9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • bertino
    #4774
  • Renjike
    #4773
    és a DX 11 késöbb jön patchben.
  • Renjike
    #4772
    grat h letöltötted.
  • Amatorversenyzo
    #4771
    én már kiakasztottam a telejs verziót!! :P
    óó hogy az a.. nem lesz dx11.. :(:(
  • Cris99
    #4770
    Nekem az alant látható konfiggal megy harcoreon, 1680x1050-ben!
  • Inquisitor
    #4769
    Nem tudom, de furi módon a legjobb pingje megint a német és svéd szervereknek van. Amikor Wlan-os volt a nettem, akkor meg szinte csak ausztrál(!) szervereken tudtam játszani. Most vagy az egész magyar net ilyen ratyi, vagy itthon nincs lové normális szerverre. Mivel játékszervert raktunk össze anno bizonyos arcoknak, nyilván az első az igaz :(
  • Renjike
    #4768
    isszonyat pro vagyok :D verhetetlen :D
  • strebacom
    #4767
    Van valami magyar szerver????
  • KaBuTo666
    #4766
    tessék szólni nekik, lehetőségük lesz javítani :D
  • Shep
    #4765
    Engem az zavar a multiban ,hogy a lépéshangok nem igazán hallhatóak így aztán túl sok a hátba lövés. :)
  • modelcar
    #4764
    Aki akar vegyen fel: csizihungary
  • grebber
    #4763
    Ennyire pro vagy.Én 6/14ekkel szoktam lenni kb.
  • Rage47
    #4762
    én tiszta pro vagyok ebben a játékban, simán első vagyok, és lazán volt 11/1-es statom :D most ennyire bénák játszanak? vagy a CODos reflexek segítenek
  • kill3r21
    #4761
    menjél codozni kisgyerek :D
  • janihunk
    #4760
    Az kevés. Akkor inkább várok egy kicsit és veszek valami 5770 et vagy 50 et. Köszi mindenkinek.
  • Cris99
    #4759
    Egyik haveromnak van, és advancedbe simán megy neki!
  • janihunk
    #4758
    Gamerben most is megy 4670 el sőt advenced be is de multihoz a sok fps szám dukál ezért megy csak gemerban.
  • Inquisitor
    #4757
    A multi demot próbáltam este. Beállította magát alapra, de én azért is feltoltam Advancedre. 1152-ben jól megy, de azért ha sok minden történi, akkor kissé beszaggat. Nekem HD4730 van, sacc per kb. 130%-át tudja a tiédnek sebességben (1.5x annyi shader, de kisebb órajelek), szóval Gamerben szerintem simán megy a Multi neked is majd.
  • TaRka0107
    #4756
  • janihunk
    #4755
    Van itt valakinek 5670-karija? Hogyan megy rajta a gamma?
  • Zoliz
    #4754
    Ne vedd meg, ne támogass rossz játékot!
  • CrysisFanatic
    #4753
    Sziasztok!

    Tudtok valami igazán olcsó helyet (boltot) a Crysis 2 Limited-re PC platformra?
  • Munszu
    #4752
    Akinek szarakodik regisztrációnál, segítség: Hosszabb account nevet írjon be... Nekünk így sikerült..
  • Smithwarden
    #4751
    Tobb felbontasban is elojott a problema es persze a legujabb driver van fent mindig.
    Erzodik tobb dolgon, hogy amit kaptunk az kb egy beta Crysis 2 verzio, nem pedig egy korrekt demo.
    Remelem a veglegesre osszedobjak normalisan az egeszet.
    Bar ez a "majd patchben jon PCseknek a DX11 kesobb", nem sejtet tul sok jot...
  • Prince23
    #4750
    tölcsér?
  • Renjike
    #4749
    más felbontást kell használnod az a baja.... nekem is volt más játéknál nem is 1 nél .... vagy tölcsd le a legújabb drivert
  • kill3r21
    #4748
    azért béta alapján leirni az egészet azért az korrekt :D
  • Smithwarden
    #4747
    Meg egy dolog a Friends-nel: vigyazzatok, hogy a kurzorhoz kepest el van tolodva a grafika.
    Tehat lentebb kell kattintani mint ahogy a gombokat mutatja a grafika...
    Legalabbis nalam es par ismerosnel is ugyanez a hiba megvan.

    Ahogy a Crytek ezt a "demot" osszedobta hirtelen PCre, gyugodtan nevezhettek volna nyilt betanak is.
  • bertino
    #4746
    user fail.
  • kifli
    #4745
    nemhogy örülnél neki, hogy elfut a gépeden

    Vagy az pozitívum egy játéknál, ha erős gép kell hozzá?
  • Zoliz
    #4744
    Én nem tudom, le se töltöm a demot, pedig jó lenne valami multis játékot kipróbálni, de a BETA után kiábrándultam a játékból. Nagyon gyenge lett az első részhez képest és még erős gép se kell hozzá.. akkor minek fejleszteni, meg SLI rendszert építeni ha ez se használja ki?
  • MerlinW
    #4743
    Kipróbáltam a demo-t, lenyomtam 1 meccset, megöltem 12 pupákot, majd kiléptem és töröltem. Semmi extra:) Nektek azért jó játékot:)
  • Piloss
    #4742
    a friends listre miért nem tudok barátot fölvenni?

    pontosabban fölveszi, de annyit ír csak ki hogy "waiting for friend request response"



    illetve ha engem vesz föl valaki, akkor azt sem jelzi
  • atila4
    #4741
    Ami a töltésnél megy zene annak mi a címe?
  • Smithwarden
    #4740
    Nem baszogatni akartalak, tudod sztem...kicsit feszult vagy mostanaban (a BF3 topikban is).
    Nekem legtobbszor nem mukodott a sima friends-es csatlakozas, azert is hasznaltam inkabb a szerverkeresoban a filtert es ezert is irtam le.
  • Gyuszopapa
    #4739
    Nekem eddig kb.10-ből 10-szer müködött.Dehát biztos én vagyok a hülye.
  • arty
    #4738
    sajnos ismerem :(
  • Smithwarden
    #4737
    Mondjuk ez nem mindig mukodik sajnos.
    (Ez (is) bugos ebben a demoban valamennyire.)
    Viszont a szerverkereso FILTER-nel van Friends szuresi opcio es ugy is lehet csatlakozni a baratokhoz, ha van persze hely a szerveren.
  • Gyuszopapa
    #4736
    Mi a gond nem ismered a pc-t.Felveszed a havert és egy kattintás és odarak hozzá persze csak ha van hely.
  • strebacom
    #4735
    Hát multiban absz kezdö vagyok ezért kértem volna segitséget...de majd máshol...