9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #3933
    4870 és az "igaz megy is minden maxon" kicsit távol áll egymástól.Bár kinek mi a max.
  • DarkSector
    #3932
    oks thx majd este megnézem, tényleg nem vita miatt csak kiváncsiságból gondoltam ...
    jobb is ha privátba írod nem kell ide.

    amúgy én haveromnak egy gépet rendeltem tavaly és 115ezer volt, hd4870 + q8200 + superB 450W + gygabyte alap.
    4 alkatrész volt 115. :) igaz megy is minden maxon.
  • RYO21
    #3931
    Most nincs időm erre. Majd este írok privit.
  • DarkSector
    #3930
    jah úgy lehet ha ott olcsóbb forintba.
    az oké.
    de a ps3 processzorát megvenni pc-be szerintem a kínai piacon is több 10ezer.
  • DarkSector
    #3929
    Kell:

    ház
    táp
    proci
    ram
    vinyó
    alaplap
    vga
    bill
    egér

    én a kiváncsiság kedvéért csakis kiváncsíságból megnézném hogy szerzel be 80-ért ennyit. :)
    a kedvemért állíts össze egyet. :)
  • RYO21
    #3928
    Ha nem a magyar árakra gondolok, hanem a szerbiaiakra, akkor igen. De még talán 80K-ból is ki lehet.
  • DarkSector
    #3927
    Necces az ügy, mert a konzolok ha nem is futnak dx11-ben, de ár értékben új pc-t összedobni arra a látványra nagyon necces.
    de talán megszorításokkal sikerülhet.
  • DarkSector
    #3926
    80 ezerből?
  • RYO21
    #3925
    Ár/arányra gondoltam. Egy PS3 árából egy olyan konfigot össze lehet dobni, ami nagyobb fps számmal viszi a játékot ilyen felbontáson/grafikán.
  • DarkSector
    #3924
    pc-n a sokkal gyengébb gépeken sem fut jobban, nagyon benéztél valamit. :)
  • Synchronous
    #3923
    Remélem nem spórolják ki ebből a részből az exosuit-ot mert nekem az kell...
    Még egy vidiben sem láttam viszont ami az új részből való. Amúgy ez az utcai harc tiszta HL2 fíling, még egy-egy hanghatás is hasonló.
  • RYO21
    #3922
    Van vagy 20-25 fps. Ennyit a konzolok erejéről. PC-n sokkal gyengébb hardweren is jobban fut.
  • Akranor
    #3921
    "jó ez, játszható" :P
  • grebber
    #3920
    Ps3 gameplay

    Csak én látom úgy vagy tényleg akad?
  • Prince23
    #3919
    pfúj mit írtam le XD sry
  • Prince23
    #3918
    Előbb olvasni kéne, előbb pattogni :)
  • Bokafix2
    #3917
    Nomad nanoruhát árul a bennszülötteknek a dél kínai tenger szigetein. Jack Carver szokta hurcolászni motorcsónakkal...
  • kifli
    #3916
    ja nem olvastam bele annyira a hsz-be, csak az előzmények alapján gondoltam, hogy spoileres rész jön :)
  • Prince23
    #3915
    Amennyiben nem vitted ki az első részt, akkor miért érdekelne a második? itt már lehet beszélni az első részről:S
  • lolSL
    #3914
    ez az első részre vonatkozott sztem
  • kifli
    #3913
    milenne, ha ilyesmiket nem irogatnátok be ide? Vagy csak spoilerezve?
    Énmég végig szeretném majd megjelenés után játszani...
  • Prince23
    #3912
    Psycho emlékeim szerint túlélte, valahol a japán szigetvilágban "trollkodik"...

    vagy ha nem pls világosítsatok fel.
  • grebber
    #3911
    Nomad akárhol is lehet ahol az történet irok akarják ott van!
    Psycho meg ha végigvitted tudod!
  • JaSoN HuNTeR #3910
    Azzal vagyunk akit a végén elhúz a videóba :)
  • JaSoN HuNTeR #3909
    Amúgy Nomad és Psycho mitörtént? Hova tűntek?
  • JaSoN HuNTeR #3908
    Hát nem pont ő de nem lövöm le a póént :D Ő feladja a harcot maradjunk ennyibe. xD
  • kill3r21
    #3907
    a zene viszont nagyon adja :)
  • kill3r21
    #3906
    LOL
  • grebber
    #3905
    Na ne mond!
  • Prince23
    #3904
    Ó fuck yeah! Proféta visszatér!

  • Pares
    #3903
  • Pares
    #3902
    Igen, ez mondjuk igaz. Ők is épp azt írták, hogy több mint 250-en vannak, és hogy nincs probléma a fejlesztéssel, bugtalanítással.
  • item
    #3901
    Ipon-on elég jó ára van,be is dobtam a kosárba..
  • grebber
    #3900
    Lehet,de akkor sem lesz változás majd meglátjátok!
  • Magiszter
    #3899
    Azért ha akarják beleraknak még 1-2 plusz küldetést, vagy gyorsan átszabnak 1-2 pályát. Egy olyan csapatnak mint ami ott van ez nem munka. Én anno a Crysis-ban 2-3 nap alatt átszabtam néhány pályát a saját kedvem szerintire. Pedig amatőr vagyok és egyedül dolgoztam. Szóval nekik kb semmi időbe nem telne.
  • Pares
    #3898
    Még szép. Értelmes ember nem várja el, hogy 2 hónap alatt átcsinálják a játékot. Bugjavítás lesz. És ez így van rendjén.
  • grebber
    #3897
    El lett mondva nem egyszer: Mindenki tudja, hogy nem lesz olyan bugos ez egyértelmű.Én és szerintem mások is vannak akik azt mondjuk, hogy a single történeten/pályákon/játékidőn nem lesz abszolút semmi változás az már készen van.
  • Pares
    #3896
    Megszólalt a Crytek

    Egyébként komolyan van, aki úgy gondolja, hogy a végleges verzió olyan bugos lesz, mint a január eleji béta?
  • KranaZoli #3895
    Ennyit lehet tudni róla:

    "A Crytek megígérte és tartja is a szavát: az exkluzív Xbox 360-as Crysis 2 demo után a PC-sek is megkapják a magukét. A cég ugyanis bejelentette, hogy március 1-jén érkezik a személyi számítógépekre szánt próbaverzió, amelyben két pálya, a Skyline és a Pier 17 (mindkettő Manhattanbe kalauzol), illetve két csapat alapú multiplayer mód, a Team Instant Action és a Crash Site kap helyet."
  • DarkSector
    #3894
    nem tudom aztsem hogy mia max, hiszen a demoból nem derült ki x-en hogy mi a plafon.