9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Totti5
    #3493
    Na igen, azt hogy milyen multival rendelkezik a Crysis azt az első rész sikere bizonyítja, miszerint közelébe sincs egy COD, BF, Halo vagy más népszerű játékok multipalyer élményéhez és táborához.
  • Kongy
    #3492
    Ehhez képest (mármint az 1-hez képest) a 2 nekem elég langyos. Kiváncsi leszek a kritikákra.
  • rumkola
    #3491
    egyet értek
  • Kongy
    #3490
    Szóval egyik szemem sír a másik nevet. Előbbit azért mert nagyon lineáris átlagjáték lett a Crysis-ból, és emiatt a várost hibáztatom. Scriptelt pusztulás van meg minden, és nem lehet szabadon kószálni, csak max taktikázni, hogy most lopakodsz vagy rusholsz és ennyi. Utóbbi azért van, mert végre jó az optimalizáció, és emellett a látvány eszméletlen. Simán veri az 1-et, mind látványban, mind fizikában. Már-már fotorealisztikus helyenként, de komolyan. Szóval grafika megint 5-ös. Történetből amúgy sokat nem tudok leszűrni hang és feliratproblémák, nameg a fagyások miatt, tehát ez még várat magára. A főhős, Prophet nem szólal meg, szal olyan nagy sztorit azért nem várok...
  • DarkSector
    #3489
    Nem tettem közé egyenlőség jelet, de most kezdenek a multira tólni energiát, mert látják hogy abban van a vonzerő, csak annyi hogy míg a régi multi kb semmit nem ért, a mostani inkább közel van a cod multihoz mint távol, csak éppen sci-fi-ben.
  • Kongy
    #3488
    Namost sztem a Crysis 2 multija a CoD közelébe sem ér. Oké, baromkodhatsz a nanoruhával, de ezen felül? Semmi különleges.A singleben meg most az a különbség, hogy a szokásos, konzolos lineáris szarságot kapjuk. Szép a díszlet, meg a háttér, de a fájó dolog az, hogy oda nem juthatsz el, bármennyire akarsz.
  • SarkanyfuaRUSH
    #3487
    Hát akkor ebben a megközelítésben a történet érdekel... :)
  • Pares
    #3486
    Szerintem az első rész játékélménye átlagon felüli volt. Ilyen COD meg MoH a közelébe nem mehet. A fizikának és a relatíve nagy bejárható területnek, plussz a nem (hagyományos értelemben értett) lináris játékmenetnek köszönhetően szerintem nagyon élvezhető játék volt. A történet nem volt semmi extra, de hibája se volt, nekem bejött...
  • SarkanyfuaRUSH
    #3485
    Játszottam az xbox multi bemóval, az nagyon tetszett. Kíváncsi vagyok milyen lett a single player rész. Nincs gamer PC gépem, a Crysis 1-ről azt hallottam, hogy szép volt, de játékélményben nem volt egy nagy cucc. Milyen lett single szempontból a 2, mindjuk a legutóbbi COD-okhoz képest?

    Valaki?

    Köszi
  • RYO21
    #3484
    Milyen fizika? Ebben a játékban a fizika, az első részhez képest nulla! Csak egy pár fát lehet kidönteni, de azokat se úgy mint az első részben.
  • KranaZoli #3483
    Multi részéről kérdés:

    Mivel még nem sikerült működésre bírnom (csak úgy, hogy egymagam voltam lan-ban. :) multi-ban is marad a fizika?!?!
  • DarkSector
    #3482
    Akinek nem megy a 2 felvételes videó ([URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1196345509&no=3466]#3466[/URL]), EZT szedje le, ezzel a programmal lett rögzítve valszeg saját kodekjével fut csak...vagy konvertáljátok át....
  • TaRka0107
    #3481
    VLC-vel nekem se játszotta le! Próbáld a windows media playerrel, nekem azzal lejátszotta:D
  • KranaZoli #3480
    Gondolom lesz még majd tartalom, csak az plusz pénzé. ;)
  • XeeN
    #3479
    Nekem pl 8,5 órámba telt, mire végigjátszottam. Az is igaz, hogy sokat gyönyörködtem a pályákban.
  • RYO21
    #3478
    Multiról pár szó ha érdekel valakit:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van DM, TDM, valami CTF szerűség, és még 2 játékmód amiknek nemtudok rájönni az értelmére. Összesen van 10 map. Azthiszem egyszerre 16-an játszhatnak egy szerveren. Van killcam, és radar meg hasonlók mint a codoknban. Vannak még dog tagek, és ilyen perkek, szintén mint a codokban. Van HC mód, ahol nincs semmi hud. Ennyi kb.
  • Fehercsoki
    #3477
    Nem tudom lejátszani,valami codec kell neki.(vlc-m van)Esetleg youtubeon vagy valahol nincs ez fent?
  • DarkSector
    #3476
    Amúgy az első rész se volt hosszabb csak ott elkobászolhattál erre-arra, de ha ott is követted a célt nem volt hosszabb ettől sem...
  • DarkSector
    #3475
    Igen van egy single rész és most a multival fognak nyomulni, azt fogják kihangsúlyozni...mert szar vagy nem szar abban van a szavatosság...
    Mint említetted a cod pl.
    Van egy single rész, oké de amiért megéri az a multi, mert a singlet ha nem 5-6 ora alatt hanem 12 ora alatt nyomod végig nem több mint ha van egy kidolgozott multi, amivel akár évekig eljátszanak...

    Nézd meg a codokat, alig megy le az áruk, így is megveszik mert nem a 6 orás single miatt veszik...
  • Zoliz
    #3474
    Szóval a Crysis 2 négy óra alatt végigjátszható ???

    Akkor ugyanaz mint a COD csak a multiért érdemes megvenni.
    Ez már nem az a Crysis mint volt, ez egy xar.
  • Kongy
    #3473
    csak Prophet (eddig)
  • Renjike
    #3472
    emberek csak Profet van benne vagy Nomad meg a másik csávó is látható?
  • Kongy
    #3471
    na, ma délután sztem csinálok egy gameplayt a játékból. Van fenn pár bétás videó, és még nem bannolták a feltöltőket, szal sztem legális feltenni gameplayt. :D
  • SarkanyfuaRUSH
    #3470
    Hol van az ajánlott gépigény? Én sehol nem találtam (csak minimum configot)...

    Kösz
  • Sir Cryalot
    #3469
    Állítólag azért jó a dx11 meg önmagát skálázza lefelé dx10-re pl.
  • Sir Cryalot
    #3468
    neeeeeeeee , neeeeeeeeeeee ne add a fanboyt legyél megint erőltetetten szkeptikus, azért érdemes volt olvasni a topikot magában :D
  • Ironman2
    #3467
    Még az ajánlott gépigényben sincs directx 11 irva.Most néztem meg
  • DarkSector
    #3466
    Akit érdekel van egy videó, amiben 2 felvétel fut egyszerre.
    Bal oldalt fut PC Hardcore, jobbra meg az állítólagos x360 videó (ha valóban nem kamu)....megéri összenézni
    Beszúrni nem tudtam a videót, majd ha önszorgalomból valaki fellöki youtube-ra akkor lehet onnan is beágyazni.

    De így jobb ha letöltve nézitek meg:

    LETÖLTÉS

  • DarkSector
    #3465
    Érdekes viszont hogy ez egy olyan változat, amiben még az x360 és ps3 cfg-k meg fájlok is bent maradtak...hud meg stb ...

    Valamint kizárólag DX10-es cuccok vannak ebben a változatban, semmi adat nincs ami arra utalna hogy egyeltalán lenne dx11-es támogatás...
    Reméljük csak egy megtépázott példány és nem arra bizonyíték hogy nem lesz dx11.
  • The Protector
    #3464
    Az elején totál nem müxik ha jól emlékszem még a fakidöntés sem.Aztán volt map ahol minden rendesen működött.
  • RYO21
    #3463
    Remélem mire megjelenik, addigra már lesz hozzá magyarítás.
  • Ironman2
    #3462
    Hogyan tudtok vele játszani,mikor még meg sem jelent?
  • dysfunctional
    #3461
    a végleges, teljes értékű játékban tuti, sőt most azt olvastam, hogy a single nem 5-6 órás lesz, hanem meg lesz 12 is, szal lehetnek még meglepetések...
  • Shep
    #3460
    Tényleg a fedezékeket meg egyéb dolgokat szét lehet lőni ahogy azt korábban mutogatták videokban?
  • SarkanyfuaRUSH
    #3459
    Játszottam az xbox multi bemóval, az nagyon tetszett. Kíváncsi vagyok milyen lett a single player rész. Nincs gamer PC gépem, a Crysis 1-ről azt hallottam, hogy szép volt, de játékélményben nem volt egy nagy cucc. Milyen lett single szempontból a 2, mindjuk a legutóbbi COD-okhoz képest?

    Köszi
  • grebber
    #3458
    Az lenne a weltmeister ha kiadnák az első részt is CE3-al!
    Elég sok mindent kiadnak mostanában felújított graffal.
    Nekik kb semmibe nem telne szinte minden adott már.

    Engem meggyőzött a game ipon.-hun elő is van rendelve!Ha már első 2 rész is megvan ez is meglegyen.Egyszer élünk!

    Az kimondottan tetszik,hogy itt már lehet érezni valóban a maximum armort.Itt érzed is hogy ad valami plussz védelmet és lehet is hallani,hogy nekicsapódnak a golyók frankó fémes hang.Az egybe semmi ilyen nem volt ott nem éreztem hogy védene valamit is.
    Crytek csak így tovább!!!! Várom a 3. részt!
    De előtte persze még belerakok majd 4-5 végigjátszást ebbe!
  • dysfunctional
    #3457
    Na ja, az tényleg jól mutatna, bár ki tudja, lehet nem véletlen az a gtx460-as belépőkártya az ajánlottba,
    Viszont az én gépem már a béta kipróbálása után bemondta az unalmast, egyszer csak kiírta, hogy abnormális a mag hőmérséklete, aztán kilépett
  • Magiszter
    #3456
    Amúgy ezt tudja a Cryengine 3 hivatalosan. Lehet viszonyítani a bétához :)
  • Magiszter
    #3455
    Unigine-ben 64x-es tesszelláció van még a levegőben szálló porszemeken is. Az jelenleg az erős túlzás kategória. De a 32x-is elég lenne, persze megfelelő optimalizálást követően és azt már észrevenné a mezei játékos is. Főleg ha nem minden vacakra nyomják rá (FPS-ben a játékos hátára, vádlijára és tarkójára xD), hanem csak ott használják ahol kiveri a szemed :)
  • grebber
    #3454
    1920*1080 HARDCORE. 30-40 fps között van amikor több.De néha eléggé beakadozgat ezt a beta mivoltának tudtam be!