágott hatással rendelkezõ látványt nyújt a ketyere: a hirdetésekben a monitorból kiemelkedve látszódik a virtuális táj, a valóságban épp hogy befelé mélyük, mintha a monitor kávája ablakot nyitna rá - sõt, a képbõl "kiemelkedõ" részen a 3D-s objektumok sokszor nem is élesek, jó minõségre belül érdemes számítani. Vibrálást igazából nem tapasztaltunk, bár ha a játékos mozgatja a fejét, tapasztalhat némi káprázást, és az volt a benyomásunk, hogy a szemünk is hamarabb kifáradt a térhatású játék alatt. Ráadásul egy kicsit olyan érzés ezt használni, mintha napszemüvegben ülnénk a gép elõtt, a fényerõt és a kontrasztot ennek tükrében feljebb kell emelni a szokásosnál.
Teljes cikk
"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"
De ugye a képeknek volt volt némi valóság alapja, én is csak több oldal után akadtam rá egy cáfolatra,
"A kiadott sajtólevél szerint a képek valóban Crysis felvételek, de nem a folytatásból származnak, hanem egy modding csomag pályáját láthattuk"
tehát tudom (már) hogy micsoda.
Utólagosan is elnézést kérek Mr.szagértõ úr, de tudja nekem csak napi 10-15 perc adatik meg hogy foglalkozzak a témával, így belefér egy kis baki.
Ellenben ha esetleg az autó alkatrész gyártásról (pl:futómû tervezés, nc-cnc gép programozás) lenne kérdésed, fordulj bátran hozzám én abban profi vagyok.
Töltsük le az internetet!
Next PC upgrade: 2022
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
Töltsük le az internetet!
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
DE az igaz hogy a 1680*1050 már már alapnak számítana...a monitorork miatt, de sajana ehhez tényleg nem elég egy középkatos gép...ezért nyomon én HDready tévén😊
HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014
Sajnos te nem vagy tisztában a max fogalmával. ( minden Very HIGH és mindkét szûrõ maximumon nvidia esetébe 16xQ élsimitás és 16 anizotrop szûrés)
GTX 295 már már csak csak tudja maxon vinni 1280*1024-be.
Next PC upgrade: 2022
HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014
Next PC upgrade: 2022
http://www.youtube.com/watch?v=Ax4VZwcWS8s
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
semmi
Next PC upgrade: 2022

