CRYSIS 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)
legtöbbször csak 1x irom le, mert ez nem utbaigazitás, csak egy felhivás hátha ezután egy másik szemszögbõl is végiggondolják, de igazad van amúgy nem is fontos a játék szempontjából...
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Szóval még egyszer: Nem konzol vs. PC!(ezt így kollektíve, legyen már eszetek emberek kit akartok meggyõzni és mirõl?)
annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)
mikor sok játék pc-re a konzolról jön át.
ez nem vita, csak én leírtam amásik oldalon mi a helyzet, és látom mindkettõt, hiszen van mindkét platform, és látom mi hogy mikor hogyna megy meik hardware-en.
vannak mindkét oldalon + meg - dolgok. én egy konzolosnak ugyanígy elmondom a pc elõnyeit is, ha arról van szó, de ebbõl érdekesmód kevesebbszer volt szükség. bár ott meg a 2 konzol li egymást, mert mindig az a jo akinek éppen amije van, és leszarja amásikat, ez amugy az ÉLETBEN MINDENHOL ÍGY VAN sajnos!
én pár helyen szoktam olvasgatni ezt azt, de érdekesnek tartom hogy miért mindig a többség pc tulaj és a konzolt szarozza?
a fejlesztõknek semmi köze ugye ahhoz hogy egy kibaszott játék hogy jön pc-re, meg hogy jön-e egyeltalán???
a fejlesztõket nem korlátoznák a konzolok hogy egy brutál optimalizált játékot vagy többet kiadjanak pc-re, én is örülnék ha a szaros gépemen nem mindig a multi címeket kéne játszanom, de nem vagyok buta, tudom hogy megy a mai piac, és tudom kit kell hibáztatnom, és nem a konzol az....nem egy mûanyag élettelen tárgy a hibás.
mindent SZUBJEKTÍVEN KELL NÉZNI NEM FAN SZEMMEL.
jah és resident példa nem szakértelem hanem tapasztalat, ezt a játékot eredetiben kimaxoltam mind2 gépen!
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)
ezt írtam éppen, megy már most a szar konzolozás....😊
sebaj engenm nem izgat, csak én mondtam elõre hogy ez lelsz...😊
a másik hogy motion blurossak a játékok?
miértis, mert pc-n neked nem tudja a vga megjeleníteni az effecteket?
vagy mert annyira sterilizáltak a pc-s játékok, csak hogy a kis gépeken is fusson a játék rendessen.
mondok egy példát, nézd meg pc-n a resi5-öt, utána menj haverhoz, és nézd meg konzolon.
kapásból kezd az 1-2 vel. ezt nem szemétkedésbõl írom, lehet hogy pc-n 2-vel több zombit kapsz, meg a zombik arca a gamespot oldalán kinagyitva a preentscreen-eken élesebb, de messzirõl kurvára nem látni, a másik oldalon meg ott van a konzolon lévõ effectek, nézzé bele haverral az imént emlitett pályán a napba, nézd meg a háttérben a dolgokat, és majd kitûnik a különbség, és ehhez nem kell neten kinagyított paintel készített fotokat bámulni, hogy észrevegye az meber, nah nekem meg amugy ez a bajom ha már itt tartunk.
pc-n leszedik az effecteket, steril lesz, élek látszodnak, hogy legyen szükséged arra a 16x élsimitásra, meg 60ezer forint egy erõs vga-ra, és olyan felesleges dolgokat raknak be pc-n amivel lefogják a rendszert és az esetek 75%-ban nem is veszed észre játék közben.
az meg hogy eredeire mondták többiek hogy 14-16ezer?
vazze de évekig fix összegû gépet használsz, nem kell fejlesztgeti, akkor a költségeket hadne feszegessük.
szóval szíved joga, minden ami tetszik csináld úgy, de ne utáld a konzolt azért amiért részben te én meg sokan felelõsek vagyunk, a konzolnak ahhoz semmi köze. mármint most kizárólag a késõi vagy nem megjelenésekre értem.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Ezen egy ideig még nem tudom túltenni magam.
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
másik:én pl. egy ps3-at fogok majd egyszer beszerezni de csak szigorúan a pc mellé.grafikáról annyit, hogy most megint voltam egyik haveromnál akinek boxa van és nem voltam elájulva.ami nagyon rossz sok játékban ilyen "blúros mosottas a kép" pl. gta 4 nagyon rosszul ment,mw 2 mosottas valami 600p vagy mennyit tud csak és ami a konzolnak egy nagyon jó tulajdonsága volt az elveszett: az osztott képernyõ.mindent próbálnak kipréselni a konzolokból, emiatt már szinte alig van egy játék amiben van osztott multi vagy valamilyen többjátékos mód csak online...
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
pl hut-on 6000ft kb a lost planet "2
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Így már megértem hogy egyesek a rendes ár tudatában folyton ezzel jönnek.
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
amugy nekem küldj azért 20 után medalból képeket meg videókat...😊
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Annyit tudni hogy aki regelt a mycrysis.com-ra van esélye hogy kapjon béta kulcsot!
Next PC upgrade: 2022
2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Az új nanoruci a videok alapján cloakon kívül tud valamit? sehol nem mutattak semmit az e3-on belõle. Vártam valami speedet ,de 0.. 😞
2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...
Én nem szeretem bezabálni általában ezeket a köcsög nagy búrokat, mint amit írtam, 4-5m és már homályos minden. És havernál ahogy néztem kb az összes konzol játékban ez van (volt x360-a, most vett egy ps3-at, és ugyanez a helyzet)
Mellette ugye még játékokra is rámegy a gatyád konzolnál, ami ott 16-18e az pc-n 8-12e (warezt mellõzük, és igen, használt játék vásárlása is annak minõsül)
Nem kell nekem többszázezres gép, ahhoz, hogy fusson élvezhetõen (35-40fps min) nagyon szép grafikával. Én erre a gépemre még nem költöttem össz 200e-et sem.
Crysis mégis szépen megy 1920x1080 natural mod 2xaa, natív 1920x1080-ban nem kell több aa ahoz hogy ne legyen recés a kép (konzol játékok 720p, ezen a felbontáson egy 100-120e-es gépen is elfut).
És most nehogy azzal gyere, hogy még az is sok, ha összeszámolod, egy alap netezõs gépre + egy konzolra mennyit költesz, rájössz, hogy kb ugyanott vagy, és még csúnyább is a grafika. A folytonos fejlesztés sem érv pc-nél, mivel ahogy mondod, konzol fix, ennél jobb graf már nem nagyon erõltethetõ rá, pc sem gyengül idõvel, így a megszokott szintet tudja hozni mindig.
2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...
amugymeg ez legyen egyenlõ, egye fene, de ez miért is fontos adat?
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Next PC upgrade: 2022
2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
de majd kiderül, nyugodtan vegyetek többszázezerért gépeket...😄
nekem aztán fullmindegy ki mit csinál..😊
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Hidd el nem kis külömbség lesz, nemcsak grafikában, de fizikában is jobb lesz pc-n.
max 2560x1600ban fogod látni ugyanazt. 😊
ami meg pixel itt ott eltérés lesz, azt megint majd a neten felzoomolt képeken nézegethetitek, azt legalább játék közben a tudat meglesz, hogy megérte a 400-ezret kiadni a gépre.
amugy lesz ekkora felbontás benne? meg 32AA meg Ultra High is?
szerintem elég lesz hozzá 1 kártya is, hogy ne akadjon be.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...
Bár jó lesz az 40" LED tv-n is stabil fps-el 😛
2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...
PS-en meg Xboxon kíváncsi vagyok mennyivel lesz szarabb a graf, mint mondjuk két HD5970-essel 2560x1600-ban 32xAA-val Ultra High-on minden.
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0