9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Magiszter
    #2369
    A Crysis-ban igazából az volt zavaró hogy az erdő zizegett folyamatosan ha nem volt megfelelő az élsimítás minősége. A sok fűrészfogas levél a legkisebb mozzanatra is zizegni kezdett. Ha felraktam minimum 4xAA-ra akkor már jó volt, csak azt meg nem szeretni a 8800GT túlságosan.
    Amúgy én nem is szoktam AA-t használni csak ha egy játék zavaróan gyors. xD
    Azok amik jól megvannak írva 1080p-n már nem is nagyon fűrészfogaznak. Ha mégis rádobsz egy 2xAA-t és meg van oldva. De a Crysis pl nem ilyen. Tök mindegy mekkora a felbontás. Minél nagyobbra teszed, annál több pixelből áll a fűrészfog (ami ugyanott van és ugyan akkora mint kisebb felbontáson) :D
  • zoliapu
    #2368
    Engem ezekben a forgolódós játékokban nem zavarnak az élek. Más pl egy F1 -es játék ott kell az 1080p.
  • grebber
    #2367
    Több bizony, ők 2 évvel ezután megjelent gépekre terveznek!
    Teljesen mindegy lesz, őket nem érdekli konzolos eladásokból jön neki a sastojás, onnantól kezdve szarnak minden másra!
  • DarkSector
    #2366
    Nem egyről beszéltek, ő nem ezt kérdezte hogy a fejlesztők mire optimalizálnak, hanem hogy te a leirtakban mire gondoltál. :)
  • Magiszter
    #2365
    Minimum FullHD és 2xMSAA. Azért 2011-ben ne az 1280x720 legyen a natív felbontás egy monitornál(játéknál). Az már űber-ciki lenne ha erre optimalizálnának. A Crytek-nek gondolom több esze van.
  • zoliapu
    #2364
    Milyen febontásra gondolsz? Én 720p és 2xMSAA.
  • KILLER2
    #2363
    Már ketten reméljük, hogy a géped elviszi, mert nekem is 1az1ben ugyanez van. Bár jelenleg táp miatt csak egy 6600GT van benne, de majd ha megjelenik a Crysis 2, gyorsan veszek egy új tápot is a játék melle, azt mehet vissza a GTX260.
    Amúgy még a beta idején nekem egy 8800GTS volt a gépembe. Enyhén megdöbbentem, hogy alig ment a játék a pár hónapja 120k-ért vett kártyán.
  • Magiszter
    #2362
    Pff... nekem Crysis béta idején még 6600GT-m volt. Csak egy fél/egy évvel vettem 8800GT-t és kiestem a székből a látványtól, mikor már 30FPS-el vitte a Medium grafikát, sőt még a Hight-nál is ment 15-öt, ha nagyon akartam :D Ugyanis 6600GT-vel csak ~20 FPSmax volt minimumon 1024x768-ban :)


    #2361: 4 mag (vagy két bazierős), 4 giga RAM, GTX560Ti és szerintem High-ban, DX11 alatt meglesz a minimum 30 FPS, esetleg még 4xAA szűrővel is. Ha nem akkor már áshatják is el a fejlesztőket xD

    (Tényleg, nem úgy van, hogy DX11 alatt ingyen kap mindenki 2xMSAA-t?)
  • zoliapu
    #2361
    Sztem GTX 560 Ti szint, 3 mag vagy 2 + HT és 3 GB RAM alatt nevetségesen fog kinézni.
  • gduck
    #2360
    Emlékszem az 1. résznél, mikor elindult a zárt béta, beírtam a fórumba az FPS értékeket (8800GTX karim volt) és mindenki megdöbbent

    Most nem akarok így járni, mert nincs pénzem jobb gépre
  • DarkSector
    #2359
    mögé meg egy Quadro...toldalék. XD monduk nvidia esetében:

    Quad Sli Quadro FX5800....

    ezt beszopnánk. :) durr kb 1 milla csak a vga része.

    Csak a VGA-knál lenne 4x4GB videómemória. :)
  • Magiszter
    #2358
    A minimumnál. Az ajánlottnál az SLI/Croofire előtt még lesz egy szó, kötőjellel csatolva: Quad
    xD
  • DarkSector
    #2357
    VGA rendszerkövetelménynél oda lesz majd írva a SLI meg CROSSFIRE szócska. :)
  • Prince23
    #2356
    Valamit el kell indítani, úgy tűnik van értelme a pletykának, mert legalább megmozdítsák a seggüket a készítők.
  • gduck
    #2355
    Na most meg azt mondja a Crytek, hogy ez nem a végleges és nem is hivatalos rendszerkövetelmény

    forrás: incrysis.com

    Nagy sumákolások vannak itt, úgy látom megint erőmű kell majd a játékhoz
  • DarkSector
    #2354
    igen megy futás közbe be is lehet csúszni. stb.
  • Magiszter
    #2353
    Igen. Én még úgy hallottam hogy pl az erő és a gyorsaság már egyszerre is megy, meg ilyenek. A trélerből viszont nem derült ki ilyesmi.
  • Magiszter
    #2352
    Azért a Sandbox 3 (vagy mi), ad lehetőséget erdős pályák készítésére szerintem. Szóval ha valaki erdőben akar Rambo-zni, csinál magának hozzá erdőt :D
  • RYO21
    #2351
    Nem úgy volt, hogy a nanosuitnak lesznek új funkciói?
  • gduck
    #2350
    Szerintem is, várjuk a "demót"
  • bertino
    #2349
    nah meglestem en is a trailert.

    es az a velemenyem, hogy ez mar meggyozo.
  • shaddam
    #2348
    Cod maximum a magyar gamestarban lesz goty.Nem mintha a crysis megérdemelne egy goty díjat.
  • Totti5
    #2347
    Biztos benne lesz, amolyan aduász amit nem hagyhatnak ki.
  • Bokafix2
    #2346
    Miért ne lehetne erdős pálya a játékban? Tudod mekkora a Central Park?

    Hatalmas...


    Miért pont ezt spórolnák ki?
  • Smithwarden
    #2345
    "majdcsak csinál valaki valami erdős pályát"
    Ebben egyre kevesbe lehet remenykednek, mert a jatekgyartoknak mostmar szinte semmi mod toolt nem adnak ki a kezukbol.
    Inkabb fel evente osszedobnak 4-5 mapot es eladjak azt is jo penzert.
    A penz a lenyeg... :p

    Regi Crysisnal is hiaba nyomtak a kamu szoveget hogy fontosak nekik a modderek es hiaba volt crymod.com, par komoly modrol tudom hogy magasrol beleszartak a supportjaba, hiaba fordultak hozzajuk segitsegert.
  • Prince23
    #2344
    Egy PC-s multi-demó beharangozóra biztos számíthatunk valamilyen mozgóanyagra :D
  • BoneDragon
    #2343
    Ne indíts flémet. Olyan jó nézni, hogy nyugi van ebben a topicban és már tele van a fütyülőm a coddal meg az ilyen kommentekkel. Lehet ezt se kellett volna leírnom...
    Hajrá crytek, remélem jó játékot csináltok nekünk!
  • grebber
    #2342
    Pff hol van még az év vége.FPS terén nem lesz GOTY az tuti jön majd valami Cod 54 azt az lesz
  • Doom 4
    #2341
    Nem rossz, kipróbálnám szívesen de hogy mi lenne róla a véleményem azt nem tom... XD
  • Sir Cryalot
    #2340
    Ezt nézzétek hogy megdobja a játékélményt a Falcon
  • Frank99
    #2339
    a múltkori EA előletöltési csomaggal 6400 Ft volt..
  • Sir Cryalot
    #2338
    -egyik fejlesztő twitteren meg nem be strong trailerként írta be hanem szándékosan vagy nem szándékosan "be fast" -ként tehát még legalább 2 trailer lesz : ))
  • DarkSector
    #2337
  • Sir Cryalot
    #2336
    42 ezer volt postával paypalon fizettem
  • DarkSector
    #2335
    gondolom drága volt.
  • Sir Cryalot
    #2334
    elvileg még arra is van gomb mintha felemelnéd az egeret (elereszti az anti gravot) csak azt nem használom
  • Sir Cryalot
    #2333
    Szóval ezzel játszom Borderlands-t és most semmi mással nem is játszom annyira jó
  • Sir Cryalot
    #2332

    "Ki az az elvetemült vadállat, aki egy FPS-t, PC-n, kontrellerrel játszik? xD"

    én ezzel játszom most Borderlands-t , http://www.youtube.com/watch?v=WJ1Rz2clLS0&feature=player_embedded#!

    szvsz legalább annyira megdobja a játékélményt mint a stereo3d és a hüvelykujjammal ki be kapcsolgatom az FFB-t , akkor meg úgyviselkedik mint egy függőleges egér. Minden ft-t megért, belga bolhapiacon vettem. Most egéremuláció + script-el megy (800hz frissítáésel), de állítólag lesz x360 rumble mód is amikor azt emulálja.
  • Sir Cryalot
    #2331
    Orbitálisan jó trailer, kezd kinézni a GOTY a crysis2-nek szvsz
  • KILLER2
    #2330
    Na ez már korrekt trailer. Remélem, hogy a játék is ezt fogja nyújtani, mint ami ebből lejön. Szerintem továbbra is jó ötlet volt otthagyni a dzsungelt. Jó környezet volt az, de egy városi környezetben sokkal jobban kihasználhatóak a lehetőségek. Amint látom vannak itt új képességek, új mozdulatok. Mindez egy jó kis romos, összevissza városi környezetben... jól el lehet majd itt játszadozni. Aztán majdcsak csinál valaki valami erdős pályát is a multiba, azt akkor még jó változatos is lesz.
    Az eddigiek alapján odabaszós. El kell kezdenem gyűjtögetni a pénzt, mert ebből is kéne valami gyűjtői. Nem a legdrágább, inkább a legolcsóbb :)