CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#1588
ha valamibe, akkor a crysisba aztán végképp nem hiányzik semmiféle rpg elem

ha arra vágysz, menj falloutozni 😉

Forza.

Kopiati
#1587
Ismét felszálló ágban a sci-fi, ha jól lovagolja meg a hullámot szakíthatnak egy darabot, A CoD-ban még kb 1-2 játékot látok, utána már csak lefelé vezet az út...nem véletlen hallani sci-fi codról stb...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

#1586
9másik játékot is fejlesztenek aminek többmint a fele fps.

Szerintem RPG elemes FPS-t is lehet iszonyjót csinálni , bízom benne hogy borderlands féle rpg elemeket esetleg játékmenetet erõltetnek, elvégre a borderlands egy meglepetésjáték, eladásban is és majd mindenben.

KILLER2
#1585
Nekem bejön az alapötlet, szóval ha nekiesnek tisztességesen, még össze is jöhet. Modern és világháborós lövöldébõl van már egy csomó, de jó multival rendelkezõ futurisztikus FPS már jóval kevesebb van.

Töltsük le az internetet!

balint1111
#1584
Szerintem fog sikerülni nekik.

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

#1583
Szeretnének olyan sikereket elérni, mint a COD-al... 😊 Hát kíváncsi leszek mennyire fog menni nekik.
balint1111
#1582
Már várom<#hehe>

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

bertino
#1581
hogyne.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#1580
"Sokáig él majd a Crysis-sorozat: Nathan Camarillo vezetõ producer szerint nem véletlenül fektetnek ennyi energiát a sorozatba, egyáltalán nem a második rész lesz a vége a szériának. "A legnagyobb gondunk lesz rá, hogy a Crysis nagyon hosszan futó sorozat lehessen, amit azt is jelentheti, hogy lesz Crysis 3, 4, 5, 6, 6, 7, 8, 9 és Crysis Végtelen is."

info: Gamekapocs

Next PC upgrade: 2022

#1579
Kb ugyanaz mint a többi, csak van egy kis fáziskésés a szavak között:
"öööö eee aaaa Crysis öööööö aaaa konzol aaaa eeee öööö konzol öööö aaaa." Kb enyit mond. 😄

Muttley
#1578
Egész jó ez a video.

nem lesz ez rossz
egyedül a dzsungelkörnyezet hiányát fájlalom
Figyeljétek a végén a felsoroláskor a platform sorrendet... xD

Just do it :)

#1577
Semmi bj nincs a swfu 2 vel boxon. Tény hogy a GTA4 megy még 1-2 game néha belaggol de most istenem. Ki lehet bírni azt az 1-2másodpercet. Ahogy felraktam a gépemre a GTA4 et mutatott nekem 25FPS-t majdnem minden médiumba. Nyáron beledobtam egy 20 ast de még kéne vagy 40k hogy jó legyen ha nem több. Egy videókari meg egy új táp. De nem tehetem meg így marad a box. És még mindig eszméletlen élményeket tud adni 3 év után is egy game rajta.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

arty
#1576
akkor tudod, hogy ahoz képest a youtube videok alapján az x360as beta maga a VERYHIGH 😊)

(amugy szvsz még a medium is rondácska - milyen kár, hogy a VH-hoz még ma sincs gépem 😞 anno a játék feléig highon vittem el, 20fps környéként 😞(( utána ujabb vga csere, a 2900PRO mellényúlás volt)

Forza.

arty
#1575
OFF: swfu2-vel még csucspécén is gondok vannak h a 30fps-t tartsa 😊 (anno a demoját néztem, se boxon se ps3-on nem érzékeltem fps gondot - az animácio viszont mintha akadozott volna, elég zavaró módon)

Forza.

arty
#1574
az tény, hogy konzolon nem kevés játékkal vannak gondok frémráta ügyben, de még mindig jobb a helyzet, mint amikor a 2600xt-mmel próbáltam a crysis1-et 😞 ronda volt, lassu és a kártya 20k feletti árával olcsónak sem mondhattam ...

egyébként konzolon szinte minden játékban van framelimit 30fps-re, igy nincs az a pécén tipikus jelenség, hogy hiába megy 70-80fpst sokszor, amikor leesik 40-re, ugy érzed szarrászaggatta magát 😞 bárcsak lenne a frapsban opcio az fps-t fixálni! (fix60at az öregecske vgam már nem sok játékban tud, minõségõl meg nem szívesen mondok le)

Forza.

kifli
#1573
boxnon nem kell agódni?

swfu2-vel ha joltudom frame rate gondok vannak boxon (meg mivel nincs boxom, nem követem annyira nyomon, így még kitudja mivel)
grebber
#1572
Semmi fut majd mint az álom nekik nem kell idegeskedni.
Én is még idén berántok egy boxot lewarezolom rá azt a 2x játékot ami érdekel +amik majd jönnek pc-re is és nem fut jól azt ott fogom tolni.
Költséghatékonyabb egy box be kell látni!

Next PC upgrade: 2022

bertino
#1571
hat ezaz, mi lesz akkor a 2vel a konzolokon, ha PCn alig futtathato fullon az 1.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#1570
metalt birod ?

hogyne lattam volna, egyszer.

azota mediumon volt csak futtatva, mert ugyis vigan elment.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#1569
Hát igen most sem sok olyan van amivel fullba menne!

Next PC upgrade: 2022

arty
#1568
Nem igaz, nem azt méri.

Mondok "mérõprogramot": a crysis benchmark pl méri mit tud a játék a crysis játék alatt. Dereng már? Almát almával, ok?

(de személyeskedhetsz is sértettségedben tovább, nem oszt nem szoroz 😄 )

Forza.

Magiszter
#1567
Ha olyan DX11 fícsõröket tesznek bele hogy meglátod és hanyatt esel, akkor még megértem hogy miért kell az adott gazdasági év legbrutálisabb videó-kártyáját ajánlottba tenni. Egy tuti. Jövõ márciusban megveszem az akkor kínálatból azt a kártyát amit 30k-ból megtudok. Ha fut rajta élvezhetõen (a demó), megy a polcra, ha nem fut, akkor magasról teszek rá.

Nem egy játékhoz fogok gépet venni, hanem a gépemhez játékot.

BoneDragon
#1566
Nem játék, de azt méri, mit tud a videókártyád. De látom a hozzászólásaidból, hogy nem sok eszed van, úgy hogy nem is vártam többet...

arty
#1565
Google.

Forza.

arty
#1564
a 3dmark milyen játék?

vagy akkormá: szerintem a crysisnál nikole kidman is szebb 😛

Forza.

arty
#1563
valszeg te nem láttad még a crysis1-et low-on

balfasz 😄

Forza.

BoneDragon
#1562
Egy 3dmark, sokkal szebb mint ez, mégsem kell neki akkora gép...Ez semmi másról nem szól, mint a pénzrõl. Cuki nvidia, megmondta nekik: "Halasszátok el bazze, mert valahogy el kell majd adni a fos videokártyánkat! Köszike byebye!"

gduck
#1561
"Az 1 se volt annyira optimalizálatlan."

Persze hogy nem! Az akkori csúcskártyán (Nvidia 8800GTX) nem lehetett full grafikán játszani mert diavetítés volt <#idiota>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

DarkSector
#1560
nvidia-n is ugy fog menni mint ati-n.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

balint1111
#1559
Nem lesz optimalizálatlan. Hanem nvidiára fogják optimalizálni. Az 1 se volt annyira optimalizálatlan.

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

grebber
#1558
Ez nem durvaság hanem akkor optimalizálatlan szarkupac lesz megint!

Next PC upgrade: 2022

balint1111
#1557
Akkor a HD4670-esem eléggé kevés lesz a crysis 2-nek. Bár úgyis jövõre terveztem a gépem felújítását. Nvidia is inkább a karikat fejlesztené mint pénzt adjon azért hogy az õ kártyáin jobban menjen.

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

#1556
Csak ennyit lehet tudni: Az ajánlott videókártya GTX 580 ami még ki se jött. Csak ennyire lesz durva game.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

balint1111
#1555
Crysis 2 gépigényérõl még semmit se tudni egyáltalán mi várható jövõre?

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

#1554
Prémiumot már jó rég vagy 2 éve kivonták a forgalomból. Olyat már nem éri meg venni régi alaplaposak.Itt nézz köbe:Általános X360 árak.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#1553
Xboxot se lehet 43 ezerért venni. Én a legolcsóbb amit tudok, az egy egyszerû premium és ~ 67000 FT.

bertino
#1552
vlszleg a legborzalmasabb megjelenites mellett.

de a lenyeg, hogy olcso hardver.

nyilvan ami olcso, az feltetlen minosegi is 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#1551
43 ezerert normalis pc ?

user fail.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

arty
#1550
nem egy játék 60fps-es, de a lagtöbb valóban 30. crysis talán még 720p-ben sem fog futni boxon - de még mindig a legolcsobb hardver lesz a crysis alá 😉

Forza.

arty
#1549
nem kell a kamu! xboxra 3 év 3led gari volt, ergo haverodnak egy fillérbe se került volna a javittatás. jahogy warezolt. hát pécén tényleg lehet olcsobban warezolni, mert még lemezt se kell irni... csak akkor ezt ird.

Forza.

arty
#1548
és melyik a játék pixele és melyik a youtube fos tömöritése miat látszo/nemlátszo pixel?

Forza.

arty
#1547
45ezres pécé leveri? takarodsz a baromágaiddal ...

Forza.

DarkSector
#1546
nemtudom, már odébb van mikor nekem volt javitva, pláne rokonomnak, ugyhogy biztos hogy nem 2-3 hetente kell vaitani, ezelõtt 2 évig vagy 2.5 évig ment rendesse, de valszeg közre játszot hogy nálam szûk helyen volt, gyenge szellõzés mellett, most meg megy normálissan, és kitettem asztalra, mert eddig a szekrénypolcára volt becsúsztatva, nem is lepõdtem meg hogy szét izzad....dehát mindenki saját hibájábõl tanul.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#1545
Én az MS szervizében nem bízok csak. Mivel ugyan azokat az ólommentes GBA golyókat használják mint mikor boltba kerül a gép. A normális szervizben ólmozott golyókat használnak amik sokkal jobban bírják a hõingadozást, ezért ugye tartósabbak. De végül is errõl nem az MS tehet hanem az Uniós szabvány és a környezetkímélés.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

DarkSector
#1544
oks jah mind1 nem ide tartozik, meg ugye aki rosszul jár egyszer valamivel akkor annak az rossz élmény marad, nem is lényeg mindenki a pénzével azt kezd amit akar. <#eljen>

csak ilyenkor ne azt terjessze mindenki, hogy egyfolytában szervizet igényelnek a boxok, mert ez nem igaz.
kis rétegre max.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#1543
Mindegy nem offolok tovább.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

DarkSector
#1542
nemtuom mirõl beszélsz, ismerõs, meg nekem már honapok ota megy, az elsõ javitás után....de te tudod, akkor dobd ki, és vegyél másikat.

de ha flashelted akkor nem tudom mirõl beszélünk.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#1541
Rosszabb konstrukció lett az új Vallhala alaplap mint a Jasper V2 igaz hogy 45nm az új de akkor is melegszik. Sok helyrõl jelzik visza hogy megvétel után 2-3 héttel bedobja a poros pontot. Általában E82 ami a 3led megfelelõje.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#1540
Én az MS hez még akkor se küldeném el a boxot ha nem lenne módosítva. Semmi értelme ahogy õk ott "megcsinálják" elviszi a futár 2-3 hét múlva visszakapod. És 3-4 hát múlva megint mehet gariba. Ezt 3x el kell játszani (általában) hogy vadi új alaplapot tegyenek bele. Igaz hogy ingyen de akkor sem lehet játszani szinte semmit mire ez lezajlik. Inkább elviszem egy normális szervizbe 7k ért reball aztán megy évekig.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

DarkSector
#1539
új boxoknál nincs ilyen veszély, mert átalakitották a SLIM-eket.
a réginél is csak a gazdáján múlik a 90%-a max 1 led-en megy át.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"