9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • SötétBarom
    #4654
    Másnál se megy per pill? Reggel még jó volt, de akkor csak 2 percre belenéztem. Most nyomnám, erre nem enged be :C
  • barmi
    #4653
    Embereeeek! Ez a májkrájzisz miért ilyen semmirekellő szutyok sz@rrakás??? 2 napja nem tudok kreálni rajta egy sz@ros accot mert egyszerűen nem jutok el a végéig .... tele a tököm ezzel a rühes nyomorult rendszerrel már ...
  • kill3r21
    #4652
    elmúlhatna már ez a konzol vs pc vita....nem mind1 ki min játszik? örüljünk hogy multiplatform a game :)
  • DarkSector
    #4651
    ? mert?
    mert idegesítő hallgatni a buta megszólalásokat meg a folytonos siránkozást?
    Jah akkor az vagyok, meg pár tag itt akit untat. :)

    Én eddig végig azt mondtam hogy szép lett a játék, faxa a multi, és jó. Akkor én vagyok a hibás már ez is baj?
  • kill3r21
    #4650
    vannak nagy pályák, de jármüvek nem rémlenek...:)
  • ricsa008
    #4649
    nem tudok kapcsolodni
    másnak is ez van?
  • gduck
    #4648
    #4590-re tudsz nekem válaszolni?
  • Munszu
    #4647
    Csak nálam van az,hogy internetes kapcsolatomra hivatkozva nem indul el?
    Azt írja hogy nincs netre csatlakoztatvaa gép,próbáljam meg újra pedig eléggé van. :)
    Előre is köszönöm a válaszokat, mert nem tudom hogy nálam van-e csak így most.
    Amúgy a játék multijáról annyit hogy szerintem nagyon jó lett, tuti vétel.:)
    Jobban bejön nekem mint a COD-Black ops... vagy MOH:OA... :)
  • kill3r21
    #4646
    korrekt
    http://www.gamekapocs.hu/hir/22141/gdc_2011_cryengine_3_demonstracio
  • teddymac
    #4645
    Szóval ,eddig ment a játék most meg mikor betőlteni a multit kilép hibával,másnál is előfordul?
  • Magiszter
    #4644
    Multiplayertől én se voltam elájulva, de a single egész hangulatos lett, béta alapján és abból amit láttam (1-2 pályát néztem meg)
  • koschwarz
    #4643
    kipróbáltam a demót. mármint a hivatalost. szerintem nem egy nagy kunszt, nem voltam elájulva, igaz nekem alapvetően vannak problémáim az ilyen herezacskónyi pályákkal, meg az ilyen "öld meg az ellenfél csapatot" játékmódokkal. kb. annyit jósolok az élettartamára, mint az első rész multijának.

    viszont amire automatikusan beállította a grafikát, úgy szépen futott.
  • kill3r21
    #4642
    jaja :)
  • gduck
    #4641
    Most a kiszivárgott bétáról beszélsz?
  • Magiszter
    #4640
    Tényleg érdekes. Mert nekem a játékgépem Offline van és ment a béta. Nem véletlen ha Offline játszom, akkor Offline van a gépem is, direkt az ilyen "háttérben küldöm a "névtelen" felhasználói adatokat, mert az majd neked is jó lesz" programok és játékok miatt.
    Javaslom hogy te is tégy így ha van rá lehetőséged. :)
  • kill3r21
    #4639
    srácok lehet jól belettünk cumiztatva...:D
    Érdekes dolgot tapasztaltam ma reggel....
    elment a netem, felkiáltójeles volt a kapcsolat, mondom akkor addig bétázok eggyet...és akrhogy próbáltam nem indult el, eddig pedig simán ment, legalább 1 órán keresztül próbálkoztam....nem ment, bejött a ablak mindha futna de semmi nem történt, aztán fogtam magam és kihuztam a netkábelt, és mitörtént elindult....mondom ez furcsa , kiléptem visszadugtam a netet, és ujra próbálkoztam ismét nem indult, net kihuz aztán megint ment....sztem ez a béta infokat küld a crytek-nek.....érdekes nagyon :)
  • zola2000
    #4638
    Azért az első rész is sokan szidták, ha jól emlékszem, csak akkor nem tudták ráfogni hogy konzolos...
  • Prince23
    #4637
    te akkor nagyon konzolos lehetsz :D:D
  • BAk3R
    #4636
    bocs, de én nem mondtam, hogy szar lenne.
    azt meg, hogy úgy "egyben van a környezet" úgy értettem, hogy míg az első részben pl. egy gallyat 25 darabra lőttem, itt egy széket nem tudok ketté lőni ami az asztalon van.
  • DarkSector
    #4635
    Hát a csávó szerint gagyi dolog....:)
  • Pares
    #4634
    Te übereled az összes fost.
  • Cris99
    #4633
    lepattog a golyó, xd, ez a lényege....
  • Cris99
    #4632
    pedig igaz
  • DarkSector
    #4631
    Hiába szeretnl békességet, soha nem fogják abbahagyni ha nem tetszik nekik valami egy játékban akkor az most 2011-ben nem a szar jelzőt kapja, hanem hogy konzolos....de ők soha nem fogják fel hogy pc-re eleve külön lett fejlesztve, csak mert valami kijött multiplatformnak az már szar, pedig full ua mint az első rész csak itt egy városban ugrálsz nem egy szigeten.

    Valaki meg egyik alkalommal irta hogy mekkora gagyi lett a 2 rész hogy a ruháról lepattog a golyó, meg ilyenek, de érdekes míg az első rész csak pc-re jött ki, akkoriban addig gondolom nem volt gagyi neki, hanem űberfaint.
    Hányok énis ettől már ha meghallom. De hagyd rájuk, azt ennyi.
  • Pares
    #4630
    Hagyjátok már ezeket a hülyeségeket! Részletes beállítások valószínűleg csak a teljesben lesznek, a környezet meg iszonyat szép. Már fáj, hogy folyton folyvást a konzolok miatt nyivákoltok.
  • BAk3R
    #4629
    most tettem fel a demot és wow, iszonyat gyorsan megy. jobban, mint az 1. rész. bár a konzolosság eléggé látszik, semmi részletes beállítási lehetőség pl. de az egész környezet felépítésén is.
  • Micsu
    #4628
    volt idő csiszolgatni a motort mert a grafikai előrelépés nem sok volt, kb a fények
  • Cris99
    #4627
    Tudom...hogy jobban fut!
  • arty
    #4626
    és nem tűnt fel, hogy jóval jobban fut a c2? :)

    nekem a c1 már az első pályán se tud a 60fps közelébe se kerülni (inkább 30-40), miközben a c2 demo szinte folyamatos 60fps ...
  • Cris99
    #4625
    Csakis natívban játszok mindent!
  • Cris99
    #4624
    Nyugi már!
  • arty
    #4623
    told fel a monitorod nativ felbontására a crysis1-et, tedd fel hekkel a grafot dx9 maxra, pl téli pályákon élvezd a diavetítést ;)

    az tény, hogy szebb lesz, mint ez a demo.
  • Sir Cryalot
    #4622
    Amúgy akinek nem volt eddig SLI-je v crossfire-ja . Az emiatt a játék miatt nyugodtan kipróbálhatja nagyon jól skáláz és nincs stutter, kis kártyával is megéri.
  • Sir Cryalot
    #4621
    Ha annyira terhelné le a gépet mint az 1 , akkor még kb 3x is jobban nézne ki a CE3 , fejezd már be az ámokfutásodat.
  • Cris99
    #4620
    De miért ne futna el az 1?
  • Cris99
    #4619
    Nem sírok csak tény, nekem is bőven elég ez a graf...
    csak azt mondom hogy ez visszafejlődés!
  • arty
    #4618
    nem látni a képeket
  • arty
    #4617
    rohadjon meg az MS a konzoljával együtt a live gold miatt (fizetősmulti)

    ennyi a véleményem :))
  • JaSoN HuNTeR #4616
    Nekem nem megy most a multi belép lobbyba és ennyi. Ott szenved mindenki irogatnak chat-en!!! Mi a fene történt?
  • Prince23
    #4615
    itt




    de mindegy :D