9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #3092
    Sandboxba hogy lehet megnézni a grafikák közötti eltérést? Kíváncsi vagyok rá.Bár a remélem dx11 is dob majd rajta valamit!
  • Cris99
    #3091
    Aha!!:P
  • Magiszter
    #3090
    Én elkezdtem csinálni egy pályát, csak Crash-olt, így abba is hagytam. Lesznek benne érdekes dolgok, meg fegyverek. Illetve már Sandbox-ban is jól kijön a grafikai többlet. Sajnos növényzetileg elég gyér, de ha megerőlteted magad tudsz csinálni, igaz nem dzsungelt, de egy kis ligetet igen. Bár Editorban nincs víz, valamint talaj textúrát is 1:1-ben rakja le. Azaz ha az alap 512x512-est nézzük akkor egy 2048x2048 "méteres" talajon egy elmosódott f.s lesz.
    Minden esetre engem meggyőzött ennyi is. Jó lesz ez teljesbe!
  • grebber
    #3089
    Valamikor a megjelenés előtt!
    Crytek helyébe én most kiadnám már tekintve ezt az incidenset.
  • Cris99
    #3088
    Nekem az 1is is megy tökéletesen:P
  • Cris99
    #3087
    És mikor lesz béta?
  • RYO21
    #3086
    Sandbox 3 bennevan. Érdekes, hogy a grafikát így lehet beállítani: low < x360 < ps3 < medium < high < veryhigh
  • RYO21
    #3085
    Nekem valamiért nemakar működni a fraps.
  • grebber
    #3084
    Ahogy szórakozgatok vele hát aki EASY-n fog nekiesni pláne ugy hogy már végigtolta ez akkor másodszorra kb max 4,5 óra lesz vagy még kevesebb!
    Az easy nagyon az.Videó kedvéért próbáltam ki de a Fraps nagyon leviszi 40-50 fps-ról 4-5 fps-re :(
  • Magiszter
    #3083
    Ha már benne voltam a Crysis Multi Bétában, akkor benne leszek a Crysis 2 Multi Bétában is. Sőt ha még lesz 3 is PC-re akkor abban is.
    Hagyományőrzés a köbön xD
  • Hellsing47
    #3082
    ez nem valami kamu oldal? :/
    csak mert eléggé tré maga a honlap, és ahhoz képest hogy ip-ként csak egy kulcsot kéne adnia, nekem már adott 3at is
  • Maxtreme
    #3081
    csak épp az hivatalos volt..
  • grebber
    #3080
    Multi béta key igénylése!
  • Shep
    #3079
    Én el tudtam volna viselni még egy dzsungelest, mert ez a városos dolog nekem túlságosan lekorlátozott, más játékban nincs ezzel gondom de az eddigi részek után nagyon zavaró számomra, hogy ennyire csőjáték lett.
  • balint1111
    #3078
    Sztem pedig már kellett a változás. Mert a Farcry 1-2 és a Crysis is dzsungeles volt. Ideje volt már hogy városban játszódjon.
  • Shep
    #3077
    Hát nem tudom, nekem az első rész is szar win7 alatt igaz ott rá van tolva minden high res textúra meg minden ami kell és igaz az DX10 alatt megy. Mindegy majd max a fullt xp alatt nyomom ha ugyanez lesz a hiba azzal is win7 alatt. Mindenesetre felfoghatatlan számomra, hogy minden játék jól megy 7 alatt csak a Crysis széria nem.
  • grebber
    #3076
    Na és ha valamiben változtatnak akkor már egyből szar?
    Szerintem belátták hogy túl unalmas lett volna a dzsungeles téma!
  • Zoliz
    #3075
    A Crysis és ez előde a Far Cry a buja növényzetről,a dzsungelről a természet élethű megvalósításáról volt híres, azaz a grafika és a technológia vitte el, a Crysis 2 meg eg szimpla FPS-nek tűnik egy lepuszult Fallouthoz hasonló városban. Crysis 1 <> Crysis 2
  • Dave0092
    #3074
    Sziasztok!
    Szeretnék létrehozni a Crysis közösség számára egy közösségi oldalt. Tudtommal a Crysis.hu megszünt anyagi okokból. A TotalGaming oldalcsoport kiszeretné bőviteni pilléroldalait a Crysis-al is. (TotalCrysis.hu). Ha esetleg valamelyikőtöket érdekelné, és tudna Nekünk ebben segiteni, akkor irjatok nekem e-mailt. [email protected]
    Minden segitségnek örülnénk. Itt elsősorban a tartalmak összeállitására, ötletek/tippekre gondoltunk. Estetleg ha valaki szerkesztő szeretne lenni, az is kivitelezhető, sőt....
  • grebber
    #3073
    Nem értem ez hogy fordulhat meg bárkinek is a fejáben hogy egy fps-t GTA 4 meg prototyphoz hasonlítson.
    Azok nyitottak a kategoriájukból adódóan odamész ahova nem akarsz kb. Itt meg mész egy kialakított "csőben" mint az fpsekben legtöbbször.

    Továbbra is fenntartom méltó folytatása a Crysisnak!
  • Novotsik
    #3072
    én is így vagyok vele :)
  • grebber
    #3071
    Nálam is Win 7 van és semmi memo hibás üzi nem jött!
    Game közben alt+tabbal kilépsz (ezt nem szereti a béta utánna nem tudsz visszalépni) és látható hogy 2GB-nál nem eszik többet. 1,5volt a max amit láttam!
  • Shep
    #3070
    De mégis mit vártál, ez nem egy GTA klón, ez egy egyszerű fps nanoruhával megfűszerezve. Szerintem leginkább a Black-re hasonlít.
  • Zoliz
    #3069
    Ha annyira jó lesz a játék akkor ez nem fog zavarni, hogy idő előtt kipróbáltad, de szerintem a hasonló nagyvárosos játékok (GTA 4, Prototype) közelébe se fog érni a Crysis 2 élményben, mész oszt lősz ennyi. Ez szerintem manapság kevés a forradalomhoz.

    Játszok most a betaval, próbálom szeretni, de nem megy. :(
  • Shep
    #3068
    A játék egyébként csak nálam szarakodik win7 alatt a 4 giga marhára nem elég neki folyamatosan jönnek a memória telítődött üzenetek, ezzel szemben XP-n meg simán megy? Remélem a véglegesben ez a probléma javítva lesz!
  • Tatyla
    #3067
    pont hogy nem vágtam a fejükhöz hanem magamat szidom hogy ilyen állat vagyok hogy leszedtem és egyáltalán belenéztem,a türelmetlenségem miatt....
  • grebber
    #3066
    Kiadó nagyba szarik rá ,hogy te emlékezni fogsz-e rá nyáron.
    Őket csak az érdekli,hogy dagadjon a buksza semmi de semmi más.
    Azért látni,lehet hogy az első részek után valamit fel is akarnak mutatni és elég akciódús momentumokat raktak bele.

    Mondták,hogy lesz pár olyan dolog amire biztosan emlékezünk majd.
    Hát ha ez a pár dolog az akar lenni amire gondolok,akkor szerintem elrontották.Jobb lett volna ha nem csak amolyan átvezetőként vannak jelen hanem gameplay közben mi magunk éltük volna át.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl amikor szakad le a híd,ha rajta lettünk volna és ott kellett volna ügyeskedi rajta.Vagy amikor dől le a felhőkarcoló speed módban (ami nincs)gyorsan fedezékbe menekülni nehogy a fejünkre essen.


    Sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből.De már látni akarnak valamit.Remélem a 3. rész ezt is übereli majd és nem csak gépigényileg
  • RYO21
    #3065
    *TDU-ből, vagy TDU 1-ből. Reggel van még.
  • RYO21
    #3064
    TDU egyból is volt, és mégis sikeres lett PC-s körökben.
  • Maxtreme
    #3063
    jah, meg doom3-ból és a stalkerből is. Egyetlen különbség hogy ezek közül egyiket sem lehetett végigjátszani :D
  • kill3r21
    #3062
    hl2öböl is volt béta, mégis kult game lett :)
  • balint1111
    #3061
    Ezzel egyetértek.
    Zoliz: Sztem várjuk meg a véglegest és utána mondjunk róla véleményt.Lehet hogy nem lesz nagyszám, de lehet hogy sikeres lesz ezt most még nem tudjuk egy béta alapján.
  • Zoliz
    #3060
    Kétségtelenül jó játék lesz a Crysis 2, csak a kérdés az, hogy fogunk -e rá emlékezni nyáron, vagy csak ez is a pénzre megy, mint a COD Black Ops. Semmi újdonság, semmi eredetiség.
  • grebber
    #3059
    Úgyis a konzolos eladásokból lesz a bevételük 95%-a ,szóval ez a kiszivárgott verzió nem változtat semmin.
  • balint1111
    #3058
    Szerintem pedig egy igen jól sikerült játék lesz. És attól hogy "kikerült" egy béta attól még sztem nem kéne kijelenteni hogy nem nagy durranás. A béta amúgy is dx9el megy a dx11 még rátesz egy lapáttal majd az egészre grafikailag. Én például tuti megveszem már most tudom. Sztem nem fog amiatt pénzt veszíteni a crytek, mert kikerült egy béta. Attól még ugyanúgy megfogják venni a játékot szerintem.
  • Zoliz
    #3057
    örülök, hogy kiszivárgott a Crysis 2, mert legalább ki tudtam próbálni és rájöttem, hogy nem fogom megvenni. Abból a szempontból is örvendetes, hogy így kevesebbet fog kaszálni az EA és jobb játékokat fog készíteni, mert valljuk be ebben a játékban nem sok újdonságot kapunk és a grafikája is átlagos, bár a Dead Space 2-nél kicsit változatosabb, talán a DX11 dob majd rajta. Az egyszer biztos, hogy messze nem lesz akkora durranás mint az első rész volt, ami a szememben továbbra is a legszebb videojáték. És mint látom jóval rövidebb is lesz, alig van pálya.
  • balint1111
    #3056
    Kipróbáltam ezt a betat 1280x1024 gamerbe is és még így is 30 fps felett van az én gépemmel(nem esik le 30 alá). Addigra azért fogok procit cserélni mire kijön a teljes, de ha nem változtatnak a gépigényén akkor nagyon jó játék lesz.
  • Newfronter
    #3055
    Nálam bugosabb lehet a játék, a fegyverhangok jó része hibás, pattog, minden baja van. Meg látványban nem áll össze a játék, szép-szép, de valami mintha hiányozna.
    Egyébként is a szinkronhangok is hibásak... szóval nem rontom el a játékélményt, ezt a bő egy hónapot kibírom. :)
  • grebber
    #3054
    Egyértelmű,hogy igen az első rész is vagy 6x vittem végig és még fogom is majd!

    Szerintem nem lesz játékmenetileg szinte semmi változás max grafikában hogy szarabbul fog menni a sok lassító dx11-es cucc végett!
  • Newfronter
    #3053
    De kitolod ugye a véglegest is? Mert szerintem nem apró változások lesznek benne. :)