9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • KranaZoli #3373
    Miért használsz 32 bit-es XP-t?! Van egy 2GB-os GPU-d. Gondolom van mellette legalább 2GB RAM-od és inkább kukázod a RAM-od, csak ne használj 64bit-es Seven-t, vagy mi?!
  • arty
    #3372
    megint egy okos, aki youtube videobol itél akadást :DDDD
  • KranaZoli #3371
    Nem, szerintem ettől függetlenül ki fogják hozni, ha beígérték. Sokan élből neki sem állnak egy nem full-os Crysis-nak. Én most tőttöm lefelé a "sajtónak kiszivárogtatott verziót" :)

    Jól teszik, akik esetleg belenéznek, ismerkednek az editor mod-jával (ha van benne); de se a SP; se a MP részbe bele sem szagolnak amíg ki nem jön a végleges.
  • DarkSector
    #3370
    Azt mondták hogy még a full játék előtt.

    De hogy loptak teszt verziót szerintem meg sohanapján.
  • extra sensory
    #3369
    2 GB-os a kari.. hogyhogy kevés?
  • DarkSector
    #3368
    Tudom csak poénnak irtam hisz hivatalossan nincs semmi, tehát multi sincs. :)
  • KranaZoli #3367
    Engem ez érdekel, hogy erről tudtok-e vmit?!

    "Hamarosan PC-re is megérkezik a Crysis második részének demója, mely az Xbox 360-as verzióhoz hasonlóan a multiplayer játékmenetbe enged betekintést."

    Crysis 2 - multiplayer bemutató

    Mi a pöcsöm az, hogy hamarosan...
  • kifli
    #3366
    a kiszivárgott beta multijáról beszélnek gondolom :)
  • wednes
    #3365
    Kevés a VRAM, ha előtted dobálja ki (pop-up) az objektumokat és a textúrákat a játék.
  • Akranor
    #3364
    03.25. ha lesz vasad akkor nyugodt szívvel tolhatod majd azt is DX11 alatt. Cevaz azt nyilatkozta,h egy mai Hardcore gép elegendő lesz a DX11 futtatására. Kérdés a HC DX11 alatt 2 vagy 3-as SLI-re gondolt :P
  • DarkSector
    #3363
    Nah rájöttem honnan olyan ismerősek ezek az idegen lények....

    Emlékszik még valaki a THEY című fps-re ami elvileg év végére készül el? még nagyon nagyon régen volt egy gameplay videó belőle, nah ott láttam először ehhez hasonló lényeket....

  • DarkSector
    #3362
    Kezdjük ott hogy milyen multiról beszélünk? Nincs is még játék. Nem? :D
  • kifli
    #3361
    nemazéé, de az ilyen ki akar multizni, gyertek hamachiora és hasonló dolgokra, ott van az off topik...
  • DarkSector
    #3360
    Kösz hogy ápolod a lelkemet. És zombik is lesznek? :)
  • gduck
    #3359
    Még mindig: 34/89 off/warez vs crysis2 topic. A sok szart miért nem a offba nyomjátok??????
  • extra sensory
    #3358
    Nekem az első rész eredeti és elég jó karim is van viszont dx9-ben játszottam mivel XP 32 bit-es az op. rendszer. Nagyon utáltam a játékban hogy mindig előttem rajzolta ki a textúrákat a program... ez hogy lehet eredeti játéknál?
    DX 11-nél is meglesz ez a probléma vagy ez csak 9-nél fordul elő?
  • Muttley
    #3357
    ne parázz :)
    sztem lazán hozni fogja KexBoxon a Resi 5 grafikai szintjét
  • KranaZoli #3356
    Sziasztok!

    Hivatalosan mikor fog megjelenni a PC-re szánt MP verzió?! Ill. az is DX9-es lesz, mint a kiszivárgott Béta; vagy az már DX11-es?!

    THX!

  • Totti5
    #3355
    2szeres lesz rajta, vagy semmi. Ennyi a lehetőség. 4szerest is meg lehet kockáztatni, de nem érdemes, de 2szeres van rajta.
  • Totti5
    #3354
    Lehetni lehet, de kontrollerrel játszik és az FPS is épphogy tartja a 30at, ráadásul a fáknál elég méretes odateremtés volt a semmibül pedig nem is voltak messze. Ez konzol port volt, mondjuk ahhoz képest egész jó.
  • DarkSector
    #3353
    Azt látom hogy akad, de pc-n is akadhat. Mindegy hiszem ha látom...nekem kamu szaga van nézd meg az árnyékokat, az aszfaltot, a házakat, hát fenetudja, nembaj nem mondom hogy nem, de ezt picit túlzásnak tartom én is...(ezt a részt pont láttam pár perc erejéig, asszem a 4-5 chpater elején van ez a rész) nekem a HardCore nem volt sokkal szebb ettől, igaz elvileg dx9-ben megy az is.
  • RYO21
    #3352
    Egyébként csináljak X360 vs Very High comparison képeket?
  • lolSL
    #3351
    jah de az kis pálya meg nincs ai se semmi
  • RYO21
    #3350
    Miért PC-n nemlehet a kezelőfelület boxos?
  • TDC Geronimo
    #3349
    demoba is volt már AA és fix 30 fpsel ment végig.
  • lolSL
    #3348
    rátoltak egy kis élsimítást a teljesítmény rovására, látszik hogy akad is miatta rendesen. majd a véglegesben leveszik
  • TDC Geronimo
    #3347
    Generáció legszebbje lesz...egészen BF3ig :p
  • Totti5
    #3346
    Ennyire. Kezelőfelület is boxos.
  • DarkSector
    #3345
    Ennyire jól nézne ki x-en azért nanemár....Nem csúnya a demo sem de ez elég fura lenne így.
  • TDC Geronimo
    #3344
    De az "Featuring raw, unfiltered gameplay, this footage captured from the Xbox 360 version shows Alcatraz mastering the powers of the Nanosuit as he seeks out the lab of rogue scientist Nathan Gould."
  • DarkSector
    #3343
    Ez sem xbox de mind1.
  • DarkSector
    #3342
    Persze értem én csak mondom hogy minek vele dolgozni?
    Játékban nem látsz arcokat.
  • BoneDragon
    #3341


    Hiába mondod nekik az érveket, egyesek imádnak trollkodni... ezután is fognak.
  • lolSL
    #3340
    voltmár? nem látom a sok beta spamben sry ha volt
  • Magiszter
    #3339
    Tessék elolvasni
    Van egy rész az arcmimikáról. Szóval nem kizárt hogy esetleg a bétából hiányzik a a részletes mimika

    Ezért tartom egetverő balfarokságnak azon lovagolni hogy jaj, most a fűszál nem úgy leng mint kellene neki.
    1.) EZ EGY HIÁNYOS, HIBÁS, LOPOTT FEJLESZTŐI VERZIÓ! MÉG DEMÓNAK SEM LEHET NEVEZNI!
    2.) Ha elolvasod mit tud a Cryengine 3 és összeveted ezzel a tákolmánnyal, akkor láthatod hogy mi nincs még benne. Megsúgom: elég sok minden.
    3.) Ha benne is van valami, nincs kizárva hogy kezdetleges részletességgel, kidolgozatlanul, hibásan van benne. Emlékezz a Crysis első részére. Már ott is marha jó volt az arcmimika, meg az arcok megjelenítése. Miért adták volna most lejjebb?
  • dysfunctional
    #3338
    Igazad van Darksector, csak felvetettem, hogy ha már brutál jó grafika, akkor szinkronban a graffal minden legyen brutáljó, vagy legalább is törekvések. Lényegtelen, az a lényeg, hogy látni a fejlődést bizonyos területeken
  • KaBuTo666
    #3337
    Használd a "válasz erre" gombot.
    Ne vedd ellenségeskedésnek hisz ott vannak az arcos szmájlik, szóval nem kell komolyan venni!
  • dysfunctional
    #3336
    Doomista, szerintem meg szólásszabadság van, és nem értem miért kell ellenségesen reagálnod, ha nem tetszik, amit írok, ne olvasd el a hozzászólásom, de tudtommal ez a Crysis 2 fóruma, és én erről a játékról írok véleményt, ahogy sokan mások. Bár látom fekvőtámaszok helyett te is inkább gubbasztasz a monitor előtt, mint én és mondatokat formálsz, amivel egy ismeretlen embert akarsz lehúzni teljesen értelmetlenül és megalapozatlanul... nem értem az ilyen embereket
  • DarkSector
    #3335
    Az L.A. Noire más stílus, ott a szerepjátékra van helyezve a hangsúly.
    Itt FPS-ben nem sokat számít, ha látsz átvezetőkben 1-2 percig emberi arcot az pont elég jól néz ki...ez nem az a stílus ahová kell.

    Majd a Deus Ex esetleg...vagy egy új Falloutban...
  • DarkSector
    #3334
    Lehet, de a mimika csak egy dolog, az akarat kérdése, nem grafikai motor része.