9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Gyuszopapa
    #4694
    Mármint a multidemó.
  • Gyuszopapa
    #4693
    Nállam az a gond hogy ha húzom a procit nem tudok játszani.Vagy nem indul el a játék,vagy nem loginol be,vagy egyszerüen nem csatlakozik egy szerverhez se,vagy csatlakozik de akkor pályabelépéskor fagy be.
    DE HA NEM HÚZOM hanem hagyom alapon a procit semmi gondom sincs és jól fut a játék.
  • KranaZoli #4692
    Ameggkaki. :( Akkor asszem ezt a MP demót sem fogom felrakni.
  • RYO21
    #4691
    Nem. A beta fut tunnglevel.
  • Cris99
    #4690
    ratyi, bazz nemjó
  • KranaZoli #4689
    Tunngle-val lehet a demó-t is?! Épp azon gondolkoztam el, hogy mi a faxnak rakjam fel így a MP demót, ha minden 2. hsz arról szól, hogy nem lehet login-ozni. :(
  • RYO21
    #4688
    Nekemse. Ha este se lesz jó, akkor tunngle multizok majd.
  • Piloss
    #4687
    nálam se lép be
  • RYO21
    #4686
  • teddymac
    #4685
    nekem se csatlakozik, ennyi volt a multis öröm ?
  • Rage47
    #4684
    ja ennek örülök, csak lehetne több beállítás
  • Prince23
    #4683
    Talán mert demó vagy egy vacak port? lock itt minden.
  • Prince23
    #4682
    ezért van ilyen jól optimalizálva. Jó ideje leragadt a pc fejlesztés ezek miatt. sztem
  • Fehercsoki
    #4681
    És miért nem lehet a rendesen beállítani a grafikát?Pl. élsímítás,shaderek meg a többi?
  • #4680
    most nem tudok belépni a multiba...
    más is van igy ezzel vagy csak nálam fos?
  • Rage47
    #4679
    ha ez nem konzolosodás, akkor mi? :))
  • Rage47
    #4678
    nem látok semmi különbséget advanced gamer és hardcore között igazán :D
  • Prince23
    #4677
    Gamer, Advenced és Hardcore beállítás van :S

    fura nagyon am.

    Gamer-re tedd. bár sztem azon van. mindegy néha túl van blureffektezve.
  • teddymac
    #4676
    Erre én is kiváncsi lennék :)
  • Rage47
    #4675
    hogy? mert nincs graf beállítás ebben a csodás játékban
  • zola2000
    #4674
    Akkor vedd le a grafikát :)
  • Rage47
    #4673
    megnéztem a demot
    nekem túl zsúfolt, tele van csili-vili effektekkel, túl sok dologra kell figyelni a képernyőn, túl részletgazdag, kifolyik a szemem tőle egy idő után. singleben ez jó, mert van idő nézelődni, de multiban sztem csak akadályoz a túl részletgazdag környezet és képi hatások
  • zola2000
    #4672
    Igen, tavaly is a legjobb játék a dragon quest 9 volt, és mire? a xar dsre, ami "csak 66mhz"!!!
  • bélanéni #4671
    Ez most nekem ment!
    Köszi!
  • lolSL
    #4670
    isten véd a rossztól
  • bélanéni #4669
    Sziasztok, tegnap megpróbáltam csatlakozni kb. 5-6 szerverhez, mindig "connection error"-t írt ki. Valami miatt nem tudtam csatlakozni. Ez ideiglenes probléma lehetett, vagy ne is számítsak arra, hogy játszani is tudok?
  • Munszu
    #4668
    Szerk.: Most már be enged, lehet vmi karbantartás volt.
  • Munszu
    #4667
    Csatlakozom az előttem szólóhoz nekem is ez a hiba jön fel:\ :(.
  • kill3r21
    #4666
    nekem most is megy szal nemtom
  • Muttley
    #4665



    ;)
  • SötétBarom
    #4664
    Mi lenne a hiba? Végigmegy a login, aztán közli, hogy csekk jor netwörk. :DD Reggel meg ment. Gamespy accommal egyből beléptem.
  • kill3r21
    #4663
    Ennyi :) Annak a legjobb, aki bármivel eljátszik, és nem csak azt lesi hogy mien a grafika, meghogy blőőőő ez szar me nincs benne jármű, de az elsőbe volt blőőő....ha meg sokminden bennemaradna akkor meg azlenne hogy deszar ezmá bennevolt az előzőbe is :D emberek egyre telhetetlenebbek, semmi nem jó :D
    számomra a lényeg hogy amig játszok szórakozzak....ennyi :)
    visszatérve a demóra, sokan irjátok hogy nem megy, ledob nem tudtok accot kreálni, arra még nem gondoltatok hogy a hiba az ön készülékében van??? :D
  • SötétBarom
    #4662
    Azon a színvonalon, amin ma vannak a játékok, egy AAA címhez egy fél városnyi fejlesztőre van szükség (egyszer nézz végig egy creditset). Emiatt, sajnos olyan játékot kell csinálni, amit megvesznek 10 millióan, és nem olyat, amit megvesznek 500ezren.

    Ha ez nem tetszik, akkor szépen leteszed a lantot (gamepadet), vagy játszol szarul kinéző, ellenben roppant innovatív indie játékokkal. (pl Amnesia - most asszem féláron adják steamen!)
  • kill3r21
    #4661
    Leirnám az én meglátásom, azért romlik a pc játékok minősége, mert többmillió vérpisti pénzt ad olyan játékért mint pl a COD MW2 :)
    Abba is van 5 óra singli, látják hogy nézd már hogy veszik nemis kell ezeknek több :) multit is azért tolják mert az a menő nem azért mert télleg kiemelkedően jó :) szerintem
  • kill3r21
    #4660
    Érdekes meglátás, tehát pc-n azért szar minden mert mint dolog hogy konzol létezik?? ha te mondod :D
  • Cris99
    #4659
  • DarkSector
    #4658
    +1
  • barmi
    #4657
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, és ez a gface social network is elmehet a jó édes muterjába a szarrakás rendszerével együtt !
  • hapi
    #4656
    AZért nem mindegy ki mivel játszik mert a szaros konzolkid-ek miatt kaptunk egy rakás fos Crysis 2-őt. 5óra singli játékidővel szartalicska multival, 20 négyzetméteres pályákon járművek nélkül, cserébe van benne bloom! lol
  • barmi
    #4655
    Hát, mit is mondjak ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gecire örülök neki!