9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Shep
    #2891
    De ő úgy mondta mintha az, hogy ezt letöltöd megnézed egyenlő lenne azzal ,hogy nem veszed meg, itt hibádzik a dolog és én csak ezt vitattam. Ne én legyek már a hülye azért mert nem akarok zsákbamacskát venni, tudod ez óvodában még izgi volt de ma már nem az.
  • Shep
    #2890
    Multis demo lesz, nem? A multit leszarom.
  • DarkSector
    #2889
    Ironman a moderátorokkal ide is be kellene tetetni azt a linket lassan.

    Ezt meg mellé csatolni:

    Minden hibára/bugra itt a megoldás a GYIK-ban
  • szapor
    #2888
    Hali!
    Nem tudjátok mért van az EA logónál befagy a hang megy tovább, deha rendszergazdaként inditom akk bejön a menüig, de amikor új kampányt akarok inditani akk megy egy kicsit és beáll a kép de hang megy tovább :S
  • ricsa008
    #2887
    nem lehet kikapcsolni a sok szöveget a felső sarokba?
  • DarkSector
    #2886
    Igen és?
    Tehet ő erről?
    Ez nem mentesít senkit az alól hogy egy nem hivatalos szoftvert használ.
  • DarkSector
    #2885
    A torrenten lévő cuccok nem legálissak.
    Warez, független hogy te ki tudod-e próbálni előtte vagy nem.

    Ha nem adnak ki demo-t megveszed a zsákbamacskát jah kellemetlen, de ettől még igaza van hiába ugrotok neki.

    És most nem kell jönni azzal hogy ki miért szedi le, mint énis hogy belenézek vagy nem, vagy végigtólja vagy nem...leszarja mindenki.
    Warez, warez, warez...ebben igaza van.
  • RYO21
    #2884
    Jön demó? Mikor? Megjelenés után 1 héttel? Boxra már kb 1 hónapja kint van a demó, sőt októberben nyílt beta is volt.
  • Ironman2
    #2883
    Van benne igazság.
  • Gyuszopapa
    #2882
    Pc-re is jön a demo.Nem bírtál várni.Én ki fogom bírni.Egy normális emberbe legyen egy kis tartás,gondolom nem vagy hülye gyerek.
  • Ironman2
    #2881
  • Gyuszopapa
    #2880
    Ezt csak azért írtam ha valaki meg akarná kérdezni mit keresek a crysis topikban ne kérdezze meg feleslegesen.
  • rage
    #2879
    Kicsit túl nagy benned az EA-fóbia...
  • Shep
    #2878
    Na ez az látod demo, ez is egyfajta demo úgyhogy nem értem a hőzöngést.
  • Gyuszopapa
    #2877
    Akkor írom.42 demo,bf2 demo,2142 demo,Bad company béta.
  • Ironman2
    #2876
    Ez is erősen reklámszagú.Ilyenkor jobb ha csöndben maradnak.A közleményükre most felkapta az is a fejét,aki nem tudott a béta létezéséről.Szóval a hétvégén mindenki már Crysisezik
  • Shep
    #2875
    Nekem is, permier vettem mindkettőt és akkor mi van?
  • Gyuszopapa
    #2874
    Ja a mielőtt megkérdezné valaki a Crysis,Warhead eredeti példányai is a tulajdonomban vannak.
  • Shep
    #2873
    Amelyiket megvetted.
  • Gyuszopapa
    #2872
    Melyik bf-et?
  • Gyuszopapa
    #2871
    Közlemény:
    "Az Electronic Arts és a Crytek szomorúan vette tudomásul a történteket, közleményükben arra kérik a rajongókat, hogy támogassák a játékot és a fejlesztőcsapatot azzal, hogy megvárják a Crysis 2 végleges változatát. Kihangsúlyozzák azt is, hogy a kalózkodás súlyos károkat okoz a dobozos PC-játékok piacának, valamint a PC-s fejlesztők közösségének is.
    Innentől kezdve mindenki tegyen saját belátása szerint..."
  • Shep
    #2870
    Hagy kérdezzem már meg, hogy te mi alapján döntötted el ,hogy pl. a BF-et megveszed?
  • Tatyla
    #2869
    aham,tele van a topik titkos megfigyelőkkel a crytech-töl...
  • Ironman2
    #2868
    Köszönöm!
  • DarkSector
    #2867
    Te kétled, a többiek meg TUDJÁK.
  • Tatyla
    #2866
    kétlem hogy félkész
  • Gyuszopapa
    #2865
    Először is kisfiam te még a csattogós lepkét tologattad mikor én már commodor gépeken játszottam úgy hogy fogd egy kicsit magad vissza.Másodszor te honnan veszed hogy én warezolt játékokkal játszom,elhiheted hogy nem használok tört játékokat veled ellentétben.Csak eredeti játékokkal foglalkozom mivel SINGLEPLAYER NEM ÉRDEKEL ezért csak multiba játszom olyan játékokkal amihez szükséges egyedi cd kulcs.Már csak azért is mert színvonaltalannak tartanám magam ha ilyen warezpistikel játszanék.
    A másik hogy"csak azért töltöttem le hogy kipróbáljam hogy fut" egy nevetséges indok arra hogy a lopásaitokat legalizáljátok.
  • DarkSector
    #2864
    Segítek:

    OFF/Warez topic
  • DarkSector
    #2863
    Igen ha nem változna esetleg a gépigénye, AKKOR igen erősebb vas kell ennek mint az első résznél.

    Nekem ez épphogy elfut 800x600-ba ha HardCore-ra rakom.
    Pedig csak kb 5-6 percet néztem bele.
  • Ironman2
    #2862
    Jah.A warezosok ezentúl fáradjanak át hozzám:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1297521903

  • DarkSector
    #2861
    Igazad van ebben 100%-ig!!
  • balint1111
    #2860
    Remélem jól fog futni nekem is:D
    Estére talán letudom tölteni. Kösz a linket RYO21.
  • Shep
    #2859
    Ja egyébként 3 éves gépem van úgyhogy nem telik 4 magos procira és 100 ezres kártyára.
  • BoneDragon
    #2858
    Gratulálok, hogy ez jött le egy fél kész játék után...
  • Tatyla
    #2857
    hát az én kis 3 éves gépemen épp hogy eldöcög 1680x1050-ben olyan 30fps-el néha megakad kicsit aztán fut tovább,maga a játék elég egyhangú eddig,szerintem nem másabb a hangulat mint az 1-ben volt csak a környezet más én nekem megint ez a techdemo filing jött le de azért végigtolom mert nem rossz játék ez azért :)
  • Armagedown
    #2856
    itt többen azt írták hogy jobban megy nekik mint az első
  • Ironman2
    #2855
    Azért van benne némi igazság.
  • Frosty01
    #2854
    te sem vagy különb a deákné trolljáná'
  • BoneDragon
    #2853
    Leírod milyen géped van, sokat segít...
  • BoneDragon
    #2852
    Egyetértek. Semmi köze hozzá, mit szedünk le és mit nem. Én örülök, hogy kiszivárgott, mert így már tudom, hogy megéri megvenni. ;)