9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • RYO21
    #2851
    Ha az első rész highon futott a gépemen, akkor ez szerintetek hogy fog?
  • Shep
    #2850
    Már ne is haragudj, de mi alapján szólsz le minket? Azzal ,hogy megnézzük a bétát még nem jelenti, hogy nem vesszük meg én egyébként is hezitáltam a dologgal kapcsolatban de így most majd el tudom dönteni mi legyen, mert látom ,hogy fut a gépemen, mire számíthatok az új környezetbe helyezett sztoritól.
  • Gyuszopapa
    #2849
    Azért egy kicsit elszégyelhetnétek magatokat,mint döglégy a sz.rra úgy rászálltatok erre a kiszivárgott játékra.Aztán meg megy majd a sírás ha nem adják ki pc-re a játékokat.Őket szidjátok hogy milyen szemetek meg stb. de ti se vagytok különbek náluk.De 4 magos procira arra telik meg 100 ezer forintos vidikártyára meg anyámtyúkja.A topik házigazdája meg nem igazán tartja rendben a topikot.
  • Ironman2
    #2848
    Csináltam neki Offtopikot,ugyhogy szerintem ott folytassuk a warez témát.

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1297521903
  • JaSoN HuNTeR #2847
    Vegyétek meg! Megéri!
  • RAZOR27
    #2846
    szerintem egyáltalán nem indul hendikeppel egy játék ami esetlegesen nem szivárog ki idő előtt. ha ez nemtörténik meg akkor a megjelenés után nemsokkal úgyis kijött volna a warez verzió, ami alapján ugyanúgy megveheti az ember ha tetszik neki, ráadásul már úgy próbálhatja ki a játékot ahogy annak már lennie kell, bugmentesen.
  • BoneDragon
    #2845
    Köszi, legalább nem kell megvennem. :)
  • Ironman2
    #2844
    Talált.Nyertél egy eredeti Crysis 2-t.
  • BoneDragon
    #2843
    Razor1911?:D
  • Ironman2
    #2842
    EA-nak mocskos üzletstratégiája van az elejétől fogva,szóval még azt is meg merem kockáztatni hogy marketingfogás az egész.Ők még jól is jönnek ki ebből.Pontosan azért amit balee4 irt az elöbb.Nem az xaktákat nézem,hanem tájékozottabb vagyok egy kicsivel.
  • Ironman2
    #2841
    Szevasz Razor! Ismerős a neved valahonnan.
  • balee4
    #2840
    Muszáj volt nekem is kipróbálnom a beta-t, hát nem hittem volna, de ez rohadt jó játék lesz, nagyon hangulatos, olyan mintha a World in Conflict-et nyomnám FPS-ben. A grafika brutális, a gépigénye meg olyan baráti már most, hogy akadás nélkül fut. Úgyhogy olyannyira meggyőzött, hogy szerintem meg is fogom venni. Milyen jó, hogy kiszivárgott a játék. :D
  • DarkSector
    #2839
    Meg az áramos fegyó az milyen nyomi annak a hangja, olyan mintha egy hanghiba lenne, mintha hibás lenne a hangkártya...x-en teljessen már volt az áramos fegyvernek a hangja, ráadásul nem is a scar volt áramos, nade mindegy majd megoldom .... :D
  • RAZOR27
    #2838
    az isten szerelmére, hagydmárabba.... alapból mi a szarért lenne jó stratégia kiszivárogatatni a bétát? főleg ha benne a forráskód és gyakorlatilag már tesztfázisba van az egész + írtad, hogy így nemkell költeni a tesztelésre, ezis baromság, mert a nagyobb címeknél többnyire ingyért vagy kb semmi pénzért tesztelik a játékokat, gyakorlatilag egymást tapossák, hogy részük legyen benne. nemkéne annyi zabhegyezőt olvasni meg xaktákat nézni, akkor talán nemlenne ennyi összeesküvés-elmélet a fejedben
  • Ironman2
    #2837
    Durva.Van már 7 gb-s single player verziója is.

    This is single player only. Beta r5620, january 13th.
  • SötétBarom
    #2836
    Nekem sem tiszta, hogy miért játszik végig valaki egy bétát.. :|
    De mint tudjuk, alacsony a kerítés.
  • Magiszter
    #2835
    Nah kipróbáltam amit lehetett, részemről ennyi volt ez a béta.
    Várom a teljest, meg persze az Új VGA-mat. :)
  • tommygear
    #2834
    hát ez még nagyon durván béta... nem érdemes szopni ezzel
  • vg
    #2833
    nincs is benne hang... így aztán csudajó
  • Shep
    #2832
    Miért Grebber már biztos végig is vitte :) Én megnézem ,hogy megy milyen aztán majd a fullt ami most ez alapján eldől, hogy megvétel is lesz-e.
  • DarkSector
    #2831
    Nem.
    Nem akartam, csak mondtam. :)
  • DarkSector
    #2830
    Valóban ezzel akarsz játszani?
    Én tutira nem fogok, megvárom a normál végső kiadást ezt megnéztem aztán ennyi...
  • Shep
    #2829
    Ok, köszi.
  • JaSoN HuNTeR #2828
    Hát nem szebb inkább élesebb a kép mint az egybe. De nekem pl az 1 nem is megy rendesen, már highba is akad ez meg tök jól megy ahoz képest mondjuk itt is vannak ilyen hirtelen fps változások de ilyen 20-64fps között ingázik de csak a procim miatt mert egy nagy szar, de engem nem izgat mert ebbe a hónapba veszek X4es procit.
  • Shep
    #2827
    És azon az 1-hez képes hogy fest?
  • JaSoN HuNTeR #2826
    Gamer.
  • Shep
    #2825
    Hát lehet, hogy jobb is ,hogy nincs benne :) eddigiekből kiindulva úgysem lesz hozzá gép ami élvezhető sebességgel meghajtsa max ilyen atomtáp milkós gép :)
  • Shep
    #2824
    Egyébként ha esetleg van még rajtam kívül valaki akinek csak egy "szar" 8800GT-je van az melyik graf beállításra állítva játszik vele?
  • rage
    #2823
    Hát ha csak az nem nevezhető annak, hogy lesz benne DX11-es mód is...
    Meg minden más, ami ebből hiányzik. (Effektek, tárgyak, hangok, stb)
  • Shep
    #2822
    Velem miért akarsz vitázni én csak azt írtam hogy nagy változás nem várható ami szinte tény, én nem mondtam ,hogy ez most szar, vagy akármi. Egyébként sem játszottam még vele csak 5 percet úgyhogy az akadáson kívül másról nem tudok nyilatkozni.
  • grebber
    #2821
    Valamit szerintem benézel akkor,de nagyon, mert F5 és ott elmenti ahol tartasz
  • Magiszter
    #2820
    Nah most van egy olyan dolog ami NEM MARADHAT ÍGY!!! Checkpoint rendszer. Ha nekem a véglegesben sem lesz egy SAVE/LOAD opció, akkor 1000% hogy nem veszem meg.
    Most egy olyan pályát töltöttem be hogy 9csillió x 10^99-en UFO lövöldözik minden pixelről a pályán és nem tudom elmenteni, ha már sikerült előrébb nyomulnom. Ha megölnek kezdhetem elölről az egészet. Hát lehet hogy konzolon jó buli a csekpoint rendszer, de valahogy a 20. újrapróbálás után inkább falhoz-boss-nám azt aki kitalálta egy ilyen játékba.
    Rendes Savel/Load rendszert kérek!!!
  • Ironman2
    #2819
    Szar lehet neked.Nem olyan hülyék az EA-nál hogy nem védik a projektüket.
  • Ironman2
    #2818
    Az meg már szabotázsakció amit irsz.
  • gduck
    #2817
    Persze. Direkt kirakták a netre a fejlesztői verziót. Jah én meg UFO vagyok, csak itt vakációzok
  • Metalmilitiakid
    #2816
    Ez mind szép és jó, de engem továbbra is érdekelen a helikopter kinyírásos rész megoldása.
  • HF
    #2815
    Hát, ez így egy elég nagy hülyeség.
    A Cryteknek nem érdeke tönkretennie magát a PC téren, másrészt szerinted mit szólna ehhez a kiadó?
    Csak mert EA bácsi hagyja, hogy egy ilyen "taktikát" játszanak, ami sok sok pénzükbe kerülhet? Nem hiszem...
    Szó nincs arról hogy konzolpártiak, simán eklépzelhető, hogy egy belső ember jó pénzért kicsúsztatta a játékot.
    Amit írtál, inkább beleillik egy összeesküvés elméletbe, mint a valóságba.
  • DarkSector
    #2814
    Akinek megvan a Cryis első része az tud futtatni benchmark-ot...:)
  • DarkSector
    #2813
    Például kizárt dolog az hogy a videó beállítás így maradjon a véglegesben, ezt kizártnak tartom, ettől részletesebb lesz, csak gondolom a tesztelők végett bivalygép vagy bivalygép közt lehet váltani....
  • rage
    #2812
    Vicces, hogy a benchmark_gpu.bat a crysis.exe-re hivatkozik.
    Persze, a játékban már crysis2.exe szerepel.

    Na ennyire van ez készen...