CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DarkSector
#1538
pontossan mindenki döntse el maga....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

gduck
#1537
Azért ez érdekes. Jelenleg a legpénzkímélõbb megoldás is (legolcsóbb ház, ár/érték dualmagos proci, GT430 VGA, HDD, ODD, LCD) ahol még komoly tápra se kell költeni, mert olyan alacsony a rendszer fogyasztása, az se jön ki 400 ejróból (93+LCD). És ezen ugyan elmegy minden játék, de kompromisszumokat kell kötni, nem lehet fullra csavarni a grafikát.

Szóval felesleges ez a PC vs. KONZOL vita, ha egyszer valakinek nincs pénze, akkor egyszerûen nincs 2x annyi pénze PC-re! <#shakehead>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

DarkSector
#1536
jo elhiszem...csak haveroknál más a helyzet meg nálam....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#1535
nem kicseszésbõl, de ha nem buzerálod, rossz helyen a szellõzés végett, vagy állitva használod, stb akkor hidd el hogy nem lesz baja, max az 1 kötelezõ 3led.
utána ha megcsinálják, nagyon kicsi az esélye hogy baja legyen, biztos flashelte és nem a microsoft-nak külte vissza, hanem valami buhera szervizbe....pffff

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#1534
Az biztos ha lenne 200K-m egy komolyabb gépre (amire biztosan nem kell költeni 4-5 évig) tuti pc-s lennék még mindig. De sajna nincs.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

grebber
#1533

Next PC upgrade: 2022

#1532
A szomszédomnak volt 400 Eurója. Azon akart valamit venni, amin játszhat. Azon a pénzen vehetett volna egy PS3-at, vagy 2 Xbox Arcade-t, mert egy nemelég, azért mert szarok, és tönkremennek. Aztán végül összerakott egy überfasza PC-t abból a pénzbõl, amin akkoriban a Crysis is max grafon futott 720p-ben. Ez 2009-ban volt, azóta egy játékot se játszik alacsonyabb grafikán.

kifli
#1531
1db játék van 60 fps-el, többinél örülhetsz a 30-nak 1280x720-ba (rendes jó grafikájú játékokra gondolok...)
kifli
#1530
Haverom itt lakik ebben az utcában, osztálytársam volt, mikor még boxa volt. 2x lett 3 ledes a gép, tölem kérdezte mit jelent a hibaüzernet, amit kiír, a után fogta és eladta (nyilván annyiért nem tudta eladni mint amennyiért vette)

A gépre vigyázott, direkt jól szellõzõ helyre tette stb. Azon kívül csak dvd bele, játszik, kikapcs kb.

Ez elsõ gépe viszonylag hosszú ideig bírta, a második úgy fél évet, pedig az állítólag már az új alaplapos volt, ami nem megy tönkre.

pc-mel nem volt ennyi gond, pedig sokkal több komponensbõl áll, így sokkal több a hibalehetõség is.
Kezdetben énis aztmondtam, hogy 360-an jobban megéri ha konzol, de így hogy gyárihibás hulladékot sóznak az emberekre, amit nem tudtak kijavítani, pedig azt is tudják hogy mi a konkrét hiba, hát vicc.
Új box talán jó, de már arról is láttam piros ledes videot, de az legalább nem lesz 3 ledes, mert aszem nincs benne annyi led, úgyhogy a 3 ledes hiba megoldva XD
#1529
Így van, nem értem miért kel szidni nekem is volt már 3 led jó helyen kell javítani ennyi. 3 Éve megy folyamatosan a javítás óta (igaz már nem nálam, vettem egy újabbat). És tuti hogy valaki felhozza hogy de a pc-már szebb. Oké elismerem kezdi túlnõni az x360 at de kérem az a box még 50-60K ért 3D támogatást is ad 60FPS mellett. Van még ott szunnyadó erõ.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

Muttley
#1528
Ha blöffölsz, akkor jól csinálod. 😉
Ha igaz, akkor tuti becsokiztak õk is a CoD: Black Ops-tól...

Just do it :)

DarkSector
#1527
az baromság amit a haverod beadagolt.
nekem van boxom 1x kapott a hosszu évek alatt 3led-et megjavitották ennyi.
nem költöttem rá semmit, biztos ugy bánt a géppel hogy megsínylette.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#1526
baromság 😊

Konzolos ismerõs:

Van egy ps3-a (elõtte volt boxa-is csak megunta hogy mindig tönkremegy, még az is amire azt mondták nem fog...)

A ps3 mellé persze van egy számítógépe is, netezésre, msn, (töltögetés), filmek...

Ha összeadjuk mennyi volt neki a ps3, (meg mennyit kelett kibaszni a boxra, aztán adhatta el mert egy hulladásk tulajdonképpen) akkor kijön az, hogy jobban járt volna egy pc-vel, és még a controller-re is futotta volna.

Most gondolom jön a válasz, hogy de konzolt nem kell fejleszteni. jópár évig pc-vel is el lehet lenni, ugyanazon a grafikai szinten, hd ready felbontáson, aa nélkül, 30fps-el. Mert ugye konzolnak sem termelõdik a semmibõl +ereje.
grebber
#1525
Ha már árban nem tudja verni és nem is fogja soha!

Next PC upgrade: 2022

bertino
#1524
manapsag ? egy normalisabb pc leveri teljesitmenyben.

tobbek kozt ezert, is.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#1523
Miért is?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

bertino
#1522
tokmind1, X360 amugyis fos konstrukcio.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

BoneDragon
#1521
Téged meg sajnállak, hogy nincs jó szemed. Elég pixeles az a játék...

arty
#1520
mindezt youtube alapján

gratulálok :/

Forza.

bertino
#1519
<#zavart2>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#1518
Nem árulok el titkot azzal, hogy a Crysis2 konzolra teljesen készen van, már a mai nap is, ez tudom ahonnan tudom, de igy van.....
A többit esetleg....
nm..<#fejvakaras>

BoneDragon
#1517
Hát, ez nem valami nagy szám grafikailag xbox-ra. Pc-n biztos szebb lesz, ez így rondább mint az elsõ rész... Agyon reklámozták, de szerintem ez nagyon gáz!

balint1111
#1516
Már várom hogy kijöjjön de sajnos nem ebben az évben lesz. A grafikára kíváncsi leszek javult-e az elsõ rész óta.

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

Prince23
#1515

grebber
#1514

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#1513
Szerintem mindenképp jót tenne a sztorinak.

Töltsük le az internetet!

Bence94
#1512
nomadnak én is jobban örültem volna,de remélem benne lesz õ is na meg psycho aki igencsak egy jó karakter szóval ha õ nem lesz akkor mérges leszek.persze gondoltam, hogy más idõ más hely de itt van prophet szóval nem lehetetlen, hogy feltûnjenek a régi arcok.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

KILLER2
#1511
Sosem merült fel, hogy õ lenne. Eredetileg úgy volt, hogy Prophet lesz, de most úgy néz ki, hogy egy új karakter lesz.

Töltsük le az internetet!

SL
#1510
most mivan? nem Psyho lesz a fõhõs?

&#9762; HARDSTYLE &#9762; SCANTRAXX RECORDZ &#9762;

KILLER2
#1509
Szerintem is elcseszték picit. Ez a Crynet dolog szerintem szar ötlet volt. Nevetséges, hogy támadnak az idegenek, ezek meg az idegenek helyett téged ölnek a ruhádért. Persze lehet a kettõt egyszerre is, de akkor is érdekes. A másik meg, hogy szerintem teljesen felesleges volt bevonni egy új szereplõt. Ott volt Nomad, egy arc nélküli fõhõs, azaz mivel nem tudunk róla szinte semmit, nagyjából bármilyen szerepet rá lehetett volna húzni, közben akár a múltját, személyiségét megismertetni szépen. Nem értem, hogy minek kell új szereplõ. Ha az újítás miatt, akkor azért felesleges, mert van egy szinte ismeretlen, de legalább megszokott, már elismerten kemény karakterünk. Ha meg az a baj, hogy mivel teljesen ismeretlen, ezért nem lehet vele azonosulni, akkor meg lehetett volna fejtegetni a dolgokat. Nekem ennyi az össz bajom.
Ez a Crynet dolog már csak azért is érdekes, mert az lenne logikus, hogy ha egyszer támadnak egy ilyen jelentõs várost az idegenek akkor már csak az idegenek miatt is szinte magától értetõdik, hogy a világ katonáinak a fele ott van és ha egyszer a nanoruha ilyen baszottul erõs cucc, akkor nyilván igen nagy értéket képviselnek, azaz mindenki védi és segíti a viselõit. Meg ha anno egy kis faszom szigetre jutott vagy 10-20 nanoruhás, akkor nem igaz, hogy egy van csak egész New York-ra. Ha több van, akkor meg megint fasz tudja, hogy miért vadásznak ránk ennyire. Bár persze lehet az is, hogy csak általában a nanoruhásokat próbálják ölni, de lényeg, hogy ez szerintem akkor is felesleges volt.
Tetszik, hogy nem csak 2 fél van, hanem van egy kissé talán titokzatos harmadik is, de akkor legalább valami értelmesebb legyen az. Persze lehet még ebbõl értelmeset is kihozni csak valahogy nem bízok annyira a csavaros történetben. Meg aztán jó lenne látni visszaköszönni néhány ismerõs arcot, mint pl a régésznõ, akit megmentettünk, Psycho. Mindegyik jelenléte indokolt lenne. Meg ha új fõhõs van, én még Nomadot is szívesen látnám.

Töltsük le az internetet!

kifli
#1508
Nomádot akarom 😄

Történetileg nekem nagyon el van baszva a játék, így hogy az 1-el is játszottam, és tetszett is, nyilván a konzolosok kb semmit nem vesznek ebbõl majd észre, lévén, hogy ez lesz nekik az elsõ rész...
grebber
#1507
Crysis 2 sztorimorzsák!

(inCrysis) A Pixelbits elcsípte az EA termékmenedzserét, Brent Dadyt, hogy persuadetronnal kiszipkázza a Crysis 2 teljes háttértörténetét. Dady azonban kemény diónak bizonyult, így csak apró morzsákat sikerült összeszedni bedrótozott elméjébõl. Videnyóinterjú

Eddig annyit tudni, hogy a Crysisbõl ismert Prophet - a nagy darab feka csapatvezetõ - szerepet kapott a folytatásban. 2023 kellõs közepén Prophet a vadiúj 2.0-ás Nanosuitban kolbászol a csatamezõn, majd hirtelen a fejéhez kap és úgy dönt, hogy odaadja Alcatraznak - azaz nekünk, így hívják fõhõsünket -, aki Brent meséje szerint átlényegül Prophetté. Na hogy ez mit jelent, majd kiderül a játékban. Mindenesetre New Yorkot felforgatják az idegenek, amiért átverték õket a kaszinókban, s nekünk kell rendet vágnunk, no meg persze megmentenünk a világot. Mindemellé egy privát katonai cég (Crynet Systems) is a nyomunkban lohol. Nekik perze a vadiúj Nanosuitra lenne szükségük, nélkülünk.

info: Gamestar

Next PC upgrade: 2022

#1506
Adjak linket..inkább ne...

Maxtreme
#1505
Meg ne 2 órás gameplay 😊

grebber
#1504
Hát már van nekik pár db FEAR,Chrome 4,most meg ez.
Grafikával nem lesz gond szerintem csak tartalom is legyen mögötte!

Next PC upgrade: 2022

Maxtreme
#1503
Beszarás... honnan van ezeknek ennyi pénzük? 😊
Mindig megveszik az aktuális egyik legjobb motort.

#1502
Pont ez akartad bazze....
<#kacsint><#worship>

KILLER2
#1501
Ez érdekes lesz. Legalább igyekeznek alkotni valamit.

Töltsük le az internetet!

grebber
#1500
Hoppácska!!!

City Interactive licenszelte a CryEngine 3-at!

Sniper-be a Chrome 4 engine jó/szép volt az nem volt nekik elég?
Kíváncsian várom mit hoznak majd ki belõle.Go City!!!!

Next PC upgrade: 2022

#1499
JAh, már 27-én véget ér.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

kill3r21
#1498
tudja valaki meddig tart a combat testinges béta?
KILLER2
#1497
Az bezony, jó dolog az! Majd együtt megyünk Crytek-et rohamozni, ha nem lesz PCs beta.

Töltsük le az internetet!

DarkSector
#1496
jaja az összetartás.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

KILLER2
#1495
Szerintem nem sokat segít rajta, max lelki társak lehetünk ebben 😊

Töltsük le az internetet!

arty
#1494
ez sajnos SENKIN nem segít 😞

Forza.

bertino
#1493
es ez miben segit az o helyzeten ?

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

KILLER2
#1492
Ne félj, nekem itt a box live nélkül, mail-ben pedig ott csücsül a beta kulcs 😊

Töltsük le az internetet!

darkerlomy
#1491
óóó de jól elbeszélgetnék veletek ha lenne xboxom <#falbav> jöjjön már az a pc-s beta könyörgöm!!! <#nezze><#duma>

NFS Hot Pursuit, BulletStrom, NFS Shift, Split Second, Crysis 2, Test Drive Unlimited 2 Copyright 2011ˆ All Rights Reserved

#1490
Ez a 2 órás cucc csak a bétában van, level cap van, ugyanúgy, minta annó a BC2 bétájában. A fegyverek között van különbség, de olyan kõ-papír-olló stílusban van megoldva, szvsz nagyon jó munkát végeztek ezzel.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

KILLER2
#1489
Az olyan mint COD dolgot a multi rendszerére értettem. Gondolom itt is magasabb szinten jobb fegyvereid lehetnek, extra cuccaid. Viszont ha tényleg nincs jelentõs különbség a fegyverek között, akkor az jó, mert nem lesz egyenlõtlen. Az meg hogy 2 óra alatt fel lehet tolni max rangra (gondolom ez azért majd a teljesben máshogy lesz), elveszi az egész fejlõdési rendszer értelmét, mert egy nap után olyan, mintha nem is lenne.

Töltsük le az internetet!