9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Kongy
    #3533
    OFF

    egyrészt várom a végleges release-t addig nem tolom végig, csak pár pályát próbálgatok, másrészt, nem leszek hülye és nem fogom megvenni 10k-ért... azért nem öntik az ablakon be a pénzt... Amúgy meg Crysis 1 és a Warhead megvan eredetiben, tehát ez is esélyes rá, csak árcsökkenés után persze. Ami nálam alap h megveszek az minden Assassin's Creed, és Prince of Persia, teljes áron. Most lehet hülyeségnek tűnik, de nekem megérnek ennyit a kedvenc szériáim. Amúgy meg nagyon gyakran van olyan ha egy játék marhára tetszett, akkor azt megveszem eredetiben is, csak a gyűjtemény kedvéért, pl Mass Effect 2 is ilyen volt nálam (nyáron lement 4k-ra, annyit bőven megért)
  • lolSL
    #3532
    a többségnek itt nincs cashe, szülőket lehúzni random játékokkal nem menő
  • Frank99
    #3531
    én sem veszek meg mindent, de a nagy neveket, amit tényleg jónak tartok, jók az előzetesek azt igen, ezt látatlanban is jónak tartottam, elő is rendeltem.

    és ITT aki lenyúlta a kiszivárogtatott játékot, a 80%-a már BIZTOSAN nem fogja megvenni, hiszen végig játszotta, bár hibásan ........

    amikor aztán innen mérik a PC játékpiacot, és amikor majd nem lesz PC-re játék, az ilyen gamerek köpködnek majd legtöbbet, hogy miért vazzeg..
    csak a legtöbb nem lát az orránál tovább, csak ingyé' legyen, meg kiírhassa, hogy vazzeg én tolom, meg vazzeg, nekem is megvan.

    nekem is meglehetne, de nem húzom le.
  • DarkSector
    #3530
    már sehol. 4.én törölték csak egy ideig volt.
  • DarkSector
    #3529
    Ezért írtam a nagy pc-s csapatot megvették kilóra.
  • Gyuszopapa
    #3528
    Sajnos ez megy,bárcsak behoznák ide is a francia törvényeket.Lesz akkor sírás ha kapják a számlát a letöltéseikröl.
  • lolSL
    #3527
    majdnem minden EA játéknál a limited edition az előrendelőknek (+ készlet erejéig) jár, nem kerül többe.
  • Csavez
    #3526
    3D vision surroundal oda..sz a game!!
    Jó kis játék lesz ez,bizt megveszem!
  • Frank99
    #3525
    off

    gondolom te nem fogod megvenni, ahogy Dark kolléga sem..

    örülünk, akik szánnak rá pénzt, hogy csináltatunk nektek játékok.

    sztem rohadjon meg, aki kilopta, kiadta.

    on
  • Shep
    #3524
    Hát nekem ezzel sem játszik le semmit.
  • BoneDragon
    #3523
    E között és ez között miért nincs árkülönbség? Nekem ez fura...
  • foxpal
    #3522
    xbox-ra hol lehet letölteni crysis 2 mp-t?
  • Kongy
    #3521
    ha MS akk eleve PC kilőve. Hány hónapja is készül a Fable 3 port?
  • RYO21
    #3520
    Codename: Kingdoms. Budapesti Crytek fejleszti. xbox only, szal felejtős...
  • #3519
    Nekem sokat jelent, mert 25.-e péntek, akkor vidékre nem kapom meg következő hét hétfőn, szerdán meg uatzom el, és akkor nuku játék
  • Kongy
    #3518
    most az a plusz mínusz 3 nap...
  • lolSL
    #3517
    usa 22 eu 25
  • #3516
    Nem úgy volt, hogy 03.22.-én jelenik meg a játék?
    Mert innen előrendeltem és 25.-ét látok dátumnak.
  • kifli
    #3515
    én bin32 mappából indítom, úgyis jó
  • DarkSector
    #3514
    Most olvasom hogy a Crytek szeretne a lövöldözős játékok mellett más stílust is, most állítólag a Microsoftnak fejleszt egy játékot...Kingdoms...hát lol
  • RYO21
    #3513
    Nálam 32bites módban lassabb.
  • DarkSector
    #3512
    Igen akkor probálgattam hogy milyen 64 és 32 biten, nem lassabb nálam 32-ben ellenben ez a szar hang előjön 64-nél szóval felesleges 64-be menni nem jobb akkor se a játék, nem gyorsabb.
  • DarkSector
    #3511
    ????
    miköze hozzá? :)
    nekemis 64-es win7 van. visszafelé kompatible...:P
  • KranaZoli #3510
    Ezt jó tudni, mert Én sem tudtam hova tenni ezt hangot, ill. multiban robbanásoknak is xar a hangja. Viszont 64 bit-en indítható a 32 bit-es exe fájl is.
  • Kongy
    #3509
    de 64 bites windows-zal sztem kilőve. :S
  • Zinaj
    #3508
    Istenhozott nálam Crysis ez a valo vilag;)
  • DarkSector
    #3507
    Nincs ...
  • Kongy
    #3506
    ja xD 32esen nincs ilyen gond?
  • DarkSector
    #3505
    Igen én is rájöttem hogy 64biten a scarB hangja elég eltorzult alakját mutatja. :)
  • Cris99
    #3504
    Látom 64biten játszod mert akkor van a scarnak ilyen hangja!
  • TaRka0107
    #3503
    Az nekem is nagyon tetszett:D
  • DarkSector
    #3502
    Hát igen én 2 fajtát láttam csak, a karmosok probálnak elugrani előled és oldalról vagy hátulról támadni lehetőség szerint.
    A pisztolyosok meg probálnak fedezékből lövöldözni...
  • Kongy
    #3501
    az idegenek teljesen mások mint az 1-ben, és ez jó. :) Elég ütősen néznek ki, és okosak is.... többnyire.
  • Kongy
    #3500
    Az nagyot ütött mind2nél. :D 2 percnyi látványorgia. :D
  • DarkSector
    #3499
    Igen jól eltalálták, keménykedős a nanosuit.
  • kifli
    #3498
    nekem a nanosuit demo video tetszett nagyon, elégkibaszottjol megcsinálták :D

    Az 1-nél is tetszett, de itt sokkal jobb, ahogy mutogatják, mikor milyen formát vesznek fel a kristályok :)
  • DarkSector
    #3497
    Kibaszott kemények az idegenek mikor ugrálnak ide oda, meg nekedtámadnak, nekem nagyon bejön.

    Én mikor belenéztem a játékba, nem tudtam eldönteni hogy a játékot élvezem-e jobban vagy a kibaszottjó töltőképernyőt a "zenékkel".
    Mert a fejezetek előtt az a töltőképernyő kurvakeményen meg van csinálva, meg a "zenék" is jók, inkább dallamok.
  • Kongy
    #3496
    Gameplay videóm:

  • gduck
    #3495
    Hát én csak belenéztem hogy megy a gépemen. Sokkal jobban fut mint az 1. rész és a látvány is gyönyörű. De ezzel a félkész menet közben állandóan logoló béta verzióval nem nagyon érdemes játszani...
  • DarkSector
    #3494
    Az 1ben is scriptelve van minden, nem láttam olyan játékot max 1-2-őt ami nem lenne scriptelve, ezt a buta kifejezést sokan bántásnak szurják oda a játékoknak, holott talán 2-3 olyan játék van amiben mindig változik a környezet az ellenség, stb....fps-ekben még 1-et se láttam. Szóval egyetértek veled kivéve a script-et.

    Az hogy nem mozoghatsz összevissza az azért van ésszerű okból mert így kisebb gépeken el tud futni, ezt a látványt 3 vagy 4x ekkora terepen mi birta volna el? :)