9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • KranaZoli #4534
    Mi az, hogy 13.

    ?!

    Ha vki utána szeretne beleszagolni a játékba, akkor már nem lesz multi demó?!
  • Sir Cryalot
    #4533
    "Crysis.exe" +g_SkipIntro 1 +cl_fov 70

    így csináltam extra fovot, átneveztem az exét és nem emlékszem mi volt.

    Magiszter ne vedd meg , nem muszáj , elárulom első két játékban nekem is ott mocorgott a fejem hátsó végén hogy a fenének fizetek én ezért ha multiban nem is jó a modokra meg várni kell, közben rájöttem hogy ez a játék alapvetően nem rossz, csak tökolyan mint a shattered horizon ami meg nem túl jó ! :D

    De én a modtoolok megjelenésétől teszem függővé, hogyha muszájmegkötések meg egyebek lesznek akkor mást kell supportálni. De úgyis oké lesz.
  • JaSoN HuNTeR #4532
    13.
  • tommygear
    #4531
    ez a multi meddig fog menni? a megjelenésig?
  • KranaZoli #4530
    Demó MP-t még nem tudtam kipróbálni. Amit hiányoltam a kiszivárgott verzióból és a multiból az Nekem nem a DX11 hiánya első körben hanem, hogy nincs benne Coop mód. Pedig jó lenne csapatban az Alien-ek ellen. Ezzel lehetne még feldobni a MP részét ennek a játéknak is.
  • modelcar
    #4529
    Ti be tudtok lépni a játékba??
  • Magiszter
    #4528
    Multi egyébként se foglalkoztat. 1x-2x felnézek majd rá (ha mégis megveszem eredetibe), de én egy erős single player-re várok.
    Anno Wars-ban is csak kb 1-2 hétig játszottam, majd elmúlt az "újdonság" varázsa. Előtte persze a aktív multi-bétá teszter voltam vagy 2 hónapig :D
  • Fpocok
    #4527
    Újra játszhatóság az fontos. Viszont ez csak demo. Nincs benne full level meg minden unlockolható.
  • Magiszter
    #4526
    1.)Nos hivatalos info még nincs róla, de sok helyen terjeng hogy a megjelenést követő napokban lesz egy ilyen pecs, ami integrálja a Dx11 lehetőségét a játékba.

    2.)Nincs, és ugye a béta alapján lehet csak tippelni. Akik meg végigjátszották a bétát (mazochista fanatikusok), egyöntetűen állítják hogy 5, max 6 óra alatt végig lehet vinni első játszásra. Kérdés hogy mennyire van neki újrajátszhatósági faktora...stb. Illetve hogy a véglegesben változtatnak e valamit a visszajelzések miatt.

    3.) Hát igen.
  • lolSL
    #4525
    nálam, nem a gamestarnál :)
  • pisztácia
    #4524
    Kösz.
  • Fpocok
    #4523
    Nem sokat adok az ilyen díja. Főleg, hogy nem rég a MW2 is kapott ilyet... PC platformra... lol
  • lolSL
    #4522
    red orchestra 2, közte és a BF3 között dől majd el a év PC-s FPS-e díj
  • pisztácia
    #4521
    Mi az a RO2?
  • Fpocok
    #4520
    1. De jön hozzá? Amikor kiadják gondolom akkor már lesz nem? Akkor meg nem mindegy?
    2. Van már bővebb infó? Hány szint, milyen gyorsan megy, mennyi unlockolható, prestige esetlen... ilyen van már? Mert ha nincs akkor ne mondd, hogy 5 óra.
    3. Nekem inkább az a gondom, hogy tudom, hogy nem menne rajta rendesen. Ezért meg nem veszem meg. Majd a RO2-t.
  • Magiszter
    #4519
    1.) Igazad van, de én ilyen régi típusú emberke vagyok. Szeretem a polcra kitenni a szép dobozt, meg nézegetni a szép lemezt és a szép kézikönyvet. :P

    3.) Ezt első olvasásra nem is értettem mire írtad. Aztán leesett: Nem azért veszek hardvert mert itt a Crysis 2, hanem mert kezdenek kinyiffanni. Ha meg már veszek, akkor olyat veszek ami bírja megint 3 évig.

    DLC-khez: Értem én hogy ha lenne rá módjuk képkockánként fizettetnék meg a játékot, de azért álljon meg a rohanás! DA:O-t megvettem 1x és végigjátszottam. Aztán jött a 92. DLC ami !!Tovább vitte a történetet!! és innen folytatják a 2. részt. Mass Effect szintén, pedig azt is megvettem. De a DLC-ket nem fogom hozzá megvenni. Lehet hogy így nem lesz teljes a történet, de köszönöm, nem fogok 1 játékért 5x fizetni. (Márpedig a DLC árai irreálisan magasak) Ha a DLC-k-ben kiadott játékoké a jövő, akkor le fogok szokni a játszásról.

    A másik hogy EA Games-et eleve bojkottálom, miután közölték hogy az ilyen kis szaros országok nyelvére nem csinálnak feliratot se. Kb 2 napi munka volna felbérelni egy Angol-Magyar tolmácsot 300k-ért, aki megcsinálná. Persze nem lenne 100%-os, de tuti van egy belsős magyar dolgozójuk (mindenhol van :D ), aki képben is van az adott játék világáról és utána javítana, egy 20%-os prémiumért cserébe. Tessék. költöttek nagyonmax 1 millió forintot (3700 euro-t) arra hogy többen megvegyék a terméküket. Így nem én leszek az egyetlen aki csak az igazán ütős játékokat fogom megvásárolni, mert csak angolul adják ki. (RPG-k esetében triplánszar.) És most jöhettek a "Dehát eredeti nyelven jobb" dumával, ha én és még sokan mások jobban élvezzük édes-ékes apanyelvünkön. Egy-egy munkanapom után pl hánynom kell ha angol szövegre nézek xD


    #4515: Nem ati kártya és nem ciripel hanem szabályosan csiripel. Mintha valami madár költözött volna a gépbe, ami oxigénhiányos állapotban az utolsó leheletével könyörögne az életéért. Komolyan aggódom :D
  • tmisi
    #4518
    1.) Minek lemezt venni, Steam/D2D, kiírod majd magad a patch-el együtt (tudom több esetben drágább mint a dobozos, de ott nagyon sok jó akció van, ki lehet csípni új címeket is potom áron).
    3.) Q8300, 4GB RAM, ATI 5770, 1440x900 Advanced tükörsima, Hardcore is remekül játszható, nem szaggat be itt-ott, mint az első rész. MP Demó alapján mondom, rosszabbra számítottam.
    A DLC-s résszel egyetértek, de sajna a világ erről szól: PÉNZ. Mindenhol. És hidd el nem mindig a fejlesztők döntenek így, a kiadók a pénzéhes ge***k.

    Enyém nem ciripel... :D
  • pisztácia
    #4517
    Köszönöm!
  • bélanéni #4516
    Sziasztok, az a kérdésem, hogy lehet-e "offline" bot-ok ellen tolni a multi demot? Előre is köszi!
  • MR ME
    #4515
    ha ati kártyád van akkor normális az h ciripel, enyém is ciripel...
  • Magiszter
    #4514
    HUD = (ebben az esetben) A sisakrostélyon megjelenő információk (életerő, lőszer, radar stb..) megjelenítése és annak módja.
  • Magiszter
    #4513
    Top 5 indok, hogy miért nem veszem meg, sorrendben:
    1.) Dx11 pecsben jön, nem tartalmazza alapból a lemez
    2.) max 5 órás multi rész (bár ki milyen vehemenciával és stílusban játszik)
    3.) Táp és VGA vétele elviszi a kasszát egy időre (tápot kellett venni, mert kinyiffant és azóta a 3 éves VGA-m is csiripel, ami szerintem nem a közeledő tavasz előjele)
    4.) Tavaszi kocsigenerál. Ha 120km/h mellett szétesik, az károsítja az egészséget.
    5.) Enni is kell néhanap. Bár ha tovább nőnek az árak elkezdek fénnyel táplálkozni. xD

    Top 6 indok amiért ritkán veszek játékot:
    1.) Rövid játékidő. 4-5 órás, unalmas játék nem ér meg 10k-t szerintem.
    2.) Multi nem érdekel, de sok játék csak erre gyúr
    3.) Copy-Paste folytatások
    4.) Bughalmaz első kiadások, csak 5-6. pecs után lesz normálisan futtatható.
    5.) Fizetős DLC hegyek. Ha megveszek egy játékot, akkor a történet végigjátszását ne fizettessék meg velem még 4x, olyan áron amiért az eredeti játékot vettem. (Ami nagyon agybak.rt az a Dragon Age. Ha jól vettem ki a 2. rész előtörténet volt az egyik DLC-jében.)
    6.) Nincs demo, vagy csak konzolra, vagy csak játék megjelenése után napokkal, hetekkel, hónapokkal. Bár a játékok 90%-ban okkal. Különben senki se venné, akkora csalódás némelyik.

  • modelcar
    #4512
    mycrysis.com teljesen behülyült
    csinálnák accountot, erre azt írja hogy a jelszó nem egyezik, pedig jól írtam be wtf
  • pisztácia
    #4511
    Ok, de mi az a HUD? Bocs, hogy nem értem:)
  • Fpocok
    #4510
    Ha lenne jobb gépem, megvenném.
  • Munszu
    #4509
    Azt írja hogy használatban van az email,vagy azt hogy a Nicnkname újat választunk, és akkor újra az email-el van baja,de egyáltalán nincs használatban, új fiókot is nyitottunk, és akkor is ez volt.
  • modelcar
    #4508
    kicsi lett sry
  • modelcar
    #4507
    Nekem ezt írja:
  • Magiszter
    #4506
    "de állandóan hibát ír ki neki. "

    Milyen hibát ír ki neki? Részleteznéd? esetleg printszkrín-t linkelhetnél, mert így nem tudunk segíteni.

    Nem mindegy hogy: Hiba 503, Ídőtúllépés, Email már regisztrálva van, Nem megfelelő jelszóhosszúság, vagy csak "Elfogyott a paprikáskrumpli" a hiba jellege. :)
  • Munszu
    #4505
    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.
    Ismerősöm be szeretne regisztrálni, de állandóan hibát ír ki neki.
    Vagy a nickname-el van baja vagy az email fiokjával,de már 5 féle email fiókra próbáltunk regisztrálni.
    Mi lehet a gond?
    Előre is köszönjük a segítségeteket.
  • Magiszter
    #4504
    HUD imbolygása mozgás közben. 0 = be van betonozva a monitoron, max = kileng a mozgás hatására (szerintem jól néz ki :) )

    #4503: Meséld el mit linkeltél, mert este 8-ig nem tudom megnézni (tiltva van a streaming media/media share idebent :( )
  • Muttley
    #4503

    és a végére még ez:

  • pisztácia
    #4502
    BOBBING*
  • pisztácia
    #4501
    Amúgy az a HUD VOBBING mire jó?
  • pisztácia
    #4500
    Jah, nem tudtam hogy ez az az opció. Akkor megnézem. Kösz
  • Fpocok
    #4499
    Mintha láttam volna toggle zoomot a beállításoknál...
  • pisztácia
    #4498
    Üdv!
    Be lehet azt állítani, hogy ne kelljen folyamatosan nyomni a jobb egeret a célzáshoz? Olyan legyen mint a COD-ba.
    Thx
  • DarkSector
    #4497
    +1
  • gduck
    #4496
  • Magiszter
    #4495
    Nah végigolvastam az elmúlt 100 hozzászólást :D
    Reakcióm:
    - Nem tudom mit vártak egyesek, illetve mit várnak egyesek egy játéktól. A Crysis sosem a világmegváltó, korszakteremtő, "büntető" új ötleteiről volt híres. Egyetlen jó dolgot alkottak meg, az pedig a Nanoruha, illetve a Nanoruha 2.0 (Jobb, csak a futás nem tetszik). Na meg természetesen a köret, ami a grafika. Illetve akárki akármit mond, szerintem a történet is jó. Persze kérdéses a tálalása, de kinek mi tetszik.
    - Itt mondják hogy a multi hasonlít a Cod-ra a Moh-ra a szomszéd kutyájára...stb. Kezicsókolom! 2011-et írunk. Amit ki lehetett találni (és anyagi hasznot is hoz), azt már kitalálták. Forradalmasítani nem tudják a multiplayer játékokat.
    - Az is baj hogy lehet benne fejlődni és nem csak WASD+balegér-ről szól az egész? Szerintem kimondottan piros pont a fejlődési rendszer, mert így több játékidőt és változatosabb játékot jelent. Hiszen én mondjuk álcázásra lopakodásra gyúrok, te páncélra és védelemre, a harmadik meg fegyverkezelésre, meg lópatára... stb. Az meg hülyeség hogy nem csak reflexekről meg ki-a-jobb-játékos rendszerről szól. Így is vannak rosszabbak és jobbak, vannak jó döntések és rossz döntések, jobb játékosok, rosszabb játékosok. Érdekes módon én 30 perc játék alatt 12/2 lettem két futam alatt is. Pedig 4-5 éve nem játszottam FPS-t multiban. Jah és a 12-ből mindenki 4-8-as szinte volt már, egyedűl én voltam 1-es. Mégis 10/4-es volt a Kill/Killed arányom.
    - Konzol port. Ez a játék nem konzol port. A kozolport jelentése: Egy játék amit eredetileg valamilyen konzolra fejlesztettek, majd később PC-re is át lett konvertálva. Ez a játék multiplatform, aminek a jelentése: Mind a 3 nagy "táborra" párhuzamosan lett fejlesztve, azaz PC-re, Xbox-ra, PS3-ra egymástól "függetlenül" az adott környezet lehetőségeit szem előtt tartva készítették. Nem pedig megalkották tamagucsira, majd betallózták a lemezt a "Consol2PC Converter v3.4 Free Edition" -be és rákattintottak a "Create" gombra.
    - Hardver igény. Aki pampog hogy szarul van optimalizálva az vagy 200 éves konfiggal próbál 6 monitoron 3D-ben 120 FPS-t elérni, vagy csak szimplán csodára számított. Azt viszont le kell szögezni, hogy a minimum gépigényben szereplő vason, FullHD-ben 30 FPS-t megy a legalacsonyabb beállítások mellett. Ráadásnak nem csak fut, de ocsmány, hanem igazán elképesztő látványt produkál. Ha megnézünk egy hasonló látványvilágú játékot, majd azt hogy milyen konfigon/beállításon fut 30 FPS-t szerintem rácsodálkoznánk a dologra.

    Hirtelen ennyi. Majd ha eszembe jut még valami... nem foglak megkímélni titeket :)