9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • RYO21
    #4294
    cfg fájlos trükkök működnek? Mert a consolet nem lehet előhívni, hogy beállítsam a grafikát.
  • DarkSector
    #4293
    Ez most lehet tényleg nem vicc...de ott már nyomtam mind3 demo-t, most pc-n akartam megpróbálni...:S
  • DarkSector
    #4292
    DICE csinálhatna szép játékot, és akkor melegedne a karid ott is, a low textúrás ocsmány bf2 az nem fogja megizzasztani a vga-dat...egyszerűáen az optimalizálatlanság végett akadozik az a játék.
  • Fpocok
    #4291
    Játsz Xboxon. Ott nincs gond. (Viccelek csak)
  • Gyuszopapa
    #4290
    A DICE tanulhatna a Crytek-től mert legalább ez a játék a videókártyát is használja nem is kicsit.BC2 60 fokos a VGA-am,Crysis 2 84 fokos.
  • DarkSector
    #4289
    Most néztem a demo-t, indítok és egy hibaüzenet fogadott:

    Unsopported videocard detect! (8800 GTS)

    Hogy szalad az idő...
  • DarkSector
    #4288
    Pályát nézve meg Skyline, szar Pier 17 az ellenkezője.
  • Prince23
    #4287
    Team instant egy nagy szar. Viszont a 'Crash Site' valamivel jobb már :D
  • DarkSector
    #4286
    Sőt vannak ahol csak felbontást.
  • Fpocok
    #4285
    Nem mondtam, hogy szarul néz ki. Sőt. Mondtam, hogy jól néz ki.
  • Fpocok
    #4284
    De én magam akarom beállítani.
    Nem lehet, hogy csak ez a három lesz. Volt már olyan PCs játék, ahol csak három közül lehetett választani és nem volt egyéni beállítás... jó, régebben lehet, 10 éve stb... de azért ma már ha így adnának ki egy játékot... az beszarás lenne.
  • Gyuszopapa
    #4283
    De,de még a minimum graf is jól néz ki.
  • DarkSector
    #4282
    Van Gamer és van Hardcore.

    Advanced az azt csinálja, hogy megvizsgálja a gépedet, és ahoz képest méri be a grafikát, tudomásom szerint, szóval a Gamer és Hardcore között van, de nem fix beállításokat takar, mint a másik 2.
  • DarkSector
    #4281
    Nem cfg, hanem megnyomtad játék alatt a PrintScreen-t, és úgy ki-be lehetett kapcsolni néhány dolgot, de volt amit kikapcsolva eltűnt a talaj, szóval nem igazán sírom vissza az a beállítást. :)
  • Fpocok
    #4280
    A gamer az nem a legalacsonyabb?

    Gamer<Advanced<Hardcore ???
  • Fpocok
    #4279
    Kétlem. Akkor lenne aztán enrage.
    Amúgy mintha a bétánál is lett volna valami cfg fájl, amiben lehetett kotorászni nem?
  • Gyuszopapa
    #4278
    Nekem megy a demo.Kurva kicsi a gépigénye:C2D 4300 2 Ghz 2g ram gts 250 a gépem.1280x1024 gamer 30fps alá nem esik.
    Gamer graf alatt is büntet a kinézetével.
  • cody1994
    #4277
    Szevasztok! Nem enged be, az online name-el van baja.:D Mit kéne csinálni?
  • balint1111
    #4276
    Meddig kell várni ahhoz hogy betudjak regelni???
  • DarkSector
    #4275
    Abból kiindulva, hogy ez egy hivatalos elvileh közel végleges publikus demo, ezért valszeg nem lesz sajnos részletes opció mert szerintem ezekután ha megbolygatnák, akkor lehet elbasznák azt amit eddig összehoztak...szóval 99% hogy Gamer/Advanced/Hardcore marad.
  • DarkSector
    #4274
    Jah de nekem eddig sem voltak jó tapasztalataim, a Gamespy-os cuccokat meg egyenessen utálom. :)
  • Magiszter
    #4273
    Én úgy tudom jön vele a Sandbox 3, amivel azt csinálsz amit nem szégyellsz.
  • KennyGTP
    #4272
    Szerintetek a full gamehez lesz map-editor vagy meg ez is a "DLC-be fogjuk adni/árusítani az új mapokat" levesbe???
  • Fpocok
    #4271
    AZ BEBASZNA!!! :D
  • Fpocok
    #4270
    Maga a rendszer nem rossz, a hasonló ilyenekkel nincs gond. De most, kimondottan ez egy fostalicska, mert NEM MŰKÖDIK.
  • Shep
    #4269
    Amúgy szerintetek a teljesben lesz finomhangolási lehetőség, vagy csak ez a szar gémer/advánsz/hárkór hülyeség?
  • DarkSector
    #4268
    Igen mert a GameSpy egy rakás fos....az EA account egy rakás fos, ez az EA rendszer egy RAKÁS FOS....csak a szar EA játékokban vannak ilyen mocskos rendszerek.
    Néha az Ubisoft is kitesz magáért, de az ritkábban.
  • DarkSector
    #4267
    Bátraké a szerencse. :)
  • DarkSector
    #4266
    50-50%....:)
  • ricsa008
    #4265
    szintén
  • Baxo
    #4264
    Nekem is ugyan ez a gondom!
  • Fpocok
    #4263
    Srácok, ha nem megy, akkor nem a ti hibátok, próbáljátok meg később.. én is egész délelőtt óta próbáltam.
  • ricsa008
    #4262
    jaaaah nem mindenki pénzes gyerek ám :D
  • buko20
    #4261
    nekem is azt irja invalid nickname
  • Prince23
    #4260
    Neki honnan veszed h van 360-a? :D
  • DarkSector
    #4259
    x360
  • hapi
    #4258
    nekem semmit nem fogad el. régi gamspy-os account nem jó, kreálni nem enged, bármilyen niknevet adok meg azt írja hogy az nem jó mert ilyen karakter nem lehet benne ????
  • ricsa008
    #4257
    x-fire?
  • zuzu7
    #4256
    Mi az a fel név és hol kell meg adni?
  • DarkSector
    #4255
    Töltsd le x-re ott nem kell baszakodnod ezzel.