9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Magiszter
    #2329
    Bakker!

    Március 25-ig be kell szereznem egy olyan VGA-t amin legalább HIGH-ban tudom futtatni ezt a csodát. A látványvilága az nagyon ott van, a videó alapján. A története remélem legalább olyan izgalmas lesz, mint amennyire látványosnak ígérkezik a játék :)
  • Doom 4
    #2328
  • Prince23
    #2327
  • lolSL
    #2326
    crysis wars multiplayerben megy az auto aim vele úgyhogy megéri azzal játszani :)
  • Magiszter
    #2325
    Nem tudom ki próbálta a Crysis-t minimumon játszani. Aztán nézte meg High/Very High beállításon. Mintha nem is ugyanaz a játék volna. Remélem azért itt nem lesz ekkora különbség a kettő között.

    Szóval ha 40k-ért veszel gépet azon pont úgy fog kinézni mintha 2000-ben adták volna ki, korhű grafikával. :)

    Amúgy nekem egyedül a VGA-m ami pontosan megfelel a minimumnak (A többi pont a duplája :D)

    Érdekes pont: "Microsoft Xbox360 Controller für Windows"
    Ki az az elvetemült vadállat, aki egy FPS-t, PC-n, kontrellerrel játszik? xD
  • lolSL
    #2324
    azért nem olyan vészes ez.. kb 40k lehet egy ilyen gép, akkor gondolom egy elmúlt 1-1.5 évben vett 100-150 ezer közötti 'átlag' játékra szánt gépen jól el fog futni.
  • Magiszter
    #2323
    Ha ez a minimum akkor nem csoda hogy nem mertek ajánlottat írni :D
    Már ez is eléggé "elrettentő". Remélem viszont hogy ez az jelenti, hamarosan kapunk demo-t is PC-re. Hisz a puding próbája az evés. :)
  • RYO21
    #2322
    Épp hogy a minimumot megütöm a 3850-essel.
  • gduck
    #2321
    Csak ezt írták:

    "Systemvoraussetzungen für die PC-Version
    • Internetverbindung für die Installation des Spiels und um online zu spielen
    • OS: XP/Vista/Windows 7
    • CPU: Intel Core 2 Duo mit 2Ghz, AMD Athlon 64 x2 2Ghz, oder besser
    • 2 GB RAM
    • HDD: 9 GB
    • DVD ROM: 8x
    • GPU: NVidia 8800GT 512Mb RAM, ATI 3850HD 512Mb RAM, oder besser
    • Audio: DirectX 9.0c-fähig
    • Keyboard, Mouse o. Microsoft Xbox360 Controller für Windows"
  • Prince23
    #2320
    eddig csak minimum gépigény van, hivatalosan

    biztos majd jön sorba a többi XD
  • DarkSector
    #2319
    Én a grafika leszarozásával megvárom míg saját szememmel látom a játékot.
  • Magiszter
    #2318
    Bemásolnátok az összes gépigényt? (minimum,ajánlott,erősen ajánlott xD )Melóban le van tiltva a Fészbuk. :(
  • RYO21
    #2317
    Ez nagyonnagy gépigény. Ahhoz képest, h milyen szar a grafika, én sokkal kisseb gépigényre számítottam. Radeon kártyákon nem is fog futni?
  • janihunk
    #2316
    És megint a vidkarim kicsi. Am én minimum 3gb ramra számítottam amd nél pedig x3 mas procira.
  • gduck
    #2315
    Megvan, INNEN szedték az infót

    Hááát, azért nem kis minimum, ajánlottra is kíváncsi lennék...
  • Prince23
    #2314
    a megújult vg24/7-en
  • gduck
    #2313
    Ezt hol olvastad? Tudtommal még nincs hivatalos gépigény!
  • Prince23
    #2312
    Amúgy ez a minimum gépigény XD
  • lolSL
    #2311
    szóval ezen már elfut 1024 lowon kicsit akadva
    jó lesz
  • Prince23
    #2310
    Nem tudom mit kell félni a pc gépigénytől, én már mondtam régebben, hogy nem lesz nagy, mivel készül konzolra is:D Dx11-et nem kommentálom:d

    AJÁNLOTT Gépigény

    And the “system requirements” are:

    Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2 2GHz or better
    Nvidia 8800 GT or higher
    2 GB RAM
    Windows XP/Vista/7
    9 GB free hard disk space
    Internet connection
  • arty
    #2309
    ódekár, én titkon reméltem, hogy gtx580 exkluziv lesz :( (se atin, se kisebb nvidián el se indul)
  • RYO21
    #2308
    Amúgy a fizikáról van már valamit infó? Mert a videókban egyfolytában csak a konzolos verziók grafikáját emlegetik.
  • Magiszter
    #2307
    Akkor venni fogok még 1 gigát legalább, majd a VGA mellé. Mivel mint írtam viszonylag új a Win7, tehát kb 3 hete volt formázva az egész.

    Tényleg. Hogy is van ez a bitekkel meg a memóriával? Ha a rendszerben összesen (VRAM+RAM) 4 giga memória van, akkor már 64bit-re kell váltani? Vagy csak 4+ gigától ajánlott roppant erősen?
  • The Protector
    #2306
    Az ilyen megállásoknak leggyakrabban a memória az oke.Meg kell állnia a játéknak betölteni valamit.

    De próbálkozhatsz azzal is h defragolod az egész gépet,így a winyón nem kell nagy távolságba nyukálnia a rendszernek az egyes elemekért.
  • Magiszter
    #2305
    Én ma tettem fel viszonylag friss win7 alá. 8800GT 512 + 2 giga DDR3 + AMD X4 3GHz mellé. Gondoltam mókázom egy sort és benyomtam Very High-ra mindent és 4xAA-t is rátoltam (). Ha ment 10 FPS-el lehet sokat mondok (nem mértem, csak szemre). Aztán gondoltam egyet és Medium-ra levittem (régebben is azon ment jól), de az AA-t fenthagytam 4x-esen. Még 5 FPS-t sem ütötte meg. Crysis Képregény lett belőle. Milkalila gőzöm sincs hogy miért. Szóval vannak érdekes dolgok.Jah mindezt FullHD-ban.
    De medium-on, AA nélkül is érdekes beakadások vannak. Fut szépen, aztán gondol egyet, megakad és megy tovább mintha mise történt volna. Az IDE vinyó, vagy a 2Giga memória az oka szerintetek? Vagy csak szimplán bugzik?

    Minden esetre remélem hogy a Crysis 2 már kicsit jobban meg lesz írva.
  • KILLER2
    #2304
    Én is csodálkoztam, mert régebben jól ment. Modnjuk 30-40 fős szerveren toltam, kevés játékossal nekem is jobb volt. Még 1280x1024ben 2.8 Ghz-n toltam mediumon a multit és jobban ment, mint lowon 1680ba. Az a vicces, hogy miután levettem 1280ra, akkor se volt túl jó, pedig low-on volt. Aztán lehet, hogy csak bekavart neki valami.
    Mindegy, most már új windows van fent, majd ha kijön a második rész veszek tápot azt meglátjuk hogy fog menni. Ugyanis idő közben elégett a tápom, ami volt itthon az meg nem bírja elindítani a GTX260at, szóval azóta egy 6600GTvel tolom :)
  • gduck
    #2303
    Hát érdekes, nekem nincs húzva a procim és simán ment a multi is
  • DarkSector
    #2302
    rendben. Később ne legyen akkor rinya.
  • KILLER2
    #2301
    Én is remélem, hogy 3,2Ghz-re húzva az E6600am egy GTX260 társaságában egy medium-high beállításon szépen viszi majd. Ha már a Warhead meg very highon (nem maxon, a szűrők alig vannak bekapcsolva, mindezt 1680x1050 felbontáson). Bár a multiba már beletörik a procim bicskája, népes szerveren bizony szépen szaggatott minimumon is. Remélem a Crysis 2-ben nem kell soha medium alá mennem vagy ha igen, akkor ne legyen olyan kegyetlen ronda a low, mint az első részben.
  • gduck
    #2300
    Az "elboldogul" szót poénból írtam
  • Magiszter
    #2299
    Az elboldogul és a flottul megy két külön kategória. "Enjoy all the visual glory...bla...bla...bla". Aha. Hiszem ha látom. Majd az első Crysis 2 VS GTX 560Ti teszt után kiderül mit tud, addig meg nem is érdekel. Főleg nem 65k-ért.
  • RYO21
    #2298
    Igen.

    Vita lezárva!
  • DarkSector
    #2297
    Ez jó a játékosoknak?
  • gduck
    #2296
    A tuti, én meg reménykedek hogy a 260-is
  • modelcar
    #2295
    akkor a 460 is :P
  • gduck
    #2294
    Az NVIDIA szerint egy Geforce GTX 560 Ti elboldogul a játékkal és lesz Directx11 támogatása is (látványban ér-e majd valamit?)

    "Built for DirectX 11
    Enjoy all the visual glory of the latest DirectX® 11 blockbuster games like Crysis 2, HAWX 2, and Civilization 5. With massive geometry processing power of the GeForce GTX 560 Ti lets you enjoy incredibly detailed environments and characters."

    Már a mycrysis oldalon is szerepel a PC bétás hír!
  • Piloss
    #2293
    jeeee
  • modelcar
    #2292
  • strebacom
    #2291
    Még mindig szép!!
  • grebber
    #2290
    Remélem nem kell márciusig várnunk!