9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • KranaZoli #3893
    Arról is van infó, hogy lesz-e benne pl. level korlát?! Mert erről sehol nem olvastam még...
  • DarkSector
    #3892
    Ugyanaz mint boxon ami volt. Skyline és Pier17-es mapok multiban 2 moddal.
  • lolSL
    #3891
    multiplayer
  • KILLER2
    #3890
    Azt nem tudni, hogy single vagy multi demo lesz?
  • gduck
    #3889
    Nem játszottam sokat a kiszivárgott bétával, csak belenézem hogy fut a gépemen. Meg merem kockáztatni, hogy jobban, mint az előző részek.

    UI: de már csak egy hét és kiderül mit is tud online környezetben a játék, mert jön a demó
  • kill3r21
    #3888
    crysisba azt utáltam hogy összehoztál egy configot, amin ment kb 30fpst...de pl a havas résznél 5re esett....ez benne az idegesitő, hogy ha megy általába 30fpst akkor menjen végig
  • grebber
    #3887
    Korrekt ez a gépigény.Legalább már az adott évben lehet vele maxon játszani nem úgy mint a Crysissal!

    DX9-be közepes gépeken is hasít majd.Ez becsülendő.És legtöbb embernek ilyen gépe van.
    DX11 meg majd úgyis lesz sok összehasonlító videó úgysem lesz szinte semmi olyan különbség ami azt vonná maga után hogy valaki amiatt venne VGA-t!
  • dysfunctional
    #3886
    Igazából lényegtelen is, sok mindentől függ az fps szám, nem csak a kártyától. Én pl meg vagyok elégedve, ha nem megy 30fps alá, mert az ember már ezen érték felett nem látja a különbséget. Igazából csak az zavar, hogy a max igény ilyen magas és nekem meglepő, hogy ennek ellenére ilyen satnyán fog futni, mert 30 átlagról könnyen lezuhanhat egy tömegirtás-effekthalmaz közepette olyan értékre, amely már valóban élvezhetetlen (és mivel a crysis 2 a #1 grafikára is hajaz, akkor az legyen már kissé elérhetőbb, kihasználhatóbb, mert annak semmi értelme, hogy ha megjelenik, majd tolom LOW-on és majd csak 2 év múlva -amikor már lesz normális hárdver hozzá nem politikusok fizetéséhez mért áron- élvezhetem a max grafot null szaggatás nélkül, mert akkor már teljesen átlagosnak fog tűnni az akkori megjelenésekhez képest)
    Összefoglalva: értelmetlen hogy a Crysis 2 a legszebb játék a piacon, ha még a csúcsgépeken is a játszahatlanság határán táncol, és hogy jól menjen fele olyan jó grafon kell tolnom. Akkor inkább készítsenek mai átlagfelhasználói gépekhez megfelelő graf. szintű játékot, és majd 2 év múlva jöjjenek ezzel.
    (szval remélem nem hivatalos a megadott forrás, mert ha tényleg ez a gépigény, akkor a véleményem sem fog változni)
  • kill3r21
    #3885
    bocsi félreértettük egymást, 8600gts röl váltottam 9800ra, azért az a 10 % volt vagy 40%
  • grebber
    #3884
    Azt én is néztem elég hülye ötlet volt! Jó ha 10%-al gyorsabb :D
  • kifli
    #3883
    8800-ról 9800-ra váltottál? :D

  • arty
    #3882
    amikor én a crysist játszottam elég sokféle vga-m volt: 2900pro, 8800gt, 9600gt, 2600xt - egyiken se ment jól, még highon se :( (1280x1024ben)

    (és én NEM az első pálya viszonylag jó fps értékeiről beszélek!)
  • Pares
    #3881
    Igen, erre gondoltam, mármint hogy kötve hiszem, hogy olyan bugos lesz a végső, mint a béta... Plussz nem kizárt, hogy meglepetések is érnek az új dolgok terén.
  • kill3r21
    #3880
    nekem is 8800volt azért vettem uj kártyát mert crysis nem ment rendesen
  • dysfunctional
    #3879
    itt viszont very high-ot ír...
  • arty
    #3878
    ez itt éppen 30+ fps-el fut?

    tekerj már el a téli, élienes részekig... onnantól az addigi fps = fps/2
  • grebber
    #3877
    Akad is :D

    Nekem is 8800GT-m volt. 1280*1024-be HIGH-on toltam volt amikor elbírta a 2x AA-t de inkább csak highban lehetett játszani.
  • BoneDragon
    #3876
    Na itt látszik igazán, hogy a 2. rész mennyivel szebb!
  • dysfunctional
    #3875
    Ha nem ment, akkor ez mi?

  • arty
    #3874
    dx9 maxot se birt el egy 88gt/3850

    high-t se nagyon (30+ fps MINDIG, 1024x768ban)
  • Totti5
    #3873
    Valamivel el kell adni a hardwereket. Gondolom bazi nagy Nivida logo ott lesz az elején, de ettól függetlenül a legszebb FPS a piacon és láthatóan szebb mint az 1.
  • dysfunctional
    #3872
    most nem az akkori full dx10-es beállításokra gondoltam, hanem dx9-esre,
    mindenesetre így is arcátlanság
  • arty
    #3871
    a minimumkonfig soha az életben nem futtatta maxon a krájziszt... közepesen is éppcsak.
  • dysfunctional
    #3870
    Ez a gépigény azért elég kemény...
    Nem hinném, hogy annyit fejlődött volna a grafika, hogy a crysis-t egykoron max beállításokkal futtatható konfig az most a crysis 2-ben a minimum... (dx9-ben!!!)
    és egy mai csúcsgépnek számító pc-n max beállításokkal megy átlagba 30 fps-t
    Ez a kemény, nem a kád széle.
  • Zoliz
    #3869
    Mondasz valamit ezek a raszták olyanok mint az idegenek a Crysis 2 BETA-ban :)
  • DarkSector
    #3868
    Nem tudom miről van szó, csinálj képet erről a fekete fehér dologról, nekem már nincs fent a cuumo, de nem emlékszem fekete-fehér dolgokra...
  • grebber
    #3867
    Milyen gagyi dolgokra gondolsz?
  • lolSL
    #3866
    ő is erre gondol nyilván, a story jó esetben már vagy 2 éve fix volt, meg nem most fognak új fegyvereket meg ilyeneket kitalálni. de 1-2 hónap alatt még rengeteget lehet a kódon finomítani, főleg egy ekkora csapattal, a mostani gagyi félkésznek ható dolgok teljesen el fognak tűnni
  • JaSoN HuNTeR #3865


    Crysis 2-hez illő zene :D
  • Akranor
    #3864
    "Darksector" - akkor a fegyver tényleg fekete-fehér maradt :PPP
  • grebber
    #3863
    Majd meglátod.Xboxos videókat amit mutogatnak azok a fullból vannak és a béta is full ugyanaz singlebe nem lesz eltérés történetben játékhosszban semmiben!
    Itt már csak a hibák lesznek javítva meg dx11 bele és kész!
  • Pares
    #3862
    Azt Te honnan tudod, hogy semmivel se lesz másabb?
  • JaSoN HuNTeR #3861
    Oroszról hogy tudom angolra vissza rakni a játékot?
  • kill3r21
    #3860
    számomra az a durva hogy januári a build és ennyire szétvan...azthinné az ember hogy csak finomhangolnak az utso honapokba
  • grebber
    #3859
    Hogy mondja hogy a kiszivárgott egy korai verzió.

    Semmivel nem lesz másabb a full nem értem mit túráztatják magukat ezért.
    Mondjuk igaz azt nem mondhatják ez lesz a full is :D
    Most néztem csak a gépigénybe 1,8GB Vram ezt sem idén fogom tolni fullba :(
  • lolSL
    #3858
  • balint1111
    #3857
    Ha biztos forrás akkor elég nagy hülyeség.:S
  • Prince23
    #3856
    A Gamersmint állítja, hogy biztos forrás.
    de akkor a VGA feltüntetését én sem értem, ha ti írjátok itt h az nem tud dx11-et
  • Magiszter
    #3855
    Hülyeség ez a 4870x2, mert ha beleszakad sem lesz DX11-es kártya :D
    Amúgy ha egy 560Ti elég, akkor inkább HD6870/HD6950 kártya kell majd a DX11 futtatáshoz. Ez már közelebb állna a valósághoz szerintem.
  • grebber
    #3854
    Csak azt nem értem DX11-ben mit keres ott a 4870X2