9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • dysfunctional
    #3333
    mondhatnám azt is, hogy az a fajta lustaság, vagy igénytelenség zavar, hogy tojnak a mimika élethűbb megjelenítésére, miközben a környezetet olyan igényesen meg tudják csinálnim mint senki más, és ez kicsit ellentmond egymásnak és idétlenül hatnak az ütemre tátogó arcok, percenkénti szemöldök húzogatással... és ebben ki is merül a történet
  • KaBuTo666
    #3332
    feleslegesen pocsékoltad el az idődet (egy két perc biztos elment erre az életedből, ennyi idő alatt simán lenyomhattál volna pár fekvőtámaszt ami egészségesebb), az energiádat (tovább fárasztottad a szemeidet a monitor bámulásával, az ujjaidat a sok mondat pötyögtetésével, a seggedet az üléssel), az agyad további fárasztását (mondatok megfogalmazása, értelmezése, átnézése, és persze a kemény kritika) e sok mondat megfogalmazásához, ez ábszólút előfordul.

    és még a #3333 téket is vitted, hát társam ki se jött a játék rendesen de már utálnak
  • dysfunctional
    #3331
    nem hinném pl, hogy a dx11 megoldaná az arcjátékot :)
    szal ennyit már a beta videókból is le lehetett szűrni, az biztos, hogy ennél csak jobb lesz, de valljuk be, hogy amiket leírtam kritikának, az csak a játék javára szolgálna, és ha nekem, egy egyszerű mezei felhasználónak ez eszébe jutott, nem hinném, hogy a lázasan realitásra törekvő fejlesztőknek nem...
  • DarkSector
    #3330
    dx9, honnan tudod hogy a dx10 nem müködik?
  • Smithwarden
    #3329
    Amint mar leirtak itt sokszor, total ertelmetlen szarra fikazni egy kiszivargott bugos betat, feleslegesen koptatod a billentyut.
    Majd ha kijon a vegleges, akkor az alapjan lehet kritizalni az egeszet.
  • JaSoN HuNTeR #3328
    Mindenki tudja hogy a nintendo még jobb szóval itt fejezzük le a témát !
  • dysfunctional
    #3327
    A belinkelt vidik alapján egyáltalán nem nevezhető csúnyának a játék grafikailag (és ez még csak dx9!)
    viszont elég nagy csalódás, hogy a karakterek olyan szinten összecsapottak és "cartoon" fizimiskájúak, hogy ez már színvonaltalan, ráadásul ahhoz képest, hogy a fejlesztők a minél valósághűbb megjelenítésre fókuszáltak... nem értem mibe tellett volna élethű emberi arcot sculptolni és részletgazdagon ellátni mindenféle apróságokkal, egyedi vonásokkal a karaktereket, még ha mellék karaktrek is, de sztem ennyi lenne a minimum, ha már realitásra törekszenek...
    ja és nem ártott volna beszerezniük egy hasonló technikát az arcmimika hiteles ábrázolásához, mint pl amit az L.A. Noire-ban láthatunk, akkor legalább valami forradalmit is alkothattak volna PC-n, amit eddig még ezen a platformon senki mástól nem láthattunk...
    nekem ez a véleményem a grafikáról, ja meg annyi, hogy néhol túlzásba vitték a lens flaret, de hátha optimizálnak még ezen is
  • KaBuTo666
    #3326
    wow...this is wow.
  • DarkSector
    #3325
    Jah...nem hullik a nyakadba kukorica, akkor nézed és annyi szünettel a filmeket ahogy tetszik.
    Ha moziba megyek nem a filmek miatt megyek.
  • RYO21
    #3324
    Este jön valaki multizni? Aki jön, az írjon privátot, és majd leírom, hogy mit kell csinálni, ahhoz hogy mennyen a multi Tunnglen keresztül.
  • DarkSector
    #3323
    Nem...én arról beszélek akik megnézik, a jó része meg is nézi.
    Meg akkor szoktam beszarni mikor kitólnak egy 3d-s cam-ot....omg.
  • pardeee
    #3322
    HA VALAKI SZERETNE CRYSIS 2 MULTIZNI CSINÁLTAM SZERVERT HAMACHIN!

    név : crysis 2 hun
    jelszó : 123
  • NovaTerra
    #3321
    Moziba senki sem jár? Már az a menő, hogy nem mozis verzióban töltöm le a filmet, hanem hd-ban?
  • Reg5
    #3320
    Ezt hívják arányjavításnak.
  • kifli
    #3319
    Én soha nemnézek mozis filmet, mindig megvárom a hd-t :)

    A betát énis leszedtem, meglestem, annyira nem tetszett, maga a játékmenet (2 pályába néztem bele félig), de nagyon irányított a játék, hogy mitcsináljak.
    Azóta törölve, és várom a véglegest, hátha megtetszik addig...
  • Shep
    #3318
    Már, hogyne lenne értelme szar minőségben megnézni. Elmondhatja magáról, hogy na ezt a szart is láttam de király vagyok. Én is leszedtem a bétát megnéztem de inkább az első résszel játszok, mert egy háromnegyedig felfújt labdával is szar focizni, nemde?
  • DarkSector
    #3317
    Skizofrém vagyok nem tudtad? :)
  • BoneDragon
    #3316
    Amikor saját leveledre reagálsz, úgy érzem, mintha magaddal beszélgetnél. :D
    Hát igen, inkább megnézi mozis hangon mozis képpel aminek semmi értelme nincsen, mert a legjobb filmnek is a hangulatát jól elrontja. Aztán meg fel van háborodva, hogy mi ez a sz*r...
  • DarkSector
    #3315
    De ha megfigyeled a filmeket, mindenki él-hal hogy lássa, nem zavar hogy mozisban nézi végig, inkább gyors szenvednek a mozissal minthogy megvárna 2-3 hetet kb egy normálisra...emberi természet.
  • DarkSector
    #3314
    Jó figy igazad van ebben, csak annyit akartam hogy van ott is látványos cucc, ennyi.
    Nem is akrtam ebből nagy ügyet csinálni. Persze oda is írtam hogy részemről az egyik leglátványosabb cucc.

    Az hogy ilyen állapotban valaki letólja az igen lehet még szörnyűbb mintha a véglegesben tólná a warezt.
    De te is tudod milyenek az emberek, mohók nem bírnak várni hogy normálissan meglegyen a játék.

    EBBŐL látszik hogy ha egy történet nélküli crysis-t kiadnának...ezt elmondhatjuk minden nagy címről (soknál ezt csinálják) kiadnának, akkor is megvennék és végigvinnék, látod minden pálya aktív, nem kell átvezető se csak tólják azt ennyi, a sok bug se tántorít el senkit, tisztelet a kivételnek....:)
  • BoneDragon
    #3313
    Ki sértődött meg? Nálad nagy gondok vannak az értelmezéssel.
    Látványosabb? De jó! PC-re is van rengeteg látványos játék, ami ugyan arra megy mint a gow, üssed vágjad és szóródjanak az effektek..ennyi, nem több.
    Azt tartom nevetségesnek, ami a topicban folyik mióta kiszivárgott a beta. Leszarozzák, pedig meg se vették, sőt az ilyenek egy játékot se vesznek meg és számomra ez a nevetséges. Eltörném annak a kezét aki letöltötte és végigtolta az egész játékot beta állapotba... Nem hiába szórakoznak a pc-s játék iparral és nem akarnak már játékot fejleszteni, mert egyesek elbarmolják és ilyeneket csinálnak. Én is letöltöttem, de 1 pályát se vittem végig, csak megnéztem hogy fut. Igen meg fogom venni, mert megérdemli. Aki megveszi, az magyarázzon, hogy milyen szar és van jobb nála, addig míg nem veszi meg szerintem maradjon a sarokba, mert csak magát égeti. Személy szerint nem veled van a bajom, csak annyi itt a ocsmány hsz, hogy már idegbajt kaptam a végén. :)
  • DarkSector
    #3312
    Amúgy egy baj van még mindig ezzel az Engine-el, hogy kicsit szemcsés a kép, de a régiben is ez volt biztos majd valahogy ki lehet kapcsolni ezt az effectet vagy mit.
  • DarkSector
    #3311
    De most mit kell itt kiakadni bazdmeg már.
    Mondtam hogy látványosabb a GoW, ennyi.
    Hogy neked hogy fog futni dx11-be leszarom, mert a GoW-ban eleve a stílus hogy nagy szörnyek vannak meg látványosabb helyszínek vannak, te meg most jössz hogy dx11 így meg úgy attól még nem lesz egy város látványosabb hogy 10x annyi pixelből áll...nem érted tényleg?
    Nem mondtam azt hogy nem szép a Crysis 2 hiszen nekem is tetszik, de a gow látványossabb ennyi...

    Ezen megsértődni baszod mint a kisgyerekek.
  • BoneDragon
    #3310
    És ezt mind meg lehet állapítani egy nem végleges játékból, ahol nem lehet használni a dx11-et meg a nagyobb textúrákat? Érteeem... Inkább nem is olvasom tovább ezt a topicot, míg meg nem jelenik, mert ez már nevetséges. Inkább vegyétek meg a játékot és utána magyarázzatok, hogy mi mennyivel szebb...
  • DarkSector
    #3309
    Semmi baj nincs itt nem kell rajta lovagolni, mert te egyfolytában a technológiáról beszélsz én meg a látványról, a 2 nem ugyanaz, én is tudom hogy mi merre, de ez olyan dolog mint látványban a Crysis 1 jobban nézett ki hiába itt vannak szebb effectek, mégis az a stílus az a környezet hatása végett szebbnek hatott a játék sok ember számára ennyi.
  • DarkSector
    #3308
    Jah látod mindenkinek van véleménye...mindenkinek az szebb amit annak lát.
  • BoneDragon
    #3307
    Jól van, kit érdekel egyáltalán egy pc-s topicban? Szerintem elég kevés embert, max téged. De még egyszer elmondom! Legújabb technológia van a crysisbe, ezért graf terén nem szállhat vele versenybe semmi se, másban igen..sőt..
    Ha meg valaki ezt nem képes felfogni, annál nagy baj van.
    Én is próbáltam gow3-at, de számomra nem valami nagy szám a grafika, nem tudom mitől isteníted annyira. Ez inkább már vergődés és rá akarod tukmálni másra. Azt sem értem, hogy jön ide pc-hez meg a crysishez egy teljesen más stílusú játék...
  • Reg5
    #3306
    Látványos ezt elismerem, de attól még szebbnek nem szebb pl a Crysis 2-től. Kritikusok mondhatnak amit akarnak, én így látom. Az orboktól pedig lassan herótot kapok, már a PoP:TFS-t is telebaszták vele...
  • DarkSector
    #3305
    Úgy szubjektív hogy ezzel díjakat nyert a játék jah.
  • DarkSector
    #3304
    Nem a Crysis 2-ben is vannak.
    Az összhatás szerint, most nem paraméterekre gondolok...hanem amit látsz...
  • zzeN
    #3303
    Inkább szép játék, csak üres.
  • Reg5
    #3302
    Értem mire gondolsz, de ilyen alapon felesleges erről vitázni. Ez már nagyon szubjektív.
  • BoneDragon
    #3301
    Azért szebb mindennél, mert tele van pakolva csilli villi effektekkel?
  • DarkSector
    #3300
    Én a látványt nézem, más stílus a 2 játék egyértelmű.
    Meg a stílus miatt sokkal látványossabbnak hat, a Crysis inkább adatokban több csak látványra nem a legszebb.

    Érted mire gondolok...
  • BoneDragon
    #3299
    Kezdjük ott, hogy crysis2-nél nem lesz szebb játék egy jó darabig, mivel a legújabb grafikus technológiát használja... Aki azt állítja, hogy van szebb nála, az tudatlan. Nehogy már felvegye egy dx9-es játék a versenyt egy dx11-essel...
    Viccesek vagytok. :)
  • Reg5
    #3298
    Egyrészt eme videó alapján nem vagyok benne biztos, hogy szebb-e ez mint a Crysis 2, másrészt Totti5 10-ből 9 játékot konzolon játszik, tehát az, hogy neki a konzolos szebb kb semmit nem jelent.
  • DarkSector
    #3297
    Ez a játék 40GB, ezt egy darabig várhatod pc-re vagy bármi másra.
  • DarkSector
    #3296
    Valóban vannak durva dolgok, nem kell egyből fújjolni, például amit ismerek játékot, részemről ez a legdurvább, minden platformot beleértve....

  • cody1994
    #3295
    Szavasztok! valaki nem akar multizni?
  • BoneDragon
    #3294
    Ez nem konzolos topic! Menjenek innen a konzolra r*cskázók. Unalmas, hogy mindig csak flamelni tudnak.