CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gduck
#638
Igen ott vettem meg, csak az a bibi, hogy ha fizetsz egybõl átrak európai régióba és ott már nem dollárban, hanem euróban kell fizetned <#wave>


Fehercsoki: jó kérdés, igazándiból most volt rá pénz is, meg elvetemült vagyok néha és ennyi összegnek a kamata is elenyészõ 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#637
EA.com-on a letöltõs verzió 9800FT-ra jön csak ki!

Next PC upgrade: 2022

Fehercsoki
#636
És miért vetted meg ennyivel hamarabb?Kb fél év még mire jön.

kifli
#635
énis jobban szeretem a letölthetõ játékot, mint a dvd-seket. Nem kell berakosgatni dvd-t, bárhonnan elérhetõ ahol van net 😊
Az eredeti játékaim nagyrésze ezért steames. (ja meg az akciokra azonnal lehet reagálni, így jutottam 2euroé, tf2-höz 😊)
gduck
#634
Na elvetemült Crysis rajongóként megvettem a játékot. Lehet nem a legolcsóbb (~13e Ft), de jobban szeretem a digitaldownload verziókat mint a dobozosakat. Most már csak pár hónap és lehet tölteni <#idiota>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#633
Újabb Crytek hír.Mondom én szeretnek szerepelni!

Crytek: Megszûnnek az ingyenes demók

"Cevat Yerli, a Crytek egyik alapítótagja ezt egy, a Develop-nak adott interjújában fejtette ki, amikor is bejelentette, hogy egyáltalán nem biztos, hogy az év végén megjelenõ Crysis 2-bõl szintén lesz majd ingyenesen kipróbálható demó. Elmondása szerint az ingyenes demók készítése megjósolhatatlan költséggel járna, ami a kiadók részérõl nagy luxusnak számít."

Next PC upgrade: 2022

gduck
#632
Értelmesek ezek a hírek 😄 Biztos direkt adagolják így. Picit égõ 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

kifli
#631
hát boxon nem is fog úgy kinézni mint az 1 highon 😊
KaszaN
#630
Je, hogy tudtam! 😄 Szerintem minden játéknál, ha van pc-s változata azon szebb.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

Bence94
#629
nekem perpill a ps 3 jobban bejön...bár továbbra is pc.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

JaSoN HuNTeR
#628
Egy se fút normálisan. Szóval PC felejtõs. Majd még nyárig eldöntöm hogy PC fejlesztés vagy Xbox 360. De valószínû hogy az utóbbi.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

kifli
#627
olyan grafiká lesz nálad is simán, mint amilyen 360-on (sõt lehet még jobb is)
#626
Ha valaki tud olyan videót amin normális, olyan trailer van amilyen valamit elmond a játékról az légyszi linkeljen.Gyors választ elõre is kösz!<#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor>
#625
Én így valami trailer nélkül baromira nem értem a sztorit.Most az Úfók komolyan csak úgy semmivé lettek vagy most mi van!?!?!?!?!
JaSoN HuNTeR
#624
PC-n a legszebb ja igen fél milliós gépen talán . Nevetséges konzolon se lesz sokkal csúnyább. Xbox 360 50k alatt van jobban megéri.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

grebber
#623
Na ez jól levezették.Benyögték hogy mindenhol ugyanúgy fog kinézni.Utána hogy PS3-on szebb mint Xbox 260-on és most meg a pc-s a legszebb.
De legalább foglalkoznak vele hisz a középpontba kerül!

PC-n lesz a legszebb!

Next PC upgrade: 2022

Szega87
#622
megfelelõ HW-vel

Bucser
#621
"PS3 natív felbontása 1920 X 1080"

Ezt honnan a herébõl vetted???

A PS3 ugyanúgy upscalel mint az X360...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

KaszaN
#620
Szerintem még mindíg a pc a szebb.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

bertino
#619
hülye válasz volt.

vagy nem.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#618
valami faca háttérkép nem jött még hozzá?
DarkSector
#617
nem hülye kérdés, mivel tudtomal számításban tud többet, de videókártya az nem erõsebb, de lehet rosszul tudom akkor sorry.
Érdekes hogy legtöbb játékban vagy nincs eltérés, vagy x360-ra szebb élesebb a kép.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#616
hülyekérdés, igen szebb
DarkSector
#615
igen de vajon szebb egy játék ps3-on?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

grebber
#614
Ingyenes CryEngine 3-at tervez a Crytek

Na akkor talán végre lesznek is játékok a Crytek enginejével.
(Ugye tudjuk mennyi készült eddig beülök <#eplus2> )

Next PC upgrade: 2022

Muttley
#613
Ez annyira nem újdonság, mivel az
X360 1280x720-ban renderel, majd skálázza fel azt HD felbontásra,
míg a
PS3 natív felbontása 1920 X 1080
Legszebb úgyis PC-n lesz,
csak kell hozzá majd a "the most powerful PC in the galaxy" <#vigyor>

Just do it :)

bertino
#612
ha a legelsõ 3 platform compare összehasonlító videóra hagyatkozunk, akkor igen... végülis szebb a ps3, mint a fosbox.

pár 100 mérfölddel.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

kifli
#611
de valszeg lesz különbség, ha azt állítják, hogy minden platformon a legszebb lesz.
DarkSector
#610
ez kamu szöveg, mert nem aszt irja hogy szebb hanem hogy kicsit jobban fut, itt az fps-re érti, mert utána írják hogy látványban nincs eltérés a videóban, és mivel még fejlesztõi, nincs kész ezért ez csak ebben a fázisban nyilatkozzák, nem végleges különbségrõl beszélhetünk.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

gduck
#609

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

soo277
#608
Ja Box ra😞(<#rinya><#rinya><#zavart1>

8600k,32gb,2080,Acer predator 27"

Muttley
#607

Just do it :)

Shep
#606

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

soo277
#605
Halii!
Ha volt már SRY!!
Dobog a szivem 1000el<#wow1><#wow1>

EZE

8600k,32gb,2080,Acer predator 27"

DarkSector
#604
jah ne kukacoskodj már, tudom hogy manapság nem divator, de annál a mind játéknál, aminél értelemszeren van, ahol nincs ott max a vga driver.<#bee1>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#603
nincs minden játéknál 😄
Crysisba 2xaa-nál nincs, cs:s-ben sincs, AVP-ben sincs és még lehetne sorolni... (ha van is akkor azt max úgy látnám, ha közvetlen odamegyek valamihez, és közelhajolok a monitorhoz)
DarkSector
#602
jah de minden játéknál van ha ráraksz ha nem...amugy engemis nagyon tud zavarni.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#601
a recék legfõképp az autókon csúnyák (ajót készlei, lámpák szélei, hasonlók)
DarkSector
#600
jo tudom, énse azt mondtam hogy kerül rá AA, hanem élesebbek lesznek a textúrák, és nem fogod anniyra észrevenni.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#599
az hogy van-e aa nem attol függ mennyi ram van 😄
DarkSector
#598
jah nem mert nincs annyi ramod. 😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

KaszaN
#597
Nekem very highen vannak a cuccok ésa csúszkák is maxra vannak húzva, 30fpsel megy de egy szempillantás alatt lezuhat 12re is néha. A GTA4 egy optimalizálatlan sz@r. 😄

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

kifli
#596
azokat a csúszkákat hiába húzom tovább, a recék nem tûnnek el így sem...
#595
Hihetetlen,hogy ez a szar,még egy ilyen marha nagy gépen is ilyen szarul fut

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

DarkSector
#594
<#vigyor3>
nah errõl beszéltem. nincs maxon nálad. ahhoz 1600mb ramos kártya kell legalább. Megnéztem 1x a ram unlock-al...
nah ha majd lesz és felhúzod a 4 csúszkát is, akkor majd lehet másképpen fogod látni...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#593
nem mars 😄
VID ezekkel a beállításokkal játszok+realizm iv+ultimate texture pack 2.0 😊

és igen, zavarnak a recék, fõleg a kocsikon...
KILLER2
#592
Valóban hasonlít, nekem is azt juttatta az eszembe. (bocs a dupláért)

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#591
Azért hiába kicsi, ez ronda. A fegyver éles, de a föld textúrája nagyon mosott(szar). Remélem, hogy ezt többet nem látom, mert ez még az elõzõ rész textúráinál is gázabb, pedig ott a talaj nagyon gáz volt helyenként. Nagyon kicsi itt a textúrák felbontása, az a baj. Ha ilyen lesz a kész játék is, na az már tényleg gáz lesz, mert azért ennyire nem kéne visszavenni, mert az optimizálás az nem a textúrák negyedelését jelenti.

Töltsük le az internetet!

DarkSector
#590
Most ugrott csak be vazze hogy az elején a Reval videóban a helikopteres részt a Gear of War-ból lopták, vagy legalábbis kisértetiessen hasonlít rá...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#589
amúgy ez minden játékban így van, ezt megfigyeltem...játszok pc-n, és mondom kifényképezek 1-et, azt utána az már elég recés lesz, hiába fixelre ua.
Ienkor azt szoktam, hogy lementem JPG-be, és kicsinyítek rajta, de nem ennyit mint ezen...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"