9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Sir Cryalot
    #4494
    70-es fovval nem rossz ez.
  • lolSL
    #4493
  • Sir Cryalot
    #4492
    fú de jót játszottam . Jó ez. Nanüzüsüvülőzőstől klókostól , tetszik , kurvajó mod alapanyag.

  • Smithwarden
    #4491
    hö-hö-hö (copyright from angry birds)
  • Curtis
    #4490
    "...a boltok előtt állni 2 hétig a megjelenés után és egy nagy pofon annak aki kijön a game dobozával..."

    LOL, ez tetszett. :)
  • Gabe18
    #4489
    De amúgy az első rész ismeretében mit vártál?
    Realisztikus sebzésrendszert, meg valósághű fegyvereket?
  • Gabe18
    #4488
    Nem rossz ez.
    Egy pár napot a multival is el lehet ütni biztos, ez is valami. Azt mondjuk kétlem hogy népszerűségben CoD vagy Battlefield babérokra törne, de gondolom nem is ez a cél.
  • lolSL
    #4487
    az a bajom hogy nem tudom elviselni az ilyen fail controllerre írt szarokat ahol nem SKILL kell meg az hogy tudd rendesen mozgatni az egered, hanem minden más szarság dönti el hogy ki lesz az #1, crysis 2 esetén a #főcigány
    eddig egy játékban ha úgy lőtt le vki hogy esélyed nem volt visszalőni, akkor egy csaló kis g*ci volt általában (vagy ráddobott egy helikoptert ala BF :), itt meg mindenki ezt fogja művelni
    szörnyű 12 éves hülyegyerekek igényeire kihegyezett design, egy hatalmas nyakleves kéne az összes embernek aki ezt megtervezte, és a boltok előtt is állni 2 hétig a megjelenés után és egy nagy pofon annak aki kijön a game dobozával
    kb ásni kell a gaming sírját, 2011 yeah
  • Sir Cryalot
    #4486
    Amúgy nem rossz 3d-ben ez a nanüvüzsülüzés csak szivesebbel játszanék a singlivel. Kár hogy nanüvözsölözés nélkül szart sem látsz a pályából.
  • The Protector
    #4485
    nem tudom neked mi bajod van mindennel.

    kicsit a 13 éves önmagamra emlékeztetsz.Ki is basztak innen sg-ről mit a szart.
    Azóta benőtt a fejem lágya,remélem a tied is be fog.
    Ha meg idősebb vagy akkor meg javulj meg fiam Bendegúz mert máskülönben elvisz az ördög:)
    Vagy nem megy az könnyen faluhelyen?
  • Ry0K3N
    #4484
    mi? mert nem ész nélkül kell menni benne előre a falnak azt had szóljon?
  • lolSL
    #4483
    ez cigánykodás, nem taktikázás :/
  • The Protector
    #4482
    Nekem speciel annyira bejön h lehet h meg is veszem.A Single az 1 hez képest atomjó volt.A Multi is taktikázós bejövős.Nekem egy game látatlanban el van adva ha taktikázásra van benne lehetőség.
  • Pares
    #4481
    Mi ebben a konzolos. Speciel minden kéznél volt, semmi konzolra utaló jelet nem vettem észre. Egyeseknek az a mániája, hogy amint lehet, a konzolokra ugatnak.
  • Pares
    #4480
    Kipróbáltam én is. Nekem bejön. Biztos el leszek vele egy darabig.
  • DarkSector
    #4479
    Mit nyavajogsz az első rész pc-n ugyanilyen volt és azt se konzolosoknak találták ki, hanem a játékosoknak, nemtudom mit játszotok ezzel ha nem tetszik?
  • lolSL
    #4478
    és mi lesz itt ha majd bejön a véglegesbe 10x ennyi killstreak meg perk ...
  • Sir Cryalot
    #4477
    ez a nanavizsün mekkora csalás már . Szar bádogdobozhangot meg persze nem lehet kikapcsolni.

    Nevetséges multijátékokat kell csinálni ezekenek a konzolosoknak az 1x biztos. LOL.
  • Ry0K3N
    #4476
    Dettó, valamiért most nem működik.
  • Gabe18
    #4475
    Nekem nem. Az előbb probáltam ki egy darabig jó volt, aztán most már nem csatlakozik.
  • eLiXir
    #4474
    tudtam regelni, de most meg mikor belogolnék: cannot connect to the network vagy valami ilyesmit ir ki... nektek megy?
  • Prince23
    #4473
    Épp ez a gond, semmi kiemelkedő. semmi új. átlagos:S

    A MOH-val is ez volt a gond. 3 hónapig bírta. mosmár csak a fanok tolják. ez sztem így lesz Cry 2 esetében is. Bár picit több fan van sztem MOH 2010-hez képest.
  • TVelvet
    #4472
    Milyen notesz? nekem envy 17-esen, egész jól megy, hardcore modeba.
  • DarkSector
    #4471
    Az ha fun az elég szerintem. :)
  • Kongy
    #4470
    Most egy kicsit többet játszva pozitívabb kép alakult ki bennem. Ez nem a rusholós, triple killezős állatság, mint a CoD. Ez kicsit taktikusabb, és én már elszoktam ettől. De kezdek egészen belejönni. Egész fun a multi, de igazából semmi kiemelkedő.
  • DarkSector
    #4469
    nagy szar, lépj be játékba és ott nyomj a CREATE-ra....és ott írj be adatokat ea meg mycrysis oldalak meg profilok nekem is basztak működni...
  • eLiXir
    #4468
    letöltöttem az MP demot, de nem enged se in game regisztrálni (azt irja, hogy foglalt az email, amit kétlek), mycrysis.com-on meg your account is being created és nem csinál semmit, megoldás?
  • DarkSector
    #4467
    miért a demo-ból mit tudtatok volna átvinni az Alfa verzióba?
    Nem is értem a hekkelás célja mi lehetett. :)
  • kill3r21
    #4466
    ironman, próbáltam összekombinálni a demot és a bétát, dllek cseréje ijesmi hátha jó hatáásal lesz a béta bioritmusára, de sajna kivan ez okoskodva....sztem a crytek erre is gondolt hogy a demóból nehogy fullt csináljanak....:D
  • DarkSector
    #4465
    Biztos.
    De a poén hogy még baloldalt fent egy postaládád is van amiben leveleket lehet fogadni. :)
  • Daell Drow
    #4464
    elertem a lvl limitet 10 szint, kicsit keves. :/
    Amugy en vision nezetben megyek allandoan, ki is szurok mindnekit egybol. XD
  • Sir Cryalot
    #4463
    Ez a cimbizős rendszer jó valamire? Ha valakit felveszek akkor be tudok utána menni szerverre?
  • DarkSector
    #4462
    Azzal mit érnénk el?
  • Smithwarden
    #4461
    Kicsit visszabbvehetnel a stilusodbol es az arcodbol...
  • Sir Cryalot
    #4460
    Valaki megcsinálta az SLI-t ?
  • DarkSector
    #4459
  • Kandurex
    #4458
    hmm...hmmm....érdekes gondolat

    [megy kábelt keresgélni]
  • armageddon666
    #4457
    notit nem tudod kivezetni a monitorra? és akkor ott az izom vas és a kisebb felbontás...
  • Ironman2
    #4456
    Demó exéje,nem jó a bétára?
  • Kandurex
    #4455
    Na azzal pont az a gondom, h 1920X HD felbontásba van a nativja (alatta ugye kissé gányolja a képet), azt kétlem, hogy abba a brutál felbontásba döcögne rajta, viszont az asztali gép "csak" 1680X szóval ott még minden megtörténhet....mondjuk élsimítás nélkül meg ilyesmi