9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Sir Cryalot
    #4614
    ingyenmulti???????????????

    ARTY SZÓLJ HOZZÁ
  • Prince23
    #4613
    De nem ezen a képen!
  • JaSoN HuNTeR #4612
    Szerintem nagyon is jó grafikája van nem tudom mit sirs. Én is azt mondtam hogy sokkal szebb az egy de nem rég felraktam és kipróbáltam és rájöttem hogy nem is igaz csak rosszul emlékeztem és még hozza az nekem akad is a 2 pedig nem...
  • arty
    #4611
    mit érsz a szép krájzisz1-el, ha most, 4 év után SE fut a te gépdeden SE normálisan?
  • Cris99
    #4610
    Hát ahogy felkonferálták többre számítottam, ráadásul a CE2-höz képest ez visszafejlődés!
  • JaSoN HuNTeR #4609
    Túl nagy elvárásotok van grafikai téren!!! Örüljetek hogy megy a gépeteken...
  • Cris99
    #4608
    Színekben itt meg a boxos a szebb :(((((
  • Cris99
    #4607
    Hát próbáltam a fékészt, meg most a multidemot de szerintem az 1 akkoris szebb volt mint ez, AMI DURVA egy kicsit tekintve hogy most 2011van, az 1 pedig 2007ben látott napvilágot!
    Elég megnézni pl a vizet, a füvet, stb stb, a föld textúrája is elmosódott kicsit...
    pl pier 17en a víz szó szerint undorító, meglátszik hogy multiplatform lett ezis :(((
  • JaSoN HuNTeR #4606
    Tényleg egyenlő a pc gamer beállitással a boxos verzió.
  • arty
    #4605
    szerintem nem vagy tisztában a mérfölkő fogalmával :)

    szebb a pécés, jó gépen pedig akár 60+ fps-el is megy, ergo természetesen az a legeslegjobb - de drámai különbségek nincsenek. kimondottan hízelgő az odén 6. évét taposó konzolra nézve!

  • zola2000
    #4604
    úgy látom hogy kábé ugyanolyan boxon és pcn, csak a boxos verziót alacsonyabb fényerővel vették fel, a pcset magasabbon, így nehéz meglátni pontosan hol van különbség...
  • Prince23
    #4603
    de miért, nem így van?
  • arty
    #4602
    "nekem pc-n dx10-el fut, szal xboxhoz képest még így is jóval szebb"

    és mik a plusz effektek a dx9hez képest?

    tudom, tudom, neked a crysis1 is szebb volt dx10 alatt :D (mint hekkelt dx9en)
  • arty
    #4601
    vígasztald csak magad :DDD
  • arty
    #4600
    kiprobáltam, multi fos, grafika tulbloomozott fos, art = lepukkant táj = fos. ez ugye akkor 3 fos eddig :(

    remélem a szingli szebb/jobb/hosszabbéletű lesz
  • KaBuTo666
    #4599
    XDDDDD
  • DarkSector
    #4598
    Van már vidi róla, a ps3 processora erősebb, xbotnak meg a videoja.
  • Fpocok
    #4597
    Ráadásul VONATON???

  • zola2000
    #4596
    Otthon van hozzá egerem, csak most itt szegeden a vonaton kicsit nehéz megoldani ^^
  • Fpocok
    #4595
    Notebookról? Gamepaddal?

    Szopni jársz ide vadász?
  • lolSL
    #4594
    március 1. örök:

  • zola2000
    #4593
    De a ps3 verzió is jön, és a ps3 erősebb mint a box ami leginkább csak az exkluzív címeknél látszik, de a cryteknél a fejlesztés elején mondták hogy a ps3mon többet fog tudni cryengine3 mint boxon, de a ps3mas demo még odébb van...
  • zola2000
    #4592
    épp most letöltöttem a crysis 2 demoját a notebookomra (2,4es core i3, radeon 5470), ment is nemlehetettállítani a grafikán (legalábbis nem találtam) 1024x600as felbontáson, így nem akadt nagyon, nekiálltam tolni gamepaddal, és ... nem is ment olyan rosszul, (csak háromszor lőttek le míg én egyszer valakit), hát igen, tényleg jobb ezt egérrel : )

    mondjuk viszonylag simán futott, de elvileg dx11el ugyanazt a grafikát kevesebb erőforrással lehet elérni mint dx 9 alatt (a radeon5470 tudja a dx11et), tehát ha kijön a végleges dx11es crysis2 akkor simábban fog futni? Vicces hogy még ezt is bírja a notim, amit tényleg nem játékra vettem eredetileg.
  • Prince23
    #4591
    Érdekes, a távoli épületek körvonalai mégis "reális", mint mondjuk X-nél, ahol szinte szemcsés a körvonalazódása az építmények...
  • gduck
    #4590
    Csak ilyen mini pályák lesznek? A Crysisban jók voltak azok a nagy pályák a járművekkel...
  • grebber
    #4589
    Hát de várom már a DX11 -et páran nagyot fognak koppanni az biztos.
    Ha grafika milyensége kerül szóba rögtön dx11 majd jön.

    Gépigénybe látható lesz az az 1 tuti másban kb nagyítóval.
  • RYO21
    #4588
    A pc-s verza mintha agyonlenne blurozva.
  • Fpocok
    #4587
    És még nincs dx11
  • gduck
    #4586
    Nem exe kell, csak a CryEngine3 DX11-es verziója
  • Prince23
    #4585
    Számottevően megalázza az Xbox-ot a PC-s verza :O
    Mérföldkövekkel szebb.
  • grebber
    #4584
    PC vs Xbox 360 multi demó grafikai összehasonlítás!
  • dragon11
    #4583
    lool

    keményvagyhawer
  • Smithwarden
    #4582
    Kijott persze!
    De ne vedd meg (toltsd le) mert szar a grafikaja, ezert mi is visszamentunk inkabb aknakeresozni multiban.
  • DarkSector
    #4581
    Van dx9 meg dx10 meg dx11 exe? nincs.
  • lolSL
    #4580
    sztem a konzolos kiadásban lévő key-re gondolnak (ami extrákat ad mint PC-n a limited), vagyis a másodkézből vett játékkal is lehet majd multizni a 10 dollár kifizetése nélkül.
  • grebber
    #4579
    Online pass
  • dragon11
    #4578
    kijött?
  • Prince23
    #4577
    Azt hogy, ha van Gamespy akkod, akkor randalízhatol online multiplayeren :D

    ld. Borderlands és egyébb gamespy support gammákat. wrz támogatott.

    bár az igazat megvallva én sem tudom pontosan mi az a pass, de ez csak tipp :D
  • Fpocok
    #4576
    Lan?
  • Smithwarden
    #4575
    Ez a Gamekapocs cikk eleg furcsa, de nem is a dx11 miatt, hanem a vegen levo szoveg miatt:

    "De hogy jó hírrel is szolgálhassunk a Crysis 2 kapcsán, a fejlesztők bejelentették, hogy nem szükséges online pass a multiplayer igénybevételéhez. Hurrá!"

    Na ez mit jelent...