9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Prince23
    #3853
    Hát nem tom, de pl. a Risen 2 bejelntését is ez az oldal közölte a világgal először. aztán jött a vg247 meg a cvg.
    reméljük nem kamu a max gépigény.
  • grebber
    #3852
    Ezt mondom.Ők honnan tudják mi kell majd a dx11-hez hisz nem is tudja senki csak a crytek dx11 milyen mélységben lesz jelen!
    Egyszer volt egy info amiben írták 560Ti elég lesz!Lehet onnan szedték!
  • Prince23
    #3851
    A teljesben lesz dx 11. Viszont a Gamersmint megbízható oldal. több fejlesztő jár ide...
  • grebber
    #3850
    De lopott béta alapján mit írogatnának? Nincs is benne dx11 azt se tudják milyen szinten lesz jelen benne akkor honnan tudnák?
  • Prince23
    #3849
    lehetséges...
  • lolSL
    #3848
    de sztem ezt is a lopott beta alapján írták össze, mert már törölték ahonnan származott a hír. nem hivatalos
  • grebber
    #3847
    4870X2 Dx11-es?
  • lolSL
    #3846
    majd a BF3-hoz újítunk ilyen gépet, ehhez nem éri meg :)
  • Prince23
    #3845
    Gépigény, immáron a hivatalosan is hivatalos, részletezve a min, az ajánlott és a full beállítások....
  • Prince23
    #3844
    Ettől még nem fog összedőlni az MS üzletpolitikája :P Még ha UK-ba vagy USA-ba is laknál, akkor se :D
  • shaddam
    #3843
    Légy rá büszke.Istenem...
  • Armagedown
    #3842
    a pcs verziót vegyed
  • kill3r21
    #3841
    Crysis2 tpikusan az a játék amit már a single miatt érdemes megvenni...multit nem sokat toltam de sztem korrekt, de 1jén demo várd meg....:)
  • Newfronter
    #3840
    A Crysis 2 beta alapján a multi az ütős lesz? Szeretném megvenni a játékot, de egyelőre nem tudom hogy a multi mennyire időtálló(szórakoztató). Meg hogy melyik platformra vegyem meg. Igazából tartok a pc-s hackektől, főleg hogy a kiszivárgott beta alapján rengeteg cheat jelenhet meg a multihoz. :(
    Ezért választanám inkább a konzolos verziót...
    Szerintetek?
  • DarkSector
    #3839
    OFF

    Nem tartozik ide, de manapság túl sokszor szivárog itt-ott valami....szivárgás van. XD
    Szivárognak béta-k, szivárognak dlc-k, mi jöhet még?

    "BioShock 2 - kiszivárgott a PC-s Protector Trials DLC, de nem működik


    Megjelent a Protector Trials DLC a Games for Windows Marketplace-en, de nem érdemes letölteni.
    Letölteni ugyan le lehet, de nem érünk vele sokat, ugyanis még nem kellett volna megjelennie a BioShock 2 legújabb DLC-jének.

    A 2K tud a problémáról, és utánanéznek, hogy miért került fel a DLC idő előtt a Marketplace-re, addig is felhívják mindenki figyelmét, hogy hiába tölti le, nem fog működni. A Protector Trials eredetileg január végén jelent volna meg, a 2K azonban határozatlan ideig elnapolta a kiadását. Kíváncsian várjuk, mit tartogat számunkra a BioShock 2 legújabb letölthető tartalma, majd ha egyszer végre tényleg megjelenik."
    ON
  • grebber
    #3838
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha lesz valaha xbox 360-an 1db játékot sem fogok megvenni rá!

  • DarkSector
    #3837
    Tudom, csak mondom, hogy ezeket akár origibe is gond nélkül beszerezheted...:)
  • grebber
    #3836
    Gondolom sejted, ha veszek konzolt mi célból veszem
  • DarkSector
    #3835
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    még annyit a The Darkness-ről, hogy:
    - még mai játékokat megszégyenítő grafja van, illetve fizikája
    - valalmint kicsitsem csőfps, vagyis manapság az fps-ekhez képest brutálhosszú a szingle, el is lehet tévedni benne.
    - és nem utolsó sorban mai nap az ára valahol 4-5 doboz cigi körül mozog.
  • gduck
    #3834
    Ezt hogy éreted?

    Állandóan tele van írva minden szarral
  • kill3r21
    #3833
    Jól levan halva a topik :D
  • Pares
    #3832
  • Ry0K3N
    #3831
    ezmarhajó volt
  • Black Ghost
    #3830
    Beírtam ezeket is de semmi javulás, nálam valami más baj lehet.

    Na mindegy úgy is megveszem, remélem azzal nem lesz gond.

    ...még egyszer kösz.
  • Black Ghost
    #3829
    Nézd, zárvány mentesen tudok hegeszteni akár röntgen alá is, ismerem mo. szinte összes biztonsági ajtó zárszerkezetének felépítését típus és sorozatszám szerint, 4 európai nyílászárógyártó cég beszállítója vagyok és mellesleg van egy közel annyi idős fia mint te.
    Viszont nem tudtam hogy a billentyűzeten külön be kell kapcsolni a numerikus részt, borzasztó! -hála neked most már ezt is tudom.

    köszönöm!

  • TaRka0107
    #3828
    NUM LOCK! kapcsold be és ott nyomd meg a 0-t!
  • Black Ghost
    #3827
    és 0-t hogy írsz be, nekem arra kilép.
  • berlinboy6329
    #3826
    Engem az a vízszintes xsík idegesít de nagyon..Bele a képembe minden fényforrásnál..még a kilátást is zavarja..800*600ban a képet kitakarja szinte:C
  • kill3r21
    #3825
    hát motionblurt sokan nem szeretik....ez tény, a HDR meg olyan dolog hogy valaki vagy birja vagy nem...:) én pl nem szeretem ha szétvakít a fény....:)
  • DarkSector
    #3824
    jah mert kikapcsolnak grafikai effecteket...:)
  • kill3r21
    #3823
    r_vsync 0
    sys_maxfps 999999
    még ezeket ird be
    meg még esetleg:
    r_motionblur 0
    r_motionblurHDR 0
    ezek sok fps növelnek
  • Black Ghost
    #3822


    Sikerült, bár nekem sokat nem javított, rengetegszer beakad még így is, vagy is inkább ingadozik 60-5 fps között.
    Pedig egy -GTX 460 1Gb, 4Gb ram,C2D E6850 3Ghz- mennie kéne 1680×1050 advanced-en.

    mindenesetre köszönöm! :)
  • kill3r21
    #3821
    játékon belül megnyomod a 0 gombot, a tab felett van, elöjön a konzol és oda beirod és enterr
  • Black Ghost
    #3820
    Hogy érted hogy a játékon belül?

    -elindítom a játékot és ott lesz egy konzol fűl? (amúgy nem találtam!)
    -a játék mappáján belül lesz egy console mappa? (ilyen van de ott sem találtam semmit)

    Bocs hogy számodra egyszerű kérdéseket teszek fel, de így nem igazán értem.
  • grebber
    #3819
    Sehol játékon belül lehívod a konzolt és beírod!
  • Black Ghost
    #3818
    Segíts kérlek, ezt pontosan hol is kell keresni?
  • DarkSector
    #3817
    :(
  • grebber
    #3816
    "Egyelőre kérdéses még, hogy a Borderlands-re emlékeztető cel-shaded grafikai irányvonal, amit magáévá tett a The Darkness 2, hogy működik majd a gyakorlatban. Miután alapvetően egy képregény adaptációról van szó, akár jól is elsülhet, ha a játék képi világa rokonságot mutat a füzetekével."
  • DarkSector
    #3815
    Miért csak nem azzal oldják meg mert akkor kibaszom a készítőket a 4.ről...mármint ha panelban laknak...:)
  • Totti5
    #3814
    Hogy ehhez mennyire nem fog illeni a cell shade...