9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • pisztácia
    #4454
    köszönöm.
  • armageddon666
    #4453
    Konzol-kompatibilis CryEngine3. Problem?
  • Kandurex
    #4452
    no hát úgy legyen!
  • Bence94
    #4451
    beállításokban széped megnézed és ott lesznek a kiosztások...
    amúgy a radar asszem p betűvel hívható.
  • Munszu
    #4450
    Sziasztok, szerintem nagyon jó játék, a multija is nagyon tetszik. Egy kérdésem lenne mert arra nem sikerült rá jönnöm :\.
    Láttam hogy vannak ilyen dolgok amiket ölésért tudok elméletileg lekérni, de azt nem tudom hány kill után tudom, hol jelzi, és hogy mivel kérhetem le?
    Előre is köszönöm szépen a segítséget.
  • DarkSector
    #4449
    nem
    nem
  • Bence94
    #4448
    Most teljesbe is ilyen szar retardált opciók lesznek, hogy "gémer,ádvánszíd meg hárdkór" ? Hol vannak a finom beállítások aa,af fizika effektek stb ? Ezt így nem lehet főleg egy egy ilyen cégtől nem vártam volna ezt ? Szánalom a köbön...
  • pisztácia
    #4447
    Üdv!
    Két kérdésem lenne. Az első: Az optionsba a grafikai beállításokat csak 3 mód közül lehet választani? Nincs olyan, hogy én állítsak be részletesen mindent?
    A másik: Lehet a demoban vhogy átállítani a fow-ot? (field of wiev)
  • DarkSector
    #4446
    Akkor nötesz, mert annál kisebb felbontás is lesz szerintem, és ezzel még több fps-hez jutsz majd.
  • Pares
    #4445
    "350 új üzenet". Szóval igen. :D
  • Bence94
    #4444
    Szerintem szépen fog muzsikálni mindkettőn sőt utóbbin lehet még jobban.
  • Ironman2
    #4443
    Megjött a demó?
  • Kandurex
    #4442
    Én még nem próbáltam ki, de van két lehetőségem:

    C2D8400, 4GB, HD3870X2 asztali masina

    vagy

    ICore7 720, 8GB, HD5870 ez utóbbi notebook

    bár erősebbnek tűnik a notesz, valahogy jobban vonz az asztali, kíváncsi leszek mint produkál majd
  • hapi
    #4441
    Csak én nem tudok megint belépni? Délután létrehozott új account most újra azt írja hogy invalid nickname.
  • DarkSector
    #4440
    #4433-#4436.

    Nem kell duzzogni, csak hülyeségeket írnak.
    Mert miaz hogy jól van optimalizálva, meg hogy a többi AAA játékoknál jobban fut stb, ez hülyeség. Csak erre gondoltam hogy túl sok a hype.
  • dezsolti78
    #4439
    Nem hülyültem, ez komoly..Én se akartam elhinni ,de igaz.Gamer beállításon viszi szépen.
  • JaSoN HuNTeR #4438
    persze... :D
  • gagax
    #4437
    Srácok csak nekem hiányzik egy normális grafikai beállítás menü ? o_O nemigaz h a sok hülye ffektet nem lehet kikapcoslni...1000% h jobban futna a játék....gamer en igaz h elég szép a játék(nekem)...de mondjuk a blurt meg ilyesmit kikapcsolnám mert eléggé fogja a játékot(nállam) na meg megelpődtem 1.8 dualcoron elfut úgy hogy csak néha akad meg : D valahol nagyon a határon fut a játék de még "élvezhető"
  • Magiszter
    #4436
    Mert a stabil 30-35FPS (folyamatos, sima) FullHD-ban az nem jó... értem én. Akkor most törlöm is mert eddig élveztem, de most hogy szólsz, az nem jó, akkor már nem is kell. (/irónia :))
  • dezsolti78
    #4435
    Nekem egy amd a64 3200+, 2g ram, 512 9500gt is szépen viszi...
    Csak próbaképpen raktam fel, hogy mit szenvedne vele és ledöbbentem, hogy fut és nem is akárhogy....
  • FSpofon
    #4434
    17" CRT-n volt ilyen felbontás 10 éve :(
  • Gyuszopapa
    #4433
    Mert az mit mutat hogy nállam c2d 4300 2x1.8 ghz ami a minimum alatti.Elfut 1280x1024 gamer:30-60 néha75 fps-el.
  • DarkSector
    #4432
    Jah hogy szerinted a 1024x768 Gamer (50-60fps) az egy jó optimalizálást takar? :)
  • RYO21
    #4431
    Pedig érdekes, hogy nálam is szépen fut 1024x768-ban Gameren (50-60fps) és Advanceden (25-35 fps). Pedig nincs is egy csúcs gépem: Intel Pentium Dual-Core E2200, HD3850 512, 3 giga ram. A TDU 2 maxon akadozik, a NFSHP néha be-beakad, ha maximumra nyomom a grafikát (már amennyire lehet.

    Szóval szerintem nagyonjól optimizálták a játékot. És az is fura, hogy nincs is akkora grafikai külömbség mint a crysis 1-nél volt a Low és a High között.
  • DarkSector
    #4430
    8800GT 512 megás nem high konfig....:) nem is megy jól rajta. :)
  • Magiszter
    #4429
    8800GT 512 mega mennyire HIGH konfig? :) Csak mert nekem 1080p-ben Gamer-en 30-35 FPS átlagban.

    Most viszont laposon egy förtelem. Még a 20-at is alig érem el 1280x800-ban Gamer-re állítva. Így holnap nem ezzel fogom elütni a munkaidőmet úgy érzem :)
  • Kongy
    #4428
    nálam hardcore-on megyeget szaggatás határán (1440x900). Igazából nem észrevehető lassulás van, de még bőven élvezhető.
  • DarkSector
    #4427
    Nem tudom miről beszél mindenki, nekem 1680x1050-ben gamer-en szarrá akad a játék, nemhogy jobban megy mint a többi AAA játék.

    szóval ezt tartogassák meg maguknak a high configos emberkék...
  • Magiszter
    #4426
    Most telepítem a CCC-t, aztán meglássuk notebook-on mit alakít a Crysis 2. Ha jól fut akkor holnap viszem a laptopot melóba xD
  • Magiszter
    #4425
    Hát nem tudom. Én Crash Site-ot toltam még reggel, 3/3 játékossal. 9 kill-em 5 halálom volt a végére és megnyertem a pályát, mert én voltam az egyetlen aki el is ment a célterületre :D

    Jah és kb 4-5 éve játszottam utoljára multiban FPS-t.
  • Kongy
    #4424
    ja, és igazából noob/low nem vagyok mert rengeteget CoD-oztam, és Crysis Warsoztam, és volt 1 halom sikerélményem is... nade itt. 3 kill 6 death még jobbik statom....
  • Kongy
    #4423
    Most toltam kicsit, nagyon felk.r hogy nem bírok vkit megölni mert 2x kifogy a táram, rohadt sok kell beléjük, engem meg rohadt gyorsan leölnek... Nem ártana ide is vmi HC mod. Az új nanoruha meg szánalmas. Miaz h a sprint is energiát fogyaszt holott nem is vok gyorsaság módban?? fostalicska. Crysis Wars azért jobb móka volt, plusz a mapok is nagyobbak voltak, és voltak járművek. Szánalom ez az egész Crysis 2... én már nem is várom a megjelenést...
  • Smithwarden
    #4422
    Belegondolva a Crysis 2 az Crysis 1 ellentetje...
    Ez most kb mindenkinek a gepen szuperul fut es az is elmondhato hogy az osregi motoros COD-oknal is jobban (az elbaszott/szaggatos Black Ops utan foleg).
    Kicsit viccesen hangzik de a mostanaban megjelent/megjeleno AAA kategorias FPS-ek kozott a Crysis 2-nek van talan a legkisebb gepigenye.
  • DarkSector
    #4421
    Ez mindig így megy, ha van dx9 akkor miért nincs dx10, ha van dx9 miért nincs dx11 ha van dx10 miért nincs xd11....
    Ha van HC mod miért van HC mod ha nincs HC mod akkor miért nincs HC mod.
    Ha kék a játék borítója, akkor miért nem zöld....stb. stb.
  • DarkSector
    #4420
    CoD mindig jobb lesz, ott azért nem kell mert HC itt nincs HC, lehet majd lesz, de akkor még többet szapulnák a multit, hogy CoD koppintás, ezt a készítők (EA) nem szerették volna...nem véletlen.
  • Kongy
    #4419
    CoD sztem még mindig jobb. Nem kell egy egész tár ott az ellenbe HC módban, mint itt...
  • Shep
    #4418
    Hát lehet, bár ezzel már többet játszottam, mint az előző 2 rész multijával összesen de azt hiszem elég is ebből ennyi.
  • DarkSector
    #4417
    Nízd meg a fájlokat mester. :) DX9 és DX10 is volt az Alfa verzióban.
  • Héeder
    #4416
    Csáó
    Valaki fel vesz friendnek?
    Nevem: HedervariD
    THX
  • Sir Cryalot
    #4415
    Eleg fail kiadni pecere az x360 multit egyaltan.