CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RoyalPredator
#338
Ha annyira büszkék a fizikára, miért hagyják hogy ijen szánalmasan essen össze az ellenség?

「iREVOLUTION.EU」A Demokrácia selejt.

JohnnyNapalm
#337
nézd meg és rájössz

vérpocok
#336
Akkor mi ebben olyan állat?

Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.

JohnnyNapalm
#335
ez pedig csak az engine bemutatása

morphologu
#334
crysis 2
ez már inkább úgy néz ki.

Asrock A785GMH/128M, Phenom2 x2 550/x4 B50 3Gb DDR2,Sapphire HD 5770 Chieftec 450Watt LG W1952TE

JohnnyNapalm
#333
és szerintetek mit jelent az hogy UNOFFICIAL????!!<#wow3>
nem hivatalos, ezt egy rajongó készítette<#merges2>

morphologu
#332
Hát ez tisztára mint az elsõ rész, úgy néz ki.

Asrock A785GMH/128M, Phenom2 x2 550/x4 B50 3Gb DDR2,Sapphire HD 5770 Chieftec 450Watt LG W1952TE

#331
Csak én nem veszek észre különösebb grafikai fejlõdést? <#confused>

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.

JohnnyNapalm
#330
ezt láttam régebben, ez nagyon álat<#eljen>

grebber
#329

Next PC upgrade: 2022

Bokafix2
#328
De. Nokia mobilokra már kijött...<#fogmosas>

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

JohnnyNapalm
#327
még semmire és 2009ben nem is fog

pelezinho
#326
hali
egy olyan kérdésem lenne h a crysis 2 kijött már xboxra?

grebber
#325
KILLER2
#324
Nem azé', de nekem jobban bejött az elõzõ nanosuit háta. A többi meg ugyanolyan, amint nézem.

Töltsük le az internetet!

grebber
#323
Ez volt az a nagy 20.-ai info?? Elég gyér.

Next PC upgrade: 2022

STREEX
#322
Gc 2009 nanosuit trailer
(sokat nem kell várni tõle)

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

kuzco007
#321
nagyon szép😊

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

JohnnyNapalm
#320
én nagyon remélem hogy nem fogják semmivel agyonütni a játék hangulatát
komolyan mondom én akkor örülnék a legjobban ha semmin nem változtatnának, csak folytatnák a történetet tovább

grebber
#319

Next PC upgrade: 2022

#318
értem köszi szépen
KILLER2
#317
Ahogy épületet foglalsz vagy ölsz, pontokat kapsz. Ezekbõl a pontokból tudsz játék közben fegyvereket és jármûveket venni a megfelelõ épületekben.

Töltsük le az internetet!

#316
sziasztok bocsi hogy nem idevág a kérdés de a Crysis wars al ha játszottatok már akkor seígtség kellene.A hatalmi harcban a neten csak két jármûvet lehet használlni a többit nem,azt írják az Angolok hogy unlockoljam a gépeket de azt nem írják hogyan.Ti nem e tudnátok esetleg elõre is köszi ha igen
grebber
#315
Hm remélem nem csak a bla bla fog menni hanem valamicske ingame anyagot is mutatnak majd.

Next PC upgrade: 2022

Prince23
#314
grebber
#313
After our recent demonstration at SIGGRAPH 09, Crytek are also bringing CryENGINE3 and a selection of liveshows to GDC Europe in Cologne on August 17th-19th.

Next PC upgrade: 2022

Jaffa 2843
#312
tetszetõs.. ha nem mutatnák meg akkor sztem senki nem venné észre 😄
ha nem eszik sokat akkor oké, de nem eget rengetõ újítás 😊
várjuk a többi videot is majd 😊😊

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

bertino
#311

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

KILLER2
#310
A fegyver csúnya, a többi szép szerintem. Tuti, hogy valami sufni szar textúrát kaptak.

Töltsük le az internetet!

grebber
#309
Erre lehet számítani a városos részeknél majd meglátod!

Next PC upgrade: 2022

#308
csak kár ,hogy az a 2 kép egyszerûen ocsmány

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

grebber
#307
53,54-es képek akár lehetnének a Crysis 2bõl is!

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#306
Lehet, hogy én játszok túl népes szerveren (noobhunters TIA), de mióta 1680x1050ben játszom, hiába van low-on a játék, ha átlagban hozza is a 30-40 FPSt, néha (tûzharc közben, szóval pont a legjobbkor) leesik 20-25re, ami meg kevés multihoz.

Töltsük le az internetet!

vérpocok
#305
Én is sokszor végigjáccottam, de újabban már csak a csirkés pályákat veszem elõ.
Majd próbáld ki ezt: láthatatlan módban kapj fel egy csirkét és vidd a koreai katona orra elé utána vágd hozzá. Elég furcsán néznek.
Sokszor fegyvert nem is szoktam használni hanem csirkéket vagdosok hozzájuk. Jó móka.
Egyébként õk is elég durván bánnak velük, mert miközben engem próbálnak eltalálni nem egyszer lelövik õket is.
Volt olyan is hogy az egyik tábor hátsó részében találtam pár csirkét amit még fel tudtam volna használni, de egy harckocsiban álló katona észrevett és a kocsira szerelt gépágyúval elkezdett rám lõni, és úgy sikerült neki hogy az összes csirkémet megmakkantotta. <#szomoru1>
Mind1 remélem a második részt is telenyomják csirkékkel. Anélkül unalmas lenne jáccani. <#idiota>

Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.

Jaffa 2843
#304
nemértem mi a bajod vele akkor. nekem pedig megy f@szán

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

KILLER2
#303
3,2 Ghz-re húzott C2D E6600

Töltsük le az internetet!

Jaffa 2843
#302
milyen proci, hogy kevés hozzá?

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

KILLER2
#301
Én már jó ideje nem játszottam egyjátékosban egyik Crysisal sem, a Warst viszont kb minden második este játszom. Csak sajna ott a procim miatt elég kevés az FPS. Az egyjátékost viszi majdnem maxon (very high vagy modosított very high cfg csak AA meg egyebek nélkül) minden gond nélkül, de a multiban már sok a procinak 20-30 játékos.

Töltsük le az internetet!

Jaffa 2843
#300
alap crysist végig toltam 3x a wh-t meg 2x
de minden héten van egy-két olyan nap amikor egy-egy mapot végigjátszok valamelyikböl 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

KILLER2
#299
Ja, ha hosszabbra csinálják, akkor simán übereli az elsõ részt. Így is jobb volt, csak sajna amikor megvettem, 3 nap alatt 2x játszottam végig, szóval tényleg nagyon rövid.

Töltsük le az internetet!

Jaffa 2843
#298
egy nagyon jol sikerült kiegészitõ 😊
dobhattak volna hozzá még pár óra játékot

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

KILLER2
#297
Ja, után, a Warhead csak egy kiegészítõ volt.

Töltsük le az internetet!

bertino
#296
után

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#295
hi!a Crysis 2 alatt azt értitek ami a Warhead után fog megjelenni? Vagy a Warhead ról van szó? thx a helpet
#294
Intel Core I9 logo ott fog figyelni betöltéskor az tuti. :p

kuzco007
#293
naggyon zsííír, ehhez már kölhet vas keményen😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

The Protector
#292
ezesetben nagyon szép.
Ennyi.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

KILLER2
#291
Ugye tudod, hogy KURVa konzolra nem készült soha CryEngine 2 és a Crysis 2 alatt CryEngine 3 lesz? Azért mielõtt ilyeneket írsz tájékozódhatnál picit. Szóval ezek a képek a MOSTANI Crysis-al készültek és szerintem nagyon jól néznek ki.

Töltsük le az internetet!

The Protector
#290
Hát ez kvaszar.
Olyan mintha cell shaded lenne.Tiszta rajzfilmszerá.Gatyi.Köszönhetõ a KURVa konzoloknak.Szopják le a faszomat.

REmélem ezek fake cry1-el készítette fotósoppolt képek.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

bertino
#289
mondjuk ez már megjelenítés.

<#zavart1><#zavart1><#zavart1>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!