9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • gduck
    #3132
    1 hónapos
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    BuildNumber=5620
    BuildName=crysis2(5620)_01_13
    BuildTime=2011/01/13:01:00:07
  • Smithwarden
    #3131
    Bye...
    A game lehet akar jo vagy rossz, de mar egy bugos beta alapjan nem lesz tul szar.
    Viszont aki idejon ez alapjan hulyezni es frocsogni osszevissza...az no comment.
  • Inquisitor
    #3130
    Engem a bétától elvonatkoztatva az zavar, hogy a FarCry-ból volt 64 bites verzióa, a Crysis1-ből volt 64 bites verzió, a Warheadben már NEM volt, és akkor írták, hogy a Crysis2-ben se lesz, mert nem éri meg fejlszteni. :(
    Ez azért érdekes, mert elvileg a Crysis1 64 bites verziója simán benyalt 6GB memóriát is. Valahogy nehezen hiszem, hogy a távoli jövőben nem lesz gond a memóriakorlát, pláne liszencelhető motor esetén.
  • berlinboy6329
    #3129
    Játszhatatlan....Ha a teljes is ilyen lesz bekaphatják a buzi vibrálásukkal együtt.:C

    Meg a 29fps-es input lagjukkal is.Pedig Vsync sincs rajta,mert 50fps-sel nincs input lag.
  • Kongy
    #3128
    jelenlegi (aláírásomban lévő) konfigomon az első rész még most sem fut túl tisztességesen, szaggat, lassul... nem az igazi. Ezzel szemben a 2 folyamat 40 fps, alig tölt, és igaz h kevésbé kidolgozott mint az 1, de összességében sokkal szebb. Motion blur-től tekintsünk el.
  • Zeller01
    #3127
    Mikor megvettem az első részt, akkor is középkategóriás gépem volt. A játék nagyon lassan futott. Emlékszem új VGA-t kellett vennem. Most is középkategóriás gépem van, de a 2. rész nagyon szépen fut. Sokan mondtátok nagyon el lesz baszarintva a portolás, de szerintem ez jobban fut pc-n mint anno az 1. rész.
  • Daell Drow
    #3126
    Hat igen, buktunk is meg nyertunk is valamit. :)
    Mert a crysis 1-ben azert valahogy minden kivan dolgozva, itt meg a tavolba olyan texturakat latok amiket utoljara 10 eve XD.
    a cry1 is fent van es 25-35fps még most is csak.
  • Prince23
    #3125
    Ezt annak köszönheted (már mint a jól graf. futást, egyhez képest ugye pláne), hogy konzolport :D
  • Daell Drow
    #3124
    Na sikerult megoldanom a problemakat, most mar hasit a game 1680x1050 advancedben 40-60 fps. A hardcore grafon en csak elsimitast meg esetleg AA kulonbseget latam, amugy semmit. igy boven jo az advanced, viszont a mozgas kozbeni blur-t tulzasba vittek. ha azt a teljesben kulon kilehet kapcsolni akkor grafikara nem lesz szavam.
    Amugy nem rosz gam, a gyungel egy kicsit hianyozni fog. De ettol fugetlenul, es hogy most a betat tolom, meg lesz veve a game(multi miatt is).
  • balint1111
    #3123
    Nemtom mér sírtok hogy szar lesz a játék egy betából kiindulva. Egy az hogy már 6 hónapos, másrészt meg a béta 9gb az egész 15 lesz... Akkor gondolom lesz még egy két dolog.
  • Kongy
    #3122
    Majd akkor folyt. köv. márciusban.
  • TDC Geronimo
    #3121
    Ez már azért a legalja, amikor egy kilopott belső fejlesztői build alapján fikáznak itt egyesek. A másik meg, hogy ha letöltötted akkor maradnál legalább csöndbe és nem állnál neki fikázni egy kvázi ellopott terméket...
  • DarkSector
    #3120
    De hagyjadmár most mit kell fröcsögni az ilyen embereknek hagyd a picsába.
    Komolyan mondom, letölt egy félkész warez cuccot, nincs benne sziget meg pálmafa, és nem fog tudni emlékezni majd a játékra és leszarozza ennyi.

    Hagyd rá nem is kell magyarázkodni. Nem játszik vele és ennyi.
    Valaki emlékezni akar egy játékra, valaki meg játszani vele.
    Meg fikázzák a codot. Istenem lehet arra bármit mondani, nekem sem a szívem csücske, de TÉNY kurvasokan megvették és kurvasokan kurvasok órát beleöltek a multiba.

    Valamint a Crysis 2 szebb mint a Crysis 1 csak itt kissebb a bejárható terület, de ami terület van az szebb.
    Legtöbb textúra 1024x1024-es.
  • berlinboy6329
    #3119
    Az még a kisebb baj,de hogy annyira vibrál a monitor a fényektől,h szinte olyan,mintha ki-be kapcsolna,az kurva idegesítő.Meg a Vsync..És egyiket sem tudom kikapcsolni?Nem tudja vki hogy kell ezeket megoldani?v másoljam újra és akkor megszünik a villogás?

    De ha meg is szünik a Vsync még midnig ott van:C
  • Shep
    #3118
    Úgy, hogy nekünk nem vibrál :)
  • Shep
    #3117
    Én már az elején ettől tartottam mikor megjött az info ,hogy város + konzol is és sajnos igazam lett de ettől függetlenül még lehet jó játék. Bétába belenéztem és nem rossz de nem rontom el az élményt azzal ,hogy egy nem teljesen kész valamivel játszom. pl. totál kiábrándító lehet úgy végigvinni, hogy az NPC-k csak állnak madárpózban.
  • Kongy
    #3116
    nekem konkrétan a motion blurtől van hányingerem. mintha x360/ps3-aznék...pfuj.
  • berlinboy6329
    #3115
    Hogy tudtok ti ezzel akármit is csinálni?Vibrál az egész monitor a játéktól szétbassza a szemem....És még a Vsyncet se lehet kikapcsolni.
  • Kongy
    #3114
    naja, az 1 legalább egy szabadabb játék volt, ez meg lineáris mint a faszom... nagyon konzolszagú az egész.
  • Shep
    #3113
    Számomra az 1 egy nagyon jó játék (pl. nemrég kezdtem újra) úgyhogy szerintem meg az hülye aki szerint azért hülye valaki mert megvesz egy neki tetsző játékot.
  • Kongy
    #3112
    Gyakorlatilag a CryEngine 3-ért fizetünk...
  • Kongy
    #3111
    most itt fikázzátok a gyereket, de van benne igazság amit mond. Egy harmatos kis multi meg egy átlagos single-ért kiadni 10 ezret... hát nem éri meg.
  • Sir Cryalot
    #3110
    hülye kozsó blfszgc
  • Prince23
    #3109
    Lehet igaza van :) a Cry1- sem volt egy húdevageszmagesz játékmenetélmény. Egyedül a Warhead volt értelmesebb és érdekesebb játékmenet szempontjából.
  • berlinboy6329
    #3108
    Vsyncet h kell kikapcsolni?nagyon zavaró..Plusz a vízszintes csíkokat,amik fényeknél jönnek be,mert rohadtul zavaró+bassza a szeme(A fullgrafos cfg-t használom,ami vhova ide lett linkelve)
  • Kongy
    #3107
    Csak a Bad Company 2 bétát tudom erre felhozni, vagy a MoH-ét. Semmit sem változott hónapok alatt. Ettől függetlenül sztem én majd végigtolom a Cry2-t (márciusban), mert a grafika kárpótol mindenért.
  • Kongy
    #3106
    Nem lehet vki ennyire hülye. Most komolyan. Te nem nézel videókat a Crysis 2-ből? Az 1 nappal ezelőtt megjelentek is olyanok mint amilyen ez a béta... Ezen már sztem nem fognak változtatni, csak max majd nem fagyogat.
  • gduck
    #3105
    Ez volt eddig a "legértelmesebb" hozzzászólás a topicban. Egy élménnyel lettünk gazdagabbak.
  • Daell Drow
    #3104
    Idaig en is meg vagyok, miutan kiuszunka tengeralatjarobol. jon egy vidi a nanoruharol ott nekem file hiba miatt nem emgy tovabb. RAadasl csak nalam megy a game mindig ugy hogy inditasnal kep megmerevedik a logonala ztan ugy marad kozben megy tovabb a game meg a hang?
  • Magiszter
    #3103
    EZ a béta állítólag egy fél évvel ez előtti változatot tükröz. Szóval még van 1 hónap a megjelenésig, tehát 7 hónap fejlesztés van még ez után a béta után. 7 hónap meg elég akár még arra is hogy teljesen átgyúrják a játékot.
    Szóval én meg azt mondom: Hülye aki egy béta után dönt.

    Anno HL2 bétája is milyen ótvar volt már. Aztán mikor kijött a végleges nem tudtad letenni.
  • buko20
    #3102
    Lehet valahol a grafikán állitani? Vagy a hardcor a legnagyobb beállitási lehetőség?
  • Kongy
    #3101
    Szép-szép, de úgy kb negyed óra után már megszokod h minden csilli-villi és onnantól kezdve már unod.
  • Kongy
    #3100
    Őszintén szólva sztem a játékmenet nem fog változni a teljesben.
  • Zoliz
    #3099
    Valmit biztos dob, de aki nagy csodát vár a végleges verziótól, azt sajnos el kell keserítsem, a Crysis 2 csak ennyi amit látunk.

    1-2 hónap alatt nem fognak belőle csodát csinálni és amúgy is csak a bevételre mentek így nem is fognak megváltók lenni ezzel a gémmel.
  • BoneDragon
    #3098
    Egész topicot törölni kéne és elölről kezdeni... unalmas ez a sok kisgyerek, aki bejön és lehúz egy kiszivárgott félkész betat...
  • modelcar
    #3097
    okcsá
  • Shep
    #3096
    Köszönjük, hogy megosztottad velünk tömör és lényegre törő, mindazonáltal szubjektív véleményedet!
  • Kongy
    #3095
    Én már tolom. =D



    Azt kell h mondjam, nagyon szép, de ezen kívül semmi több. Átlagos shooter, a szokásos Crysis-os nanoruhával.
  • morzsi555
    #3094
    Ez a játék dögunalmas, csak a grafikája jó, aki ezért kiad 10 ezer forintot az úgy hülye, ahogy van.
  • Shep
    #3093
    Elhiszed, hogy ez engem nem vigasztal? :)