9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • zzeN
    #2489
    Magon már fent van, 9,2 gb.
  • janihunk
    #2488
    Kép be sem jön.
  • balika16
    #2487




    Ujságírói teszt verza kilopva!
  • DarkSector
    #2486
    hogy jön ide az item. :)
  • lolSL
    #2485
    majd ha tudsz 3 item spawnra visszaszámolni fejben akkor egyszerűzd :)
  • DarkSector
    #2484
    "Nemelég 2 golyót belelőni az emberbe,"
    Kizárólag 1-2 golyós halál HC módokban létezik vagy fejlövés esetén vagy csitelés esetén. Normal multiban ilyen nincs.
  • DarkSector
    #2483
    Nem kell mással elfogadtatni, akinek nem tetszik majd nyomja a doom3-at multiba, az egyszerű mint 1 bot.
  • RYO21
    #2482
    Na megelőztél pedig épp ezt akartam írni.

    Warsban van egy kis kihívás. Nemelég 2 golyót belelőni az emberbe, hogy meghaljon, hanem kell minimum 10. És ez a baja a legtöbb playernek. Hogy a Warsban nincsennek ilyen-olyan perkek, meg codos szarok, és hogy nagy a hitbox.

    Egyébként meg van egy olyan hülyeség az összes crysisban, hogy gamepaddel is birod játszani, és akkor van célzás rásegítés (autoaim), ami még online is működik.
  • Magiszter
    #2481
    Hú mennyivel jobb egy olyan játék amiben van 3 fegyver, meg 2 skin a katonákra és egymást lövitek. Akinek jobbak a reflexei, a monitora, a gépe, meg az egere, az halomra öli a többit.

    Itt meg kapsz esélyt arra, hogy ha a te stílusod a lopakodás, akkor azt fejleszd odáig hogy mestere leszel. Vagy ha inkább Rámbózni szeretsz akkor kifejleszted a páncélt és a gyors tárcserét, majd agyonlősz mindenkit. De szar, hogy a saját szájad íze szerint játszhatsz és nem kényszerítenek be olyan szűk korlátok közé mint amúgy szoktak.

    Egyik kaszt és képesség sem tesz halhatatlanná. Csak meg kell találnod azt a stílust és taktikát ami az adott pályához/csapathoz kell.

    A sunnyosgós játékosok sem lesznek előrébb. Mert csak addig sunnyog amíg észre nem veszed. Álcában nincs páncél, tehát 2 golyótól meghal. Te meg páncél módban jobban bírod. Az álcázott katonákat is észre lehet venni viszonylag messziről. Mesterlövésznél meg ott a killcam. Meg az hogy csak akkor fejlődsz ha felveszed a dögcédulákat...

    "nem lesz 2 ember akinek ugyanolyan esélye van egymás ellen a pályán,"
    Mivel nincs két egyforma ember a való életben sem, ezért nincs két egyforma esély sem.
    Gipsz Géza 10 éve multizik, CS bajnok, C:Wars klánvezér, 90 csillió Kill-el. Leült egy új játék elé, egy egyszerű katonával és egy pisztollyal kezdi.
    Gipsz Jakab most döntött úgy hogy elkezd FPS-ekben mutlival játszani. Leül egy új játék elé, egy egyszerű katonával és egy pisztollyal kezdi.
    Nah melyikük fogja uralni a pályát?
  • lolSL
    #2480
    pc-n vágod arról szólnak a játékok, hogy kiálltok nagyjából egymás elé, és esetleg az nyer aki fejbe tudja lőni a másikat, vagy többször találja el az ellenfelét, tehát aki jobb játékos.

    de itt még nem is a cod féle szar perkekről van szó, hanem szinte mindenki egy saját kis játékát fog játszani, egy teljesen más nézetben, nem lesz 2 ember akinek ugyanolyan esélye van egymás ellen a pályán, csak az lesz a lényeg hogy a választott kis féreg módszereddel te kerülsz az ellenfeled mögé és lövöd/szúrod hátba vagy ugrasz a fejére 100 méterről, a legférgebb sunnyogós játékosok kedvence lesz ez, és ez ez amit tiltanék PC-n.
  • Magiszter
    #2479
    Én kb 1 órát toltam a Wars-t és meguntam :)
    Főleg mert minimumon ment csak annyi FPS-t amennyi mellett szóhoz is jutottam :) Úgy meg a látótávolság -10, árnyékok nuku. Ha valaki betette magát Cloack-ba észre se vettem. Igaz, így volt benne kihívás. xD
  • gduck
    #2478
    Rengetegen multiztak. Én is kb. 1 évig minden este :)
  • DarkSector
    #2477
    Én is ironikusan irtam. :)
    Gondoltam veszik a lapot.
  • KILLER2
    #2476
    Szerintem ironikusan értette. Nézd meg mire írta.
  • DarkSector
    #2475
    Pc-n is vannak perkek.
  • arty
    #2474
    konzolra korrekt max :)
  • arty
    #2473
    igen, a perk az tipikus konzol cucc.

    (mit szivsz?)
  • Frank99
    #2472
    6800 enyém lett előtöltés 1 hete...
  • KaBuTo666
    #2471
    Be is zúztam az értesítésekhez, totál korrekt ár az a 10k.
  • KaBuTo666
    #2470
    Március 25?!



    AAAAAAAAAAWWWWWWWW YYYYYYYYYYEEEEEEEEEAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHH
  • DarkSector
    #2469
    Március 25-re mondták. Nem biztos hogy kell gyúrnod még hivatalos gépigény sincs.
  • KaBuTo666
    #2468
    Hát azzal tisztában vagyok, hogy a gépemre kicsit gyúrni kell. De gyúrni is fogok rá, 5 éves proci van benne pl, ideje cserélni egy 4 magosra legalább. Amúgy kb. mikor jelenik meg pc-re ?
  • balint1111
    #2467
    Én úgy nézem elég sokat fogok ezzel multizni.
  • DarkSector
    #2466
    Hála annak hogy átdolgozták nagy sikere lesz.
    Kapásból a stílusa hiánypótló. Már csak a gépigényen múlhat.
  • KaBuTo666
    #2465
    eszméletlen játéknak ígérkezik, nagyon megvevős már a multi miatt :D
  • kifli
    #2464
    én wars-al, a mai napig szoktam néha tolni...
  • DarkSector
    #2463
    jah "volt" 10-20 ember játszott is vele.
  • RYO21
    #2462
    Miért az Crysis 1-nek és a warsnak nemvolt? Pedig én úgyemlékszem játszottam velük.
  • DarkSector
    #2461
    Multi.
  • RYO21
    #2460
    Mi van neki?
  • DarkSector
    #2459
    Most legalább van neki.
  • lolSL
    #2458
    még idiótább random perkekkel rakták tele mint a codot, igazi konzolos SZAR a multiplayere!!!
  • DemonHunterW
    #2457
    Crysis 2 - Célkeresztben a nanosuit!
  • RYO21
    #2456
    Az, hogy hármasom volt angolból, pedig a legkönnyebb tantárgyak közé tartozik. :D
  • Fehercsoki
    #2455
    Mi az a 3as angoltudás?
  • RYO21
    #2454
    Én a 3-as angoltudásommal azt vettem ki, hogy a játék kimaxolásához nem kell éveket várni, hogy felfejlődjön a technológia, hanem elég lesz neki egy mai csúcskártya. Illetve, hogy a minimum rendszerigény az első részhez képest kurvamagas lesz.
  • COD Black Ops
    #2453
    háááh ezen jót röhögtem a dx10-es kép kb dx7es

    de látom van olyan idióta aki elhiszi...
  • Gyuszopapa
    #2452
    Tetszik nekem ez a CODsis 2.
  • Magiszter
    #2451
    Ja! A helyett hogy itt pofáznak, kiadhatnák a demót, mert akkor végre kiderülne hogy most csináltak egy talicskányi páratlanujjú-patás-bélsárt, vagy tényleg eljutottak a programozók az "Optimalizálás" szóig a szótárban.

    Amúgy meg én már úgy vagyok vele hogy lesz.rom a gépigényt. Veszek egy GTX560-at megjelenés előtt (vagy egy HD6870-et még nem tudom), ha az nem viszi olyan minőségben, hogy látványorgia legyen, akkor nyomok egy EXITGAME-UNINSTAL-SHIFT+DEL-t a Crysisra és kész. Ha meg megy, akkor örülök mint majom a farkának és megveszem, felteszem a polcra, majd nézegetem napi 10 percen át. :)
  • gduck
    #2450
    Ebből te azt olvastad ki? Én pont az ellenkezőjét!

    Ez olyan csúsztatás szagú mondat: "A minimum specifikáció sokkal nagyobb minőségű lesz"