9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • hegege
    #3052
    De nanosuitot tudod fejleszteni is és 3 az a 2 fnkció(jump,armor invisible)...
  • Ironman2
    #3051
    Nem semmi
  • rage
    #3050
    Valóban így van, de mivel a dx11 shaderek nincsenek benne, így hiába a dx11-es dll fileok, nem fog rendesen működni.
  • DarkSector
    #3049
  • DarkSector
    #3048
    A nanosuitot benézted van sok funkciója, az egeret nyomasd le középen és ugy mint elsőrészben eltol egér és elenged.... a többi meg megosztott van akinek a dzsungel tetszett van akinek ez jobban bejön hogy filmesebb, akciódúsabb. Sajnos ez van.
  • Reg5
    #3047
    Jobb ez így. Az első részben mire beállítod a nanoruhát szétlőnek.

    Amúgy nálam is voltak ilyen lebegő katonák, és emiatt 1 helyen tovább se bírtam menni, úgyhogy delete lett.
  • KaBuTo666
    #3046
    ez még csak bétának a nem direkt kijött bétája
    lehet hogy a kész játékban már a városi környezet helyett szigeten fog játszódni!
  • Novotsik
    #3045
    szerintem ez már nem crysis csak crysis néven futó szar fps shooter, semmi nem maradt a régi crysisból semmi tiszta filmes beütése van a nano suit nagyon szar lett,minek vették ki a nanosuit kezelőfelületét bazd 2 gomb a nanosuit?! Nagyon le lett egyszerűsítve. Városba játszódik,mekkora szar már,szerintem sokkal jobb lett volna ha a helyszín az hasonló az első részhez képest vmilyen trópusi sziget.
  • DarkSector
    #3044
    Figy de lehet hogy miniatürizált jetpack, nem? XD
    Lehet hogy csak nem látható...hogy attól repkedtek.
  • CalebJoe
    #3043
    bazz ez csak poén volt hogy jetpack
  • DarkSector
    #3042
    Azért én is azt hittem hogy valami normál dolog van benne ami neki nem tetszik, erre kiderül hogy lehet egy bug ami kitudja 100 gépből 1 gépen jön elő...:)
  • KaBuTo666
    #3041
    bááz így mond akkor a kutya se érti én meg azt hittem hogy rocketjumpoznak
  • DarkSector
    #3040
    Jah hogy egy bug, az más ezért kár felidegesíteni magadat, ezért nem adták még ki hivatalossan mert nem végleges hanem ez csak egy lopott félkész példány, még talán béta se...

    Azt hittem valami normális gondod van a játékkal, most egy ilyen immel-ámmal befejezetlen verzióban ezen kiakadni elég nagy csacsiság, pláne a fejlesztők fejéhez vágni.
  • Tatyla
    #3039
    bazz úgy hogy béta a játék és mozdulatlanul lebegnek ide oda vagy csak állnak egy helyben már így érthető?
  • DarkSector
    #3038
    Akkor hogy repülnek?
  • Tatyla
    #3037
    nem jetpack maradjunk ennyiben
  • Shep
    #3036
    Megcsináltam 1-2 pályát és hát vegyes a véleményem a grafika néhol tök jó, néhol meg totál steril az egész, valahogy az 1 szebb. A játékmenet totál más, mint az első részben ez ilyen Black szerű pörgős lövölde, de van ahol meg olyan üres az egész és túlságosan be van szűkítve az egész alig lehet elbóklászni és eddig mindenhol 1 útvonal volt (ja nem az egyik helyen lehetett kerülni a föld alatt :))
  • Cris99
    #3035
    Az a baj h küldik között befagy!
  • bcrics
    #3034
    Srácok a legfrisseb directxet hol tudom letölteni?..hiányzik 1-2 dll fájl a játékhoz,kéne a directx
  • lolSL
    #3033
    mert nincs neted?...
  • Armagedown
    #3032
    miről van szó , a DRM es AC2ről ?az nekem ingyen sem kell
  • DarkSector
    #3031
    "A wareznak semmi köze az árazáshoz."
    Reg5 ugyanazt mondja, mint amit leírtál.
  • arty
    #3030
    dehogynincs! az ubisoft anno bepróbálkozott a 6 ezres (PC) indulóárral, hátha akkor többen veszik a játékaikat... nem jött be :/
  • CalebJoe
    #3029
    tölthető lett a béta és azt tárgyalták ki ennyi
  • Doom 4
    #3028
    Hali! Mi történt itt? hirtelen 500 olvasatlan üzenet...
  • CalebJoe
    #3027
    jetpack
  • DarkSector
    #3026
    Vannak repkedő katonák?
  • Tatyla
    #3025
    na álló,repkedő katonák után töröltem az egészet a gépemről és mélyen elszégyelltem magam hogy volt pofám lehúzni itt kérek elnézést a fejlesztőktől.
  • grebber
    #3024
    Már raktam be korábban.

    Itt meg Itt és itt!
  • Gyuszopapa
    #3023
    Kellene egy házigazda aki végre rendet tesz a topicban,de olyan aki nem warezhuszár és megveszi eredetibe ezt a játékot,valamint ért is egy kicsit hozzá.Mármint a Crysis sorozathoz.
  • Syntech
    #3022
    [Off és Warez témákkal fáradj ide!] <<<ez de szanalom!AZ EGESZ EGY HATALMAS WAREZ.MIROL BESZELUNK?BOLT POLCAROL VETTE MEG BARKI AKI IDE IR, MEG TOLJA?NEVETSEGES!!!!
  • DarkSector
    #3021
    Azért mert az egy űrpolip is, azé vót annyi víz a játékban, meg vízburok....:D
  • DarkSector
    #3019
    Jaja.
    Nem sértésből én megértem régen mi volt a helyzet, csak akkor azzal voltak elfoglalva hogy látvány milyen legyen és ez hiányzott hogy kicsit időt fordítsanak például az ellenségekre, amik nagy szerepet játszanak a játékban, csak kár hogy számuk megint csak

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van sajnos itt is katona meg robot-polip-élien, én többet vártam, majd a 3.részben, de legalább ami 2 van jobb mint ami 2 féle volt eddig.
  • Murder3
    #3018
    van aki low mediummal kipróbálta és ha van hogy ment?
    (mondjuk EA optimalizálni úgyis szarnak)
  • strebacom
    #3017
    Azé aki tolja tehetne fel képeket....
  • Cris99
    #3016
    Jah, protoss :D
    nekem is a polip ugrott be folyton...
  • Cris99
    #3015
    \emo\
    robcsicsávós, fruzscsihajcsis robcsiséris alien
  • CalebJoe
    #3014
    mindenesetre jobban néz ki mint az elsőben az a protoss koppintás, remélem van benne gauss fegyver azzal lehetett őket aprítani
  • DarkSector
    #3013
    Robotcsávós nyúlványsérós élien....:)
  • Cris99
    #3012
    xD