9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #3973
    O fák már iponon is ott van a BC2-ös ingyen akció.
    Kellett nekem ilyen hamar előrendelni ezt a limited verziót:( Havernak jó lett volna a BC2.
  • gduck
    #3972
    "mert Stalkerben MEDIUMON 1280x1024-ben 0xaa mellett ment egy tesztben 30.1 fps-t!!! lol"

    Pont erről van szó. Ez egy olyan PC (nem TESCO-s mert azon még a passziánsz se fut rendesen és fejleszteni se lehet) amin minden játék elfut közepes beállításokkal! Akinek nincs + pénze tápra és erősebb VGA-ra és még az áramszámla se mindegy neki, annak ez tökéletes választás. És hidd el, a Crysis 2 is el fog rajta menni közepes beéállításokkal. És igen nem FULLHD felbontással, mert sok gyerek messze leszarja a FULLHD-t
  • arty
    #3971
    az a gond, hogy a youtube videok 1080pben is 3-4 mbit/s-el vannak áttömöritve elég rossz minőségre egy eleve tömöritett videobol amit meg ki tudja milyen hdmis digitalizálo eszközzel vettek fel a ps3-ról...

    és akkro ezt lejátszod a ki tudja milyen neteden, ki tudja milyen böngésző, ki tudja milyen flash pluginjével és a cpu-d vagy vga-d dekodolja ki tudja épp hogyan

    millio helyen veszhetnek el képkockák és máris azt látod, hogy "szaggat"

    egy jó pécével meg nyilván szebb lesz és jobban is fut majd, mint bármelyik konzolon - mért kell ezen állandóan rágódni? 5-6 éves, 45-70 ezres játékgépek! nem az a csoda, hogy ilyen minőségben fut rajtuk? (pécés szemmel)
  • DarkSector
    #3970
    ha youtube-on nézel egy 720p vagy 1080p-t kb azt látod, persze neked van igazad, be kell menni a nem hivatalos configba és meg kellene nézni hogy (mert benne van mindkét konzol configja) ki kellene néznie valakinek ésé aszerint nézni. de ez a vga mellett nem érzem szükségét. :)
  • DarkSector
    #3969
    oks akkor azt visszaszivtam. még ramot meg vga-t meg ?-jelezném.
  • arty
    #3968
    de akadozást, texturafelbontást, grafot ne youtuberol állapitsunk már meg ...
  • modelcar
    #3967


    XD
  • DarkSector
    #3966
    Végülis ha egy erős cpu meg 4gb ram mellé tennéd, és eltekintenél attól hogy x-en van élsimi meg nem egészen Hardcore, de nem is low szint, hanem átmeneti, akkor azt mondom talán...talán lehetséges lenne.
  • arty
    #3965
    az az athlon2 erősebb, mint az xbox 3 magosa (ami pécében kb egy p4extreme edition sebességét hozza, írta róla anno egy fejlesztő)
  • DarkSector
    #3964
    xbot se erős gép nem ezt akarom kihozni, de 80 ezres kategórából nem lehet pc-ben kihozni ugyanazt, de ezzel szerintem nincsen probléma... nem?
  • arty
    #3963
    a gt430 a crysis warheadet gamer beállitással, 720p-ben, 24fps-t tud egy erős I7 mellett :D ne viccelj...
  • DarkSector
    #3962
    A notebook-ot én is szeretem, nekem van egy 10 éves kb...12perc egy xfire telepítés....:D
  • DarkSector
    #3961
    Nem szakért csak feltételez, ezzel semmi baj, csakhogy a gtx430-as a büdös életbe nem fog még 25fps-t sem elérni, mert Stalkerben MEDIUMON 1280x1024-ben 0xaa mellett ment egy tesztben 30.1 fps-t!!! lol.
    És egy low cpu meg 2 GB ram mellett ez a crysis 2-ben még lowon se tudna ennyi fps-t, max egy-két csatorna jelenetben.
  • arty
    #3960
    azt is nézd meg esetleg, hány embernek van a pécé mellett/helyett notebookja ;)
  • arty
    #3959
    HAZUDSZ.

    muti a 70ezres gémerpíszít!
  • arty
    #3958
    ... és a sok zseni már megint youtube alapján szakért :DDDDDD
  • DarkSector
    #3957
    Ps3?
    az semmi már kapásból az xbox 3 magos 3.2GHz-es procival megy.
    Kicsit erősebb configot küldj privibe. :)
  • DarkSector
    #3956
    vga meg proci low...hidd el.
  • grebber
    #3955
    Most nézem csak galaxisneten milyen akcióba vették a Crysis 2-öt.
    A gyors élőrendelőknek ingyen Bad Company 2 jár!!
  • kill3r21
    #3954
    hát én inkább vennék kettö xboxot, mint ezt a configot....tesco feeling :D
  • gduck
    #3953
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ház táppal: HKC S005ND 450W 9.776 Ft
    Alaplap: ASROCK M3A770DE 14.813 Ft
    Proci: AMD Athlon II X2 265 3.30Ghz AM3 BOX 16.687 Ft
    Memó: 2db KINGMAX 2Gb DDR3 1333Mhz 5.188 Ft*2 10.376 Ft
    HDD: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2 WD5000AAKS 9.488 Ft
    VGA: GAINWARD 1473-BLISS GT430 1GB GDDR3 PCIE 16.840 Ft
    ODD: LG GH22NS40 SATA Fekete OEM 4.300 Ft
    Bill+egér: GENIUS Slimstar C110 Magyar Fekete 2.750 Ft


    Bruttó: 85.030 Ft

    Nem fogyaszt sokat, mindent visz, igaz nem max felbontással
    Bár ne felejtsétek el, hogy a PS3 azért egy elég izmos konzol
  • grebber
    #3952
    De ez azért volt mert látták pc-n alig veszik konzolra meg minden ótvar szar jól fogy.
    Sony a pl a biztos bevételét nem fogja a warezesek kezére adni nem hülyék.
    Elég sok game jöhetett volna pc-re is de nem.Ezért kénytelen lesz majd konzolra is warezolni.Ők akarják így.Nekem elég lenne a pc-s warez is de ők kényszerítenek!
  • DarkSector
    #3951
    neeeem lenne az XD
  • DarkSector
    #3950
    Jah de a remény hal meg utoljára, ezelőtt is sok only-ból lett multi, nem részletezem a Crysis-t mert ezzel is ez történt csak idő kérdése...:)
  • zzeN
    #3949
    Az nagyon sz@r lenne.
  • grebber
    #3948
    Ne reménykedj ilyenben!
  • DarkSector
    #3947
    jah monitorból is vehetsz 1.5 millióért, tv-ből is van 80-ezerért, ami TV !!!
    sőtt kötheted monitorra. szóval ez kukacoskodás.
  • DarkSector
    #3946
    Killzone 2-3
    GoW3
    Uncharted 1-2-3
    Metal Gear 4
    GT5. én ezeket nyomnám le nagyon nagyon.

    Reméljük egyszer minden játék multiplatform lesz...nagyon reméljük. :)
  • kill3r21
    #3945
    most azt várom mikor jön valaki azzal hogy konzolhoz 300ezres tv kell xD
  • DarkSector
    #3944
    Én azért vettem konzolt mert a tps játékokat jobban szeretem megveszem és azon kicsivel többet be tudok szerezni és a szokásos úgy fut ahogy belövik dolog érvényesül meg kényelmes, bár pc-t is kötöttem már tv-re, de nem tudtam HDMI-n rányomni ...

    nah mindegy lényegtelen. :)
  • kill3r21
    #3943
    hát igen érdemes lenne, nekem ps3ra csak 3-4 dolog miatt fáj a fogam, killzone, mgs meg még egykét játék miatt...csakhát sztem azért az már luxus hogy kétféle konzol plussz pc :D
  • kill3r21
    #3942
    ezis fontos, hogy kinek mi, mit ér meg...
    én mikor az első xboxom vettem, egy cél vezérelt, besokaltam hogy ha jön vmi új akkor ramot kell vennem vagy épp új videókarit,vettem boxot azzal a céllal hogy csak azon játszok, pc az net meg film...azt cső...
    aztán jött a crysis1 és elszabadult a pokol :D
    csak annyit akartam kihozni ebböl hogy mindkettönek van elönye és hátránya is, mint mindig!
  • DarkSector
    #3941
    én jobbat mondok, mindegyik gépet érdemes beszerválni pc, x360, ps3...és még a 3DS-t illetve az NGP-t (hordozható ps3) is.
  • kill3r21
    #3940
    sztem kár ezen vitázni, ha érdekelnek a játékok, legyen pc-d meg konzolod is....már egy középfelsőkategoriás videokártya áráért lehet pl 360od...
    az hogy melyiken mien a grafikai szint, az igyis úgyis játékfüggő...meghát pont a crysisról beszélünk? gyerekek, én ahogy néztem akinek most átlag gépe van, az éppenhogycsak tudja ugy futtatni a cry2öt mint ahogy konzolon megy....aki meg nem bir játszani dx11 meg élsimitás nélkül, az ugyis vesz brutál pc cuccokat :)
  • DarkSector
    #3939
    jah akkor igen, most játékra értettük. :)

    Bocs kicsit hülyeséget írtam....HARDWARE-ben ár/érték győztesek (ezt akartam mondani nah), azok voltak azok is maradnak egy ideig, de ugye ez már régen is így működött.
  • kifli
    #3938
    abban lehet összehasonlítani, hogy mire tudod használni az egyes eszközöket, és ezek a funkciók neked mennyit érnek meg.
  • DarkSector
    #3937
    nem összehasonlítható játékon kívül, mivel konzolokon nincs oprendszer, vagyis csak játék szempontjából értendő amit leírtam. :)

    nekem is van pc-m. :)
  • DarkSector
    #3936
    Úgy értem 1650x1080 standard moncsival fullon, minden details...
    bocs ezt nem írtam.
  • kifli
    #3935
    1280x1024-ben, vagy 1650-es felbontáson, nemhiszem, hogy megakasztaná valami a 4870-et, én 5770-el játszok 1920x1080-ban, de nem sok játék van, ahol le kell vennem a grafot max-ról, hogy élvezhetően fusson a játék...
  • kifli
    #3934
    szerintem nyugodtan összeállíthatunk 120e-ért gépet, annak is ugyanannyi (vagy jobb) lesz az ár/érték aránya, hiszen a pc sokkal több dologra használható.
    Megnézném, jelenleg hány ember netezik ps3-al. És hány embernek van valamilyen pc-je, a ps3 mellett. Ha nem ps3-at vesz, hanem egy jóbb pc-t, akkor árban ugyanott van, mint a ps3+netezős géppel.