CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Prince23
#688
Akkor sry, hogy linkeltem, mert a VG247 oldalon frissek állítólag 😄

gman906
#687
ráadásul a 4. kép brutálisan ronda 😄

Gigabyte GA-EP45T-DS3R | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz |2GB OCZ DDR3-1600 Platinum | MSI Radeon R4870-OC 512MB |

gduck
#686
4 régi kép 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Prince23
#685
gduck
#684
A #679 alapján "egyenlõ" ellenfél lesz: "Úgy fognak alkalmazkodni hozzád, mint a nanoruhád." <#szomoru1>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

KILLER2
#683
Felõlem kelljen neki az egy tár, csak akkor indokolt legyen! Ha szétpáncélozott elleneket lövünk, akkor mehet a tár! Viszont ha csak sima katonákat (remélem ilyen is lesz), akkor max 5-10 lövés!

Töltsük le az internetet!

Muttley
#682
k.rva jó lenne, ha az ellenségbe ezúttal
nem kellene egy teljes tárat beleengedni ahhoz, hogy megpusztuljon

Just do it :)

KaszaN
#681
Ezt olvastam multkor, csak az sg.hu-n. 😄 Má nagyon várom, tûkön ülök és a kezemet morzsolgatom.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

KILLER2
#680
Ez igen jól hangzik.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#678
Azért azt a videót még ne vedd készpénznek, az 1 részben is nagyon intelligensnek voltak beígérve. Bár taktikázni lehet, hogy tudtak, de ha közelebb kerül hozzájuk a játékos, akkor szemtõl szemben nagyon idiótán viselkedtek. Remélem, hogy ez a 2 részben nem fog elõfordulni és valóban okosak lesznek az ellenfeleink.

Töltsük le az internetet!

KaszaN
#677
Fú, ma néztem milyen inteligens ellenfelek lesznek a játékban, elképesztõ. Egyre jobban várom, fõleg az új sandboxot.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

JaSoN HuNTeR
#676
Xbox360on is magyarul lesz kapható a játék?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

DarkSector
#675
pár évszázad az játéktól is függ.
ne feledd, egy 40000-es géprõl beszélsz.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

bertino
#674
rondább is a konzolos pár évszázaddal a pc-stõl, de mind1.

tudjuk, te maximalista vagy.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

MerlinW
#673
HD5850-el is szépen szaladgál 1920-ban. Oszt fele annyiba kerül mint a 480.

[merlinw.org]

grebber
#672
Mai világban ezt sosem lehet tudni.
Metro 2033 is van konzolon és pc-n hogy fut elég szarul!Jobb félni mint megijedni!

Next PC upgrade: 2022

Prince23
#671
Jön konzolra is a cucc, szal már nem kéne tojni a gépigénytõl....

grebber
#670
Majd olyan VGA-t veszek/akarok majd venni "1 GPUsat" ami full HD-be maxon viszi a Metro 2033-at.
Remélem lesz jövõre olyan VGA ami megveri majd az 5970-et mert az elég is lenne hozzá a tesztek alapján (ati úgyis olcsóbb lesz mint NV) és a 8800GT-m megmarad PhysX kártyának az ati mellett majd!

Next PC upgrade: 2022

gduck
#669
Hát most néztem én is, hogy már a GTX480 egész szépen viszi HD felbontásban az elõzõ részeket. Csak az a baj, hogy nagyon drága és porszívó+radiátor már van a lakásban <#wave>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#668
Nem azzal van a gond hogy nem menne csak egy kimondottam a grafikájáról elhíresült játékot megszégyenítek csak ezzel a fossal.
De majd jövõre remélhetõleg full pompájában tudom majd végigvinni 7-edszerre!

Next PC upgrade: 2022

gduck
#667
1. Hehe
2. LOL! Pedig az online része is nagyon jó <#wave>
3. Miért ne menne 8800GT-n? Ne HD felbontásra állítsad <#wave>

UI: Nem szoktál te ilyen pesszimista lenni <#wink>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

bertino
#666
ték.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

kifli
#665
kötekedsz, vagy olvasni nem tudsz tovább.
Fehercsoki
#664
"Single nem ér meg 10 ezer ft-on."?Miért gagyi lesz benne a multi?Vagy egyáltalán nem lesz?

grebber
#663
1. Azért mert sokszor végigvittem még nem vagyok/nem érzem magam fannak.
2. Single nem ér meg 10 ezer ft-on.Crysis és a Wars multijával is csak a bétával toltam eredetivel alig pár percet.
3. Az eddigi 2 Crysis sem megy a gépemen maxon majd kb jövõre ha lesz új gépem szóval nem félek majd játszok vele maxon késõbb.

Next PC upgrade: 2022

Prince23
#662
LOller?
miért?
1. hisz te nagy cry fan vagy
2. miért hagynád ki, ha az eddigiek is megvannak?
3. netán gépigénytõl félsz?

grebber
#661
Nekem full bejön mind a két eddigi rész!De már most kijelentem ezt nem fogom megvenni!

Next PC upgrade: 2022

MerlinW
#660
Ja oké, épp csak kotortam az oldalon és megláttam. Én messzirõl kerülöm az ilyen játékokat😊

[merlinw.org]

grebber
#659
Már egy jó ideje! De szerintem ez a dátum tuti kizárt!

Next PC upgrade: 2022

MerlinW
#658
Elõrendelhetõ a cucc. Okt. 29-én jelenik meg.

[merlinw.org]

#657
A faxom már hányadjára látom.... de nagyon jóóóóóóóóóóóóóó
<#hehe><#hehe>

DarkSector
#656
ez vicc akar lenni, vagy a link rossz?
ez todod mien régi videó?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#655
Na végre találtam valamit.Így már világosabb!Itt a trailer ami elmondgya
hogy mik is lesznek az ellenségek!:Crysis 2
grebber
#654
Nagyon szem elõtt vannak most:

Crytek: Mozgásvezérlés!

(HW Insider) A Crysis-t kifejlesztõ Crytek megerõsítette a sajtó felé, hogy serényen dolgozik az MS és a Sony mozgásvezérlõ rendszereinek beépítésén. Szerintük a 3D hadonászérzékelés élménydúsítja az FPS termékeket. Carl Jones, a globális bizniszfejlesztési menedzser szerint itt az idõ, hogy ráébredjenek az emberek az FPS játékokban megvalósítható térérzékelés kibõvítésére. Akik dögfáradtak és ülni se nagyon van kedvük, nemhogy még állni vagy ugrálni meg hadonászni, azok inkább szunyálják ki magukat, kábé két hétig..

info: Hardwired

Next PC upgrade: 2022

DarkSector
#653
jah vagy a(z) (cs)ûrben.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Prince23
#652
Ott befejezték. De Japánba meg USA-ban közel sem😊)

valszeg a Crysis 3 Tokióban fog játszódni 😄

DarkSector
#651
olyan nem létezik hogy befejezel valamit, csak olyan hogy nagyobb szünetet tartasz....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#650
Én már csak egy dolgot nem értek:a crysis végén azt mondták befejezik a harcot és most még se!akkor döntsék már el!!!!!
KaszaN
#649
Úhynéz ki az a kép mintha egy sima fényképre paintal bedobtak volna valami füstöt és kész. Meg a képminõség se a legjobb.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

KILLER2
#648
Na azért, az EA ilyen szintre nem süllyedhet, de igazából egyik kiadó sem.

Töltsük le az internetet!

bertino
#647
dehogy hivatalos, sg színvonal.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

KILLER2
#646
Ez tuti hivatalos? Csak mert elég gyengék ezek a képek, meglepne, ha az EA ilyeneket gyártana.

Töltsük le az internetet!

grebber
#645

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#644
Az XBOXban azért az a jó, hogy jelenleg 50e Ft-be kerül kb és arra ameddig lesz játék, addig nem kell a fejlesztésre költeni. Ellenben a PCvel. A PC valóban szebb többnyire, mint a konzolok, de azért azt tartsuk szem elõtt, hogy egy játék nem a grafikájától lesz jó. Fontos a látvány, de szerintem manapság már nagyon ritkán vesz el egy játék értékébõl a kinézete, mert az átlag grafikai szint már bõven elégséges ahhoz, hogy egy élvezhetõ világot tárjon elénk (ez alól mondjuk a Wii kivétel, mert szerintem manapság már elég ciki egy ilyen teljesítményû konzolt kiadni és ez már a megjelenésekor is igaz volt, de ennek ellenére mégis veszik, mint a cukrot és bõven élvezhetõ is állítólag)

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#643
Szerintem pont annyit tudnunk amennyit kell. Bár néhány screenshot azért jöhetne, meg talán egy trailer, de egyrészt még fél év van a megjelenésig és engem nem is zavar, hogy nem tudunk sokat a játékról, mert az 1el is pont az volt az egyik baj, hogy szinte ismertük az egészet mire kijött.

Töltsük le az internetet!

#642
Én nem értem mit kell azon vitatkozni hogy min szebb, de azért elmondom a véleményem:az xbox-os játékok soha a büdös életbe nem lesznek olyan szép grafikájúak mint a pc-sek.Aki akar vegyen xbox-ot õ járja meg.(egyébként 150-200k-ért simán veszel trial procis, rohadt erõs gépet, ami probléma nélkül viszi nagyon magas grafikán)
#641
Én a youtube-n eddig egy rohadt videót nem láttam amire biztosan rá tudtam volna fogni hogy a crysis 2, nem értem trailer sincs, semmii egyszerûen.Fájt volna egy normális trailert összedobni amibõl kiderül valami használható.Hát elég égés!!!XD
Fehercsoki
#640
Kipróbálás nélkül nem éri meg manapság játékot venni,összedobnak valami játszhatatlan szart és ráfogják a warezra hogy nem veszik meg...(ezt most nem a crysis 2re írom)

#639
Mind1 úgyis lesz majd valami tört verziója a demónak.