9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Magiszter
    #4574
    Azért van ez mert az ESRB "Mature" játékkal 70%-ban a 10 től 16 éves korosztály játszik. Akik agyilag még le vannak maradva azon a szinten hogy "mészéslősz" és ez nekik elég. Ha neked meg nem... szívtál.
  • hapi
    #4573
    Ez a játék menet? AZ ami már több mint 10 évvel ezelőtt is béna volt? Be respawnol a hátam mögé és lelő aztán meg én őt? Ez a szint mostanában? Ezt veszik 10 millióan a COD4-5-6-13-ban? Ezek szerint az emberek IQ-ja vissza felé fejlődik. Még a Crysis 1 power struggle-ja is jobb volt ennél.
    Most már értem miért nem sikeres a Battlezone1-2 vagy a Natural selection 1-2. Akik szt csípik azok azt fel sem fogják...
  • Magiszter
    #4572
    És te mit nem értesz még mindig azon hogy ha DX11-et futtatod de a hardvered csak DX10-et 10.1-et...stb-t tud akkor Dx10-ben 10.1-ben...stb-ben fog futni a játék és nem Dx9-ben?
    Illetve ha nVidia/Crytek direkt lock-olja a Dx10-et hogy piaci alapot biztosítson a Dx11-es kártyák vételére, akkor meg elmehet a jó @#&@{};$ߣ -ba.
    Ha meglépi ezt is akkor ha csipsz mellé adják a játékot, is kibontom a zacskót és egy mozdulattal átrepítem a lemezt a mirelitek közé. :@
  • grebber
    #4571
    Mit nem értesz még mindig hogy dx9 és dx11 lesz?
  • Prince23
    #4570
    de a teljesbe lesz rá bizonyíték :D
  • Prince23
    #4569
    te mindig ezzel jössz hogy ki veszi meg és ki nem? nem mindegy az? :) legyen magánügy. inkább azzal gyere hogy te veszel játékokat, ne másból induljunk már ki...

    :D
  • Frank99
    #4568
    sztem aki amúgy se venné meg, nem kellene érdekelnie, hogy fog-e futni dx 13-on pl.....

    nem mindegy?

    aki majd +veszi, örül.
  • DarkSector
    #4567
    Kérdés hogy pc-n megy-e a dx10 vagy csak bent van a játék fájlok közt.
    Nincs rá bizonyíték hogy dx10-ben futna.

    Konzolon nincs dx10, de dx10-es effectek elfutnak, Nem véletlen baromi szépek a fény-árnyékok, csak ott feltételezhetően a cpu-ra terhelik rá.
  • DarkSector
    #4566
    Nem tudom, azért szerintem van eltérés, de csak ha közelről megvizsgálsz mindent centiről-centire, meg szerintem legalábbis egy-két effekt szikrák, lövések robbanások talán mintha pc-n szebbek lennének kicsit...

    De azért minden tiszteletem a Cryteck-nek konzolokra is elég szép eredményt értek el.
  • Prince23
    #4565
    x360 inkább Gamer és Dx9.

    nekem pc-n dx10-el fut, szal xboxhoz képest még így is jóval szebb
  • JaSoN HuNTeR #4564
    Amiatt is megy jól PC-n. :) Mert Xbox grafika de szerintem tökéletes a grafikája.
  • DarkSector
    #4563
    x360 közel Hardcore, nálam Hardcore szinte ua....PC-n majd inkább a dx11-ben lesz eltérés.
  • JaSoN HuNTeR #4562
    Nekem is csinálta már. Nem tudom mi ez :S
  • JaSoN HuNTeR #4561
    Amúgy szerintem Xbox 360 grafika nem egyenlő a PC DX9 low grafikával azért kb olyan grafikája van ott is mint Advanced vagy Hardcore beállitáson PC-n.
  • modelcar
    #4560

  • janihunk
    #4559
    Ez is igaz. De szerintem az Nvidától kitelik hogy direkt lassítsák majd az ATI kártyákat hogy az övéit vegyék. Ez oké ha olcsód adnák akkor azt venné mindenki:D
  • grebber
    #4558
    Nem fog meghalni csak lassabb lesz.Nemhiába adott nv 2milliót!
  • Sir Cryalot
    #4557
    Igen az összes dx11 játéknál besegít valamelyik gyártó anélkül eddig se készült egysem.
  • janihunk
    #4556
    Akkor ez ATI-n meg fog halni dx11 alatt.
  • grebber
    #4555
    Nvidia csinálja elméletileg.
  • Magiszter
    #4554
    Ezt én sem igazán értem. Igaz, lehet ezt a részt kiadták megbízásba külsősöknek. Bár így első hallásra baromságnak tűnik.... másodikra is. xD
  • Fehercsoki
    #4553
    Ja,kb. annyit csináltak,hogy csináltak egy DX9es játékot amit átportoltak konzolra,és ennyi.Elvileg saját engine és mégsem ők csinálják a dx11es részt?:O
  • grebber
    #4552
    Nekem tökmindegy hogy adják ki.Nem a grafika miatt veszem meg meg nem a dx11 miatt.
  • DarkSector
    #4551
    Lehet a DX11-et egy DLC-ben adják majd ki, 10-15 euro-ért...:)
  • Magiszter
    #4550
    Ez eddig szép és jó, de akkor miért nem tolták a megjelenést még egy hónapot és adják ki egyben az egészet? Így egy félész trágyadombot tolnak majd az orrunk alá? A Crysis lényege a grafika, de ha úgy adják ki hogy ez a lényeg csak részben van meg akkor kitörölhetik vele a valagukat. Egyre erősebb az ingerem a megrendelés visszamondására.
  • DarkSector
    #4549
    Utólag adják egy peccsben? :)
  • dysfunctional
    #4548
    Bocsi!
  • modelcar
    #4547
    dettó ugyanez nálam
  • grebber
    #4546
    Voltmár!

    "Dx11-s effecteket nem teljesen a Crytek fejlesztette, ezért nem lesz benne a teljes játékban alapból."
  • tibi206
    #4545
    Nekem tegnap este még jó volt de most mikor beakarok jelentkezni azt írja ki, hogy: An error has occurred. Please check your network connectivity. Mi lehet a probléma?
  • dysfunctional
    #4544
    megjelenéskor nem lesz dx11 támogatás
  • Sir Cryalot
    #4543
    Magiszter az a te igazi bajod , hogy már lehúzattad magad az EA-val vagy 3x , ugye ?
  • Fehercsoki
    #4542
    De.
  • hapi
    #4541
    Tegnap délután óta nem tudok belépni...
  • tibi206
    #4540
    Ti se tudtok belépni a játékba?
  • gduck
    #4539
    Sajnos manapság már nem divat a demó (inkább már csak konzolokon)
  • JaSoN HuNTeR #4538
    Szerintem nagyon király a multi!!!! TEtszetős!
  • Magiszter
    #4537
    Nincs kizárva hogy így tesznek bár erre nem sok esélyt látok.

    #4533: Meg van rendelve, de ha 25-ig beigazolódik néhány pletyka akkor hagyom a zivatarosba.
  • KranaZoli #4536
    Ez komoly?! Ekkora balf*szságot. Akkor legalább később kiadhatnának egy SP demót.
  • gduck
    #4535
    13.-ig szagolgassál, utánna meg ha kell, megveheted 25.-től