9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Snexi
    #2409
    ennyi volt az ajánlott,de azon se futott normálisan(valódi ajánlotthoz kb az akkor elérhető maximum hardvereket kellett volna leírniuk amihez nem volt pofájuk)
    szerintem ami most a minimum az már tényleg egy átalogos gép,nem hiszem hogy csak a low-hoz lenne elég
  • DarkSector
    #2408
    Játszottál te például az Alone in the Dark-al?
  • Fehercsoki
    #2407
    Érdekes,azt írták,hogy jobban fog futni mint az 1,jobban lesz optimalizálva,az 1nél kb. ennyi volt az ajánlott.Szerintem pont leszarták a PCt,hiszen ha konzolon fut,akkor nehogymár PCn ennyi legyen a minimum:S
  • Cris99
    #2406
    Ja pont majd hétközbe remélem mikor nem leszek itthon..:((:@
  • gduck
    #2405
    Igen de arra azt mondták nem hivatalos és azután kiadták ezt
  • DarkSector
    #2404
    az első 2 gép.
  • Magiszter
    #2403
    Vagy utána 3 héttel, ahogy már csinálták mások. :)

    DarkSector #2401: Mi az a 2 dolog?
  • TaRka0107
    #2402
    Olyan rossz, hogy semmi hír a PC-s demóról, már úgy értve, hogy időpont nuku! Gondolom majd megjelenés előtt egy nappal adnak egy demot, hogy nesztek lessétek meg!:D
  • DarkSector
    #2401
    AZT mondták a fejlesztők pc-re is a maxot ki akarják hozni. Ha hazudnak az egy dolog. Én hiszek nekik 2 dologban beváltották már az igéretüket.
  • Cris99
    #2400
    Én már nem hiszek ezeknek, mindenki a buzi konzolokra fejleszt!!
    Minket meg leszarnak (pl Bo, mw2)!
    Ebből van a nyereség, nem a pc-ből ez a sajnálatos dolog...:((
  • DarkSector
    #2399
    Szerintem ez valós.
    Mondogatják hogy nem de majd szerintem durva config kell neki.
    Szerintem az én configomon minimumon fog majd futni a játék.
  • grebber
    #2398
    Ez volt eddig is!
  • gduck
    #2397
    Na itt a hivatalos MINIMUM (!!!) KONFIG
  • DarkSector
    #2396
    Én pont másképp vélem.
    Azt mondták mind3 platformra a maxot akarják kihozni, ha ez így van akkor elvileg durvább gép kell neki majd.

    Az hogy multiplatform cím, és kijön mind3 platformra, nem egyenlő a játék minőségével.

    Tudnék sok címet mondani, kijött ps2-re vagy psp-re és sokkal gagyibb érthető okból mint pc-n vagy "nextgen" gépeken.

    Holott egy játékról van szó.
  • bertino
    #2395
    hat melegen ajanlom nekik, hogy ne 2 fps-el fusson.
  • Kongy
    #2394
    Azért remélem a game jobban fog futni mint anno az 1. Mert most azért mégis multiplatform lesz, tehát elvileg jobban kéne neki futni... de ki tudja. Nagyon kíváncsi leszek rá.
  • zoliapu
    #2393
    Erre a hónapra ígérik.
  • DarkSector
    #2392
    a táska, meg a figura.
  • Cris99
    #2391
    Black opsnál is ez van...:(
    Simán fut, de a lassú betöltés megőrjít..
    Bc2 & Vietnam fullon mindennel 3x hamarabb betölt..:D
  • The Protector
    #2390
    Mi 30K a gyüjtőin?Nem értem.Nem lehet az a táska annyira fasza.Ráadásul eléggé szegényes a felhozatala.
  • Cris99
    #2389
    ugy nagyjából sem sejthető mikor jön ki a demó?? és remélem nem 2-3 napig tart és nem hétközben mert akkor hátaastdobok...
  • Magiszter
    #2388
    Ezt elképzelhetőnek tartom. Bár ha okosak, akkor tesznek bele olyan utalásokat, célzásokat amit viszont csak az ért, aki játszott az első résszel :)
  • Doom 4
    #2387
    Hát én úgy tom hogy folytatásnak folytatás, de nem annyira szorosan kapcsolódik az első rész(ek)hez pont a konzolosok miatt, mert ők nem játszottak az előző részekkel így nem tudják miről van szó. Ezért döntöttek úgy hogy egy teljesen új ember bőrébe bújunk és sokkal később játszódik mint az első rész... (tehát van egy csomó kihagyás...)
  • Magiszter
    #2386
    város = városba (Kicsit beszél magyar, lenni török diploma :) )
  • Magiszter
    #2385
    Folytatás lesz, mikor már a ZUFÓK eljutottak a város (NyúJork). Szóval kötődni fog.
  • RYO21
    #2384
    Mondjuk a Crysis Wars-ban nincs túl sok növényzet.

    Egyébként van egy olyan érzésem, hogy a crysis 2 storyja nem fog kötődni az első részhez.
  • zoliapu
    #2383
    Valamint a konzolos Demo márt kinn van meg kell nézni milyen lett, PC -n csak jobb lehet.
  • kifli
    #2382
    jöhet :D
  • Hellsing47
    #2381
    én 2-t is. kell valakinek a másik ingyen?
  • Doom 4
    #2380
    Exkluzívan az 576 ba leeht madj kapni ezt asszem, de más magyar boltról nem naon tok, amúgy jó lenne csak kib***ott drága...
  • gduck
    #2379
    Hát az picit húzós!
  • lolSL
    #2378
    30 ezer + szállítás :/
  • gduck
    #2377
    Valaki vesz ILYET?
  • modelcar
    #2376
  • grebber
    #2375
    Letöltöd!
  • JaSoN HuNTeR #2374
    Hogy lehet a demohoz majd hozzá jutni?
  • Magiszter
    #2373
    Igen a PC demó jó lenne. Sok kérdést válaszolna meg.
  • zoliapu
    #2372
    Azért zizeghetne itt már legalább a PC demo :)
    Nekem az 1080p elég csak állóképet nézek akkor kell rá + 2 MSAA.
  • DarkSector
    #2371
    "A Crysis-ban igazából az volt zavaró hogy az erdő zizegett folyamatosan ha nem volt megfelelő az élsimítás minősége"

    Erről van szó. Engem is ez borzaszt el mikor dzsungeles játék jön ki.
    Ezért szeretem jobban a betondzsungelt, fémes dolgokat anyagokat.
  • DarkSector
    #2370
    Erre 2 dolgot tudnék megemlíteni.

    Az új videóban eltalálja egy töltény a csávót, és ugye megrántja a vállát, erre beirt egy tag kommentbe hogy ez már tiszta gagyi.
    Bezzeg mikor a Crysis első részben bezzeg mikor 2-3 tárat rászórtak a csávóra mutatta videban hogy a ruhán eldeformálódnak a töltények és még csak meg sem érezte, nah AKKOR nem volt gagyizás.

    Most a nagy dzsungel eltünt, helyette van egy bazinagy város több harc, sokkal több effect, nem baj hogy egy doboz több pixelből áll vagy egy robbanás mint 2-3 pálmafa, a lényeg hogy most szapulni kell a játékot, meg belekötni mindenbe, mert multiplatform ennek ez a trendje.

    Az sem zavar senkit hogy minden vidiben konzolra mutogatnak és PC-ről még semmit nem mutattak, de sokan már most tudják hogy csúnya meg gagyi lesz. Hát durva..... XD