9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Akranor
    #2129
    Pedig nincs igazad,de tény Brutál látványhoz (Dx11 Very High AA) el fog kelleni egy SLI vagy Cross konfig. Medium felbontáshoz ami kb. = konzol (így is káprázatos vizualitást ad majd ) egy vga is kiszolgálja majd ez 100%.
  • RYO21
    #2128
    Jah és azt elfelejtettem írni, hogy optimizálatlan lesz.
  • Prince23
    #2127
    És milyen igaz(nak) -tűnik
  • strebacom
    #2126
  • RYO21
    #2125
    Az én jóslatom a Crysis 2-vel kapcsolatban:

    - 25-én demó, jönnek majd a fanboyok, hogy mien fasza.
    - Megjelenés előtt 2 héttel jön a PS3 demó, és azt mondják, hogy sajnos PC-re nemsikerült megcsinálni, inkább koncentrálnak a végleges optimizációjára.
    - 2 nappal a megjelenés előtt már lesz boxos release.
    - Megjelenik a játék, az összes PC-s bosszúból letölti. A játék tele van bugokkal, lassú, fagy mindenszar baja van. Ésmég csúnya is. A gépemen minimum grafikán akadozni fog. Pedig a Crysis 1 highon futott. Jönnek a konzol fanboyok, hogy háhá, nekik nem akadozik.
    - 2 héttel a megjelenés után dobnak egy patchet PC-re, ami szinte semmit se csinál
    - 1 hónappal a megjelenés után bejelentik az első DLC-t, ami megintcsak konzol only lesz.
    - Fél évvel a megjelenés után bejelentik a Crysis 3at, ami Xbox exklúzív
    - Később kiderül, hogy lesz PS3 verzió is.

    Nos pár hónap múlva majd visszanézek erre a kommentre, hogy mi is teljesült ebből.
  • kifli
    #2124
    azért codmultihoz nem hasonlítanám, szerintem egészen más stílus, kocsik rugdosás+nanosuti...
  • DarkSector
    #2123
    1 ugra-bugra a többi játék is.
    2 nem benchmark, ha a crysis 2-re értetted.
  • shaddam
    #2122
    Ugra-bugra összevissza lövök codmulti fíling.Mondjuk egy bencsmarktól mát nem várok.
  • bigatti
    #2121
    Kösz. Nem találtam azt a topikot. Próbáltam 32-vel is, ugyanez van. Majdnem biztos vagyok hogy azért mert nincs a segge alatt háló. De átmegyek a másik topikba. bocs az offolásért itt.
  • RYO21
    #2120
    Legalább kaptunk egy jó trailert.
  • kifli
    #2119
    van warhead topik, amúgy próbáld 32 bites exe-vel indítani 64-es helyett...
  • bigatti
    #2118
    Tudtok-e...
  • DarkSector
    #2117
    oké de ez mind nem lesz a demoban benne. :_)

    amúgy a béta is kb ilyen volt csak abban a becsúszás tudtommal nem volt benne.
  • lolSL
    #2116


    shoppolt trailer lol
  • DarkSector
    #2115
    konzolon tutira nem fog szaggatni.
    pc-n meg nem lessz akkora igénye mint az elsőnek.
  • bigatti
    #2114
    Crysis Warhead azt csinája Windows7 64 bitesen, hogy látszólag elindul, logók megvannak, majd zenél és egy elektronikus hadi térképet lehet nézegetni és nem hozza be a játék menüt, nem reagál semmilyen gombra. Patch rajta van, konzol feljön. Ott egy netes stringet jelez inkorrekt parancsnak. Patch rajta van, hálózat viszont nincs mögötte. Gondolom ez utóbbi a baja. Tudok-e megoldást?
  • arty
    #2113
    a crysis1 demoja se volt hosszu, de vagy 5x végigtoltam, egyre nehezebb fokozatokon :) és megtudtam, hogy jó lövölde (fizika, AI, ragdoll, jó-hatékony fegyverek), hogy nagyon szép és hogy elfut a gépemen (aztán persze a későbbi pályák már szaggattak, mint a sz*r)

    erre egy multi demo egy szinglijéért várt játékhoz?? és mindeössze egy platformra?????????????? ebből mit fogok megtudni?? semmit :(
  • DarkSector
    #2112
    Jó megértelek.
    Ha a demot tekintem az egy rakás "fos". Legalábbis annyira nem nagy szám hogy rávágjam, tuti vétel.
    Túl keveset mutat.

    Egy semmitmondó pálya, sok hiba mondjuk nincs benne, mármint bug.

    De a beta-t tekintve nem venném meg. én egy single demo-ra adnák no az már döntő érv lehetne.

    Mint a Castlevania demoja kibaszott szép, de rövid semmitmondó volt.
    Csak azért fogom később beszerezni egy végigjátszás erejéig mert a többiek akik végignyomták jókat írtak róla.

    A crysis 2 demo beta nem rossz nincs benne hiba, bug. Csak éppen megvásárláshoz kevés.
    Inkább az a tudat hogy a single milyen a videókban az többet nyom a latba.
  • arty
    #2111
    demo nélkül hogy döntse el egy ps3/pc tulaj, hogy megvegye-e?
    hogy fosport lett-e a ps3 verzio? hogy fut-e a gépén?

    az MS azt szeretné, ha az ő gépükre venné meg a legtöbb gamer - minden eladott példány nekik is bevétel. nyilván ebből a remélt bevételből hajlandóak voltak valamennyit "kockáztatni".

    én mindenesetre nem szeretem az exkluziv demokat, nem látom értelmüket a szivatáson túl
  • DarkSector
    #2110
    az szép összeg.
    de csak így önmagába kimondva.

    most nézzük a nagyobb címeket amik nem szépek ennyire és DARABSZÁMRA 1-2 HÉT alatt fogy 2000000. :)
  • DarkSector
    #2109
    tényleg egy demo annyira nagy szám.
    erre volt idejük, amúgyse nagy dolog a beta demo-t dobják majd ki csak publikusra.
    nem fogsz semmit veszíteni vele nyugi.
  • grebber
    #2108
    Pedig csak a "grafika" már a kiadás előtt hozott nekik 2 millió dodót!
  • RYO21
    #2107
    A jó büdös kurva anyjukat!!!
  • DarkSector
    #2106
    Vagy egyszerűen rájöttek hogy változtatni kell mert a CSAK grafika nem hoz bevételt.
    De lehet naívan gondolkodom.
    Az ms csak annyibol került képbe hogy multiplatform lesz és oda jön elsőnek vagy egyszerre mind1. Szerintem itt semilyen kisajátításról nincs szó legtöbb esetben fordítva van a fejlesztők kuncsorognak át hogy nagyobb célközönséget lefedjenek.

    Ez olyan mint a reklám, akinek terméke van az megy reklámozni.
    De ezt max ők 2-en tudják csak mohamed meg a hegy.
  • DarkSector
    #2105
    ebben egyetértek.
    és igen az amcsi filmekkel én is lassan úgy leszek mint a magyar filmekkel.
  • arty
    #2104
    az MS nem pisztolyt nyomott a fejükhöz, hanem max némi kápét. elfogadták, mert vagy rászorulnak vagy csak gerinctelenek :)
  • arty
    #2103
    "5 perc után 99% biztossággal megsaccolod, hogy az egy francia, olasz, amerikai, német vagy éppen kínai film"

    és sokszor örülök is neki, hogy nem a szokásos, UNALMAS egykaptafa amerikai látványvilágot kapom ;) (mert igen, tényleg szinte azonnal látni egy filmről, hogy kb hol készült)
  • DarkSector
    #2102
    :)
  • grebber
    #2101
    Valahonnan kell a bevétel ha nem veszi a szarjukat senki!
  • lolSL
    #2100
    ők adták el a lelküket
  • bertino
    #2099
    microsoftot kell fejbeverni, nem oket.
  • lolSL
    #2098
    Crytek has revealed that a multiplayer demo for Crysis 2 will arrive on January 25! Ah, but it's only for the Xbox 360 version of the game. No demo has been announced for the PC or PS3 platforms.


    verje már fejbe vki ezeket a török köcsögöket
  • Muttley
    #2097
    ja, csak a Crysisból ne legyen film :)
    már a játékok közül is B kategóriába csúszik az, amelyiknél nem áll a háttérben, valami 7 főbűnnel kapcsolatos érzelmeket érintő story, látvány, hang HÁÁÁÁÁÁÁT MÉG EGY filmben. viszont pont ezéééé bukás a legtöbb filmes játékadaptáció, meeee olyan disszonáns, semmilyen, röhejes stb. amikor kedvenc FPS/ TPS karakterem azonkívül, hogy szövevényes (a játékban) szálon felkutatja a rossz fiúkat, azon kívül amerikai módra szövődik a szerelmi szál, a fő karakter már húsvér ember, mindenkiből egyéni tetszést/ nem tetszést kiváltva, kicsit szerencsevadász lesz, kicsit a legjobb nőkkel hozza össze őket a sors, kicsit gazdag is lesz a végén, kicsit f.sza autói, ingatlanjai is vannak stb.-stb. ez mááá így viszont játékadaptációból gáááááááz ;)

    #2092: Darksector érti ;) ám'tom neked annyira megfogni, meee nem vagyok filmes
    a helyszínek, hangok, képek, a kameratechnika, fények, utómunkák stb.
    nehéz megfogni, olyan ez kb, mintha mikor belecsöppensz egy film kellős közepébe, fogalmad nincs mi az, de 5 perc után 99% biztossággal megsaccolod, hogy az egy francia, olasz, amerikai, német vagy éppen kínai film
    egyszerűen "érzed" ;)
  • DarkSector
    #2096
    hát jah, azért irtam énis hogy ha erre a konkrét story-ra tették volna. :)
  • vérpocok
    #2095
    Ha már film, csak a Crysisból ne csináljanak, mert köztudott hogy a játékadaptációk full gagyira sikerednek az esetek 90%-ban.
    Aki pl. a Doom-ot rendezte sztem egy percet nem játszott a játékkal (kék színű BFG lövedék) és ahol a BFG Bio Force Gun... kemény. :D
    Történetről ne is beszéljünk. A Far Cry pedig Kanadában(!!!) játszódik. Röhej...

    Kéne egy olyan rendező aki csak játékokból készít filmeket és kurva jó érzékkel visszaadná a játék fílingjét és sztoriját.
  • arty
    #2094
    vagy épp a látványra fekszenek rá és egy "lelketlen" látványfilm lesz belőle... :(
  • DarkSector
    #2093


    bár értem Muttley-t, mert szerinte is jó a story ahogy értettem a szavaiból csak arra gondol szerintem ha több pénzből csinálják a látvány részét nagyobb lehetett volna a prestige.
  • arty
    #2092
    szerintem is kurva jó film
    szinészi játék?? :D feltűnt, hogy az érzelmek tiltottak voltak??????
    baromira nem B muvi, 20 millából készült és a kivitelezés perfekt, mátrix-folytatásokat alázók a harcok (nem minden a csillogó CGI, sőt)
  • arty
    #2091
    "Ha Havonta 1-1 kiadó kiadná az aktuális témáját, akkor lenne is rá esély hogy megint olyan igényes és élvezetes művek születnek mint anno."

    Jah, lenne 12játék egy évben, abból bejönne kb 3-4 - és ezzel kéne ellennem egész évben. "Dejólenne" :D

    (Egyébként anno is jött havi 10.)
  • Magiszter
    #2090
    Március / Április akarok VGA-t venni, szóval nekem ráér :D