9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • SarkanyfuaRUSH
    #3453
    Hogy fut a gépeden (fps/beállítás)?

    Kösz
  • grebber
    #3452
    És legtöbb esetben azt a tesszalációt sem látni gameplay közben.
    Unigine féle atom tesszaláció jól nézne ki nagyon de hát akkor nem lenne gép a földön ami meg tudná mozgatni

  • dysfunctional
    #3451
    Valszeg azért a dx11-től sem kell megváltásra számítani, ki fog merülni némi plusz fényeffektben, reflexekben, és a tesszalációban.
    Emlékszem, anno találtam egy áll lesjtős képet dx9 vs. dx10 témakörben, és mondanom sem kell, hogy amit azon a képen láttam, azt nem hogy realtime nem tapasztalom játékokban azóta sem, de még a dx11-es csodákat beharangozó képek sem közelítik meg azt a szintet, szóval nagy humbuk az egész.
    És dx11-es összahasonlító képeken sem látok különbséget a tesszalláción kívül.
  • SarkanyfuaRUSH
    #3450
    Sziasztok!

    Játszottam az xbox multi bemóval, az nagyon tetszett. Kíváncsi vagyok milyen lett a single player rész. Nincs gamer PC gépem, a Crysis 1-ről azt hallottam, hogy szép volt, de játékélményben nem volt egy nagy cucc. Milyen lett single szempontból a 2, mindjuk a legutóbbi COD-okhoz képest?

    Köszi
  • grebber
    #3449
    LOL ipon.hu-n miért ilyen olcsó a Cysis 2??
    7862 FT (nem értem ezt az árat :D + 250 FT a kiszállítás.
  • vg
    #3448
    Teljesen korrekt a cucc, már várom!
  • grebber
    #3447
    Lehetséges :D
    Szerintem az összehasonlítás alapból nehéz mivel az tengerpartos dzsungeles nagyrészben,ez pedig városban felhőkarcolók között játszódik többnyire.

    Ami ugyanaz az a víz és a növényzet karakterek is egyszintű kidolgozottságúak bár szerintem itt picivel szebbek.A lényeg az összhatás szerintem nem rossz.
    DX11-re leszek kíváncsi bár ez a lenti dx9 vs dx11 elszomorított :(
  • zooleeh
    #3446
    Csak en latom ugy ,hogy a grafika crysis-hez kepest fostalicska ?
  • grebber
    #3445
    Crysis 2 Experience Part I: Road Rage (Xbox 360 gameplay)
  • grebber
    #3444
    Ha az lennék mögé írtam volna.Nem mellesleg mi ez a hangnem?
  • BoneDragon
    #3443
    Remélem most k**aszott büszke vagy magadra.
  • grebber
    #3442
    Na végigvittem másodjára is.Easy-n sietve 3 óra 50 perc!
  • XeeN
    #3441
    Ez egy egyszerű photoshop-os kép. Semmi dx11 effect nincs rajta.
  • The Protector
    #3440
    a színeken kívül 0 az érdemi változás.
    Mostanában érkeznek játékok amikmajdnem 100%ban kihasználják a 9-et.
    Én még dx10-et sem láttam a monitoromon videón kívül pedig 4 éve dx 10es kártyám van.
  • grebber
    #3439
    Az csak magát nyugtatgatja kb aki mást vár!

    #3435: Kb ugyanaz a két kép csak a színekkel játszadoznak.Kíváncsi leszek ezek a színes mennyi - fps-be kerülnek majd!
    Akkor ez is olyan lesz hogy van dx11-e,de minek mert játék közben úgysem látod majd!
  • Kongy
    #3438
    kicsit gáz h közel ugyanaz az egész mint a bétában. :S
  • Kongy
    #3437
    tegnap este toltam ezt a részt és kb úgy futott mint a videón. :D
  • extra sensory
    #3436
    Eredetileg 64 bit volt rajta, de újra kellett telepítenem, a lemez meg már nem volt meg csak egy 32 bit-es XP telepítőlemez volt nálam és így ez került fel. 8GB ramom van egyébként... tudom pocséklás, majd felteszek egy 64 bites op-ot, de most nem tudok 800 GB-nyi adatot hová menteni jelenleg, majd veszek egy másik vinyót.
  • dysfunctional
    #3435
  • dysfunctional
    #3434
  • DarkSector
    #3433
    Ez milyen durva bazz:

  • DarkSector
    #3432
    zsír az új logod....
    ugyanezt vedd fel pc-n is...:)
  • Prince23
    #3431
  • lolSL
    #3430
    KALÓZ LEBUKTÁL
  • The Protector
    #3429
    rossz topik.
  • The Protector
    #3428
    Hát sztem azért az optimalizációra egy rohadt panasz nem lehet.

    Közepes grafon 30-50 fps-el megy tökéletesen.És a 30fps is nagyon szépen folyamatos.

    A konfigom.Amd x2 5200+ 2.7Ghz,2gb ram,nvidia9800GT OC2

    Sztem sokkal jobb lett a game mint az elődje.Nekem must buy kategória.

    Mellesleg nektek is előfordul h néha bedob számlálókat?

    Egyzser volt olyan h minden tereptárgyra kidobta a számokat h hány kb-ot zabál asszem a memóriából.

    A Scar 8800 körül,a pisztoly 4000,a töltényhüvelyek 100 ls így tovább.

    Utána olyat is kinyomott,hogy mekkora a válaszidő a wincseszter és aproci között meg h mi hány %-ban dolgozik.
  • Cris99
    #3427
    jaa, király, netán bankot raboltál???
  • lolSL
    #3426
    eat shit and die
  • Holland Kemence
    #3425
    nekem fullon megy 2560ban 60-70 fps-el
  • Kongy
    #3424
    Így is mondhatjuk.... :)
  • JaSoN HuNTeR #3423
    Gamer = Xbox 360 verzióval.
  • Kongy
    #3422
    Sztem reális az fps csökkenés a grafika minőségek között.

    @RYO21

    Kipróbálom. ;)
  • RYO21
    #3421
    Sokáig próbálgattam, míg rájöttem, hogy gamer grafikán mit kell beírni a konzolba, hogy a fényefektek jobbak legyenek: sys_spec_quality = 6
  • berlinboy6329
    #3420
    Engem rogadtul idegesít az a hatalmas fpskülönbség,amit nagyon remélem javítanak a véglegesben..

    Gamer átlag fps ~ 45
    Advanced 27
    HC 24

    WTF?
  • Cris99
    #3419
    elkéstem:P:P
  • Cris99
    #3418
    harcoreon igenis sokkal szebb, majd mindj meglátod
  • Kongy
    #3417
    Emberek, tévedtem. A grafikai beállítások között van különbség, és az fps számok között is!

    No lássuk!

    Gamer (Low)



    Advanced (Medium)



    Hardcore (High)



    Konklúzió: Advanced (Medium) és Hardcore (High) minimális különbség van, viszont a Gamer (low) elég csúnyácska a többihez képest. Eléggé lefaragnak akkor a light effect-ekből. Fps szám is csökken, de nem észrevehető durván. Sztem a 37 fps hardcore-on teljesen jó.
    Gamer grafikán annyi a blur, hogy nem látni szinte semmit, ne azon játsszátok.
  • Kongy
    #3416
    namajd mindjárt meglátjuk, csinálok képeket.
  • DarkSector
    #3415
    azért csak kell lenni eltérésnek, mert gondolom én nem lenne lehetőség állítgatni...
    szerintem az advenced ami a gépedet veszi figyelembe és arról lövi be hogy jobban menjen.

    gondolom..
  • Kongy
    #3414
    én semmi különbséget nem látok, advanced is ugyanolyan áll leejtős kinézetű mint a hardcore.